0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1874
Ats: Muzikos namai - Menolizdis
« Atsakymas #120 Prieš 2 savaites »
- Ot nežinau Dafydd. Deklanas kažką tauškia apie tai, kad yra būsimasis St. Just miestelio valdytojas. Ar tu tikrai įsivaizduoji Aaaroną. - Vardą kaip visada pabrėžė. - Dirbant parduotuvėje? Aš deja ne. Bet Deklanui iki kokio valdytojo, kaip iki Marso. Ne rimtai, tai baisu. Ką Aaronas išdarinėja su juo. Ir aš nežinau ką man daryti. Vargeli, negaliu gi leisti jam taip ir toliau nieko nemokėti. - Jo pareigos to neleidžia. O gal leidžia? Kodėl turėtų čia vargintis? Gali rašyti jam trolius už neįskaitomus rašinius. Galėtų. Bet kažkaip nesinorėjo. Galvą pradėjo kvaršinti klausimas kaip berniukas gyvens vėliau. Visi į jį žiūrės, kaip į pajuokos objektą. Jei sužinos kaip jam sunku rašyti. O kaip yra su skaičiavimu? Kaip tarkim jis valdytų dideles pinigų sumas?
- Mulkis nelaimingas. - piktai metė užsigalvojęs. Žodžiai buvo skirti Aaronui.
- Nežinau. Pirmą dieną tikrai ne. Deklanas tikrai nieko nežinojo apie mane ar kokį kitą Senklerį. Man tiesiog. Ai, susisuko smegenys. Pagalvojau, kad tai dar koks Amyro sūnus. Nelabai kaip prasidėjo mūsų bendravimas. Aišku neklausiau jo ar kartais jis ne Amyro sūnus. Bet vis tiek. Galėjau patikrinti dokumentus ir tiek. O dabar sunkokai mums einasi. - Ir čia bešnekėdamas ėmė galvoti, kad tikrai turi galvoti kaip čia pakeitus visą tai. Bent kažkiek.
- Aha paims. - Jie paliko sumuštinius ir išėjo į pagrindinę salę. Susėdo krėsluose ir savo atsineštą gėrimą ir stiklines Senkleris pastatė ant staliuko.
- Dar vėluoja. - Šiuo metu grojo tyli foninė muzika. Vienas iš jo pažįstamų sėdėjo ant kėdės užsikėlęs ją ant scenos ir grojo gitara.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1966
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Muzikos namai - Menolizdis
« Atsakymas #121 Prieš 14 valandų »
Dafydd nesusilaikęs garsiai prunkštelėjo. To kvailio Aarono Senklerio sūnelis - būsimasis valdytojas? Jeigu jis proto turi tiek pat, kiek tėtušis, valdyti galėtų nebent didžkirmių armiją. Labai gali būti, kad žioplys Aaronas per gerai galvoja apie save ir šią savybę perdavė sūnui. Tiesą sakant, net gaila Aurio, kad jam tenka dirbti su tokiais žmonėmis.
- Man atrodo, tu dėl jo nepersistenk. Tavo darbas yra išmokyti tą vaiką apsigynimo nuo juodosios magijos. Tą ir daryk. Suprantu, kad norisi padėti tokiems vaikams kaip Eion ar Erka. Bet Aarono sūnelis tikrai nevertas daugiau tavo laiko. Juk ir pats to nenori, ar ne?
Dafydd puikiai žinojo, kad būdamas Aurio vietoje nesugebėtų tiesiog nereaguoti į tokį vaiką kaip Deklanas. O ir draugas to greičiausiai negali. Pradėjęs rūpintis globotiniais jis turbūt jaučia pareigą padėti visiems, kuriems to reikia. Bet ar taip neapsisunkina gyvenimo?
Daug minčių sukosi galvoje. Kad ir tai, kad prakeiktas Aaronas Senkleris būdamas toks jaunas susilaukė vaiko. Žinoma, tasai Deklanas jaunesnis už jo paties dvynukus, o jų atsiradimas tikrai nebuvo nulemtas meilės. Ko gero, reikėtų patylėti šia tema, bet nugalėjo smalsumas, tad Dafydd paklausė:
- O gal žinai, ar jis turi daugiau vaikų?
Netrukus abu jau sėdėjo salėje. Atmosfera buvo visai jauki. Atrodė, kad to tikrojo koncerto nė nereikia, tuo labiau, kad atsirado norintis įsitaisyti ant scenos. Kol Auris neprisigalvojo jokių nesąmonių, viskas buvo ne taip jau ir blogai.
- O koks čia turi būti koncertas? Neapkursim? - pasitikslino Dafydd. Aišku, draugas viską žinojo, nes pats čia juos ir įvėlė. Tiesa, bent jau kol kas velsietis dėl to visai nepyko.