0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 111
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Šioks toks džiugesys suvirpino Europos širdelę, atsakius teisingai į klausimą. Matydama visų klastuolių norą, ryžtą ir siekį būti kuo geresniais, baltapūkė ėmė džiaugtis kiekvienu gautu taškeliu. Pačiai buvo sunku patikėti, kad būtent Hogvartsas ir gyvačių koledžas per dvylika metų pirmą kartą atneš jai bent šiokią tokią laimę.
Lėtai, kiek tingokai atsistojusi iš savo vietos, vienuolikmetė patraukė profesorės stalo link ir ten išsitraukė lapuką:
Citata
Astrologija
Greitai sugrįžo į savo sėdėjimo vietą ir iš pilkos užrašų knygutės išsiplėšė linijuotą lapelį.
Citata
Astronomija:
Mišrus
Senasis
Tolimasis
Negyvasis
Gamtinis
Vienam žmogui, mažai žmonių grupei, konkrečiam įvykiui, ar net visos šalies ar žmonijos ateičiai
Meilė, šeima, mirtis bei laimė

Antroje lapelio pusėje mergaitė užrašė savo vardą, pavardę, koledžą bei kursą ir nunešė savo darbą atgal ant ateities būrimo profesorės stalo. Eidama mąstė apie tai, koks visgi įvairus ir naudingas gali būti būrimas pagal žvaigždes ir kitus dangaus kūnus.

*

Neprisijungęs Olivia Eier

 • V kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We are all made of stardust
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Šaunu! Olivia uždirbo per pamoką tašką savo koledžui. Tai ne 2 kiek galėjo gauti atsakiusi geriau, bet vis šis tas. Kaip yra sakoma - niekados negalima nuleisti rankų. Kol mokėsi namuose iki Hogvartso, mama jai gerai įkalė šį dalyką į galvą. Mergaitė nieko nelaukdama nužingsniavo iki profesorės stalo ir nuo jo pagriebė lapelį. Jį atvertė, o ten gražiu ir dailiu raštu buvo užrašyta "Taro kortos". Olivia nei apsidžiaugė, nei nuliūdo, toje krūvelėje galbūt yra ir geresnių variantų, bet tikriausiai gausu blogesnių. Mergina paėmė dvi knygas. Viena vadinosi "Būrimas kortomis, kaip? kas? kada?", o kita buvo be pavadinimo, tačiau ant viršaus buvo nupiešta Taro kortų krūvelė.
Olivia atsivertė pirmąją ir pagal turinį susirado puslapį kuriame pasakojama apie Taro kortas. 112 - 136 puslapiuose buvo daug informacijos apie būrimą Taro kortomis, tačiau ji susirado tik tai kas jai reikalinga. Ji ant pergamento pradėjo rašyti nuo pradžių. Visų pirma, ar būrimas žiobariškasis, mišrusis ar magiškas, ji rado jau pirmoje pastraipoje. Buvo aiškiai parašyta, kad Taro kortomis buria ne tik burtininkai, bet ir žiobarai. Taigi mergaitė pasižymėjo, jog tai yra mišrusis būrimas. Kas toliau? - pamanė peržvelgdama medžius ant sienų. Tada Olivia pervertė kelis puslapius kol surado skyrelį pavadinimu "Istorija". Ten buvo parašyta taip "Kortos atkeliavo iš Egipto - kilo iš senovėje čia pranašavimo tikslams naudotų plokštelių su paslaptingais simboliais...". Tai tikriausiai reiškia, kad būrimas senasis... - pamanė vienuolikmetė, pasižymėdama ir tai.
Manau tai tolimasis būrimas, nes galima išburti ateitį kortomis ir po kelių ar keliolikos metų, - pamanė švilpė taip pat pasižymėdama šią informaciją. Taip pat užsirašė, kad būrimas Taro kortomis yra negyvasis, žmogiškasis, skirtas vienam asmeniui. O dėl būrimo paskirties Oliviai dar kilo klausimų. Tačiau pravertė kitą knyga, kurioje surado dar daugiau informacijos apie šias stebuklingas kortas. Paaiškėjo, kad Taro kortos skirtos suvokti savo ateitį, o ne tik ją išburti. Taigi mergaitės pergamentas dabar atrodė taip:
Citata
Taro kortos:
Mišrusis būrimas, senasis, tolimasis, negyvasis, žmogiškasis, skirtas vienam asmeniui, skirtas suvokti savo ateitį.
Šaunu! - pamanė Olivia, užsirašydama viršuje lapelio savo vardą, pavardę, kursą ir koledžą, bei nunešdama jį profesorei.
Where'd you wanna go, how much do you wanna risk?

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

 • IV kursas
 • *
 • 111
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • merde
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Padėjusi lapelį su užduotimi ant kitų mokinių darbų krūvos, Europa pasiiėmė nedidukę cukraus dėžutę ir porą baltų, tačiau ne sniego baltumo popieriaus lapų ir sugrįžo į savo suolą visai šalia lango. Tiesa, visada rinkdavosi būtent šį, kad nuobodžią pamoką galėtų bent jau stebėti lauką, mat išeiti vidury pamokos antrakursei neatrodė itin mandagu. O jokių mandagumo nuostatų mergaitei mokytis taip ir neteko. O ir šiaip karštą dieną pro neypatingai sandarius medinius langus įpusdavo gryno oro, tik tiek, kad vieta šalia lango nebuvo pats puikiausias pasirinkimas šaltomis žiemos dienomis. Bet juk nėra nieko, ko šiltas pledas ir žieminė mantija su Klastūnyno emblema ir baltapūkės vardu neištaisytų, tiesa?
Lygiai sudėjusi baltus popieriaus lapus vienas ant kito ir užkišusi baltą plaukų sruogą kairėje už ausies, dvylikametė lėtai ėmė berti cukrų ant viršutiniojo
Cukrau, kelią jų parodyk,
Cukrau, melą jų atskleisk,
Cukrau, mėta tu kvepėki,
Cukrau, sielą jų vaduok.
- Mintyse skaitė tekstą, gražiu ateities būrimo profesorės šriftu užrašytą ant lentos.
Lėtai ir atsargiai nuėmusi viršutinį lapą, Ziegler žvilgtelėjo į iš cukraus susidariusią runą. Tiesą sakant, nė pati nežinojo, kodėl, tačiau runą susiejo su brangakmeniais, o tai buvo labai neteisinga! Ant popieriaus lapo buvo matyti iš cukraus susidaręs ženklas, pilkšvomis Europos akimis žiūrint, panašus į P raidę, tik kampuotesnis.
Klastūnyno atstovė kilstelėjo akis į lentą, kad pažiūrėtų, koks tolimesnis praktinio darbo žingsnis. Viską įdėmiai perskaičiusi porą kartų, antrakursė užmerkė akis ir iškėlė ranką, kiek manė esant du colius. Realiai, ir taip mergaičiukė sunkiai gaudėsi matavimo vietose, o čia dar reikėjo užsimerkus!
Vis dar lėtai keliant laibą ir baltą dvylikametės ranką viršun, jos galvelėje iškilo keisti vaizdiniai. Niekada nematyti... Turbūt pavyko! Jaunosios klastuolės baltais plaukais uždengtoje galvelėje buvo matyti, kaip viena jos amžiaus bendrakoledžė nualpsta pamokoje, regis, nuodų ir vaistų. Europa puikiai prisimena ją iš pirmakursių klastuolių krikštynų. Kaip gi pamirši, kai ir ten mergaičiukė nualpo... Matyt, bus kažkas su sveikata negerai.
Kai Klastūnyno globotinės galvoje vaizdinys dingo, gyvatėlė nuleido ranką ir atsimerkė. Susitvarkiusi darbo vietą ir nunešusi priemones, kurias naudojo, atgal ant profesorės stalo, Europa ramiai sėdėjo ir pirštų galiukais barškino į medinį stalo paviršių, laukdama suskambančio varpo, tarsi kvietimo į laisvę.

*

Neprisijungęs Olivia Eier

 • V kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We are all made of stardust
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Olivia prie profesorės stalo tuo pačiu pasiėmė cukraus dėžutę ir du tuos keistuosius lapelius. Lapai buvo mėtinės spalvos ir švilpei dar niekad nematyti. Švilpė labai norėjo atlikti šį praktinį darbą. Jis jai atrodė labai įdomus ir išmokantis naujo. Gal išbursiu kam nors iš kitų Hogvartso mokinių, - pamanė ji, - o gal savo šeimos narių? Oliviai buvo labai smalsu išbandyti kažką naujo, taigi nieko nelaukdama ji pradėjo užduotį. Atsargiai ir švelniai sudėjo lapus vieną ant kito. Štai taip... - pamanė ji kruopščiai juos taisydama, kad gražiai gulėtų vienas ant kito.
O kas toliau? - pamanė pažvelgdama į lentą. Ji ramiai atidarė cukraus dėžutę ir paėmė žiupsnį šio saldiklio. Atsargiai pradėjo berti cukrų ir žvelgdama į lentą skaitė:
- Cukrau, kelią jų parodyk,
Cukrau, melą jų atskleisk,
Cukrau, mėta tu kvepėki,
Cukrau, sielą jų vaduok.
Nekantraudama Olivia nukėlė viršutinį lapelį, bet ant apatinio nieko nebuvo. Kaip tai? - pamanė Eier nusimindama, kad jai nepavyko. Tačiau mergaitė nenuleido rankų ir vėl sudėjusi lapelius pažvelgė į lentą. Ai... reikia šnibždėti mintyse, - suprato ji, paimdama dar žiupsnį cukraus, tik šįkart didesnį. Ji sušnibždėjo mintyse, kaip sakė mokytojos palikta instrukcija:
Cukrau, kelią jų parodyk,
Cukrau, melą jų atskleisk,
Cukrau, mėta tu kvepėki,
Cukrau, sielą jų vaduok.

Olivia atsargiai nukėlė viršutinį lapelį, o ant apatinio pamatė keistą simbolį.
Where'd you wanna go, how much do you wanna risk?

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Kadangi pirmąją praktikos dalį šeštakursė jau buvo atlikusi, užsikrovusi alkūnes ant stalo paišė abstrakčias linijas. Kaži, gal iš jų galima burti? Jei tai nebūtų buvęs toks kvailas klausimas, mokinė būtų priėjusi prie profesorės ir paklaususi. O gal net pakėlusi ranką ir išsiaiškinusi prieš visą klasę. Ne. Subarė save mintyse už tokį išsiblaškymą. Jai reikia susikaupti ties mokslais, jei kitais metais norinti išlaikyti egzaminus.
Profesorė kažką užrašė ant lentos. Žiovaudama Klarė prisidengė ranka burną. Oras taip ir kvietė prigulti pokaičio. Taip ir padarys, tačiau po pamokos. Antra praktikos dalis prasidėjo, kuo anksčiau ją atliksianti, tuo greičiau galės įsirangyti į migį Grifų Gūžtos bokšte.
Tingiais žingsniais iš kabineto galo išsikabarojusi ji vėl priėjo prie profesorės stalo. Nusičiupo dėžutę cukraus ir du lapus. Jų spalva buvo neįprasta. Tačiau kita vertus viskas Hogvartse buvo keista. Rašyti ant žiobariško popieriaus pamokos metu buvo keista. Grįžusi į vietą dar kartelį perskaitė instrukciją. Dažniausiai lengvi dalykai ir būna patys painiausi. Pamanai, kad lengva, praleidi kokį "nesvarbų" žingsnelį. Ir štai, pirmakursis jau sukasi greičiau už senioką.
Lapus šešiolikmetė sudėjo lygiai taip, kaip mokė žiobarų mokykloje. Rankomis priglaudusi paralelias ilgesnes kraštines, artimesnę suolui nesmarkiai priglaudė prie suolo. Taip įsitikino, kad labai sudėti tikrai lygiai. Gal ir smulkmena, tačiau tokios smulkmenos ir išskyrė Klarę iš kitų. Viskas turi būti tobula. Atsipalaiduokite. Šešiolikmetės veide suspindo kreiva šypsenėlė. Ar mes čia ryto jogai susirinkom?. Tačiau toliau nesivaržydama atsidarė cukraus dėželę ir atsargiai iš jos ištraukė nedidelį kiekį baltų smiltelių. Nežinia kiek cukraus reikėjo išberti ant popieriaus, tikėjosi, jog mažuose delniukuose esančio cukraus vis dėl to užteks.
Kelis kartus persiskaitė žodžius, kuriuos reiks ištarti. Įsiminusi užmerkė akis. Jei jau reikia atsipalaiduoti... Pakėlusi ranką kiek aukščiau virš stalo, atleido mažąjį pirštelį ir cukraus grūdeliai ėmė byrėti. Buvo sunku tarti žodžius, mat švelni balta masė priminė kutenimu priminė smėlį. Žaliaakė įkvėpė ir išpūsdama orą, kaip ir byrančią baltą masę, mintyse ištarė ant lentos užrašytus žodžius:
Cukrau, kelią jų parodyk,
Cukrau, melą jų atskleisk,
Cukrau, mėta tu kvepėki,
Cukrau, sielą jų vaduok.

Atsimerkusi suėmė lapą už gretimų kraštų, kad cukrus nenubyrėtų. Nebuvo tikra ar galima jį suberti atgal į dėželę. Atsargiai nuėmė viršutinį lapą. Jautėsi kvailai tiesdama ranką virš lapo. Tarsi kokia ekstrasensė ir surežisuotų šou, kuriuos žiūrėjo žiobarai. Susidaręs paveikslėlis priminė dvi nelabai lygias vertikalias bangeles. Susitelkusi pagaliau ištiesė ranką. Akyse pasidarė tamsu. Per nugarą perėjo šiurpuliukai ir grifiukė krūptelėjo. Niekaip prie šio pojūčio nepriprasi.
Žaliaakė matė vaikiną. Šis blaškėsi vidury kelio dideliame mieste. Kalbos, kuri puošė aplinkinių įstaigų iškabas, ji nepažinojo. Perėjęs plačią gatvę jis patraukė siauresnio skersgatvio link. Klarei tai neatrodė itin saugi vieta ir strazdanė susiraukė. Nepažįstamasis paslydo ant butelio šukės ir gretima šuke įsipjovė delną. Tuo metu prie tamsiaplaukio pribėgo keli vaikinai ir iš užpakalinės džinsų kišenės ištraukė piniginę. Nepraleido progos ir įspirti.
Vaizdas nebuvo itin malonus. Ir prieš save vėl išvydusi kabineto aplinką grifiukė nudžiugo. Galėtų toks geras dalykas, kaip cukrus ir malonesnius vaizdus sukelti.
- Profesore, kodėl tokie saldūs dalykai sukelia tokias rūgščias vizijas? - Net nepagalvojusi garsiai paklausė per visą kabinetą. Net nesusimąsčiusi, jog profesorė galbūt nematė to, ką vaizdinyje regėjo šeštakursė.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

kablelis

Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Stevie negalėjo patikėti, kad gavo taškų už teorinę dalį. Ji, ko gero, pernelyg nustebo, nes visiškai negirdėjo, kas vyksta praktikoje. Po kurio laiko atsitokėjusi ji suprato, kad yra dvi praktikos dalys ir dar galima padaryti bent jau antrąją.
- O, čia bent jau įdomu, - tyliai sumurmėjo Stevie. Tik ji truputį išsigando, kad beburdama gali pamatyti ką nors pažįstamą, kurio laukia nemaloni ateitis. Vis dėlto grifiukė drąsiai nužingsniavo prie mokytojos stalo ir susirinko reikiamas priemones. Jaudindamasi mergaitė sudėjo lapus vieną ant kito ir subėrė cukrų. Mintyse ji ištarė:
Cukrau, kelią jų parodyk,
Cukrau, melą jų atskleisk,
Cukrau, mėta tu kvepėki,
Cukrau, sielą jų vaduok.

Visa virpėdama, nors net pati nesuprato, ko taip jaudinasi, Stevie nukėlė viršutinį lapą. Iš pradžių jai pasirodė, kad visiškai nepavyko, grifiukė niekaip neįžiūrėjo jokios runos. Vis dėlto Stevie, ko gero, per anksti patraukė lapą, nes netrukus kažką buvo galima įžiūrėti, nors runa, tiesą sakant, buvo gerokai blyškoka. Grifiukė pamąstė, ar verta grąžinti lapą į vietą, bet nutarė, kad vis dėlto ne. Tad ji dar kiek luktelėjo, tikėdamasi, kad runa dar labiau išryškės. Kai buvo akivaizdu, kad ji ryškesnė nebebus, Stevie ištiesė ranką virš runos ir užsimerkė. Pasirodo, buvo labai sunku susikaupti, nes į galvą lindo įvairiausios mintys, nuo kokia nesąmonė iki man tikrai nepasiseks. Antrakursė prisiminė, kaip pirmais metais būrė iš veidrodžio, kur pagrindinis reikalavimas buvo susikaupimas. Ir tada tikrai buvo be galo sunku. Nagi, Green, juk dabar esi vyresnė, ragino save Stevie ir, stengdamasi apie nieką negalvoti, vėl užsimerkė. Apie nieką negalvoti nesisekė, tačiau mintys palengva nuplaukė į praėjusią vasarą, kurią Stevie praleido smagiai, daug laiko skyrė savo broliams ir netoli namų esančiam miškui. Mergaitė pasijuto atsipalaidavusi ir suprato, kad kaip tik to, ko gero, jai ir reikia. Vis dėlto po kokių dviejų minučių Stevie atsimerkė.
- Ar aš čia savo ateitį matau? - paklausė ji savęs tyliai. - Ar tiesiog susimoviau kaip visada?
Mergaitė pabandė dar kartą. Ji sėdėjo užsimerkusi ir sukandusi dantis. Kurį laiką nieko nevyko, tačiau netrukus Stevie pagaliau suprato, kad regi viziją. Ji pamatė nepažįstamą moterį (antrakursė vos sulaikė palengvėjimo atodūsį), kuri skaudžiai verkė. Nebuvo aišku, kas tiksliai atsitiko, tačiau toji moteris sėdėjo prie rūkstančio namo ir laikė apkabinusi nuotrauką, kurioje kvatojo trys berniukai. Nuotrauka buvo nejudanti, todėl Stevie suprato, kad toji moteris buvo žiobarė.
Ar jos vaikai sudegė?! pakraupusi pagalvojo Stevie, kuo skubiau atsimerkusi. Išgirdusi šeštakursės grifiukės klausimą Stevie nustebo, kad ne tik jai cukrus sukėlė tokius nemalonius vaizdus. Mergaitė skubiai pakraigaliojo savo vardą ant lapo, jį vos ne numetė profesorei ant stalo ir išskubėjo iš klasės.

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
O profesorės kalba buvo kiek ilgesnė, nei Ellie tikėjosi. Na, tačiau juk svarbu kaip įmanoma detaliau išaiškinti užduotį, o tai paskiau pasipila klausimų lavina ir tenka aiškinti viską iš naujo. Žodžiu, dvigubas darbas.
Pavyzdingai išklausiusi būrėjos bei gavusi leidimą pradėti, Ellie neskubėjo - nenorėjo atbėgti pirma it akis išdegus. Kiek palūkėjusi, ši pagaliau pakilo iš vietos ir nudrožė profesorės link. Pamaklinusi ranka inde, jaunėlė pagaliau švelniai sugniaužė delne lapelį bei išsitraukė šį. Sapnai. Negalėjai pasakyti, jog mergaitė ničnieko nežinojo apie sapnus, tačiau visgi ši nusprendė pasitikslinti ir vadovėlyje.
Citata
Sapnai.
mišrusis, senasis, artimasis, gyvasis, gamtinis, dažniausiai būrimas yra asmeninis (vienam žmogui), tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, jog sapnuose atsispindi pranašystės ir mažai žmonių grupei ar net visos šalies bei žmonijos ateičiai. Būrimo paskirtis - išanalizuoti dažniausiai gaunamus perspėjimus iš anapusinio pasaulio/aukštesniųjų jėgų bei suvokti, kokios nelaimės gali laukti netolimoje ateityje.
Baigusi, grifė nunešė lapelį profesorei ant stalo.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Priėjusi prie pat profesorės stalo, Elė jau ketino atiduoti lapelį, tačiau per žioplumą pamiršo pasirašyti. Kiek pasimetusi, ši šyptelėjo profesorei bei paskubumis burbtelėjusi 'aš tuoj', grįžo į suolą. Pakeverzojusi kažką lapelio dešiniame kamputyje, ši atidavė darbą. Lentoje ganėtinai tvarkingu braižu jau buvo paaiškinta antroji užduotis, tad grifė ėmėsi ir šios. Pasičiupusi reikiamas priemones, ji pagaliau krestelėjo į suolą. Sudėjusi lapelius, ši truputį daug paskanavo cukraus, o tuomet likučius supylė ant viršutiniojo. Prisiminusi, jog reikia dar ir sukalbėt kažką, ši staigiai permetė žvilgsnį į lentą.
Cukrau, kelią jų parodyk,
Cukrau, melą jų atskleisk,
Cukrau, mėta tu kvepėki,
Cukrau, sielą jų vaduok.

Nukėlusi cukruotą lapelį, ši žvilgtelėjo į apatinį - jame puikavosi kažkas panašaus į apskritimą. Niekuo neišsiskiriantį apskritimą. Pakankamai atsižiūrėjusi į runą, trečiametė užmerkė akis ir ištiesė ranką virš jos. Nesitikėjo mergiotė, jog kokia vizija išties pasirodys - net manė, jog teks pačiai šią išsigalvoti. Tačiau štai, juodumoje ėmė ryškėti ir kitokios spalvos. Deja, bet Elė jų neišsigalvojo. Tai buvo tikrų tikriausia vizija.
Jūra. Saulė. Karštis. Vaikų krykštavimai. Žmonės poilsiauja tiek sausumoje - daugiausiai guli išsitiesę ant įkaitusio smėlio bei bando įdegti, tiek vandenyje - murkdo vieni kitus ar kur nors atokiau sau plaukioja. Tačiau grifiokės dėmesį patraukė ne ta bobulė, vandenyje skalaujanti savo suknelę, tačiau raudonplaukė mergaitė, rodos, lyg ir ramiai sau bežaidžianti su vandeniu. Tačiau netrukus jos link ima ristis didžiulė banga. Krante pradeda šūkauti jos persigandę tėvai. Deja, mergaitė neišgirdo perspėjimų. O jei ir būtų išgirdusi, vargu, ar jau galėjo kažką pakeisti. Ir tada banga pasiglemžia balsvaodę. Pasigirsta klyksmas. Ir ne jos pačios, o motinos.
Netrukus vaizdas ima trūkčioti. Nors ir su trikdžiais, tačiau Barlow sugebėjo išvysti raudonplaukę jau grąžintą krantan. Tiesa, jos krūtinėje tūnojusi maža širdutė jau nebeplakė.
Ir ji atsimerkė. Mergiotė neturėjo nė žalio supratimo, kieno ateitį ši išvydo, tačiau tai tik dar labiau žudė - ji negalės jos apsaugoti. Mintis, jog matei žmogaus mirtį ir negali nieko pakeisti, tiesiog plėšė trečiokės galvelę. Visgi, susitaikyti reikėjo - galbūt ten, aukštai, jai bus geriau.
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

 • Ateities būrimo profesorė
 • *
 • 135
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
 Iš pradžių Cessiondi tiesiog stebėjo mokinius, kurie bandė atlikti tą būrimą. Gal kas nutiks, gal klausimų iškils... Tačiau vis dėl to - būrimas naujasis, lengvas, nepalyginsi su veidrodžiais ar klaidžiosiomis mritritri.
 Išaugusi lapukų krūvelė ant stalo priminė neaukštą kalnelį, nepalyginsi su Everestu, kuriuos turbūt gaudavo kiti profesoriai. Juk vis dėl to Ateities Būrimas nėra labai populiarus dalykas, dauguma vyresnių kursų mokinių jo nepasirenka. Nors iš dalies pati Khanna pritarė, kad MGP ar Nuodai ir Vaistai yra reikalingesnis dalykas už jos specialybę, nes gyvenimas gali tekėti ir sava vaga.
 Pasiėmusi mokinukų darbus, auksinės spalvos rašalu kai kur pavingiuodavu, kai kur nubraukdavo, o kartais ir pastabėlę parašydavo, tačiau iš dalies buvo patenkinta. Nesusimovė visiškai pirmąjį kartą.
 Mokiniai ėmė busti, mokytoja darbus pasiliko vėlesniam laikui, mat nežinojo, gal kokiam mokinukui prireiks pagalbos.
 -Panele Karter, iš tiesų, keista. Tačiau cukrus nėra tas saldusis dalykas, kuris rodo geras vizijas. Tokiu yra laikomi kai kurie gėlelių vandenys. Net tas pats medus turi kartoką skonį, tad negalime sakyti, jog būrimai, susiję su medumi rodys vien gerus dalykus,- tikėjosi, kad grifei paaiškino ką ji norėjo sužinoti ir atsisuko į visą klasę, laukdama, kol iš vizijų sugrįš visi mokiniai.
 Kadangi būrimas truko ne daugiau dešimties minučių, tad jie visi netruko susirinkti. Stebėdama klasę, apžvelgė visų mokinukų veidus. Dauguma neatrodė laimingi. Vėl liūdnos vizijos. Reikės ką nors keisti, nes dar direktorė apkaltins, kad depresijas visiems įvariau.
 -Manau, kad apie šiandienines vizijas kalbėti nereikėtų. Kiek taisiau, pastebėjau, kad nagrinėjime paskutiniame punkte, kuris yra būrimo paskirtis, ne vienas suklydote. Tenai nereikia ko nors prirašyti iš galvos, tiesiog paminėti vieną iš šių keturių - šeima, sėkmė, nelaimės, bendrojo pobūdžio. Nebent galite išsiburti dalyksu, susijusius su šeima ir sėkme ar kitokia variacija, tik tada rašykite du. O šiaip, darbai atlikti gan šauniai,- šyptelėjo mokiniams, padrąsindama.- Liko pora minučių iki varpo, galite susidėti daiktus ir skubėti į kitą pamoką.
It’s only a matter of time. - Elizabeth Schuyler