Pagrindinis puslapis

Iš Interaktyvaus Hogvartso pagalba.

Pagalbos puslapis Interaktyvaus Hogvartso dalyviams

Pagalbos puslapyje forumo dalyviai supažindinami su forumo esme, jo dalimis ir funkcijomis. Jo paskirtis - padėti naujiems dalyviams lengviau įsilieti Lietuvos „Hario Poterio“ fanų bendruomenę ir nepasiklysti iš pirmo žvilgsnio painioje aplinkoje. Pagalbos straipsniai nuolat atnaujinami ir pildomi, tad informacijos čia gali rasti ne tik naujokai, bet ir senbuviai.


Pirmieji žingsniai.jpg Pamokos.jpg Parduotuvės.jpg

Kas yra Interaktyvus Hogvartsas

Koledzo talismanai.png

Interaktyvus Hogvartsas yra „Hario Poterio“ fanams skirtas forumas, kurį sudaro dvi dalys: vaidmenų žaidimu paremtas „Magijos pasaulis" ir diskusijoms su bendraminčiais skirtos „Magiškų pokalbių“ temos. Kokiose forumo dalyse dalyvauti pasirenka pats dalyvis - nors didžioji forumo dalis ir yra orientuota į vaidmenų žaidimą, šioje forumo dalyje neprivaloma dalyvauti. Pokalbių temos yra atviros visiems forumo nariams.

Magijos pasaulyje RPG temose kuriamos įsivaizduojamos istorijos, kuriose dalyvauja forumo dalyvių sukurti personažai. Didžioji dalis istorijų vyksta Hogvartso pilyje - mokiniai lanko pamokas, vedamas kitų forumo dalyvių, leidžia laiką bendruosiuose koledžų kambariuose ir kitose pilies dalyse bei jos apylinkėse. Suaugę personažai dirba Hogvartse, Magijos ministerijoje ir Kiauliasodyje, taip pat gali lankytis kitose magijos pasaulio vietose - Londone ir mažesniuose miesteliuose.

Magiškų pokalbių skiltis skirta tiems „Hario Poterio“ fanams, kurie nori bendrauti su kitais fanais, bet nemėgsta kurti RPG istorijų. Šioje forumo dalyje galima aptarti „Hario Poterio“ istorijas, personažus, knygas ar filmus, bendrauti kitomis aktualiomis temomis, dalintis savo sukurtomis istorijomis ar žaisti žaidimus.