0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #330 Prieš 4 metus »
  Blondynka krūptelėjo. Lėtai atsisuko į bernioką. Antakiai pakilo labai aukštai, iki pat debesų, kurių buvo pilnas dangus. O tų pakeltų antakių priežastis buvo kibiras. Paprastas kibiras vandens.  Pagal kaklaraištį vaikinas, rodos, buvo grifas. Varnė pažvelgė į kilstelėtą šio ranką, nesuprato, jis čia sveikintis norėjo ar šiaip pakėlė. Vis dėl to smulki varnės ranka paprastai mostelėjo jam. Koks jis...keistas? Taip, keistas. Kurių galų jis čia atsitempė tą kibirą?
- Laabas?- klausiama nužvelgė vaikiną.- Ar tu tiesiog atsitempei čia kibirą vandens?- kad tetulė Melisa buvo nukvakus, tai žinojo, bet kad tokių ir čia privisę - nelabai.
  Adelei reikėjo kiek kilstelėti galvą aukštyn, mat vaikinukas buvo žymiai aukštesnis už varniukę. Taip, taip. Jai jau penkiolika, bet ūgis jau nesikeičia nuo dvylikos, vis dar tokia pati žema. Mėlynakė įsispoksojo į antrąjį mėlynakį. Numeris du.
- Beje, aš Adelė,- sunėrė rankas ant krūtinės, pasimuistė.- Ką jau planuoji maudyti čia?
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Balkonas
« Atsakymas #331 Prieš 4 metus »
   Varnėčka žvelgė į jį kaip į nevisprotį. Ne, jis buvo viso proto, na, bent jau beveik viso, bet tikrai padorus burtininkų šeimos vaikis. Marcus gūžtelėjo pečiais lyg tai, ką jis čia veiktų, būtų visai įprasta.
   - Jo, o kame problemos? - patvirtino ir pasiteiravo. - Geras daiktas, jei neturi svarmenų. Gaila, kad teturiu vieną kibirą, - apmaudžiu tonu varė, visa širdim primesdamas idiotą. Buvo smalsu pažiūrėti, kaip varnėčka į jį reaguos. Atrodė kiek vyresnė už jį, bet kažin, ar gudresnė ir stipresnė. Visai neūžauga, nors ir Marcus'as nebuvo pats aukščiausias trečiakursis.
   - Marcus, - prisistatė ir ištiesė ranką. Na, štai, dabar jis ją įspėjo, ko galima iš jo tikėtis. Jei Green'ų dvynių kas nors ir neatskirdavo, tai nebūdavo didelė problema, mat jiedu velnių buvo priėdę maždaug po lygiai. Visgi broliai, ir jie tikrai mokėjo dalintis.
   - Na, ką čia išmaudysi. Jei labai nori, galiu tave, - gūžtelėjo pečiais nerūpestingai jis. Po teisybe, jis labai smarkiai rizikavo. Juk penktakursė galėjo naglam vaikiui užkurti tokią peklą vos pora lazdelės mostelėjimu, kad...
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #332 Prieš 4 metus »
  Papurtė galvą, nusišypsojo. Su tuo jai jokių problemų nekilo, ką čia, gi kiekvienas nešiojasi su savimi po kibirą vandens. Mada, kiba, čia tokia užėjo. Vis dėl to primena Melisą. Ta irgi nežinia kokius kibirus paskui save tąso.
- Ką žinau, nereikia man tokių daiktų,- gūžtelėjo pečiais.
  Kažkoks nutrenktas. Pastrigo gimdamas, jaučiu. O gal kažkur susitrenkė savo makaulę, kas čia jį žino. Adelė taip pat ištiesė ranką, paspaudė Marcus’o.
- Pala,- staiga viską pristabdė mergina.- Vienas iš tų pakvaišusių žaliukų?- su Stevie jai teko susidurti, normali pana pasirodė, o jei čia tas jos broliukas tai jai jau galva neišnešė. Kodėl jie tokie skirtingi?
  Balintų plaukų blondinė užsimetė gobtuvą ant galvos.
- Pilk, sėkmės,- vyptelėjo varnė. Tiesą pasakius, jautė, jog vaikinas gali ją apipilti. Nupūtė sruogą, krentančią ant veido.- Bet nepažadu, kad liksi gyvas,- rimtai, bet ir nerimtai suburbėjo.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Balkonas
« Atsakymas #333 Prieš 4 metus »
   - Tau nereikia, man reikia, - nuotaikingai atsiliepė grifas. Varnė pasirodė visai draugiška, beveik gaila būtų tokiai padaryt ką nors bloga. Pabrėšiu, beveik.
   Paprastas, dalykiškas, neinformatyvus rankos paspaudimas. Na, gana drąsus, kaip sveikinantis su grifų šėtonu.
   - Pakvaišę žaliukai? - prunkštelėjo dvynys kiek išdidžiai. - Jo, tie patys.
   Dar tik trečiakursiai, o jau pagarsėję Hogvartse. Koks grifas galėtų pagalvoti apie geresnę mokinio karjeros pradžią?
   - Vadinasi, tu man leidi, - ramiu balsu atsakė Green'as. - Wingardium Leviosa, - pasakė, nukreipęs lazdelę į kibirą. Indas su vandeniu svyruodamas pakilo nuo žemės, ant balkono grindų patyško keli purslai vandens. Marcus'as akiek krašteliu užmatė, kaip varnėčka užsimeta gobtuvą. Lūpų kampučiai pakilo aukštyn. Jei ir mirs, tai tik išmaudęs penktakursę šiaudaplaukę kaliausę.
   - Aguamenti, - staiga nukreipė lazdelę varnai tiesiai į veidą, bandomą paslėpti po gobtuvu. Kibiras nukrito žemėn, vanduo išsiliejo, aptaškydamas ir vieną, ir kitą, o iš grifiuko lazdelės į Adelės veidą pasipylė gana galinga vandens srovė - kaip iš trijų gerų sodo žarnų.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #334 Prieš 4 metus »
  Grifiukas, rodos, buvo linksmai nusiteikęs. Adelė panašiai, tačiau tikrai nebuvo tos nuotaikos, kai norėjo išsimaudyti. Ypač balkone.
- Nieko aš tau ne- ėė, ką tu da,- blondinė buvo pertraukta vandens srovės, kuri liejosi tiesiai į jos veidą.
  Pririjus vandens, kosėdama, Ginger nusimetė gobtuvą. Atrodė kaip šlapia varna, nors... Kodėl kaip? Ji juk ir buvo varna. Lėtai nusirengė geltoną džemperį, vėsokas oras pasiekė šios nuogas rankas. Ne, ne. Ji nebuvo šiaip nuoga, turėjo dar mėlynus marškinėlius apsirengusi. Papurtė galvą, nuo šlapių plaukų varvėjo vanduo. Kelnių nusiimti nežadėjo, ne ant tiek dar čiudna. Deja, mėgstamiausi batai taip pat permirko.
- Jeigu susirgsiu, tave užgrauš sąžinė,- arba mano teta.- Kad jau sušlapinai mane visą, tai gal nudažom mano plaukus?- išrietė antakį.
  Dar kartą pasipurtė kaip koks šuo. Nusibraukė nuo veido vandens lašelius ir persimetė šlapią džemperį per petį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Adelė Ginger »
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Balkonas
« Atsakymas #335 Prieš 4 metus »
   Marcus'as linksmai šypsojosi varnei, kai ji springdama bandė jam kažką dar aiškinti. Net ir sustabdęs vandens srovę jis dar nepasiplovė iš balkono - juk mergina galėjo laisvai jį išvingardiumleviosinti į ežerą tiesiai po balkonu. Bet užtat turėtų ką Stevie ir Adam'ui papasakoti ir Green'ų klanas pagaliau vėl turėtų nuolatinę auką (mat Elridė Hogvartsą pabaigė).
   - Neužgrauš, ramiaks, - susižvengė Marcus, pamanęs, kad vis dėl to nuneštų varnėčkai į ligoninę kokį šokoladą, jei ji vis dėl to ten patektų dėl ligos. Aišku, ne šiaip šokoladą, o kokį nors su, tarkim, Savaitę Burnoj Besilaikančių Salotų skonio įdaru ar kuo nors, sprogstančiu nuo seilių. Būtų proga palavinti vaizduotę.
   ,,Nudažyti plaukus iškart po to, kai netikėtai išmaudžiau? Tu durnesnė už mane ir Adam'ą kartu sudėjus..." - pamintijo Marcus'as, jau įtardamas kokią nors klastą.
   - Negi tu visiškai dėl šito nesusinervinai? - nustebo jis, nepastebimai žengtelėdamas žingsnelį arčiau balkono durų, jei mergiotę vis tik apsėstų keršto troškimas.
   - Nu, tarkim, galim nudažyt, - gūžtelėjo pečiais jis. - Tik kaip? A, rodos, yra kažkoks burtažodis plaukų dažymui, ne?
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #336 Prieš 4 metus »
  Tai aišku, kas Ginger galėjo nutrenkt mažių į kitą svieto galą, bet nenorėjo nemalonumų su visais žaliukais. Užteko jau miške pabuvot. Rupūžę, kai užmetė ant galvos tai Adelė čiut ten nenumirė iš baimės. Nu joo, bepročių šeimynėlė.
- Turiu nevisprotę tetulę, ji kaip vaikščiojanti sąžinė, patikėk, sužinojus, kad dėl tavo kibiro susirgau, tai jin persekios tave kaip kokia šmėkla. Nejuokauju,- rimtai tarė. Žinoma, juokavo, tačiau iš išorės toli gražu taip neatrodė.- O kam man nervintis? Bišk sušlapau, ką čia,- mhm, bišk, kiaurai permirkus.
  Pačiai Adelei nedaėjo, jog pasirodė jos prieplaukėlės dalelė. Koks sveiko proto žmogus taip ramiai kalbėtų su ją apipylusiu vaikinuku. Hmm, tikrai, kad giminės bruožas.
- Yra ir burtažodis, yra ir žiobariški dažai, kurių turiu laaabai daug. Kuriuos bandysim?
  Dažyti plaukus balkone? Super idėja.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Balkonas
« Atsakymas #337 Prieš 4 metus »
   Varnai taikiai bežvelgiant į jį ir nuoširdžiai kalbant, Marcus'as netgi atsipalaidavo - nebebuvo pasiruošęs dėti į kojas iš balkono, jei jinai netyčiom nuspręs jam nuduoti velnių iš keršto. Galbūt ne šitos varnos madoj durniuoti ir kerštauti.
   - Nu jau, ką ten persekios, - išdidžiai purkštelėjo Green'as, nors širdyje neramumo sėkla jau buvo pasėta. Gal ir nederėtų taip stipriai rautis ant penktakursės. Ypač, jei teta elgesiu ar net išvaizda primena Pikų damą.
   Bet vis tik keistuoliškumas yra paveldimas? Kaži, ar daugiau būta Hogvartse mokinių, kurie taip draugiškai plepėtųsi su ką tik bjaurią išdaigą jiems iškrėtusiu Green'ų dvyniu. Gal Adelė netgi pati prisijungtų prie šunybių?.. Varniškas protas visuomet pravartus.
   - Nežinau, - gūžtelėjo pečiais kiek sutrikęs trečiakursis. - Gali atsinešt dažų, dar nesu bandęs su tokiais kažką daryt. O jei kas nepavyks, pataisysiu kerais, - burbtelėjo jis.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #338 Prieš 4 metus »
  Penktakursė tik kilstelėjo antakius, nieko nebesakė. Jeigu šis grifas kažkada susitiks su garbane, tai ši tikrai jam mielai iškrės ką nors, jeigu jau sugebėjo klastuolį nusodint, su Marcus’u bėdų nebus. Na, ir žinoma, jei jau ministrą nuteškė, tai jau ir kalbos nebėr. Adelė nebekalbėjo apie savo tetulę, susitiks - sužinos kokia jin kvanktelėjus.
- Gerai, tuojaus,- trumpai išpyškino ir šovė iš balkono.
  Nuskuodė iki kambario, susirado dėžėse dažų ir dar pagriebusi rankšluostį, grįžo. Numetė dažus vaikinui po kojom, o rankšluostį, visai kaip ir džemperį, persimetė per kitą petį.
- Norėčiau, kad rausvai nudažytum. Su šiais visai paprasta, nuteplioji man plaukus, palauki ir nuplauni,- išdėstė instrukcijas.- Taai, prašom, imkitės darbelio,- tiesa, nepaminėjo tos dalies, kad dažant be pirštinių, rankos sunkiai nusiplaus.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Balkonas
« Atsakymas #339 Prieš 4 metus »
   Sutrikęs Marcus'as Green'as stypsojo balkone. Varnei išlėkus ieškoti dažų, jis atsirėmė į balkono turėklą ir pažvelgė žemyn. Atrodo, matė plaukiojant žuvytes - gaila, neturėjo akmenų, būtų mėginęs kuriai nors praskelti galvą. Nors ne, nebūtų. Gaila žuvyčių. Geriau jau kokiam durnam klastuoliui...
   Toptelėjo, kad galbūt varnė tik ieškojo įdomesnio būdo jam atkeršyti. Arba buvo tokia kantri, nes reikėjo vergo, galinčio pataisyti ant jos galvos augančią pavasarinę žolę, kurią taip mėgsta deginti žiobarai.
   - Rausvai? - susiraukė Marcus. - Fui, negraži spalva, - pabrėžė jis, žvilgtelėdamas į po kojomis nutėkštą dažų indelį, kurio vis dar nedrįso liesti.
   Pastypsojo, pasilenkė, pavartė keistos formos indelį rankose.
   - Tai ką man dabar su juo daryt? Pilt tau ant galvos? - paklausė jis, jausdamasis durnai.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #340 Prieš 4 metus »
  Blondinė susiraukė. Fui? Pats jisai fui. Bet patylėjo, pati tepliotis rankų nenorėjo, o jeigu prabils, kad Marcus’as yra fui tai arba gaus kokį šposą, arba teks dažytis pačiai.
- Man graži. Nublukus rožinė. Čiotkai atrodo,- suburbėjo.
  Kitas vaikino klausimas išnešė ją iš vėžių. Nemokėt dažyt plaukų? Ką jis veikė per visą savo gyvenimą? Uh.
- Dediesi juos ant rankų ir trini man į plaukus, bet jeigu jau taip nori tai gali ir ant galvos pilt, tik žiek, kad ant veido man ne užvarytum. Kai baigsi, palauksim keliolika minučių ir nuplausim.
  Adelė atsuko vaikinui nugarą, klestelėjo ant grindų. Rankšluostį užsidėjo ant nugaros, nenorėjo baisiai išteplioti marškinėlių. Tikiuosi nepridirbs nieko. Nenoriu likti be plaukų.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Balkonas
« Atsakymas #341 Prieš 4 metus »
   - Mano močiutės liežuvio spalva, - vos susilaikęs nuo kažkokio kur kas šlykštesnio palyginimo, teatrališkai žiauktelėjo Marcus.
   Betgi tai varnei tikrai reikėjo vergo šitam darbui, tik neaišku, kodėl. Kas gi būtų toks kantrus, kai jis išsidirbinėja? Tik Stevie jį pakęsdavo, ir tai vien todėl, kad sesutei jis krėsdavo išskirtinai švelniausias šunybes arba nekrėsdavo visai.
   - O kodėl ant veido užpilt negalima? - išsyk iškilo klausimas negrifiškai smalsiam grifui. Galbūt nuodingi veido odai... - sumintijo teoriją jis, nors tada pamanė, kad veido oda visai ne ką tesiskiria nuo rankų. Kodėl jis turėtų kišt rankas į tuos nuodus? Paskui dar išvarys „rausvomis“ votimis visą kūną. Ar pirštai nukris. Ar dar kažkas, kas būna nuo nuodų. Nors gal žiobariški nuodai ne tokie baisūs, kas žino.
   Na, jeigu kas, atkeršys.
   - Na, ką gi, - sumurmėjo Marcus. Minutėlę krapštėsi su žiobariško šampūno formos buteliuku (jis burtininkas, todėl tokie nebuvo jam matyti), kol atrado, kaip jį atidaryti. Tuomet apvertė ir užvarė ant varnos plaukų riebų rožinių dažų minusą
   - Tie dažai... - sumurmėjo vaikis, nepastebimai ir tyliai mostelėdamas lazdele į juos. - Kažkokie labai gyvi. Taip turi būt?
   Ant žemės nuo varnos plaukų nukrito šlykščiai besirangantis rausvas kirminas su daugybe reikalingų ir nelabai reikalingų, bet paniškai mostaguojančių kojyčių. Marcus užpylė ant varnos plaukų dar dažų. Merkti į juos rankų kažkodėl nenorėjo, todėl pabandė įtrinti tai į plaukus su dažų buteliuku.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #342 Prieš 4 metus »
  - Neturiu močiutės, lieku be komentarų,- gūžtelėjo pečiais.
  Nei močiutės, nei seneliai nebuvo dar vis blondinės mėgstamiausia tema, nes kiek jų turėjo, visi buvo nupušę. Mėlynakiui pateikus klausimą, Adelė greitai sugalvojo atsakymą, nenorėjo išduoti, kad jis liks rožinėmis rankomis, žinoma, jeigu dažys tikrai rausvai.
- Veido oda būna visada jautresnė, kad ir kas tai bebūtų. Kad ir koks rankų kremas, jis pritaikytas tik rankoms, jei tepsi ant veido, tai bala žino, kas ten iš jo liks,- kiek perdėtai prikalbėjo.
  Susiraukė. Gyvi? Adelė susilaikė nepalietus savo plaukų, nenorėjo tepliotis. Kaip suprast? Kaip dažai gali būti ‘kažkokie labai gyvi’? Per kūną perėjo nemalonių šiurpuliukų bangą, mergina nusipurtė, dažai tėkštelėjo ant kelnių ir marškinėlių. Dar geriau.
- Dažyk tik,- suburbėjo, žaismingai pavartė akis.- Kad nebūtų man čia jokių farsų,- sekundėlei atsisuko į vaikį, primerkė akis, klastą norėjo įžvelgt, tačiau nusisuko. Nerado klastos.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Balkonas
« Atsakymas #343 Prieš 4 metus »
   - O, kaip liūdna, - atsakė Marcus'as, nors jo balse užuojautos ar liūdesio nebuvo anei kvapo.
   Rodos, anei kvapo nebuvo ir nuoširdumo, bet jau ne Marcus'o, bet Adelės veide. Ne veltui varnas su grifu susitiko - abudu maitėdos, vieno lavono nepasidalintų, tai pešiojasi ir šiaip susitikę.
   - Sakai, jautresnė? O kas nutiks, jeigu visgi ant veido patektų? - pasmalsavo raudonasis. - Aš tai pirmąsyk dažau, ne profas, žinai... - pasiteisino kaltu tonu, bet kišti rankų į kažkokį močiutės liežuvio ląstelių viralą neskubėjo. Nekišdamas pirštų toliau sklaidė rožinę masę ant varnės plaukų su dažų buteliuku - aišku, su juo taip gerai turbūt neįtrinsi, jei čia tai reikia daryt, bet jau iš rankų odos, jei netyčia pas jį kiek jautresnė, ,,bala žino kas" neliks.
   Marcus apmaudžiai išpūtė orą iš plaučių, kai mergina net nepastebėjo tos bjaurios kirmėlės.
   - Ten, nukrito, pasižiūrėk gi, - pabaksnojo į petį ir parodė žemyn. - Kokie dar farsai? - kiek įsižeidęs atsakė.
   ,,Eh, kokia bjauri spalva... O kodėl gi jos nepatobulinus?"
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Balkonas
« Atsakymas #344 Prieš 4 metus »
- Oho, tikrai, širdelę be galo skauda,- nepagailėjo sarkazmo.
  Varnę jau buvo pradėjęs erzinti grifas. Troško tik greičiau būt nudažyta ir nešt kudašių iš šito balkono.
- Drėbk ir ant veido, kad jau taip nori,- suburbėjo. Ir nuo kada ji tapo kaip kokia Gariūnų bobutė nepatenkinta kainomis? Genai, matyt.- Tik už savo veiksmus, žalodama tave, neatsakau.
  Ne tai taip, taip, dar suvaryk iki smegenų tą butelioką. Blondinė pavartė ir nudelbė akis žemyn.
- O tu, šventas Petre!- šoktelėjo ant kojų užsidrėbdama dažų ant kaktos. Užvertė akis aukštyn.- Ar tu suknistai dažai mane su kirminais? Kas čia per rožinis padaras? Nu fu, fu, fu. Išnešk, sutrypk, užmušk!- panikavo dažoma blondinė.
  Stryktelėjo, atsisėdo ant balkono atbrailos, vos nenusivertė žemėn. Tvirtai įsikibo į turėklus, pasišlykštėjusi sužiaukčiojo. Rožinio kirminuko panelė išsigando. Viena ranka pasitikrino ar plaukuose nėra daugiau tokių padarų ir susiraukusi tėkštelėjo sau per veidą. Jėzau, kokia nevykėlė. Dabar rožiniai buvo ne tik Adelės plaukai, bet ir ranka kartu su veidu. Iškeikė tiek save, tiek Marcusą, tiek dažus visais jai žinomais keiksmažodžiais, šįkart neapsiėjo ir be lotyniškų žodžių įterpimo. Iš šalies atrodė tai, kad dvasias ir velnius bando iškviest.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.