0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
   Šiek tiek pailsėjusi antrakursė tęsė gėlės išauginimo procesą. Į puspilnį vazonėlį ji įlašino dar vieną lašelį rūgšties. Tada pagriebė maišelį su derlinga žeme ir jos įbėrė. Kadangi tai darė iš akies, šios žemės pripylė per daug. Išsigandusi Elena rankomis ją išiminėjo, kol liko pakankamai. Šį kart rūgšties nereikėjo. Vietoj jos reikėjo įmesti Raganų gėlės sėklytę. Ir galiausiai vazoną reikėjo užpildyti su paprasta žeme, o po to vėl įlašinti rūgšties. ,,Ah, vos nepamiršau vandens! To dar be trūko''.
Elena pasiėmė vandens ir juo palaistė žemę. Bet nieko neatsitiko. ,,Gal per mažai vandens?''. Tada mergaitė vėl palaistė žemę. ,,Hm, vistiek nieko. Palauksiu truputį, o jei vistiek nieko nebus, tai pasakysiu profesorei''. Tačiau, Elenos laimei, po kelių minučių žemėje pasirodė mažiukas, žalias daigelis su vienu lapeliu. ,,Eh, man pavyko'' - apsidžiaugė ji.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1080
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • i am so tired of love songs.
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
Iš dėžės ištraukusi naują, juodos spalvos vazonėlį su sėkla, Kiy nukėblino atgal į suolą. Teks elgtis atsargiau...
Antrakursė dailiai susluoksniavo įvairių rūšių žemę ir atsargiai vis purškė ją rūgštimi. Šįsyk purkštelėjo vandens ir iš sėklos pradėjo dygti Raganų gėlė. Kol išaugo visas augalas, teko papurkšti net 7 kartus. Ką ten dar mokytoja minėjo apie vandenį?  Kiyomi rankose tabalavo tuščias rūgšties buteliukus. Ai, prisiminiau Mergaitė grėbtelėjo už pustuščio laistytuviuko su vandeniu ir negausiai palaistė gėlę. Turėtų to pakakti Harley paėmė lapuką ir ant jo užrašė:
Citata
Kiyomi Harley Bith
II kursas
Varno nagas
Užklijavo ant vazonėlio ir padėjo ant mokytojos stalo. Grįžusi vėl sudribo suole ir laukė pamokos pabaigos, vis dairydamasi kaip darbą atlieka kiti vaikai. Daugumai pasisekė iš pirmo karto, keletui ne iš pirmo, kaip antai pačiai Kiyomi.
so, tell me, what is that you truly desire?

*

Neprisijungęs Jasmin Berlin

 • IV kursas
 • *
 • 60
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #32 Prieš 3 metus »
Jasmin buvo kiek užsisvajojusi, bet mokytojos balsas skelbiantis užduotį sugrąžino ją į realybę. Jasmin stebėjo kiekvieną bendraklasį ir bandė įsiminti jų veidus. Kiekvienas jų buvo kuo nors išskirtinis, kitoks. Pasaulyje nieko nėra vienodo. Net ir dvyniai nėra vienodi. Oho kokios gilys mintys sarkastiškai pagalvojo mergaitė. Viena iš mergaitės (ne)gerųjų savybių - sarkazmas. Tie kas jo nesupranta su Jasmin net nesvajoja bendrauti.
Išgirdusi mokytojos užduotį mergaitė sukluso ir atsiduso. Ji neskubėjo eiti pasiimti reikiamų dalykų sodinti augalui - prie reikmenų jau buvo nemaža spūstis. Tuo tarpu ji atsivertė knygos 18 puslapį ir pradėjo skaitinėti. Ji nenorėjo, kad ji sugadintų jau pirmą praktinį darbą! Tekstą perskaitė vieną, du, tris, keturis na ir dar penkis ir šešis kartus. Žodžiu, visą tekstą mokėjo galima sakyti mintinai! Varniukė atsisuko į pusę kur sukrautos priemonės - vaikų ten buvo dar nemažai, bet ne tiek kiek pirma. Keletas jau pradėjo darbą, o net viena mergaitė baiginėjo! Pamačiusi, kad vaikai nuo priemonių pradėjo skirstytis taigi pagaliau nusprendė ir ji patraukti link jų. Ten buvo likę vos keletą reikiamų dalykų. Mergaitė pasiėmė daug žemės, mažą buteliuką, kuriame buvo vos keletą lašų, rūgšties, purkštuką su vandeniu, vazoną, ir keleta sėklų jei kažkiek sėklų sugadintų.

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

 • V kursas
 • *
 • 100
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #33 Prieš 3 metus »
Prasidėjus praktiniam darbui vieni mokiniai vertė vadovėlius kiti pradėjo rinktis prie dėžių. Jie traukė purkštukus, pirštines, žemes ir rūgštį. Profesorė kaip motina perekšlė stebėjo savo viščiukus. Nors daug kam pagalbos nereikėjo, vienam padėjo pagriebti pipetę, kitam padavė indelį ir panašiai.
Staiga prie mokytojos greitu judesiu priėjo grifiukė ir pradėjo dejuoti dėl to, kad jai bloga. Profesorė nužvelgusi ją to nei kiek nepastebėjo, tačiau aiškiai matėsi, kad jaunoji mergaitė sutrikusi ir pasiruošusi dingti. Kaip profesorė manė, taip ir atsitiko Grifų gūžtos mokinė net neapsivilkusi palto ir pareiškusi, kad eina pas seselę iškūrė iš šiltnamio. Profesorė net nespėjo duodi jai leidimo išeiti, be to būtų užkaitinusi raminančios žolelių arbatos ir viskas būtų išsisprendę. Teks užeiti pas seselę ir paklausti ar pas ją buvo apsilankiusi mokinė... - pamanė ji, tačiau jos pamąstymus nutraukė varnanagės mokinės klyksmas.
Profesorė staigiu judesiu prisiartino prie ašarojančios mokinės su vandens kibirėliu. Net nepriėjusi arčiau ji žinojo kokia tai situacija. Pro pirštinių skylę matėsi nudeginta rankos oda. Gvendolina pradėjo kalbėti taip kaip visada kalbėdavo tokiose situacijose.
- Ak mieloji... - prabilo ji švelniu, ramiu balsu maudama lauk tą nelemtą pirštinę ir dirbdama savo darbą. - Dėk savo ranką į vandens kibirėlį. Taip... Štai šitaip... Sodininkystė kam nors atrodo kvailas juokų darbas, bet reikia elgtis atsargiai. Palaikyk ranką sekundę vandenyje gerai? - išsitraukusi lazdele iš sijono juosmens mostelėjo ja ir jos delne atsirado mėlynųjų citrinžolių tepalas. - Ironija ar ne? - pastebėjusi mokinės žvilgsnį į rūgštų tepalą sukikeno profesorė. - Dabar užtepsiu šio tepalo ir po trijų minučių žaizda turės užsitraukti bei skausmas dingti. Jei ne vesime tave pas seselę. Be to... - kreipdamasi į smarkiai užsiėmusius mokius prabilo ji. - Tai tik pavyzdys, kad reikia elgtis atsakingai. - Tai pasakiusi ji užsuko citrinžolių tepalą ir užsikišo savo lazdelę atgal leisdama klasei pabaigti darbus. 

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #34 Prieš 3 metus »
 Mokytoja padėjo keturiolikmetei susidoroti su skausmu. Vanduo gal jo nenuėmė, bent bent jau nustojo taip žiauriai graužti odą. Tepalas, nors iš citrinžolių, bet vis dėlto padėjo. Skausmas po truputį atsitraukė. Žinoma, oda toje vietoje, kur pakliuvo rūgštis, buvo bjauriai raudona ir šiurkšti, pasidengusi lyg mažais žvyneliais.
 - A-ačiū jums labai, - pabandė nusišypsoti profesorei, tačiau skausmas neleido apie save užsimiršti ir vietoj šypsenos atsirado nelabai gražus vyptelėjimas. - Ateity pasistengsiu būti atsargesnė.
 Mokytojai nutolus varnanagė prisėdo į suolą. Reikėjo palaukti, kol skausmas atslūgs visiškai. Po žadėtų trijų minučių vis dar maudė delną, tačiau to diskomforto jau negalėjai vadinti skausmu. Nusišluosčiusi ašaras pasirengė dirbti toliau.
 Nebeturėjo vienos pirštinės, tad rūgščią dirvą teko purenti vien tik kairiąja ranka. Tai užėmė žymiai daugiau laiko. Gerai išpurenusi žemę, padarė joje mažą duobutę, į kurią paguldė mažytę sėklą. Ant jos pabarstė truputį smėlio, viską padengė dar vienu sluoskniu juodo dirvožemio.
 Nuėjo link lentynų su reikmenis, pasiėmė iš jos tuščią buteliuką su purkštuku, į kurį įpylė vandens. Į tą patį butelį įpylė vitaminų tirpalo, santykiu vienas prie dešimt, lyginant su vandeniu. Gerai išmaišiusi skystį, grįžo į savo vietą. Vazonėlio turinį apipurškė vandens ir vitaminų mišiniu. Teliko palaukt, kol sudygs augalas.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Melisa Arin

 • Astronomė
 • ****
 • 243
 • Lytis: Moteris
 • too late, I already found what I was looking for
  • labutis
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #35 Prieš 3 metus »
Neaškiomis aplinkybėmis keturiolikmetė atsidūrė šiltnamyje, kažkodėl pasikeitė profesorė, kažkodėl Melisai buvo smalsu vėl nueiti į herbologijos pamoką įsitikinti, kad augalai yra be galo siaubingi padarai. O galbūt tenorėjo pasipuikuoti išvaizdos pokyčiais? Varnanagė nežinojo - visas šis reikalas buvo neaiškus. Bet, kad jau atėjo, turėjo ir imtis darbo. Ar bent apsimesti, kad jai įdomu ir ji stengiasi. Blondinė nusprendė, kad geriausia būtų pagaliau išsitraukti iš tamsiai mėlynos kuprinės vadovėlį, neužrašytą sąsiuvinį ir naują, kol kas tuščią užrašų knygelę. Melisa nelaikė savęs didžia kūrėja - kol vieni kūrė poemas, ji kūrė problemas. Tačiau internete buvo skaičiusi, kad paišant laikas tiesiog pralekia, o būtent to dabar ji ir norėjo.
Bet pamačiusi, kad augalas kažką sužeidė, mergina nervingai ir gal kiek per garsiai sukikeno. Atsivertusi aštuonioliktą vadovėlio puslapį, pastūmė knygą kiek tolėliau nuo savęs (juk nieko negali žinoti, galbūt tame vadovėlyje slepiasi piktų augalų liekanos) ir įsispoksojo į ten esančius paveikslėlius.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Jasmin Berlin

 • IV kursas
 • *
 • 60
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #36 Prieš 3 metus »
Jasmin susidėjo visus daiktus ant stalo tvarkingai: kairėjė atversta knyga, vazonas, žemės, rūgštis, sėklos ir vanduo. Pasiėmusi vazoną, ji žiūrėjo į knygą ir pradėjo bert į jį žemės, o tai padariusi pasiėmė rūgštį. Varniukė norėjo įlašinti kelis lašus rūgšties, bet netyčia, ji sugebėjo supilti visą rūgštį. Kaip šaunu! Nuėjusi išmesti sugadintą žemę, ji pasiėmė naują rūgšties buteliuką. Pasidėjusi viską ji bandė susikaupti. Na, Jasmin, tau pavyks bandė save drąsinti mergaitė. Aplinkui apsižvalgiusi ji pamatė kad kai kurie jau buvo užauginę augalo daigelį! Dabar mergaitė pripylė žemės į vazoną ir atsargiai bandė lašint rūgštį. Tada papylė dar žemės, įlašino rūgšties. Atsargiai įkasė sėklą į vazoną. Dar kelis kartus mergaitė pakartojo "įpilti žemės ir tada rūgšties" žingsnius. Kai vazonas buvo pilnas mergaitė apsidžiaugė. Jos laukė paskutinis žingsnis: palaistymas. Gan svarbus žingsnis, kadangi paaiškės ar rūgštis sugadino sėklą ar ne. Mergaitė kiek su baime paėmė laistytuvėlį su vandeniu ir palaistė sausoką žemę. Varniukė laukė gerą minutę ar daugiau, bet niekas neatsitiko. Kai tik Jasmin norėjo išpilt žemę ir pradėt iš naujo pro žemes pradėjo kastis į viršų mažas, žalias raganų gėlės daigelis. Mergaitė viduje labai džiaugėsi, bet išorėje tik vos pastebimai šyptelėjo. Iš kuprinės mergaitė išsitraukė plunksną ir geltoną lapelį ir užrašė:
Citata
Jasmin Berlin, I kursas, Varno nagas
.
Jį priklijavo ant vazono ir nunešė prie kitų klasės draugų vazonų. Mergaitė greitai susitvarkė darbo vietą ir tiesiog laukė ką mokytoja toliau pasakys, svajodama apie karštą vaisinę arbatą.

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #37 Prieš 3 metus »
 Raudonplaukė jau gerą ketvirtį valandos sedėjo be užsiėmimo. Buvo jau pasodinusi Raganų gėlę. tačiau ši niekaip nenorėjo sudygti. Pagaliau dar kartą žaliaakei palaisčius ją vandens ir vitaminų mišiniu iš drėgnos dirvos išsilupo mažytis daigelis it paukštis iš kiaušinio. Kol kas jo aukštis tebuvo du trys centimetrai, tačiau jau kažkas yra. Dabar reikėjo jo stiebą patepti mineralais su kalciumi bei kaliu. Užlašinusi kelis lašus tirpalo ant vatos tamponėlio varnanagė atsargiai patėpė visą kotelį bei mažutėlius lapelius nemaloniai kvepiančiu tirpalu.
 Dar penkios minutės ir iš mažutėlaičio gelytės embriono atsirado padoraus dydžio daigelis. Mergaitė šįsyk palaistė jį jau švariu šaltu vandeniu, pildama jį tik į dirvą, kad jokiu būdu nepažestų švelnių lapelių. Ant pergamento greitai užrašė savo vardą, pavardę, kursą bei koledžą ir užklijavo lapelį ant molinio vazono. Atsargiai nunešė jį link mokytojos ir pastatė ant josios stalo.
 - Viskas, ar galėčiau jau eiti? - pakėlusi antakius paklausė. Profesorė dar nespėjo atsakyti, kai ketvirtakursė pridūrė - Ak, ir palieku gėlę jums, man ji ir taip nebus reikalinga.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Emilianne Mcwelle

 • ***
 • 186
 • ... the Sirens are singing your song
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #38 Prieš 3 metus »
Emilijana ilgokai klausėsi mokytojos pasakojimo apie Raganų gėlę. Teorinėje dalyje mergaitė pasireikšti neturėjo jokio noro, o štai praktinė ją labiau sudomino. Išauginti gėlę...Ir čia viskas? Turėtų būti paprasta. Švilpiukė džiugiai nustraksėjo prie sudėtų priemonių. Išsirinkusi molinį vazoną ji dar pasičiupo buteliuką rūgšties ir kelių rūšių žemių, prieš tai net nepasivarginusi atversti vadovėlio. Paskleidusi visas priemones ant stalo Emilijana staiga susigriebė nežinanti nuo ko pradėti. Taigi teko atsiprašyti vadovėlio ir atsiversti profesorės minėtą aštuonioliktą puslapį su instrukcijomis. Ten buvo prirašyta balažin kiek informacijos, tad švilpiukė geras penkiolika minučių sugaišo vien jos perskaitymui ir supratimui.
Pagaliau nutarusi pradėti Emilijana pripylė į vazonėlį sluoksnį paprasčiausios žemės ir įlašino lašelį rūgšties.

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

 • V kursas
 • *
 • 100
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #39 Prieš 3 metus »
Besibaigiant pamokai neliko nei vieno mokinio kuris nebūtų išauginęs Raganų gėlės. Net ketvirtakursė varnanagė nusideginusi ranką rūgštimi užbaigė darbą. Mokytoja ja didžiavosi.
Keli mokiniai sunešė vazonėlius su vardais ant profesorės stalo. Vazonėliai su žaliais daigeliais puošė stalą. Ak, galbūt jiems nereikia šios gėlės, bet man tikrai reikia. - nusišypsojo ji. Bet gal jie kitą pamoką norės ją pasiimti? - staiga pagalvojo ji.
Štai ir nuskambėjo mokyklos varpas leidžiantis mokinius į laisvę.
- Iki kitos pamokos! Lauksiu jūsų visų. Kas nepabaigėte krautis daiktų palikite juos, aš sutvarkysiu. - nusišypsojo Gvendolina ir išleido nesusitvarkiusius mokinius. Tuomet grįžo prie savo stalo ir atsisėdo į kėdę apgalvoti savo dienos prie arbatos puodelio.