Dažniausiai užduodami klausimai

Iš Interaktyvaus Hogvartso pagalba.
 1. Kur galima įsigyti teleskopą?
  Teleskopą galima nusipirkti parduotuvėje „Raštinės prekės“.
 2. Kaip gauti koledžo uniformas?
  Uniformą galima rasti lankantis savo koledžo lentoje.
 3. Kaip užsidirbti pinigų?
  Pinigai gaunami rašant pranešimus RPG temose, taip pat dalyvaujant renginiuose. Kas sezoną Hogvartso profesoriai ir Magijos ministerijos darbuotojai gauna atlyginimą.
 4. Kaip dalyvauti pamokose?
  Pamokos būna dviejų tipų - RPG ir laisvo stiliaus. RPG pamokoje galima dalyvauti mokytojo sukurtoje pamokos temoje parašius RPG pranešimą, o laisvo stiliaus pamokoje - atsakant į mokytojo užduotą klausimą ar atliekant užduotį.
 5. Kodėl negalima atskleisti savo vardo darant namų darbus?
  Siekiant, kad mokytojai visus mokinius vertintų sąžiningai ir objektyviai, namų darbai yra anonimiški. Profesorius užduotį atlikusio mokinio vardą bei koledžą pamato tik įvertinęs darbą, todėl namų darbų užduoties atsakyme savo personažo vardo, pavardės ir/ar koledžo minėti negalima, nerekomenduojama minėti ir savo koledžo simbolikos. Apie atliktas arba tuo metu daromas namų darbų užduotis taip pat nepatartina diskutuoti viešai matomose vietose, tokiose kaip Pelėdynas, nes tai darbus tikrinančiam profesoriui gali sukelti neaiškumų, įtarimų ar paprasčiausiai jį klaidinti.
 6. Kiek reikia surinkti taškų, kad pereitum į kitą kursą?
  Į kitą kursą perkeliami mokiniai, surinkę bent 50 taškų ir užsiregistravę anksčiau, nei likus vienam mėnesiui iki sezono pabaigos.
 7. Kaip rašyti RPG?
  RPG žinutės yra rašomos „Magijos pasaulio“ kategorijoje, laikantis taisyklių. Istorijas galima kurti vienam, tik su savo veikėjais arba įtraukiant ir kitus forumo narius. Norint susirast RPG partnerį, galima įkelti skelbimą į „RPG paieškų“ temą. Daugiau RPG rašymo patarimų galima rasti čia.
 8. Ar būtina parašyti pirmą RPG pranešimą savo koledžo stalo RPG temoje?
  Taip. Net ir norint susikurti iškart suaugusį personažą, reikia atlikti visas užduotis, įskaitant paskirstymo testą ir pirmą RPG pranešimą prie koledžo stalo.
 9. Kaip pasikeisti profilio nuotrauką?
  Kaip pasikeisti profilio nuotrauką, rasite čia.