0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Liliana Emerald

Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #30 Prieš 12 metus »
- Oj, oj kokios mes nemandagios... O gal pavydim?...- nusišaipė klastuolė
Ne veltui šita ragana iš klastūnyno...
Rafaelai nuėjus, Lili net palengvėjo.
 - Žinai, Lili, gerai sakai, man atrodo čia ne vieta dar vienam vakarėliui, atrodo, jau girdžiu kažkieno žingsnius. Eime? -  paklausė iš transo atsibudusi Sonora ir taip pat pažiūrėjo į Alfą. Šis neatsakė.
- Gal jis susisielojo kad klastuolė pabėgo?...- sukikeno Lili Sonorai į ausį
Kaip mane nervina tie klastuoliai... Įsivaizduoja kad yra pasaulio bambos... Nors gal ir negražiai čia išėjo.

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #31 Prieš 12 metus »
Sonorai šmėkštelėjo akyse lyg Rafaela būtų susigraudinusi. Nes klastuolės akyse žybtelėjo ašaros.
Vaje, ar ji tikrai užsigavo?
 Sonora nors ir buvo kietakaktė ar dažnai įsiveldavo į visokias peštynes, nemėgdavo skaudinti žmonių.
 - Gal mes kiek per šiurkščiai su ja? - Ji paklausė likusių vaikų.
 - Nors ji visad man atrodydavo kiek šaltoka ir nepelnytai griežta su visais. Bet gal tai tiesiog toks Rafaelos būdas? - Sonora vis dar žvelgė jai įkandin. - Nežinau. Alfai?
 Tarė Sonora ir pamosavo savo ranka jam prieš akis.
 -  Ar tu mus girdi? Žemė kviečia Alfą. Žemė kviečia Alfą. - Sonora pakartojo tokiu balsu lyg girdėtųsi iš garsiakalbio.
Tik tai nebuvo pati protingiausia mintis, atsižvelgiant į tai kiek dabar buvo valandų.

*

Liliana Emerald

Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #32 Prieš 12 metus »
 - Gal mes kiek per šiurkščiai su ja?- tarė Sonora klastuolei nuėjus,-Nors ji visad man atrodydavo kiek šaltoka ir nepelnytai griežta su visais. Bet gal tai tiesiog toks Rafaelos būdas? - Sonora vis dar žvelgė jai įkandin. - Nežinau. Alfai?
Vietoj Alfo atsiliepė Lili:
- Nesijaudink, juk ji klastuolė. Jaigu ją ten paskyrė, manau ji moka nuostabiai suvaidinti. Nors gal...
Lilianai nespėjus išreikšti savo minčių, Sonora ėmė mosikuoti Alfui prieš akis
-  Ar tu mus girdi? Žemė kviečia Alfą. Žemė kviečia Alfą. - Sonora pakartojo tokiu balsu lyg girdėtųsi iš garsiakalbio.
- Ša, Sonora,- sudraudė ją Liliana.- dar kas nors išgirs. Dar nieko nepadarėme, o tu jau nori ariešto?
Lili vėl sukikeno
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Liliana Emerald »

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #33 Prieš 12 metus »
 - Ar tu mus girdi? Žemė kviečia Alfą. Žemė kviečia Alfą.
Berniukas tarsi atsibudo iš sapno.
-Kas? Kodėl?-truputi be nuovokos kartojo Alfas.
Apsižvalgęs tarė:
-Kur dingo Rafaela? Ir kur jūs einate?
Vadinasi jos susipešė ar kažkas panašaus...
-Na,tai kuri man pasakys kas čia atsitiko?-pusiau juokais pusiau piktai paklausė Alfas.

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #34 Prieš 12 metus »
 - Dieve, kartai elgiuosi, kaip tikra mažvaikė, - Sonora vožtelėjo delnu sau į kaktą.
 Ji apsidairė, nes visai nepastebėjo, kai Kambarys iki Pareikalavimo dingo.
 - O kur gi dingo šitas, - mostelėjo ji į sieną, turėdama mintyje Kambarį. - Man atrodo, mano smegeninę naikina Graužaliai, niekaip negaliu prisiminti, kaip Kambarys iki Pareikalavimo dingo iš akiračio nepastebėtas.
 Tikrai, kad magiškas daiktas, tas Kambarys. Įdomu, ar ir rytoj jis čia tikrai bus. O gal kitoje vietoje jau?
 Sonora atrodė lyg būtų paskendusi mintyse. Tuomet po valandėlės nusipurčiusi vėl tarė:
 - Na, tai kur keliam vakarėlį? - Ji valiūkiškai nusišypsojo.
 - Ooo, Alfai - prabudai - kaip tik ant tų žodžių Alfas prakalbo.
 - Sakai, Rafaela? Ji, naa, kaip čia pasakius. Ji eee, - Sonora apsimetė, kad galvoja, - na gerai, ji mums pasakė, kad tave myli ir pabėgo. - Sonora rimtai pažiūrėjo į Lili ir po sekundėlės pratrūko juokais.
 - Na gerai, gerai, aš juokauju... - Ji vis dar juokėsi iš Alfo mimikos. - Aš nežinau, jai matyt, pabodo su mumis, bet šiaip juk jau ir visai vėlu. Tai nenuostabu, kad normalūs žmonės tokiu metu ruošiasi lįsti į savo pižamas.

*

Liliana Emerald

Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #35 Prieš 12 metus »
Aš nežinau, jai matyt, pabodo su mumis, bet šiaip juk jau ir visai vėlu. Tai nenuostabu, kad normalūs žmonės tokiu metu ruošiasi lįsti į savo pižamas.- tarė kvatodama Sonora.
- O ką, mes tai jau nenormalūs, ar ne?- apsimesdama supykusi atsakė Lili. Rimtos išraiškos jai išlaikyti nepavyko, ir ji sukikeno.
- Na, mūsų išsvajoto kambarėlio nėra, ką veikiam?
Lili liūdnai apsižvalgė, nes iš kambario nespėjo nieko išsinešti.
Nei bombelių, nei petardų...Kvailas kambarys

*

Neprisijungęs Sonora Peštukė

  • II kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #36 Prieš 12 metus »
 - Eii, veikiam ką nors, - šūktetėlėjo Sonora, kai pamatė apsimiegojusius vaikų veidelius. - Prisimiegosim, kai pasensim. Čia juk Hogvartsas. Tikrai ką nors surasim, kur galėtume visi trys, na, kolkas mes juk tryse, taip? pabūt.
 - O šiaip siūlau mest idėjas. Žinoma, jei nenorit tiesiog imt ir traukt į savo bendruosius kambarius, - Sonora pasitaisė plaukus, lyg ketindama daryti ką nors negero.
 - Net nežinau, kur čia galėtume traukti, - ji susimąstė. - Gal kur nors į pilies požemius? - Ji nutilo. Ir po sekundėlės veide sužibėjo naujos idėjos pėdsakai.
 - Sugalvojau! Gal pasekime Rafaelą? Ji juk tikrai negalėjo toli nueiti?

*

Liliana Emerald

Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #37 Prieš 12 metus »
- Sugalvojau! Gal pasekime Rafaelą? Ji juk tikrai negalėjo toli nueiti?- pasiūlė Sonora
Ar ji išprotėjo?
- Tu kąąąą?? Nori kad kokiame koridoriuje ji mus užkeiktųųųųųų?? O paskui nutystų į mišką ir paliktų Aragogui su šeimyna?
Na gal mintis ir idiotiška, bet nežinia ką ji gali padaryt..
- Be to ką darytume ją susekę? "Labas Rafaela, žinojai kad tu ragana? Na va, iki". Tada jau mum būtų...- tada numalšinusi savo lakią vaizduotę atsisuko į Sonorą,- kodėl tau kilo tokia mintis?
Sekti klastuole. Nors... Gal...

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #38 Prieš 12 metus »
-Pasekti Rafaela? Nemanau...Iš tikro,aš nenorėčiau gauti arešto,nes tuoletų šveitimas nebuvo malonus...
Reikėtu rizikos...Ir adrenalino.
-Galime pasirodyti Filčui ir dingti į bendruosius kambarius,nors tai kvaila mintis,-tai pasakęs jis trenkė sau per galvą kumščiu.
-Auč...Skaudėjo...
Alfas išgirdo greitą šlepsėjimą.
-Klausykit. - po ilgo tylėjimo jis vėl prabilo:
-Ar čia ne Filčo žingsniai?


*

Liliana Emerald

Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #39 Prieš 12 metus »
-Ar čia ne Filčo žingsniai?- sukluso Alfas.
Lili taip pat įsiklausė. Tikrai išgirdo žingsnius. Staiga iš už kampo išniro šešėlis. Jis buvo mažas, perkaręs, ir piktai kniaukė.
-Ponia Noris... Kur bėgam?-Liliana išsigandusi apsižvalgė. Jiems nespėjus ko nors padaryti pasigirdo niurnėjimas
- Bjaurūs vaikiščiai... Oj, kai pagaisiu, tai jiems bus...
Liliana griebė Sonorai už parankės:
- Bėgam, tik kur?...
Tik kad nepagautų, tik kad nepagautų....
- Greičiau, Sonora, einam...- tempė Liliana ją, rodos, vėl panirusią į transą.
Filčo žingsniai artėjo.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #40 Prieš 12 metus »
-Sonora! Bėgam.Reikia judintis...
Tačiau kur? Kur bėgti?
Alfas pašėlusiai blaškėsi ir nežinojo ką daryti.
Virtuvė.
-Greičiau bėgam į virtuvę,dar naktipiečių gausim.
Sonora toliau kaip niekur nieko stovėjo.Alfas griebė jai už rankos ir paklausė Lilianos:
-Ar sutinki su manimi? Bėgam į virtuvę?

*

Liliana Emerald

Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #41 Prieš 12 metus »
-Ar sutinki su manimi? Bėgam į virtuvę?-paklausė Alfas.
Kas per kvailas klausimas?
- Aišku bėgam. Greičiau
Iš už kampo Filčo balsas dar labiau garsėjo:
- Pakliūsit jūs man...
- Sonora... SO-NO-RA,- nepaisydama Filčo suriko Lili. Tada atsisuko į Alfą.- pakelsi ją? Jai taip, griebk ir - bėgam.

*

Neprisijungęs Alfas Saneris

  • V kursas
  • *
  • 393
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Taip aš kitoks,tačiau jūs visi vienodi
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #42 Prieš 12 metus »
-Sonora... SO-NO-RA,-vis kartojo Liliana.
Alfas užsimetė Sonoros ranką ant peties ir pradėjo judintis.
Liliana bėgo greitai,o Alfas tempdamas Sonora šiek tiek atsiliko.
Priėjęs paveikslą jis sušvokštė Lilianai:
-Pa..Pakutenk kriaušę...

*

Neprisijungęs Lilith Sargon

  • VI kursas
  • *
  • 161
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • Tashita ^^
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #43 Prieš 12 metus »
Slogią, dulkių pilną koridoriaus tylą sudrumstė lėti, bet ritmingi žingsniai. Kiekvienas jų atsimušdavo nuo storų sienų ir aukštų lubų ir pasklisdavo po erdvę besimaišydamas su kitu žingsneliu, kaip į vandenį įmestų dviejų akmenukų sukurtos bangelės. Koridoriumi ėjo miela, užsisvajojusi mergaitė, rankose belaikanti mažutę skrynelę, pilną laiškų niekam. Smulkutė Lilith figūra blankioje šviesoje metė keistus šešėlius, kurie mainėsi ant gruoblėtų akmeninių sienų ir grindų. Ji pagaliau atsipeikėjo iš transo būsenos ir sustojo prie sienos kurioje turėtų atsiverti durys į kambarį iki pareikalavimo. Mergina stipriai sučiaupė lūpas ir įsispoksojo į sieną. Negaliu patikėti, kad tai darau... Sargon bėga slėpti laikų į kažkokį nusmurgusį užkaborį.. -niurzgėjo mintyse. Atmetusi stambią juodų plaukų sruogą, Lilith pradėjo lėtai vaikščioti apie sieną kur turėtų atsirasti durys. Žinoma, nepamiršo galvoti ir apie kambario paskirtį. Ką nors paslėpti. Reikia kai ką paslėpti. Vieta paslėpimui. Saugi vieta. Bet nieko. Lilith dar stipriau sučiaupė lūpas ir pradėjo greičiau vaikščioti. Galiausiai ji net užmerkė savo dideles smaragdines akis ir jau norėjo imti rėkti, bet paskutinę akimirką susilaikė. Po gero pusvalandžio ji piktai sustojo ir dėbtelėjo į sieną. Na kas per..? Jos jau seniausiai turėjo pasirodyti! Nežadu čia slampinėti visą likusią dienos dalį, o ir drabužiai ima prisigerti pelėsių kvapo. Būtybė žaibavo akimis sienos pusėn, vaikščiojo ratu į vieną pusę, bet greitai apsisuko galvą ir teko pradėjo žingsniuoti į kitą pusę. Bet durys vis nesirodė. Susierzinusi padėjo skrynutę ant šaltų grindų ir pati atsisėdo šalia. Sukryžiavusi kojas toliau stebeilijo į sieną. Deja, net jos geležinė kantrybė ėmė sekti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Dante Arcari »

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • *****
  • 629
  • Lytis: Vyras
Re: Kambarys Iki Pareikalavimo
« Atsakymas #44 Prieš 12 metus »
Profesorius lėtai žingsniavo koridoriumi. Akys klajojo už langų atsiveriančiame peizaže, o mintys lyg šleivas sekė paskui kūną, iš kurio buvo išmestos. Vis gi veide buvo įsirėžęs susirūpinimas, o už nugaros sudėtos rankos neramiai gniaužė viena kitą. Staiga jis sustojo ir visur įsitvyrojo tyla. Dante užsimerkė ir paniro į prisiminimus.
Šiandien ryte jam pabudus kažkas pokštelėjo ir paskui save paliko pergamento ritinėlį. Kai jį išvyniojo ant žemės nukrito mažas auksinis raktelis. Per mažas, kad tiktų pilies durims atrakinti. Nustebęs Dante perskaitė laiškelį, kuriame buvo nurodytas laikas ir vieta. Sumišęs profesorius negalėjo išmesti šio įvykio visą dieną iš galvos ir pagaliau pasisprendė nueiti į nurodytą vietą ir pažvelgti, kas jo ten laukia. Kas baisaus gali nutikti? Juk ne mirtis už kampo slėpsis. Atėjus vakarui vyriškis užsimetė apsiaustą, pasiėmė lazdelę ir išėjo.
Dabar Dante stovėjo priešais langą ir stebėjo kaip leidžiasi saulė. Liko kelios minutės iki susitikimo, tačiau spaudimo jis nejautė. Vos už kelių žingsnių prieš akis atsivers kambarys iki pareikalavimo ir profesorius išsiaiškins, kas tas paslaptingas žinučių siuntėjas. Tačiau, kai tie keli žingsniai buvo nueiti Dante išvydo ne mirtį ir net ne stebuklingą padarą. Priešais akis sėdėjo mergina, kurią jis matė pirmą kartą gyvenime. Ši buvo atsisukusi į jį nugara, todėl akivaizdžiai nepastebėjo atėjusio svečio. O gal tai ji pakvietė į pasimatymą? Dar labiau sutrikęs Arcari priėjo arčiau.
- Ar jūs ko nors laukiate? - paklausė ir pažvelgė į sieną, į kurią spoksojo moksleivė. Tai ir buvo kambarys iki pareikalavimo. Gal ji irgi gavo tokį laiškelį? tačiau šalia jos gulinti skrynelė išvaikė tokias mintis. Paprasta mokinė norinti pasinaudoti stebuklingu kambariu. Ir ko aš čia atėjau? Juk nėrą pilyje tokių paslapčių, kurias reikėtų atskleisti.
Bet tuo metu, kai į jį norėjo atsigręžti Švilpynės atstovė ėmė ryškėti durys, kurių iki tol nebuvo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 12 metus sukūrė Dante Arcari »