0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #30 Prieš 9 metus »
-Nežinau,- suniurnėjo Liusė.
Netrukus prie Džeinės atskrido nuostabus paukštelis ir nutūpė jai ant rankos. Po to klastuolė jį patupdė varnei ant peties. Ji nusišypsojo ir paniūniavo paprastutę melodiją. Paukštukas sučiulbo. Po to Liusė vėl paniūniavo. Paukštukas vėl atsakė. Mergaitė paglostė paukštelį:
-Ankščiau šių paukštelių daug atskrisdavo. Mielai jiems niūniuodavau...
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #31 Prieš 9 metus »
Džeinė ir jos pantera nušoko nuo testralio.
-Na, ką, Durkle,-tarė Džeinė ir paglostė ristūną.-greitai atskridai.
Durklas atsigulė ant žolės ir pavargęs atsiduso. Pantera prigulė šalimais. Džeinė pažvelgė į juos, nusijuokė ir tarė:
-Gerai, kad turiu jus. Gal kiti žmonės manęs kartais nesupranta, bet jūs tai tikrai,-mažumėlę šaipydamasi iš savęs tarė Džeinė.
Juodaplaukė atsigulė ant žolės šalia jų ir ėmė laukti Faso.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #32 Prieš 9 metus »
Fasas dideliais, bet nelabai skubiais žingsniais atėjo į kalvą, kur stovėjo Būstinė. Ten jau iš tolo pamatęs sėdint ir laukiant Džeinę su savuoju zoologijos sodu, nusikeikė ir persivertė į irbį. Įspūdingoji regeneracija, viens, du ir sniegynų žvėris dešimčia šuoliais pasiekė Klastūnyno namelį. Atlinkdamas paskutinį, leopardas padarė mėgstamą triuką: į žmogų atsivertė ore ir atsistojo ant žemės tikruoju pavidalu. Nors kaži, kuris iš jų buvo tikresnis - žvėris, ar žmogus. Priėjęs prie Džeinės, Fasas linktelėjo.
- Gražus testralis.- paglostė kaulėtajam galvą, prisiminė, kaip rado Godriko Grifo bibliotekoje knygą apie skraidančius padarus ir jų prikvietimą. Atsisėdęs ant žolės, pažiūrėjo į Džeinę. - Jeigu galiu paklausti... aš mačiau, kad pamelavai, kai paklausiau, ar nieko neslepi. Jeigu prie visų chebrantų nenorėjai sakyti, pagalvojau, gal pasakysi taip. Jeigu galiu paklausti, kas negerai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #33 Prieš 9 metus »
Džeinė papurtė galvą.
-Tai kvaila. Aš tiesiog... Kai neseniai ėjau mišku, mane parbloškė didžiulis žvėris- pusiau vilkas, pusiau žmogus. Na, jis turėjo vilko ausis, kūną ir taip toliau, tačiau veidas buvo beveik žmogiškas. Dantys vilko. Nemanau, kad tai svarbu, tačiau šią naktį aš jį sapnavau. Miegojau oloje,-pridūrė.-nesinorėjo eiti į klastūnyno miegamuosius. Aš tą žvėrį padegiau, tačiau manau, jog jis išgyveno. O sapne grąsino, jog nužudys mus visus. Kad mane paliks paskutinę ir vers žiūrėti, kaip jūs mirštat. O mane pavers tokia pačia kaip jis.
Džeinė sudrebėjo.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #34 Prieš 9 metus »
Fasas primerkė akis, mąstydamas.
- Man tai neatrodo kvaila. Tas žvėris... gali būti vilkolakis, nežinau. Na, kažką sakyti dėl permiegojimo neaiškioje oloje negaliu, nes kas jau buvo, tas. O šiaip... aš galvoju, kad mes keturiese: aš, animagas, tu - ugnies valdytoja, Keitė - kurią globoja Juodoji magija ir Liusė, kuri šiaip ar taip, turi bent įprastų magiškų galių, tą vilkolakį patvarkytume.
Fasas pažiūrėjo į Džeinę, skvarbiu žvilgsniu tarsi rausdamasis mintyse.
- Jeigu pajusi kažką įtartino, iškart ieškok manęs ar Keitės.
Staiga pro obelį praskrido tamsus paukštis ir nutūpė Fasui ant peties. Linksmai suūbavo. Fasas pasisveikino su savuoju Turdanu ir kai ką prisiminė. Tėčio laišką. Tėtis perspėjo, kad saugotųsi, nes jis su aurorų komanda ieško iš Azkabano pabėgusio galingo nusikaltėlio, kurio pėdsakai dingsta netoli Hogvartso. Fasas nenoriai, bet pridūrė, nenorėdamas Džeinės gąsdinti:
- Mano tėtis gaudo iš Azkabano pabėgusį juodąjį burtininką. Man parašė, kad jis dingo tiesiai prie mūsų mokyklos. Todėl tikrai patariu būti atsargiai ir nesielgti nutrūktgalviškai. Kad ir kaip iš mano lūpų banaliai tai skambėtų.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #35 Prieš 9 metus »
-Kodėl manai, kad Liusė neturi jokių galių? Gal turi, bet nesako? Pasisaugok. Taip, iš tavo lūpų tai tikrai skamba banaliai,-nusišypsojo Džeinė.-tavo tėtis-auroras? Geras! Oi, beje, čia Durklas,-juodaplaukė mostelėjo ranka į testralį.- Nusprenžiau jį pavadinti daikto pavadinimu, kuris jau tris ar keturis kartus manęs vos neužmušė.
Džeinė nusijuokė ir paglostė testralį. Tuomet atsisuko į Fasą ir tyliai paklausė:
-O tas žudikas kartais nebuvo vilkolakis?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #36 Prieš 9 metus »
Fasas šyptelėjo.
- Taip, mano tėtis auroras. - buvo visai nebūtina pasakyti šį tą daugiau, nes informacija buvo įslaptinta ministerijos Saugumo ir Paslapčių Departamentų.- O koks ten buvo žudikas, kažkaip tikrai nežinau. Tėtis tik buvo atsuntęs laišką ir perspėjo. Kvailys aš, kad nepaklausiau. O dėl Liusės... na, kad ji labai jau paprastas žmogus. Į mane net Durmštrange visi atkreipė vien dėl šito,- parodė jis į juodų, susivėlusių plaukų kupetą ir keistą laikrodį ant rankos.- Keitė irgi neatrodo paprastai. Tu irgi,- pažiūrėjo jis į testralį ir į panterą. - Supranti? Na, gal Liusė ir turi kažką. Bet dar nėra išvysčiusi tos galios, o patikėk manim, aš žmones labai gerai pažįstu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #37 Prieš 9 metus »
Džeinė nusišypsojo.
-Galbūt. Tačiau jaučiu, jog ji kažką turi,-tarė Džeinė.-be to, mano galia taip pat TIKRAI dar nėra išvystyta. Man dar reikia daug mokytis. Nesinervinti, ne taip greitai supykti ir taip toliau.
Ji kiek patylėjo ir pažvelgė į Fasą, tuomet į savo testralį.
-Manau, mums reikėtų grįžti. Jei kuri mergina pabustų, užpiltų nereikalingais klausimais.
Tuomet užlipo ant savo testralio ir atsisukusi paklausė Faso:
-Lipsi?
Staiga jos pantera suurzgė.
-Čia kažkas yra,-tarė Džeinė ir nulipo nuo testralio.
Ji uždegė rankoje liepsną ir pasiruošė kautis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #38 Prieš 9 metus »
-...Keitė irgi neatrodo paprastai. Tu irgi,- pažiūrėjo jis į testralį ir į panterą. - Supranti? Na, gal Liusė ir turi kažką. Bet dar nėra išvysčiusi tos galios, o patikėk manim, aš žmones labai gerai pažįstu,-nugirdo Keitė Fasą.
-Labai abejoju,-pareiškė mergina.-Niekada negali būti tikras, ar pažįsti žmogų.
Keitė atidarė duris ir žengė į namelį. Nusisiautė Neregimąjį apsiaustą.
-Aš Varnanagė,-po nosimi sumurmėjo Keitė.-Varnanagė. Girdi, nameli? Aš varnanagė iki kaulų smegenų. Šaudyt nereikia.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #39 Prieš 9 metus »
Džeinė užlipo ant testraliom, bet kažką pajutusi greitai nulipo. Grifiukas įsitempė. Tada Fasas išvydo prasiveriant namelio duris, pamatė Keitę nusisiaučiant apsiaustą ir kažką negarsiai kalbant. Nustebo.
- Keite, ką po velnių tu ten darai?!- suriko jis. Staigiosiom pažiūrėjo į sunerimusią Džeinę, tada pasivertė į Irbį ir nulėkė prie varniukės.
- Nebandyk eiti vidun!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #40 Prieš 9 metus »
-Keite, sustok!-suriko Džeinė ir nubėgo paskui Fasą.-turi didžiulę galią, tačiau čia Klastūnyno namelis!
Džeinė uždususi įbėgo į namelį.
-Keite! Fasai! Geriau einam iš čia!-tarė.
Staiga vardai nušvito.
-O velnias,-sušnibždėjo Džeinė.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #41 Prieš 9 metus »
-Nebandyk eit vidun!-išgirdo Keitė šūktelint Fasą. Nepaklausė.
Regis, namelis neišgirdo, kad ji Varnanagė. Arba kraujas jam buvo svarbiau.
Į merginą nulėkę peilis. Šįkart jų nei gūžėsi, nei bandė lazdelę. Ištiesė ranką į peilį. Prisivertė neužsimerkti.
Likus gal coliui iki rankos peilis staiga nukrito. Kditė patenkinta linktelėjo.
Norint valdyti juodąją magiją reikia drąsos. Taigi, Klastuoliai lieka drąsūs. Ir šaltakraujiški.
Į namelį įbėgo Džeinė. Staiga vardai sušvito. Bet ne visi. Švietė tik kai kurie vardai, nepriklausantys Keitės gynėjams.
Jie Džeinės.
Visa nutirpusi Keitė pačiupo Džeinę už rankos ir išvilko iš namelio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Keitė Moris »
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #42 Prieš 9 metus »
Džeinė išėjo iš namelio. Tikėjosi, kad Keitei ir Fasui nieko nenutiko. Staiga prie jos pradėjo artintis tas sužeistą pusvilkį, kurio vos nenudėjo Uždraustajame miške. tai tik kaukas,-pagalvojo Džeinė.
-Ridicculus!-sušuko klastuolė.
Pusvilkis neišnyko. O, velnias. Tai ne kaukas.
-Na, ką, kvaile! Nepavyko manęs užmušti!-suriko jis.-ir nepavyks!
-Pavyks,-atšovė juodaplaukė.
Ji pakėlė rankas ir pradėjo leisti liepsnas. Ji nesuvokė, jau kiek laiko jas leido. Vilkolakis jau senai miręs. Tačiau Džeinė nenuleido rankų. Ji vis degino. Staiga suvokė, kad verkia. Ji vėl nužudė žmogų.
Jos ašaros riedėjo veidu.
O ji tik degino.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #43 Prieš 9 metus »
Fasas slapčia apsiautė Keitę skydine magija, kai ji įėjo į namuką. Jis tikėjosi, kad namukas puls. Matė Keitės pasitenkinimą, tad nusprendė leisti jai bent trumpam apsidžiaugti valdomomis galiomis. Merginoms išbėgus, Fasas priėjo prie durų. Už nugaros išgirdo balsą. Šnypštimą.
- Fasai Oldefortai...
Fasas skubomis apsisuko. Balsas sklido iš svetainės. Įėjo. Pamatė iš fotellio, nusukto į langą kyšant juodus plaukus.
- Mirtis išdavikams, Fasai... Džeinei pirmajai... Po jos seksi tu... nebent ištaisysi savo klaidą... tu juk animagas. Nužudyk Liusę ir Keitę, niekas neįtars...
Fotelis apsisuko. Vilkolakis. Fasas apstulbo, ištiesė lazdelę ir ištiesė į jį.
- Užsičiaupk.- tarė Fasas.
 Likantropas suniurzgė ir iššoko pro langą. Nubėgo. ,,Pas Keitę ir Džeinę!" suvokė staiga Fasas. Išbėgo į lauką.
Pamatė prieš merginas jį jau stovint ir šaukiant. Fasas paleido Surišimo virvėmis užkeikimą, jie suveikė. O tada Džeinė jį sudegino. Net Fasas susiraukęs prisimerkė. Kai Džeinė nustojo, vilkolakio nebesimatė. Vaikinas pasivertęs į irbį nulėkė pas drauges, sustojo. Džeinė verkė. Snieginis leopardas atsisėdo šalia, nežinodamas, ką daryti.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #44 Prieš 9 metus »
-Atleisk, aš tik...-sukūkčiojo Džeinė.
Staiga ji nutilo. Tuomet prabilo.
-Labai sunku nužudyti žmogų... Net vilkolakį.
Mergina nebeturėjo jėgų verkti. Ji suklupo ant žolės ir nuleido galvą. Atėjusi Džeinės pantera padėjo jai galvą ant kelių. Džeinė neturėjo jėgų net ją paglostyti. Staiga Džeinė pakilo.
-Einu į kambarį iki pareikalavimo, pas Liusę.
Ji užsėdo ant Durklo ir nuskrido.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○