0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lumita Pandora OConnor

  • II kursas
  • *
  • 91
  • Taškai: 62
  • Green eyes, ginger hair. You must be a Weasley.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #180 Prieš 5 mėnesius »
  Atrodo pusvampyrės žinios apie futbolą nudžiugino vieną iš Llewellyn dvynių. Na, sekantis faktas, kurį rusvaplaukė galėtų pasakyti turbūt nebus toks džiuginantis. Kol kas jos taiklumas buvo toks pats geras kaip daugumos musių gebėjimas praskirsti pro voratinklį jame neįkliuvus.
  - Šiek tiek esu žaidusi, su kaimynų vaikais, - mergaitė susimąstė, - aš niekada nestovėjau vartuose, nes greitai bėgioju. Žalių akių savininkei patiko Elioto entuziazmas, kol jis neišpeikė jos dėl varlės turėjimo.
  - O kas tau sakė, kad aš normalus žmogus? - prunkštelėjo, neslėpdama, kad yra pusvampyrė, - mano blogas senelis buvo vardu Alberto. Jo garbei ir pavadinau varlę. Tačiau nežinau ar man pavyks ją surasti. Todėl kol kas varlės neturiu, - paaiškino, tikėdamasi, kad kažkur skubantis berniokas išgirdo ją.
  Ji norėjo užlipti pirma, tai buvo šiek tiek nesąžininga. Juk ji surado šias kopėčias, tačiau pyktis su klastuoliu, kuris galbūt taps įdomiu draugu Lumita nenorėjo. Pati užlipusi kopėčiomis apsižvalgė.
  - Būveinė? Toks jausmas, lyg čia kažkas gyventi turėtų, tačiau čia taip dulkėta, lyg niekas gerus metus nesilankė, - išdėstė savo pastebėjimus. Ši būveinė šiek tiek priminė slėptuvę nuo kokio profesoriaus ar ūkvedžio. Gal tam ji ir buvo sukurta? Gal kas nors iš profesorių žino apie šią būveinę?

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 501
  • Taškai: 42
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #181 Prieš 5 mėnesius »
Mergaitė, kuri yra žaidusi futbolą! Tai buvo labai netikėta, tačiau Eliotas buvo patenkintas.
- Puiku! Reikės susirasti dar žaidėjų, ir galėsime žaisti! Tik aš neatsivežiau kamuolio, bet ir jį kur nors rasime.
Jau laukė, kada žais nuostabų žaidimą, o pasakojimas apie varlę nebuvo labai įdomus. Tiesa, berniukas atkreipė dėmesį, kad augintinis buvo pavadintas senelio vardu. Tokių jis pats neturėjo ir susimąstė, ką tai turėtų reikšti. Ar senelius turėti įdomu? Bet mergaitė užsiminė, kad jis buvo blogas, tad šį kartą pasistengė daugiau nieko neklausinėti. Labai jau nebūdinga Eliotui, bet didžiąja dalimi prie to prisidėjo faktas, kad galima kažkur užlipti.
- Taip, čia labai nešvaru. Beveik kaip virtuvė po to, kai David baigia valgyti vakarienę, - pritarė mergaitei Eliotas. Nepagalvojo, kad ji nežino, kas yra David. Be to, dabar užsiėmė tyrinėjimais. Namelis nebuvo didelis ir atrodė, kad jame nieko negali būti paslėpta. Tai šiek tiek nuvylė. Iki to laiko, kai Eliotas pastebėjo, kad viena lenta šiek tiek kliba. Nenorėjo atradimu dalintis su mergaite. Tegul ji ir žaidžia futbolą, vis tiek yra tik mergaitė. Tokie smagūs nuotykiai tikrai ne jai. Pradėjo lupti tą lentą, tik ji niekaip nenorėjo pasiduoti. Nesisekė atkelti netgi tiek, kad pamatytų, ar kas nors yra įkišta po ja.
- Nagi! - nekantriai suriko Eliotas ir išsitraukė burtų lazdelę. Šį puikų daiktą visada nešiodavosi su savimi. Bėda ta, kad ką tik pirmą kursą pradėjęs berniukas nežinojo jokių kerų, kurie tokiu keistu atveju galėtų praversti.
- Aš... Tave... Išlupsiu! - nepatenkintas pasakė ir vėl pasidėjęs lazdelę vėl pradėjo tampyti lentą.

*

Neprisijungęs Lumita Pandora OConnor

  • II kursas
  • *
  • 91
  • Taškai: 62
  • Green eyes, ginger hair. You must be a Weasley.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #182 Prieš 4 mėnesius »
  Sužaisti futbolą? Hogvartso teritorijoje? Lumita tam tikrai pasirašytų! Tačiau buvo klausimas iš kur gauti kamuolį. – Žinai, aš galiu paprašyti mamos! Ji tikrai turėtų pagelbėti mums šiuo klausimu. Bent jau to tikiuosi. Ji tikrai gali atvežti futbolo kamuolį į mokyklą, - kažkodėl dalinai savo žodžiais mergaitė abejojo. Juk mama jai dažniausiai pirkdavo viską ko ji norėjo (saikingai, žinoma). Ar ji tikrai neatsisakys dabar nupirkti futbolo kamuolio? Tik paklausus galima bus sužinoti.
  Kol žvalgėsi kažko įdomesnio, atrodo berniukas sau veiklą susirado. Ar jis prisikabino prie kažkokios lentos? Drakula švenčiausias, na ir keistuolis pagalvojo pirmakursė, tačiau priėjo arčiau. – Atsitrauk, - nei liepė, nei paprašė. Rankomis sugriebusi tą keistą lentą pabandė nuplėšt. Gal ji tėra pusvampyrė, tačiau jėgos tikrai turėjo. Tik nežinia ar tai buvo genų iš mamos pusės dėka ar dėka to, kad ji dažnai susigalvodavo lauke kažkokią veiklą, kuri treniravo jos jėgą ir ištvermę. Noromis ar nenoromis tas medienos gabalas pagaliau pasidavė ir mergaitė jį atplėšė. Gal būtų buvę geriau, jei ji pasinaudotų burtų lazdele? Kažkaip neprisiminė, kad mama būtų perspėjusi slėpti savo kilme mokykloje. Tad tegul kas jau žino tas jau žino, kad Lumita – vampyrės vaikas.
  - Išlupau tau tą lentą, įdomu kas ten viduje, - tarė. Toje vietoje buvo tamsoka. Turbūt reikėtų pasinaudoti Lumos kaip pamąstė taip ir padarė. Dabar daug geriau matėsi kas dedasi išluptos lentos vietoje.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 501
  • Taškai: 42
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #183 Prieš 4 mėnesius »
Nelabai aišku, kaip mergaitės mama atveš kamuolį į Hogvartsą, bet jeigu tai padarys, Eliotas tikrai neprieštaraus. Tiesa, apie tai kol kas nieko nesakė, nes neabejojo: pagaliau jo laukia nuotykis, kuris tikrai bus įdomesnis už tą žiobarišką žaidimą.
Deja, lenta niekaip nenorėjo pasiduoti, o mergaitė privertė susigėsti - padarė tai, ko nepavyko pačiam. Eliotas susiraukė. Neketino leisti, kad kažkokia mergaitė, tegul ir žaidžianti futbolą, būtų stipresnė už jį.
- Aš jau buvau ją beveik nuplėšęs, - pasakė. Žinoma, nepraleido progos patikrinti, ką įdomaus ten ras. Ir pats išsitraukė burtų lazdelę ir panaudojo tą patį burtažodį. Jį jau spėjo išmokti. Švieselės turbūt būtų užtekę ir iš vienos lazdelės, bet negalima leisti, kad mergaitė per gerai galvotų apie save.
- Atrodo kaip kažkoks kambarys, - susižavėjęs pranešė Eliotas ir pradėjo svarstyti kaip ten įlįsti. Vietos nebuvo daug, bet juk čia magijos mokykla. Čia viskas įmanoma. Tik turbūt reikėtų išlupti dar vieną lentą. Dabar tą padaryti jau visai nebuvo sunku, ir netrukus plyšys buvo pakankamai didelis, kad pro jį įlįstų smalsus vienuolikmetis berniukas. Būtent tai Eliotas ir padarė.
- Kambarys kambaryje. Geras, - labiau su savimi nei su bendramoksle kalbėjo. Čia buvo visokių daiktų. - Ateik! - nenoromis pakvietė mergaitę. - Čia labai įdomu!
Kol kas nesuprato, ar daiktus slėpė mokiniai, ar atras kokią nors paslaptį. Nepaisant to, žavėjosi viskuo, kas dėjosi aplinkui. Panašu, kad pagaliau pavyko patekti į tikrą nuotykį.
Kiek padvejojęs Eliotas nužygiavo iki suklypusio staliuko ir paėmė ant jo buvusią juodą dėžutę.

*

Neprisijungęs Lumita Pandora OConnor

  • II kursas
  • *
  • 91
  • Taškai: 62
  • Green eyes, ginger hair. You must be a Weasley.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #184 Prieš 4 mėnesius »
  Iš vienos pusės, Lumitai patiko bendravimas su šiuo berniuku. Iš kitos pusės, buvo susidaręs jausmas, kad jis apie ją susidaręs blogą nuomonę. Ar tai dėl to, kad jos mama dėsto Hogvartse? Dėl to, kad ji pusvampyrė? Ne, vargu. Vargu ar jis išvis žino apie šiuos dalykus. Tada kas tokio yra pastumėję Eliotą galvoti apie Lumitą nelabai gerai? Turbūt tiesiog prisigalvoju nusprendė pirmakursė. Vis tik šis nuotykis kol kas buvo įdomus.
  - Aha, buvai nuplėšęs savo svajonėse, - tyliai burbtelėjo panosėje. Jai nepatiko, kad berniukas apsimeta narcizišku Herkulesu.
  Išgirdusi ką pasakė Eliotas, mergaitė negalėjo neprunkštelėti. Ji ir pati matė, kad tai buvo kažkoks kambarys. Kam kartoti akivaizdžius dalykus? Tikrai pasipuikuot bando susidarė nuomonę apie klastuolį.
  Nenoromis rusvaplaukė nusekė paskui berniuką į tą kambarį. Buvo labai įdomu, tačiau susidarė jausmas, kad jiedu čia lenda be reikalo. Juk čia gali būti kieno nors slėptuvė. Kokio mokinio, kuris yra vilkolakiu pavyzdžiui.
  Pandora nuskubėjo arčiau staliuko pastebėjusi bendraamžio rankose dėžutę. Vilkolakis tokios čia turbūt nepaliktų. Nors kas ten žino ką daro kiti mokiniai, besimokantys šioje mokykloje.
  - Nu, atidaryk ją greičiau. Man dar prakeiktą varlę susirast reikia, - paskubino rudaplaukį. Ko jis toks lėtas? Narcistiškas vėžliaherkulis nežinia kaip tokia pravardė šovė O'Connor į galvą, tačiau neabejotinai dabar tik taip (ir turbūt tik mintyse) varnanagė vadins vieną iš Llewellyn dvynių. Kol kas dėžutė buvo įdomesnė už varlės paieškas. Mergaitė tikėjosi, kad nusileidus varlė atsiras pati, augintinės taip greit prarasti nesinorėjo.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 501
  • Taškai: 42
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #185 Prieš 4 mėnesius »
Šita mergaitė tikrai per gerai galvoja apie save. Tai buvo labai bjauru, ir Eliotas nebenorėjo bendrauti. Na taip, ji žaidžia futbolą. Ir sutiko su nuotykiu. Bet... Ne, ji Eliotui vis tiek nepatiko.
- Man nereikia tavo pagalbos, - nepasidavė berniukas, bet netrukus mintys nukrypo visai kitur. Kambarys tikrai įdomiau už pasipūtusią mergaitę, kuri aiškiai galvoja esanti protingesnė. Pasidarė apmaudu, kad čia nėra Oliverio - jie susikalbėtų kalba, kurios niekas nesupranta, ir šita liktų kvailės vietoje. Taip, kitą kartą būtinai atsitemps brolį.
- Tai eik ir ieškok savo kvailos varlės, - atkirto Eliotas, kai mergaitė ir vėl parodė nepasitenkinimą. Iš viso galėjo čia nelipti. Tegul tūno prie ežero ir ieško augintinės. Dėžutė buvo užrakinta, tačiau pirmakursis jau spėjo išmokti vieną burtažodį. Bakstelėjo lazdele ir tarstelėjo: - Alohomora.
Dėžutė atsidarė. Iš pradžių ten matėsi tik juodi dūmai, tačiau jie netruko išsisklaidyti. Dėžutėje buvo keletas daiktų - mažas raktelis, maišelis su kažkuo panašiu į tokius pačius juodus dūmus, gerokai mažesnė dėžutė ir lapelis su nepažįstama kalba parašytu tekstu. Jis buvo parašytas raidėmis, tačiau visiškai nesuprantamas. Eliotas laužydamas liežuvį perskaitė tą tekstą. Vos tik pabaigė, kambarys paskendo tamsoje.

*

Neprisijungęs Lumita Pandora OConnor

  • II kursas
  • *
  • 91
  • Taškai: 62
  • Green eyes, ginger hair. You must be a Weasley.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #186 Prieš 3 mėnesius »
  Nežinia ar Lumitos ir Elioto draugystė artimiausiu metu bus įmanoma, mat pirmakursė jautė stiprų priešiškumą iš berniuko pusės. Ar tai dėl to, kad Eliotas iš kažkur sužinojo, kad ji profesorės dukra? Vargu. Ar kas nors mokykloje žinotų, kad ji pusvampyrė? Irgi vargu. Pirmakursė niekaip negalėjo suprasti kodėl šis berniukas dalinai draugiškas, dalinai nedraugiškas su ja. Kiti berniukai kieme, su kuriais Lumita ir išmoko žaisti futbolą, buvo visai kitokie. Ji jiems patiko, o jie patiko jai. Kaip draugai, žinoma. Jau nebepatiko mintis, kad gali tekti žaisti futbolą su šituo klastuoliu, o jei jis nuspręs kamuoliu jai per galvą užvožti? Gal jai nieko blogo nenutiks, tačiau atsakomasis smūgis žemesnio ūgio bendramokslį gali į ligoninės sparną, o gal net į Skutelį išsiųsti. Juk mergaitė ne paprastas žmogus, jėgos turi daugiau. - Mano varlė ne kvaila, - pasipiktino Pandora, - tu pats kvailas. Aš pirma radau šitą vietą, tad nešdinkis pirmas, kad jau taip nepatinka mano draugija, - vis tik atsidarius dėžutei kur kas įdomiau tapo ne pyktis su berniuku, o pasižiūrėti kas toje dėžutėje, - raktas, maišas, dėžutė ir raštelis, kas per velniava? - paskutinius aštuonis žodžius sumurmėjo tyliai, kol Eliotas skaitė kas parašyta raštelyje, kambariui paskendus tamsoje rausvaplaukė saugumo sumetimais griebė Eliotą už rankos, - jei tu aktyvavai kažkokią nešyklę, aš keliauju su tavimi, - tarė jau kiek ramiau, nes buvo įdomu kas vyks toliau.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 501
  • Taškai: 42
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #187 Prieš 3 mėnesius »
Taip, šita mergaitė tikrai per gerai galvoja apie save. Ir, tiesą sakant, savo varlę. Aiškiai abi viena už kitą kvailesnės. Eliotas tyliai atsiduso.
- Man kliūna ne tavo draugija, o per gerai apie save galvojantys žmonės, - kuo ramiausiai pareiškė ir nepagalvojęs pridūrė: - Ir varlės.
Žinoma, negalėjo pasakyti, ar ta varlė irgi per gerai galvoja apie save, bet tikriausiai yra būtent taip.
Stojus tamsai šiek tiek sutriko, tačiau dar labiau nustebino, kad pasipūtusi mergaitė nutarė paimti jį už rankos. Kažkur staiga išnyko visa jos drąsa. Eliotas nusišypsojo. Akivaizdu, kad nėra ji tokia jau drąsuolė ir kietuolė. Net jeigu žaidžia futbolą.
- Kodėl tu manai, kad čia nešyklė? - paklausė. Jo nuomone, kambarys tiesiog aptemo, o jiems turbūt reikia panaudoti kitus dėžutėje buvusius daiktus, kad išsklaidytų tamsą. Ištrūkęs iš nelabai malonių gniaužtų Eliotas apgraibomis susirado maišelį. Jį įbruko Lumitai į ranką, o pats išsitraukė raktą.
- Kažkaip reikia išspręsti šį galvosūkį, - patenkintas pareiškė. Nors mergaitė ir bjauroko būdo, nuotykis atrodė esantis visai neblogas.