0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Akilanda

  • Poltergeistas
  • **
  • 6
Velykos 2019: Akilanda pabudo!
« Prieš 5 metus »
  Nesitikėjot, bernaitės ir mergiukai?!

  Cha cha, draugai, tai juk aš pabudau iš ilgo ramaus miego. Kiek jūs mane bevytumėt, aš vis vien kada nors grįžtu, kaip ir šį kartą. Kadaise paslėpiau pilies raktą apylinkėse, kad jūsų tėvai jo paieškotų, o dabar švęskit Velykas kaip norit, nes aš paslėpiau visus margučius pilyje ir jos apylinkėse, o be margučių švęsti Velykų jums neduosiu!
  Kruvinuoju baronu manęs šįkart neprigąsdinsit (išsiunčiau jį atostogų!). Margučius paslėpiau net 18 vietų, kas atspėsit - tas turėsit! O kai kuriuos iš jūsų margučiais apdovanosiu, jeigu atsakysite į mano klausimus apie Hario Poterio laikais švęstas Velykas.

Sėkmės, brangieji!
- Jūsų geriausias draugas, Akilanda.

[Pelėdyne pasikviesk Akilandą (vienam žmogui galima kartą per valandą), kai matai jį prisijungusį. Jis tau užduos klausimą arba užuominą, už teisingą atsakymą gausi taškų. Daugiausia taškų surinkęs laimi daugiausia galeonų! Sėkmės, Hogvartsiečiai!]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Fasiras von Sjuardas »

*

Neprisijungęs Akilanda

  • Poltergeistas
  • **
  • 6
Ats: Akilanda pabudo!
« Atsakymas #1 Prieš 5 metus »
Taškų lentelė:
1. Rosemarie Mortimer 36t.
2. Stevie Green 16t.
3. Wrena Alder 12t.
4. Miona Hera 4t.
5. Elride Endlercat 2t.
6. Vintė Adamson 2t.

Galeonai:
1. Rosemarie: 18 galeonų.
2. Stevie: 8 galeonai.
3. Wrena: 6 galeonai.
4. Miona: 2 galeonai.
5. Elridė: 1 galeonas.
6. Vintė: 1 galeonas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Akilanda »

*

Neprisijungęs Akilanda

  • Poltergeistas
  • **
  • 6
Ats: Akilanda pabudo!
« Atsakymas #2 Prieš 5 metus »
   Na, štai, bičiuliai, mano laisvės laikas baigėsi. Kaip tik susitikau Kruvinąjį Baroną, jis jau grįžo iš atostogų. Jei jį sutiksite, nepamirškite pagirti manęs ir nuostabių Velykų, kurias atšventėme kartu, - tikiuosi, kad dėl to jis bus kiek atlaidesnis ir siausti galėsime net tada, kai jis čia.
   
   Galeonai jums bus išdalinti artimiausiomis dienomis. Skanių margučių. Tvirtų nelinkėsiu, nes man juos gabenant daugeliui įskilo lukštai. Kaip jau minėjau, pretenzijų nepriimu.

   
Mes dar susitiksim,
- ištikimasis jūsų ramybės drumstėjas Akilanda
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Akilanda »