0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

  • II kursas
  • *
  • 165
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #15 Prieš 8 mėnesius »
Labai ačiū Kaedei už tai, kad sujaukė Breto gyvenimą ir suteikė jam (kaip char) naujų spalvų ir galimybę egzistuoti. Nuostabus tėtušio ir dukros ryšys. :D

Man asmeniškai labai nice, kad Alanas postuose "nebijo" pavartoti tokių įdomesnių žodžių, kurie labai šauniai įsipaišo į postus. Ir ačiū už Aurį kaip Dafydd draugą. Ir Hannah.

 :-\
Turbūt pirmas forumo veikėjas, miręs du kartus.
Pirma mirtis
Antra mirtis

Rašantys paslapčių kambaryje: jeigu pageidaujate, galite naudoti kabančią negyvą Mulungu dvasią kaip NPC.

SKANAUS!

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #16 Prieš 7 mėnesius »
Ačiū Walgunui Levinsui už pagalbą, kai nežinojau tokių dalykų kaip "kas yra GG tema?". Ačiū.
Ačiū Romai Keit už atsiųstus galeonus, kurių trūko iki trečio papildomo personažo.
Ačiū Dafydd Carwyn Llewellyn už pagalbą, kai buvau naujai iškeptas profas.
Ačiū Arwen Evenstar už tai, kad Džezefos neištrynė, o nemokamai prijungė prie Badžio.
Ir ačiū visam forumui, kad esate.
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Mila Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #17 Prieš 5 mėnesius »
Ačiū, Britai Hedwig, kad mane čia įdėjo.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 658
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #18 Prieš 5 mėnesius »
Uh, iš telefono mašinoj, bet noriu, kai noriu, o ne šiaip, kai suplanuoju iš anksto..
Auri, nieko naujo nepasakysiu, bet jei ne tu, nebūtų Erkos, ji būtų iškritusi po Hogvartso, o greičiausiai ir anksčiau.
Dafydd, ačiū už tiek RPG, be tavęs pusės charų būčiau atsisakius, dabbar jie bent laikinai kažką veikia. Ačiū, kad visada sugalvoji idėjas, kai aš tingiu tą daryti.
Amira, ačiū, kad tiek kartu juokėmės dėl prekių ir kitų dalykų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #19 Prieš 5 mėnesius »
Labai ačiū Arwen, kad kai prisijungiau pridariau nesamonių jas ištaisei.
Ačiū visiems kurie yra raše RPG su manimi. Nes ilgai reikėjo daugumai laukti kol atrašysiu, ilgai...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Brita Hedwig »
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 658
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #20 Prieš 4 mėnesius »
Šįkart aš šiek tiek pagirt. Galvojau, kad noriu vieną, gražiai užduotis ir pan, tačiau supratau, kad IH'e yra daug nuostabių žmonių, todėl vieno nesugebėsiu išsirinkt!
Auri - labai wow, kad Auris toks įdomus, toks daugiaveidis (yra toks žodis?;D) personažas, gali viską, turiu daug jausmų vienu metu, o tu to nepamiršti! (aš personažų kraujo grynumą sugebu pamiršt;D)
Sevirina - labai greit, vos atėjus į forumą, tapai aktyvia nare, kas yra labai smagu!
Lina - nieko daug kitokio nei Sevirinai nepasakysiu, tačiau tavo istoriją yra tikrai įdomi! ir ji juda!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Agnesė Talmer

  • Nuodų ir vaistų profesorė
  • *
  • 14
  • „Gyvenimas yra įdomus“
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #21 Prieš 4 mėnesius »
Švenčių proga nusprendžiau ir aš pasireikšti čia.

Ačiū, Erka. Už pagalbą su MM darbais, už Agnesės atsiradimą ir šiaip už tai, kad egzistuoji šiame forume. Esi labai fainas žmogelis ir tikiuosi, kad nedingsi.

Arwen, ačiū už MM performavimą, už forumo egzistavimą ir už tai, kad visada ištiesiat pagalbos ranką tiems, kam to reikia.

Ačiū visiems kitiems aktyviems forumiečiams už tai, kad esat forume, rašot RPG ar šiaip bendraujat pelėdyne.