0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
Paskubomis pavalgiusi pusryčius, Ella išbėgo į kiemą su Dešrainiu. Šis linksmai vizgino trumpą uodegėlę.
- Šiandien ieškosim naujos vietos pasivaikščiojimams, - tyliai pasakė mergaitė, žvelgdama į išsišiepusį taksą.
 Ji leidosi nuo kalno, apaugusio žolėmis. Gerai, kad čia yra takelis. Paskęsčiau tarp šitų žolių.
  Pagaliau nusileidus, atsivėrė nuostabus vaizdas. Ežeras atspindėjo mėlyną rugsėjo dangų, o šen bei ten krito raudoni lapai. Ella atsisėdo ant seno, apsamanojusio suolelio, ir žiūrėjo į aplink lakstantį šunelį. Švilpė atsistojo ir nužingsniavo apžiūrėti šalia esančio seno medžio.
 Staiga vienuolikmetė išgirdo žingsnius. Ji staigiai atsisuko, o ten stovėjo panašaus amžiaus mergaitė.
- Labas, - prabilo Ella. - Kuo tu vardu?

*

Fiadh o Ceallachain

Prasidėjo nauji mokslo metai, o Fiadh vis dar jautėsi kaip nesava. Labai lauktos atostogos virto tikru išbandymu, nes motina tikrai nebuvo patenkinta mergaitės egzaminų pažymiais. Tad grifiukė grįžo į Hogvartsą netgi dar liūdnesnė nei išvažiavo.
Porą kartų kalbėjo su viena mergaite, kokį kartą - su kita. Tačiau draugėmis jų tikrai negalėjo pavadinti. Tiesa, Fiadh ir nežinojo, kas iš tikrųjų yra draugas, nes niekad tokio neturėjo.
Su tokiomis ne pačiomis šviesiausiomis mintimis šiaurės airė patraukė pasivaikščioti palei ežerą. Jai čia buvo smagu, tačiau dažniausiai jautėsi vieniša. Šį kartą pavyko rasti kažkokią kalvą, kurios iki šiol Fiadh nebuvo mačiusi. Ji buvo visa apaugusi žolėmis. Mergaitė tikėjosi, kad galės čia atsigulti ir pasislėpti. Tačiau neišdegė: vos ji nusileido žemyn, pamatė, kad ten jau kažkas yra. Fiadh taikėsi sprukti, tačiau mergaitė, anksčiau radusi šią puikią vietą, ją užkalbino. Grifiukė nedrąsiai atsiliepė:
- Labas. Aš Fiadh. O tu?
Kurį laiką patylėjusi lininių plaukų savininkė paklausė:
- Ar tai tau pirmi metai Hogvartse?

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
- Aš Ella, - tarė mergaitė, ir apžiūrėjo atvykėlę. - Man tai pirmi...
 Ji nutilo, nes už savęs išgirdo amsėjimą. Pirmakursė apsisuko, o šuo jau lėkė pro Ellą. Kai vienuolikmetė apsisuko atgal, Dešrainis jau glaudėsi prie Fiadh ir vizgino mažą uodegą.
- A-a-atsiprašau. - tik sugebėjo išlementi mergaitė. - Gal tu a-a-alergiška šunims?
 Ella visai nenorėjo, kad taip prasidėtų pokalbis. Ji bandė atitraukti taksą nuo mergaitės, bet šis nė krust.
- Tikrai labai atsiprašau, kad mano šuo tave... eee... užsipuolė.
 Švilpė bandė atrodyti rimta, bet Dešrainio išraiška jai sukėlė juoką. Ella suprunkštė.
- Aš prieš tai norėjau pasakyti, kad esu pirmakursė. O tu? - Vis dar žvelgdama į šunį paklausė mergaitė. - Beje, kodėl kai atėjai buvai tokia nusiminusi? Ar kažkas atsitiko?


*

Fiadh o Ceallachain

Kažkas, prilėkęs prie Fiadh, gerokai išgąsdino mergaitę. Laimei, tai buvo tik šuo.
- Nee... Viskas gerai. Aš nieko neturiu prieš šunis, - sumurmėjo grifiukė, visai patenkinta, kad bent šuniui ji patiko. Ella bandė jį atitraukti, tačiau Fiadh netgi džiaugėsi, kad šuo nenorėjo klausyti. Ji kiek nedrąsiai pasilenkė ir paglostė jam nugarą.
Ellai nusijuokus Fiadh taip pat nedrąsiai šyptelėjo.
- Tikrai, viskas gerai. Kuo jis vardu?
Grifiukė pasvarstė, ar ji turėtų kažkaip nuraminti mergaitę, kad ji tikrai neturi nieko prieš šuniuką. Tačiau Fiadh nežinojo, kokiais žodžiais turėtų tą pasakyti. Tad ji tik atsakė į užduotą klausimą:
- Man jau antri metai čia. O liūdna dėl to, kad labai laukiau atostogų, tačiau jos manęs nepradžiugino...
Fiadh neturėjo noro nepažįstamai, nors ir maloniai, mergaitei pasakoti visų savo jausmų, tad ji daugiau neišsiplėtė.
- Ar tu nieko prieš, jeigu tavo šuo mane nuseks į žolę? Aš labai noriu atsigulti.
Fiadh patraukė link aukštų žolių, protarpiais vis žvilgtelėdama, ar šuo atseka iš paskos. Netrukus ji jau gulėjo žolėje ir žvelgė į žydrą dangų.

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
- Žinoma, tik jis gali pradėti laižyt veidą, - nusijuokė Ella. - Aš pabūsiu čia. - Parodė į sutriušusį suolelį. - Jei neprieštarausi.
 Mergaitė žiūrėjo, kaip Fiadh su šalia žingsniuojančiu taksu keliavo tolyn į žolę.
- Jo vardas Dešrainis! - Susizgribusi, kad pamiršo atsakyti į klausimą, sušaukė švilpė. Turbūt neišgirdo. Pasakysiu vėliau.
 Ji atsargiai atsisėdo ant seno suoliuko ir pradėjo tyrinėti. Čia - pažiūrėjo į nemažą skylę viduryje. - Turbūt buvo panaudoti kerai. Taip nutarusi, pirmakursė išsitraukė iš apsiausto šiek tiek suplyšusią, smėlio spalvos knygą apie Siamo kates. Mergaitė dar nedaug žinojo apie savo katę, Luną.
 Išgirdusi amsintį šunį, ji išvydo aplink Fiadh šokinėjantį jos taksą. Ella paliko knygą ant suoliuko ir nuėjo pažiūrėti, ką tie du veikia.
 


 
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Ella Moon »

*

Fiadh o Ceallachain

Naujoji pažįstama buvo teisi. Vos tik Fiadh atsigulė į žolę, Dešrainis puolė laižyti jos veidą. Namie mergaitė augintinių neturėjo, dėl to nebuvo pripratusi prie tokio elgesio. Ji buvo jau beišsigąstanti, tačiau prisiminė, jog Ella užsiminė, kad šuo gali pradėti tą daryti. Tikiuosi, neįkąs pagalvojo Fiadh, bandydama save nuraminti. Jai visai patiko jausmas, kai šuo laižo veidą.
Vis dėlto po kurio laiko grifiukė atsisėdo žolėje ir pamatė besiartinančią Ellą. Ji iš karto pamanė, kad daro kažką ne taip.
- Ar aš ką nors padariau tavo šuniui? - sutrikusi skubiai paklausė ir atsistojo. Ji pažvelgė į taksą. Atrodė, kad jam viskas gerai, tačiau ką čia gali žinoti... Fiadh kiek prisibijodama - pati nežinojo, ko, - grįžo atgal prie suoliuko ir pamatė ten gulinčią knygą.
- Siamo katės? - grifiukė nebuvo apie tokias girdėjusi. - Galbūt turi ir katę?

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
- Ne, viskas gerai, - nusijuokė mergaitė. - Tik atėjau pažiūrėti, ar dar nesuvalgė iš meilės.
 Ji pasižiūrėjo į juodaakį taksą, ir šyptelėjo. Fiadh atsistojus, Ella kartu su šuniu nuėjo paskui. Šalia stovinčiai grifei pasiėmus knygą apie kates, mergaitė prabilo:
- Aš turiu Siamo katę, nesenai nusipirkau, kad nusivežčiau Hogvartsan. - atsakė švilpė. - Galėsiu ją atsivesti, jei dar kada norėsi susitikti. Mane labiausiai žavi šitų kačių akys. Beje, Dešrainiui 2 metai, - parodė į lekuojantį taksą, - o Lunai, mano katei, tik 2 mėnesiai.
 Ella atvertė knygą, ir parodė į nedidelį katiną, kuris judančioje nuotraukoje žaidė su siūlų kamuoliuku.
- Mano katytė panaši į šitą. O tu turi gyvūnų? Jei turi, norėčiau pamatyti ir tavo gyvūnėlį.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Ella Moon »

*

Fiadh o Ceallachain

Jis gali suvalgyti iš meilės? sutrikusi pagalvojo Fiadh, priėmusi Ellos žodžius už gryną pinigą. Vis dėlto ji neišdrįso paklausti garsiai, nes nutarė, kad tada atrodys kaip visiška kvaišą. Nors tokia ir esi niūriai pasakė sau grifiukė, tačiau tylėjo.
- Aš nesu girdėjusi apie Siamo kates, - negarsiai pratarė Fiadh. - Tad tikrai norėčiau pamatyti. Man patinka katės.
Grifiukė niekada neturėjo jokio augintinio, nes tai jos mamai atrodė laiko švaistymas. Tad buvo labai smagu, kad sutiko kažką, kas augintinių turi ir nori juos parodyti. Aišku, jie vis tiek ne mano... liūdnai pagalvojo Fiadh ir prisiminė, kad neatsakė Ellai į klausimą.
- Aš augintinio neturiu. Mano mama nenori. Bet tavo katė tokia jauna! Aš tikriausiai nesu net mačiusi tokio jauno kačiuko. Jai nėra baisu čia, pilyje?
Fiadh net pati nustebo, kiek daug vienu kartu pasakė. Ją tai šiek tiek sutrikdė, tačiau Ella atrodė maloni, tad šiaurės airė pabandė bent šiek tiek atsipalaiduoti.

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
Išklausiusi Fiadh, Ella nustebo.
- Neturi gyvūno? Na, tuomet užjaučiu tave, bet kol būsime Hogvartse, galėsi pažaisti ir su mano gyvūnais. Galėtume nueiti ir pasiimti. - Pasiūlė mergaitė. - Kad ir dabar.
 Dešrainis, pirmakursės augintinis taksas, išgirdęs apie Luną, pradėjo loti.
- Jis visada taip, kai išgirsta apie katytę. Gal einam pasivaikščioti ežero pakrante?
 Tiek daug ji turbūt niekada nėra kalbėjusi. Tauškė be sustojimo, kol pagaliau suprato, kad reikia patylėti. Tamsiaplaukė žingsniavo palei ežerą, klausydamasi ką kalba grifė.
- Ne, nebaisu. Laikau ją atokiau nuo visų. Ypač Dešrainio. - Ji pažvelgė į taksą ir šyptelėjo.
 Toliau Ella žingsniavo tyliai ir dairėsi aplink. Žiūrėjo į mažas žuveles, ungurius, tolumoje išvysdavo kažką iššokant iš vandens.

*

Fiadh o Ceallachain

- Aš visada norėjau kokio nors augintinio, - liūdnai pasakė Fiadh. Ji jautėsi labai dėkinga, kad Ella leistų jai pažaisti su jos augintiniais. Tačiau grifiukė šiek tiek bijojo, kad tokiu atveju bus dar liūdniau grįžti namo, kur nebus nei šuniuko, nei kačiuko... Ji nežinojo, kaip paaiškinti šią problemą Ellai, tad tiesiog nutylėjo. Nors pamažu Fiadh pratinosi daugiau bendrauti, kol kas vis dar dažnai griebdavosi taktikos patylėti.
Mergaitėms patraukus ežero pakrante Fiadh mąstė. Ji galvojo apie tai, ką reikėtų pasakyti. Ella šnekėjo nemažai ir tai Fiadh tiko - ji paprasčiausiai galėjo tylėti. Tačiau ar tuomet kita mergaitė nesijaučia prastai, kai visą laiką šneka viena? Fiadh šiek tiek kankino tokios mintys, tačiau ji niekaip nesugalvojo, ką galėtų pasakyti.
- Ar Dešrainis puola Luną? - galiausiai paklausė Fiadh. - Jis atrodo toks mielas, tikiu, kad jie galėtų būti draugai.
Fiadh pažvelgė į ežero vandenį ir suprato, kad labai norėtų išsimaudyti. Tačiau ji turėjo problemą - nemokėjo plaukti, tačiau nieku gyvu nebūtų norėjusi to prisipažinti Ellai. Grifiukė svarstė, ką daryti, kol netyčia leptelėjo:
- Gal nori išsimaudyti?

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
Kurį laiką jos tiesiog žingsniavo pakrante ir žvalgėsi. Ella žiūrėjo į vandenį, prisimindama vasaros vakarus, kuomet ji su šeima maudydavosi, taškydavosi vandeniu ir daug daug juokdavosi. Pasidarė šiek tiek liūdna, kad iki vasaros liko metai. Žinoma, šie metai prabėgs tikrai greitai, tad mergaitė dabar pradėjo galvoti ką ji veiks pirmus metus Hogvartse. Užsisvajojusi ji išgirdo kažką kalbant.
- Aa, ne, nesipyksta, tik Dešrainis persistengia žaisdamas, dėl to dar neleidžiu jiems kartu būti. O kokio tu gyvūno norėtum? Manau, kad pavyktų įtikinti tėvus nupirkti gyvūną, jei pažadėtum prižiūrėti gyvūną ir pasistengti moksluose. - Rimtai pasakė Ella ir nusišypsojo, kad neatrodytų kaip sena boba, kuri aiškina kaip elgtis.
- Maudytis? Tu gal juokauji? - Rudaakė nusimetė apsiaustą ir su rūbais šoko į vandenį. - Čia šilta. Šok!


*

Fiadh o Ceallachain

- Maniau, kad šunys ir katės visada pykstasi, - susimąsčiusi pratarė Fiadh. Ji ilgai svarstė, ką atsakyti į klausimą, kokio gyvūno norėtų. Tai buvo pernelyg sudėtinga. Galiausiai ji kiek užsikirsdama pratarė: - Net nežinau. Gal katės. Ar kokio paukščio. Tačiau tai beviltiška. Tik ne su mano mama...
Nuo šių žodžių mergaitė susigraudino. Ji stengėsi neparodyti to Ellai, tačiau grifiukė buvo įsitikinusi, kad ji viską mato.
- Nepadėtų nei mano pažadai, nei aukščiausi balai, - liūdnai pratarė Fiadh po kurio laiko.
Jau ko ji nesitikėjo, tai kad Ella taip staigiai įšoks į vandenį. Kitą kartą patylėk piktokai pagalvojo grifiukė. Dabar pasijuto įklimpusi į bėdą. Visų pirma, ji su rūbais nebūtų drįsusi maudytis - motina kailį nuluptų. O nusirengti ji tikrai neketino. Tačiau vanduo atrodė tikrai viliojančiai. Tad galiausiai šviesiaplaukė pasiryžo lipti su visais rūbais. Tik nusiėmė apsiaustą ir padėjo šalia Ellos. Į vandenį lipo ne taip greitai, kaip naujoji draugė, tačiau galiausiai ir Fiadh buvo ežere. Mergaitei buvo šiek tiek nejauku, nes prisipažinti visai nenorėjo. Po kelių akimirkų ji nedrąsiai pratarė:
- Man nėra labai šilta... Gal lipsiu lauk...
Tačiau Fiadh nenorėjo atrodyti kaip surūgėlė, tad liko vandenyje ir karštligiškai mąstė, ką gi jai daryti.

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
- Kas nutiko? - Neramiai ištarė Ella, grifei pasakius, kad vanduo šaltas, mat jis anaiptol nebuvo šaltas. - Ar... Tikrai šalta? - Kiek neužtikrintai paklausė mergaitė. Ji stebėjo kaip nejaukiai Fiadh jaučiasi vandenyje, ir pasijuto kvailai, kam taip šoko į vandenį. Pirmakursė nelabai žinojo ką toliau daryti, todėl tiesiog lėtai slinko į krantą. Jai nekilo idėja ką galėtų pasakyti, tad tiesiog laukė naujosios pažįstamos atsakymo. Pastaroji atrodė susirūpinusi, atrodė tuoj tuoj verks.
 Laimei, tylą nutraukė Dešrainio lojimas. Neilgai trukus jis nusivijo pakrante bėgančią pelę ir toliau buvo tyku.
- Atsiprašau, kad taip šokau į vandenį. Kokia aš kvaila. - Savo mintis išdėsčiusi ji sustojo. Tamsiaakei norėjosi dar kažką pridurti, bet ji kaip visada, pasirinko patylėti.
 

*

Fiadh o Ceallachain

- Nelabai šalta, - tyliai pratarė Fiadh, jausdamasi vis kvailiau ir kvailiau. Na, kodėl tu turi nuolat įsipainioti į tokias situacijas? karštligiškai galvojo šviesiaplaukė. Ji stovėjo ir tylėjo. Ir nežinojo, ką daryti.
Trumpam tylą nutraukė Ellos šuo, tačiau, deja, jis greit nutilo ir vėl įsivyravo nejauki tyla. Fiadh mėgo tylėti. Tačiau kartais tyla būdavo tiesiog nepakenčiama.
- Viskas gerai, - pratarė Fiadh, kai Ella pradėjo atsiprašinėti. - Juk tai aš pasiūliau išsimaudyti. Man tiesiog buvo netikėta, kad tu taip staigiai įšokai.
Fiadh vėl nutilo ir galvojo, ar verta ką nors pridurti. Galiausiai ji sumurmėjo:
- Aš nešokinėju į vandenį. Ir, be to, nemoku plaukti.
Grifiukė buvo įsitikinusi, kad paskutinio sakinio garsiai neištarė, kad tik pagalvojo. Tačiau netrukus ji suprato, kad ji tai ištarė balsu. Be galo susigėdusi Fiadh paraudo ir skubiai nusisuko nuo Ellos.

*

Neprisijungęs Ella Moon

  • II kursas
  • *
  • 64
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nieko nežinau
Ella suprato, kad ir kita mergaitė jaučiasi kvailai, ypač kai abi tyli. Valandėlę jos abi tiesiog stovėjo atokiau viena nuo kitos, kai Fiadh pradėjo kalbėti. Pirmakursei buvo svarbu, kad pokalbyje nebūtų nejaukios tylos, bet šį kartą ji nieko negalėjo padaryti.
- Žinau, visada taip būna. - Ji pažiūrėjo grifei į akis, o po to jas nusuko į šoną. - Nemoki plaukti? Ne bėda, dar ne vėlu išmokti, - suprato, kad Fiadh gėdijasi nemokėjimo plaukti. - Jeigu kada norėtum išmokt plaukti, galėsi paprašyti. Na o dabar, lipam?
 Švilpiukė yrėsi į krantą, kai prisiminė ežere kiurksančią Grifę.
- Ar reikia pagalbos? - Pašaukė ji ir priėjo arčiau. Dešrainis įšoko į vandenį ir vos nepaskendo giliame vandenyje. - Dešraini, einam pas Fiadh.
 Šunelis lyg viską supratęs plaukė paskui šeimininkę.