1
6

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
  • *
  • 594
  • Lytis: Moteris
  • Nebūk šlykštus.
   Magiškų žaidimų ir sporto departamentas yra Septintajame Magijos ministerijos lygyje. Departamentas atsakingas už visų magiškų sportinių renginių reguliavimą. Septintasis ministerijos lygis pasižymi netvarkingumu, atsipalaidavusia atmosfera ir gausybe kvidičo komandų plakatų, iškabintų ant sienų.

   Septintame lygy už gražių, tačiau labai paprastų medinių durų su lentele „Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovo kabinetas“ galėjai rasti keistai niūrų, tačiau tuo pačiu ir maloniai šiltą kabinetą. Pravėrus medines duris jau galėdavai jausti išskirtinį kvapą - kabinete beveik visada būdavo stipriai kvepiančios rožės. Šios buvo pamerktos juodoje vazoje su raštais iš pilkšvo stiklo ant darbo stalo. Žinoma, medinis stalas buvo pačiame kambario centre, kad jį galėtum pastebėti iškart atėjęs į kabinetą ir nesidairyti, ieškodamas reikiamo žmogaus. Prie stalo svečiams buvo pastatytas puošniausias dalykas visame kambaryje - bordinės spalvos, minkštas krėslas. Ir vis dėl to, ignoruojant tai, kad stalas buvo visame dėmesio centre, prie stalo esanti kėdė, kuri priklausė departamento vadovui, buvo visiškai paprasta ir beveik nenaudojama, kadangi kiek dešiniau stalo puikavosi ant lubų pakabintas kupolas į kurį buvo galima patogiai įsitaisyti.
   Kabinete be minėtų daiktų buvo medinė spinta su girgždančiomis durelėmis ir viskas. Kambarys daugiau buvo visiškai tuščias, o šviesiai pilkšvos sienos visiškai negerino vaizdo.
   Atrodo, nepasakytum, kad šis kabinetas priklausė žaidimų departamento vadovui, bet taip buvo dėl paprasčiausios priežasties... Kabinetas priklausė puošnumo nevertinančiam žmogučiui - Elridei.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Fasiras von Sjuardas »

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2019