Užduotys

Iš Interaktyvaus Hogvartso pagalba.

Užduotys yra pateikiamos užduočių bloke, esančiame forumo viršuje. Vienu metu yra rodoma tik viena užduotis, tad, jos neatlikus, kitos užduotys nepateikiamos. Norint dalyvauti Magijos pasaulio dalyje ir patekti į koledžą, pirmiausia reikia atlikti visas pateiktas užduotis.


Apsilankymas Skersiniame skersgatvyje

Už lango pamatei pelėdą. Perskaityk jos atneštą laišką ir Skersiniame skersgatvyje nusipirk prekes, kurių sąrašą rasi laiške.
Pirmakursio laiškas.JPG

Kaip patekti į Hogvartsą? Pelėda tau, kaip ir kiekvienam pirmakursiui, atneš Hogvartso priėmimo laišką. Atneštą laišką galima perskaityti užduoties tekste paspaudus ant žodžio „laišką“. Laiške yra išvardintas reikmenų sąrašas, daiktai, kuriuos reikia nusipirkti Skersiniame skersgatvyje.

Pirmakursiams yra skiriama 50 galeonų. Jų pilnai užtenka, jeigu neperkami nereikalingi daiktai arba to paties daikto keli vienetai.

Užduoties atlikimo eiga:

  1. Atsidaryk laišką ir išsirink vieną daiktą, kurį nori pirkti;
  2. Paspausk ant užduotyje esančio pavadinimo "Skersiniame skersgatvyje" ir parduotuvių sąraše surask parduotuvę, kurioje gali būti norimas pirkti daiktas;
  3. Nusipirk daiktą;
  4. Apsilankyk bet kuriame forumo puslapyje (pvz. Skersinio skersgatvio parduotuvių sąraše, kišenėje ir pan.), kad atsinaujintų laiške esantis sąrašas;
  5. Dar kartą atsidarius laišką matysi, kad jau nupirktos prekės yra išbrauktos iš sąrašo.
Pirkinių sąrašas.png

Platesnė informacija, kaip naudotis parduotuvėmis, pateikiama šiuose straipsniuose:

  1. Kaip nusipirkti daiktą?
  2. Senienų krautuvėlė
  3. Kišenė

Paskirstymo ceremonija

Perplaukei ežerą kartu su kitais pirmakursiais ir patekai į Hogvartso pilį. Netrukus prasidės mokslo metų pradžios banketas, bet pirmiausia pirmakursiai bus išskirstyti į koledžus.

Skirstymas - labai svarbi ceremonija, nes kol būsi Hogvartse, koledžas bus tau tarsi šeima. Visiems kartu vyks pamokos, miegosi bendrabutyje, o laisvalaikį leisi koledžo moksleivių kambaryje. Kol mokysiesi Hogvartse, visi tavo laimėjimai koledžui uždirbs taškų ir visi prasižengimai - jų atims. Mokslo metų pabaigoje daugiausiai taškų surinkęs koledžas bus apdovanotas mokyklos taure.

O dabar kartu su visais keliauk į Didžiąją salę, užsidėk Paskirstymo kepurę ir sužinok, kuriam koledžui priklausysi!

Mokiniai į koledžą paskiriami atlikus paskirstymo testą, į kurį patenkama paspaudus nuorodą, esančią ant žodžių "Paskirstymo kepurę" užduoties tekste.

Paskirstymas prasideda nuo Paskirstymo kepurės dainos. Ją "išklausius", galima atlikti testą. Tam tereikia užsidėti paskirstymo kepurę.

Paskirstymo daina.png

Paeiliui po vieną yra pateikiami klausimai, į kuriuos reikia atsakyti įsivaizduojant savo personažą. Atsakymai turi būti parinkti ne pagal tai, ar forumo dalyvis atitinka kažkurį kriterijų, bet ką pasirinktų ar darytų personažas, kuris dalyvauja paskirstyme.

Paskirstymo klausimas.png

Atsakius į visus klausimus ir paspaudus mygtuką "Sužinoti koledžą", parodomas koledžas, kuriame mokysis personažas, ir koledžo aprašymas.

Koledžo aprašymas.png


Pirmasis susitikimas

Kai jau žinai, kokiam koledžui priklausai, žingsniuok prie jo stalo ir susipažink su mokslo draugais. Parašyk pirmąjį pranešimą prie savo koledžo stalo Didžiojoje salėje. Nepamiršk RPG pranešimų rašymo principų!

Hogvartse mokiniai, atlikę paskirstymo testą, pirmiausia žengia prie savo koledžo stalo Didžiojoje salėje. Tad ir pirmoji RPG žinutė rašoma būtent čia. Prie koledžo stalo ne tik galima pasipraktikuoti rašyti RPG stiliumi, bet ir susirasti naujų draugų.