0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Antras knygų gyvenimas
« Prieš 8 metus »

Pagalvojau, kad čia netrukdytų tokia tema. Kaip pastebėjau dauguma musų esam knygų skaitytojai. Tik vieni labiau užkietėję, kiti ne taip. ;D

Kadangi bibliotekose ne visada randame tai ko ieškome, knygas ir nusiperkame. O laikui einant namuose jų prisikaupia tiek, kad nebetelpa lentynose, vėliau kalnas užauga ant stalo, prie televizoriaus. Tenka jas talpinti po lovomis ir visur kur tik sumąstai.

Ir kai namie nebeliks vietos arba tiesiog norėsite atlaisvinti vietos lentynoje naujam pirkiniui užsukite čia!

Kaip jau supratote, o gal ir ne, aš norėčiau čia įkurti savotišką parduotuvėlę kur perskaitytos ir nebeskaitomos knygos pasieks naujas rankas ir vėl bus naudojamos pagal paskirtį.

Manau, kad sąžiningiausia ir patogiausia viską daryti bus, naudojantis tokia lyg ir anketa:

Citata
1.Knygos autorius ir pavadinimas.
2.Kaina (tikslus skaičius, sutartinė, mainai, šokoladas ar kas kita.)
3.Knygos defektai.
4.Knygos nuotrauka. (Ne paveikslėlis iš interneto, o jūsų turimos knygos nuotrauka. Būtų gerai, kad matytųsi visi defektai ir kitokie naudojimo požymiai. Tai sąžiningumas.)

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Antras knygų gyvenimas
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
Kad atkreipčiau dėmesį rašau naują postą, o ne redaguoju pirmąjį.

Pamaniau, kad čia galėtumėte ir paklausti, gal kas turi jūsų norimą knygą? Aišku nesinorėtų, kad viskas užsikimštų pavadinimais, tad jeigu ieškote kelių knygų visas pateikite viename poste. ((vėliau jeigu atsiras daugiau norimų knygų sąrašą galėsite atnaujinti)) (giggle) O kai jau kažkokiu būdu ją gaunate ištrinkite iš sąrašo (jeigu klausėte daugiau knygų) arba aiškiai parašykite, kad tos knygos jums nebereikia.


Aš pradėsiu parašydama, vieną didžiausių šios idėjos sudedamųjų dalių, paskatinusių mane bandyti įsikišti ir sukurti naują temą.

 Taigi, aš labai norėčiau rasti HP knygas pigiau negu knygyne ((vis tik perkant 7 knygas susidaro suma kuriai apmokėti reiktų eit sraigių rinkt :D )). Gal kam nors jos atsibodo ar išaugote iš jų? ((Pff... Manau, kad tai neįmanoma, bet vis tiek...)) Gal kas turite ir norite jas parduoti ar išmainyti? ((Svajone lik sveika!))

Lauksiu!

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: Antras knygų gyvenimas
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Taip, ir aš tikrai norėčiau HP knygų..

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Antras knygų gyvenimas
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Man irgi norėtusi. Aš skolinausi visas 7 iš draugės, o prašyti antrą kartą... tai nelabai.
Lightning makes no sound until it strikes.