0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Ats: Laiptai
« Atsakymas #75 Prieš 8 metus »
Tą naktį Arisė pabudo paryčiais ir nebegalėjo užmigti, tad išėjo pasivaikščioti. Žinojo, jog naktimis nevalia slankioti koridoriais, bet negalėjo ir nusėdėti kambaryje.
Vaikščiojo užsigalvojusi, todėl nelabai kreipė dėmesį kur eina. Aišku, po gerų 15 minučių galiausiai pasiklydo ir net nebežinojo kuriame aukšte randasi. Prakeikti laiptai,- keiktelėjo ji,- negana, kad jų šimtai, tai dar ir keičiasi. Jei tučtuojau nerasiu kelio atgal, tai dar koks mokytojas užtiks mane čia slampinėjant ir nežinia ko prisigalvos.
Staiga išgirdo kažkokį triukšmą ir jau ketino nerti į artimiausią koridorių, bet netikėtai sustojo. Mergaitė atpažino tą garsą. Kažkas verkė. Atsargiai nusliūkino atgal koridoriumi, prie laiptų papėdės. Vaizdas ją sukrėtė. Laiptų apačioje, apsikabinusi kelius, sėdėjo žmogysta. Visa kruvina ir su keistai perkreipta koja. Arisė išgąstingai šūktelėjo ir pasileido artyn. Pritūpusi pamatė, kad tai mergaitė - tiksliau klastuolė. Na, tai nesvarbu,- pagalvojo ir susirūpinusi pažėrė klausimų laviną:
- Dieve mano, kas gi tau nutiko?! Ar ką nors pakviesti? Gali paeiti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Arisė Faye »

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #76 Prieš 8 metus »
   Jekaterina kelioms minutėms lyg ir buvo praradusi sąmonę, tad nelabai ką ir prisiminė, bet koridoriuje nuaidėjo šūksnis.
 - Dieve mano, kas gi tau nutiko?! Ar ką nors pakviesti? Gali paeiti? - mergaitė pakėlė galvą ir skaudžiai susiraukusi ištiesė, kiek galėjo sveiką koją. Kiek apsiraminusi pagaliau pirmą sykį per kelias savaites prisiminė burtažodį skausmui numalšinti, nors kiek.
 - Nullum dolorem, - padariusi keistą vingį lazdele nukreipė į kojas ir keletą minučių pasėdėjo, kol skausmas lėtai, lėtai atslūgo. Tiesa, dar skaudėjo, bet nesmarkiai. Klastuolė mokėjo lengvų žaizdų gydymą ir sutvarstyti kraujuojančius įpjovimus, bet nusprendė su kaulais neprasidėti. Bet vis dėlto sumurmėjo sutvarstymo burtažodį ir ištiesino persikreipusią koją. Pamažėl atsistojo.
 - Taip, eiti galiu, - lengviau atsikvėpė ir stengėsi užmiršti apie nejudrią koją. Kuo mažiau ją judindama aukštoka antrakursė pagaliau pilnai atsistojo. - Gal palydėsi pas Pomfri? - blankiai šyptelėjo. Nenorėjo vėl viena nudribti nuo laiptų ir kaip kaliausė tysoti, kol vėl kas suras.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Ats: Laiptai
« Atsakymas #77 Prieš 8 metus »
Arisė tylomis stebėjo kaip klastuolė atsargiai tiesia sužeistą koją ir murma kažkokį burtažodį. Matė kaip atsipalaiduoja mergaitės veidas ir suprato, jog skausmas bent kiek atsitraukė. Mergaitė iš lėto stojosi.
- Taip, eiti galiu,- silpnai pratarė Klastūnyno mokinė pilnai atsistojusi ant kojų.- Gal palydėsi pas Pomfri?- Kai ji tai pratarė, Arisei krūtinėje kažkas atlėgo - tik dabar suprato visą šį laiką vos kvėpavusi.
- Žinoma, kibkis į ranką,- lengviau atsikvėpusi pratarė varniukė ir išsitraukusi lazdelę sumurmėjo,- Lumos, kad šįkart abi kur nors nenubildėtume,- šyptelėjusi paaiškino ir prisiartinusi prie mergaitės paėmė jos ranką, kad ši nesvirdinėtų ir kuo mažiau myntų ant sužeistos kojos.

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #78 Prieš 8 metus »
   Jekaterina linktelėjo ir įsikibo Varniukei į ranką tiek, kad nenuverstų jos. Juk vis dėlto Klastuolė vyresnė ir aukštesnė.
 - Lumos. Lumos. Lumos, - trys stebuklingi, šviečiantys rutuliukai pakibo kiek toliau ir aukščiau nuo jų ir apšvietė kelią kartu su tos mergaitės lazdele. Antrakursė aštriomis akimis greitai užmatė ant piramkursės uniformos vardą ir pavardę. Arisė... gražus vardas. Pamanė ir kuo lengviau ir greičiau perkelinėjo svorį nuo sužeistos kojos ant sveikos. Įsitempusi Jekaterina pagaliau išvydo madam Pomfri duris ir lengviau atsikvėpė. Nebereikės kęsti sukandus dantis to lūžusių kaulų skausmo. Mergaitė sukaupė jėgas ir mostelėjusi lazdele atvėrė duris, kad nereikėtų vargintis.
 - Kas čia per triukšmas, ar negalima nors kartą, - pradėjo Pomfri, bet išvydusi Jekateriną žioptelėjo ir greitai perėmė į savo rankas.
((Dabar postink palatose))
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #79 Prieš 8 metus »
Džeisonas tyliai slinko laiptas aukštyn, neskubėdamas į Grifų Gūžtos bokštą. Sustojęs koridoriuje, jis apsidairė prie keliaudamas toliau. Pro Hogvartso langą spigino saulė, žiebdama visa jėga nemiegojusiam visą parą jaunuoliui į akis. Septyniolkametis atsiduso ir pasitrynė pavargusias akis, prieš lipdamas toliau.
Visą naktį Džeisonas negalėjo nė bluosto sudėti. Besivartydamas nuo vieno ant kito šono, jis galiausiai nusprendė, kad be klajonių jis tikrai neapseis, tad šmurkštelėjęs pro beburnojančią Storulę ("Ko čia naktim slampinėji, a? Į bėdą pakliūt nori? Prižadinai mane dar...") jis skersai išilgai vaikščiojo po pilį, slapstydamasis nuo retkarčiais sutinkamų vaiduoklių ar profesorių. Galiausiai dabar, kai laikrodukas ant rankos rodė po pirmos dvidešimt, jis nusprendė keliauti atgal į bokštą.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Laiptai
« Atsakymas #80 Prieš 8 metus »
Gabriella Morris vaikščiojo Hogvartso koridoriais, norėdama prasiblaškyti ir susidėlioti savas mintis į vietas. Žinoma, kadangi mergina buvo vampyrė, jai nereikėjo miego, taigi profesorė nebuvo užsimiegojusi, galbūt šiek tiek pavargusi po įtemptos dienos darbų. Begalvodama apie gyvenimo esmę ir prasmę, šviesiaplaukė net nepajuto kaip atsitrenkė į kažkokią žmogystą.
- Oi, labai atsiprašau, aš... - ji neapdairiai pasakė ir pakėlė ryškiai žalias akis į prieš ją stovintį vaikinuką. - Džeisonai? Čia tu? - nustebusi ir išsigandusi, lyg būtų pamačiusi praeities šmėklą, paklausė Gabriella ir nepajuto kaip jos skruostus lengvai nudažė raudonis. - Ką čia taip vėlai veiki? Neišeina užmigti? - susirūpino ji.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #81 Prieš 8 metus »
Vos neužmigęs laiptų papėdėje, Džeisonas pajuto, kaip į jį kažkas atsitrenkė. Papurtęs galvą vaikinukas įsispoksojo ir išpūtė akis.
-O, ne, čia aš atsiprašau, tikrai,-jis ėmė priešgyniauti, bala žino kodėl. Atsidusęs jis šyptelėjo puse lūpų, pasitrindamas ratilus po akimis.-Aš aš,-jis tingiai atsakė. Pastebėjęs šiek tiek raustelėjusius Gabriellos žandus, Džeisonas tyliai sukikeno, nusišypsodamas pats.-Gabriella? Kaip seniai tave mačiau,-jis atsiduso, kiek palingavęs galva į šonus. Greitai suvokęs savo klaidas, ėmė skubiai taisytis.-Atsiprašau, profesore Morris. Nenorėjau įžeisti,-jis skubiai atsiprašė, prieš atsakydamas į klausimą.-Niekaip nesimiegojo, tad nusprendžiau pasivaikščioti. O jūs ką čia veikiate?-jis atsainiai paklausė, nenorėdamas atrodyti įžūliai.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Laiptai
« Atsakymas #82 Prieš 8 metus »
- O... tu atrodai nekaip, - nusišypsojo Gabriella, uždėdama vaikinui savo ledinį delną jam ant skruosto, bet staigiai jį atitraukė. - Atsiprašau. Dar kartą. Aš irgi tave taip seniai mačiau... - atsiduso šviesiaplaukė, o po sekančių vaikino žodžių nusijuokė. - Nagi, nesendink manęs, nevadink manęs šitaip. Neįžeidei, tikrai.
Profesorės skruostai vėl nusidažė raudoniu, tik šį kartą iš išgąsčio. Juk jis mokinys. O aš profesorė. Negaliu. Jis negali... ar gali..? Merginos akys išsiplėtė iš baimės ir pasimetimo ir ši vos susilaikė nepabėgusi ir palikdama Džeisoną vieną.
- Aaa... aš tiesiog vaikštau, galvoju, - pasimetusi atsakė Gabriella ir metė išgąstingą žvilgsnį į grifą. Kodėl aš taip pasimečiau, nagi, man reikia valdytis, jei nenoriu... išsiduoti? Jis negali man patikti, aš negaliu susitikinėti su mokiniu. O gal aš jam net nepatinku? devyniolikmetė visiškai pasimetė tarp savo minčių.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #83 Prieš 8 metus »
Jason lūpos sukrutėjo, suformuodamos nežymią šypsenėlę. Kad ir koks pavargęs jis bebūtų, jis negalėjo nesišypsoti žiūrėdamas į Gabriellą.
-Atleisk, kad tau tenka mane tokį matyti,-jis ūmiai susivokė, kad būklė jo ne pati geriausia. Džeisonas buvo išsitaršęs, po akimis juodavo ratilai, tokio Džeisono Hogvartsas, ką ten Hogvartsas, pasaulis dar niekada nebuvo matęs.
Atsidusęs, vaikinukas pažvelgė į žalias profesorės akis. Tai, kas kažkada vyko tarp juonuolių, nielada nepaliko Džeisono galvos. Netgi dabar, stovint šioje suknistoje laiptinėje, septintakursis kovojo su pagunda paimti profesorę į rankas ir saldžiai pabučiuoti.
Deja, Džeisonas taip negalėjo pasielgti. Jis būtų pasirodęs be galo įžůlis jaunuolis, neminint to, lad jis sugadintų visus jo or Gabriellos susikurtus santikius.
Visa tai varė jaunuolį iš proto.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Laiptai
« Atsakymas #84 Prieš 8 metus »
Ta šypsena, priverčianti paukščius čiulbėti, ir akys, kurios taip žiūrėjo į Gabriellos žalias akis... Viskas trikdė profesorę ir privertė ją suglumti.
- Viskas gerai, Džeisonai, - atsakė ji, nesusivaldydama draugiškai apkabinti vaikino.
Jos rankos apsivijo vaikino kaklą ir ji padėjo jam galvą ant peties.
- Aš tavęs taip pasiilgau, kur tu buvai dingęs? - susirūpinusi, gal šiek tiek nerimaudama paklausė profesorė, tuo pačiu metu tyrinėdama Džeisono veido bruožus ir ją užplūdo atsiminimai, kas vyko septintame kurse. Nejaukus prisistatymas, Kasiopėjos garbanėlės, džiaugsmas pastarosios akyse - šie vaizdai stovėjo prieš merginos akis, bežiūrint į Džeisoną. Įdomu, jis mane dar prisimena? O gal susirado kitą..?

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #85 Prieš 8 metus »
Džeisonas gerklėje sulaikė norinčią ištrūkti aimaną. Jis tik ir norėjo pagriebti Gabriellą į savo glėbį ir niekada nebepaleisti, tačiau tai negalėjo įvykti.
-Aš irgi,-sušnabždėjo jaunuolis, kiek nejaukiai apkabindamas profesorę. Apsipratęs su tiek išsiilgtu jausmu, jis panardino nosį šviesiuose Gabriellos plaukuose, uosdamas kaip visada nuostabų jų aromatą.-Turėjau išvykti iš šalies,-vėl sušnabždėjo Džeisonas. Nežia dėl ko, bet viskas ką jis sakė, pavirto šnabždesiu.
Ši akimirka tikriausiai ilgai užsiliks jo širdyje. Po šitiek laiko, jis pagaliau sutiko ją, kurios labiausiai pasiilgo krašte, kuris Džeisonui buvo svetimas. Jaunuolis net nežinojo kur dėtis iš to ilgesio - nuolatinis skausmas žudė jį, atrodė, tarsi jo širdis plyštų pusiau. Bet dabar.. Dabar viskas buvo kitaip.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Laiptai
« Atsakymas #86 Prieš 8 metus »
Gabriellos akyse susikaupė ašaros.
- Aš tavęs taip ilgai nemačiau, - sunkiai teprakalbėjo ji, dar vis laikydama Džeisoną glėbyje. - Kodėl man nepranešei? Jaudinausi dėl tavęs, ieškojau...
Profesorė kiek atsitraukė nuo vaikino ir skvarbiai pažiūrėjo į jo žalias akis.
- Tau viskas gerai? Atrodai pasikeitęs, surimtėjai, nebėra to vėjavaikiškumo? Patiri daug sunkumų? - merginos antakiai nejučia susiraukė. - Ak, tiesa, juk dabar naktis, tau reikia miego, negaliu tavęs tokio laikyti čia kartu su savimi. Tu eik, vistiek rytoj tau bus sunki diena.
Kad ir kaip sunku buvo paleisti tiek ilgai nematytą Džeisoną, Gabriella tai privalėjo padaryti ir atsistojo per pagarbų mokiniui ir profesorei atstumą. Ji nusišluostė ašaras ir atsiprašė už tokį vaikišką savo elgesį.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #87 Prieš 8 metus »
Džeisonas gūžtelėjo pečiais.
-Žinau. Tiesiog.. nežinojau kaip tai padaryti,-pajutęs kūną atsitraukiant nuo jo, jaunuolis sutriko. Gabriellos akyse blizgėjo ašaros. Nesusivaldęs, Džeisonas švelniai nykščiais nubraukė jau šiek tiek spėjusias išriedėti šviesiaplaukės ašaras.-Šūdas, tave pravirkdžiau,-tyliai nusikeikė Džeisonas, prieš tęsdamas šį nejaukų monologą.- Aš... labai atsiprašau. Tikrai,-jis atsiduso vis dar nenuleisdamas rankų nuo jos veido.-Man viskas gerai. Nesijaudink. Matyt, aš užaugau,-jis menkai šyptelėjo.-Nesijaudink dėl manęs. Prašau,-vaikinas švelniai atitraukė rankas, maldaujamai žvelgdamas į Gabriellą.-Kam tas miegas, kai..-Kai turiu tave sakinio pabaiga nuskambėjo jo mintyse.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Laiptai
« Atsakymas #88 Prieš 8 metus »
- Kaip tai nežinojai? Juk galėjai bent laišką atsiųsti, - dar vis kūkčiodama prabilo Gabriella. - Viskas įmanoma, jei tik to nori... Ech, nesvarbu. Svarbiausia, kad atsiradai ir dabar vėl...
...Turiu tave šalia. Turiu žmogų, kuriuo galiu pasitikėti, turiu draugą, pašnekovą, gerą mokinį..? Mokinį? Gabriella, kas tau darosi, kodėl tu galvoji tik apie tai, kad jis mokinys, o tu profesorė profesorės mintyse sukosi daug prieštaringų minčių. O dieve, jis mane liečia! O jo balsas, omghhhaawwd pagalvojo mergina, prieš išsilydydama nuo Džeisono prisilietimo.
- Dėl tavęs, - švelniai pasakė mergina, įsimylėdama kiekvieną vaikino veido bruožą iš naujo. Profesorė pažvelgė į sunkiai įžiūrimą vaikino veidą ir, rodos, paklausė paprasto klausimėlio. - Ką veikei, kol tavęs čia nebuvo?

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Laiptai
« Atsakymas #89 Prieš 8 metus »
Džeisonas atsidusęs nejaukiai pasikasė kaklą. Dabar, geriau pagalvojus, jį pradėjo graužti kaltė, kodėl jis nieko nepranešęs dingo kaip į vandenį. Graužiamas nepasotinamo kaltės jausmo, jaunuolis jautėsi menkesnis už lervą, kad ir kokios musės ar uodo ji bebūtų.
-Žinau,-jis išleido šį žodį kartu su atodūsiu. O, jis būtų pranešęs. Tik nebuvo kaip. Negalėjai gi pasiųsti laiško balandžiu (šie visiškai nepatikimi), o pelėdų niekas nesivežė. Na, gal tiksliau, niekas nespėjo pasiimti.-Turėjau apmokymus Suomijoje,-galiausiai atsakė Džeisonas. Tie apmokymai jam geruoju nesibaigė - dabar per visą jo nugarą raudonavo ilgas randas.-O pati ką nuveikei?-pats vaikinas pasiteiravo Gabriellos, stengdamasis sumažinti įtampą, tvyrančią tarp jų.