0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Vanessa Williams

Re: Vasara
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Pala pala, ar aš gerai supratau? ,,Pilių''? Tau dangoraižiai panašūs į senovines pilis? xD

*

Ashley Kath

Re: Vasara
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
Neatlaikysiu!!!!!!!!!!!!!!!  xDDDDDDD Nah kai sujuokino xDDD

*

Alisa Vandormon

Re: Vasara
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
VASARA...Geriau jos nepriminkit...Viskas lygtai būtų normaliai,tačiau buvo tokių atsitikimų...Liepos pradžioje dalyvavau plaukimo varžybose,iš 10 komandų buvome 4...Ir vis ta viena sumauta klaidelė!Aš plaukiau prieš paskutinė,ir man beplaukiant krauliu prisėmiau į plaučius vandens.Vos ne ėmiau dusti...Gerai,kad iki finišo buvo likę vos keli rankų mostai.Dasiyriau,bet kaip suprantat,pirma nebuvau...Ir tai paskutinė mergina Austėja spėjo ketvirtą poziciją užimt.Viskas per mane...O dar ankščiau,liepos trečią,rodos,su mokyklos choru,kurį praitais ir užpraitais metais lankiau,buvome Vilniuje,Dainų šventėje :D.Jeigu neklystu,šventė tikrai vyko Vilniuje ;D.Patiko,tik karštą.Bet neveltui turime tokią jaunatvišką mokytoją!Autobuse surengėme "Pliažą",o ten bestovėdami ir bedainuodami laukėm,kol vadovė mus aplaistys vandeniu...O šiaip tai ir man-kompas ir draugai.Dar kiemas,ir pirmą mėnesį futbolo treniruotės.Per jas pirmam kėliny stipriai išsinarinau koją,mama mane net į ligoninę nuvežė.Laimė didžiulė,kad nelūžus koja,savaitėlę toj palatoj pragulėjau,ir išleido namo.Ir dar maudžiaus Nidoj jūroj,kelissyk ežeruose,uogavau vieną dieną rugpjūčio miške su draugėm ir tėvais,vienu žodžiu toli išvažiavus nebuvau,bet nuotykių patyriau daug. :)

*

Bailadora

Re: Vasara
« Atsakymas #33 Prieš 13 metus »
Šią vasarą aš planuoju dirbti.

Re: Vasara
« Atsakymas #34 Prieš 10 metus »
Amm. Taip seniai niekas nerašė nieko, manyčiau, kad temą reikėtų prikelti :b Juk tuoj vasara

Pats vasarą tai labai daug neplanuoju, šiaip važiuosiu, logiška, prie jūros, į sodybą, stovyklon gal ne(po praeitų metų nelabai norisi, nors viskas buvo gerai, jei ne vienas toks minusas po žygio), dėl užsienio irgi nieko nežinau. Tai va. Nelabai aš planuoju savo vasarą, nes kai ateina paskutinė gegužės savaitė, tai maždaug susitariu su žmonėmis pas ką kokią savaitę apytiksliai viešėsiu.

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Vasara
« Atsakymas #35 Prieš 10 metus »
Mano planuose kraustymasis, kaimas, ir ,jei viskas bus gerai, mėnesis Italijos kalbos kursuose ir pas draugę. Be to, norisi dar kelias knygas perskaityt, kurioms dabar laiko nelieka, ir dar daugiau filmų peržiūrėt, nes juk vasara... Būtų visai šaunu netingėt toliau sportuot ir nemiegot iki pietų.

Re: Vasara
« Atsakymas #36 Prieš 10 metus »
Vai vai, severia, kas per pavardė :D

*

Neprisijungęs Severia Fry

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Vasara
« Atsakymas #37 Prieš 10 metus »
Po dviejų mėnesių Hogvartse pagaliau turiu pavardę :D Kyla kokios asociacijos su kokiu nors Fry?

Re: Vasara
« Atsakymas #38 Prieš 10 metus »
Ne, su veiksmu.

Re: Vasara
« Atsakymas #39 Prieš 9 metus »
VASARA!! Vyyyyyyyy.

Taigi. Kaip leidžiate savo pirmąją vasaros savaitę? Ką planuojate nuveikti vasarą?

Re: Vasara
« Atsakymas #40 Prieš 9 metus »
Pasipasakokit, kaip praėjo rugsėjo pirmoji?:)

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Vasara
« Atsakymas #41 Prieš 9 metus »
Neblogai. Pabuvom visa klasė, pašnekėjom, palaidėm ironiškas pastabas mokytojam kalbant, viskas įprastai :D o tau, Georgai?
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Vasara
« Atsakymas #42 Prieš 9 metus »
Gerai visai. Prikalbinau dar vieną draugę čia prisijungt. Alija Lader. Mano BFF :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Vasara
« Atsakymas #43 Prieš 9 metus »
Normaliai. Susirinkom prie mokyklos, tada paklausėm direktoriaus, tada nuėjom į klases. Tada ėjom valgyt ir išsiskirstėm:)

Beje, pas jus atėjo kokių nors naujokų/naujokių? Pas mane vienas atėjo, bet nesusidariau dar nuomonės:)

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Vasara
« Atsakymas #44 Prieš 9 metus »
Ne. Aš jėzuituose mokausi, tai ten naujokus priima tik 8 klasėj ir išmeta porą senų žmonių. Žiauru.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○