0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1984
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Veikėjų laiškų tema
« Prieš 5 mėnesius »
Šioje temoje rašome ne RPG postus, o tik veikėjų laiškus. Tie laiškai gali būti skirti tiek kitiems forume esantiems veikėjams, tiek NPC. Rašyti, kaip jūsų veikėjas atėjo, rašė laišką ir pan. nereikia.

Laiškams 600 simbolių limitas netaikomas. Pastebėjus, kad laiškai rašomi siekiant pasikelti postų ir galeonų skaičių, bus paprašyta to nedaryti. Neatsižvelgus į prašymą, pranešimai trinami be perspėjimo.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1035
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #1 Prieš 5 mėnesius »
Pirmas laiškas po išsiskyrimo

Jau kita diena. Ir aš nesuprantu kodėl? Kodėl viskas taip atsitiko. Tu mane pažinojai, žinojai koks esu. Ar tai tau buvo naujiena Dori? Žinai, jau tiek metų mes pažįstami. Turėjai anksčiau suprasti koks aš.
Negaliu savęs pakęsti, kad nesugebėjau tau taip atrėžti, kad ir tau skaudėtų. Negaliu savęs pakęsti, kad išvis norėjau taip pasielgti. Negaliu savęs pakęsti, dėl to, kad negaliu nustoti apie tave galvoti. Ir nežinau kaip reikės su tavimi eiti į vieną mokyklą. Tas pačias pamokas, eiti tais pačiais koridoriais.
Nebegaliu kerėti. Nieko negaliu, net šviesa lazdelės gale neužsižiebe. Taigi, gal ir tėvas pareikš, kad aš nieko vertas.
Lyja. Lašai trankosi į senus langų stiklus. Sėdžiu miške sename name. Senas ir niekam nereikalingas namas. Kaip ir aš...

Laiškas taip niekada ir neišsiųstas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 634
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #2 Prieš 5 mėnesius »
Citata
Sveiki,

apie jūsų prieglaudą girdėjau jau seniau, tačiau tik dabar gavau informacijos, jog joje yra ne tik magiški gyvūnai, bet ir tie, kurie kilę iš pasaulio tų, kurie nėra burtininkai.
Londonas išties didelis, prieglaudų jame daug ir aš niekaip negaliu rasti gyvūno... Gyvūno, kuris buvo mano. Rašau su didele viltimi, kad galbūt pas jus prieglaudoje yra šuo, vardu Deitas. Tiesa, nežinau, ar jį pristatęs žmogus bus pasakęs šunio vardą, bet tai nemažo dydžio mišrūnas.
Juodas, balta krūtinė ir priekinės letenos, taip pat balta linija tarp akių, yra balto kailio ant snukio, ant keteros, pilvo ir šiek tiek dar ant galinių letenų prie nagų. Kai kur yra ir rusvos spalvos. Ten, kur balta. Šuo nelabai mėgdavo vyrų.
Labai tikiuosi, kad Deitas gali būti pas jus. Labai prašau bet kokiu atveju atsakyti man į laišką. Deja, nesuspėju aplėkti visų Londone esančių prieglaudų.
Suprantu, kad net ir Deitui esant pas jus taip lengvai ir paprastai šuns atgal neatiduosite. Jeigu tik turite įtarimą, kad pas jus gali būti Deitas, aš išsamiai paaiškinsiu situaciją, kodėl jis buvo atiduotas. Ir labai prašysiu leidimo atvykti į prieglaudą.

Pagarbiai, Sakura Levins

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #3 Prieš 5 mėnesius »
Bretai,

taip tęstis nebegali. Aš tavo dukters neauginsiu. Pasikviečiau ją ir mūsų seserį praleisti vasarą kartu, bet tau jau laikas suprasti, kad esi už ją atsakingas. Neįsivaizduoji, kaip Kaedė kenčia, nes prarado tave. Švelniai tariant, nesi tobulas tėvas, bet vis tiek tėvas. Privalai išsiaiškinti ir atsiprašyti savo dukters. Vos paminėjus tavo vardą atrodo, kad Kaedė pasius. Bandžiau tave teisinti, bet nebeketinu to daryti. Jeigu tau nerūpi, kodėl turi rūpėti man? Ji yra šauni mergaitė, kuriai tėvas yra reikalingas.

Ketvirtadienį atvažiuosime į Ūdrų Žabangus, būsime kvidičo aikštėje. ATVAŽIUOK su ja pasikalbėti. Nesakysiu, kad būsi, bet privalai atvažiuoti. Neversk manęs imtis griežtesnių priemonių. Įdedu pinigų traukinio bilietui. Jeigu tavęs nepamatysime, labai pasigailėsi. Turbūt neturiu tau priminti, kad jau rudenį Kaedė susitiks su savo seserimi, ar ne?

Brendanas

((RPG: http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=2278.msg191864#msg191864))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Brendanas OConnor »
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1984
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #4 Prieš 5 mėnesius »
Mielas Auri,

atrodo, kad kraustausi iš proto. Negaliu patikėti, kad jau visai netrukus išleisime dvynukus į Hogvartsą. Mayra parašys direktorei ir paprašys, kad ji išleistų jį į Kiauliasodį, kaip ir siūlei. Bet norėjau paprašyti ir dar vienos paslaugos. Pastebėk, kaip jiems sekasi, ar gerai? Oliveriui gali reikėti artimo žmogaus, o Eliotas jį ne visada supras. Labai prašau, pasikalbėk su juo, pabūk šalia. Ir šiek tiek pažiūrėk, kad Eliotas bent kiek mokytųsi. Neabejoju, kad jam svarbiau bus ne kažką išmokti, o viską pamatyti ir ištyrinėti. Bet abu dvyniai tave mėgsta, jie tavęs klausys. Labai prašau iš tavęs šitos paslaugos. Ir parašyk, kada galėsiu atvykti į Kiauliasodį. Atkeliausiu bet kada, kai tik jums pavyks ten nukakti.

Septintojo mažylio fronte, deja, vis dar nieko naujo.

Dafydd

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1828
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #5 Prieš 5 mėnesius »
Labutis Dafydd


Gerai. Žinoma, kad juos mokykloje prižiūrėsiu. Kaip ir kalbėjom. Dabar manau bus lengviau, kai abu dvynukai sutaria. Gal Oliveriui bus lengviau adaptuotis. O dėl Kiauliasodžio irgi parašysiu.
Viskas bus gerai pamatysi drauguži. O šiaip bet kada susirašysim, kai jau dvynukai atvyks į mokyklą.

Gaila, bet gal reikia dar luktelėti ir sužinosi, kad dar kartą tapsi tėvu.

Iki ir nesinervink labai.
Auris

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1828
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #6 Prieš 5 mėnesius »
Labas Dori.

Kaip jūs gyvenat? Kaip mažylės? Kaip Alanas laikosi? Ar jau grįžot namo iš ligoninės?
Klausyk, turiu tau kai ką svarbaus pasakyti. Nepatikėsi, bet į mokyklą atvyko mergaitė Mendel pavarde. Jos vardas Leticija. Gal žinai ar ta mergaitė, kurią paėmė globoti tavo įtėviai irgi buvo Leticija?
O žinai, kas siaubingiausia? Ji kaip iš akies lupta Džamilė. Aš negaliu žiūrėt jai į akis. Juk tu žinai, kas yra Džamilė ar ne? Man atrodo, kad žinai. Todėl nepasakosiu laiške. Džamė, kol mes... Na, kol jai atrodė, kad aš esu jos draugas man sakė, kad jų šeimoje laukiama pagausėjimo. Jau buvo žinoma, kad gims mergaitė. Žinau, kad Džamilės mama mirė, o tėvas kažkur išvarė. Ir maniau, kad tą vaiką, jeigu išgyveno pasiėmė su savimi. Bet matyt ne. Aš tiesiog negaliu matyti tos mergaitės. Negaliu į ją žiūrėti. Na gerai, nesiplėsiu apie tai daugiau...
Tai va. Iki.
Lauksiu atsakymo.

Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #7 Prieš 5 mėnesius »
Bonjour,

Ponia Sakura,

  Deja, turiu nuvilti, pastaruoju metu joks vyras nepristatė paprasto šuns, tad negaliu jums padėti.
Nenoriu suteikti jokių vilčių, bet taip, prieglaudoje yra vienas šuo, labai panašus į jūsų apibūdintą, išties labiau mėgstantis moteris, tačiau jis buvo rastas gatvėje, visas nususęs, be jokio antkaklio ar vardo ženklelio, todėl abejoju, kad tai gali būtų jūsų šuo.
  Atvykti galite, tačiau norint atsiimti šunį, turėsite atlikti tam tikras procedūras, pirmiausia įrodyti, kad šuo tikrai buvo jūsų. Tačiau pagyvenus lauko sąlygomis, jis gali būti labai pasikeitęs, todėl prašau mūsų nekaltinti, jei pastebėsite, kad jis nebe toks, kaip anksčiau.
  Vilčių daug nedėkite, tačiau jei tikite, kad tai gali būtų jūsų šuo, atvykite kada tik norite.

Lucas Raphaël Hugo, prieglaudos "Pamestos Sielos" šeimininkas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Lucas Raphaël Hugo »
Visi šio personažo kišenėje esantys gyvūnai priklauso prieglaudai ir gali būti priglausti. Norint kokio kito gyvūno reikėtų jį nusipirkti, bet prieš tai dėl visa ko parašykite PM, gali būti, kad turiu nereikalingą kituose char.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1791
  • Lytis: Moteris
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #8 Prieš 5 mėnesius »
Citata
Taip jiems visiems ir reikia!!! Ot gerai, ot gerai, Rubėja dabar žinos!
Citata
Man visai nesvarbu. Nesuprantu, ko man parašei. Atsiknisk.
Citata
Labas,

taip, Leticija. Koks sutapimas, kad ji gali būti Džamilės sesuo... Na, bent jau žinai, jog užmaršinimas nepakenkė. Nors nežinia... Ar ji gyvena su tais šlykštynėm? Nežinai? O ar bandysi susisiekti su Džamile?
Citata
Labas,

gyvenam neblogai. Alanas jau namuose. Tačiau dar silpnas. Labai greitai pavargsta. Neramina tai, kad ketina grįžti į tą patį darbą. Būtų neblogai, jei su juo apie tai pasišnekėtum, kai jis sustiprės. Mergaitės siaučia ir sėkmingai viską iš eilės griauna. Greičiau paūgėtų, nes tuoj išprotėsiu. O ir lipa Alanui ant galvos.
Nepamenu, koks toks mergaitės vardas. Abejoju, kad Leticija. Stenkis savęs negraužti dėl to. Na, dėl jos panašumo į Džamilę. Galbūt tai tik sutapimas. Ir tu juk nieko tai Leticijai nepadarei.
Kaip pats laikaisi? Kaip Timotis, Erka, Eion?

Dori
Išsiųstas tik paskutinis laiškas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 671
  • Taškai: 44
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #9 Prieš 4 mėnesius »
Mama ir tėti,

man pavyko! Pagaliau pradėjau piešti! Eliotas nuėjo ieškoti nuotykių, ir aš buvau vienas. Radau kažkokią kalvą, nuo kurios atsiveria labai gražus Hogvartso vaizdas. Man ten labai patiko. Iš pradžių atrodė, kad nieko nenupiešiu, bet pavyko! Manau, kad labai padėjo tokia mergaitė. Jos vardas Sevirina, ji antrame kurse. Ir ji irgi mėgsta piešti! Galbūt ji taps mano drauge. Bet turiu pasakyti, mama, kad piešinyje bandžiau pavaizduoti tave. Piešinys baisus, bet aš stengiausi. Ir pradėjau piešti. Tikiuosi, kad pavyks ir toliau.

Bet man labai nesiseka su mokslais. Pamokų medžiaga sudėtinga, burtažodžiai dažnai nepavyksta. Mama, tėti, aš noriu namo, nes labai jūsų pasiilgau. Iki Kalėdų dar visa amžinybė, ir man liūdna. Labai laukiu, kada vėl susitiksiu su tėčiu ir norėčiau, kad ir mama atvažiuotų. Labai labai pasiilgau.

Oliveris

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #10 Prieš 3 mėnesius »
Miela Sakura,

žinau, kad jau ilgokai nesimatėme, bet reikalas svarbus. Visai neseniai išgirdau trikdančią naujieną, nors keisčiausia istorijos dalis ta, kad sužinojau tai ne iš tavęs. Kodėl apie tokius svarbius dalykus papasakojai mano kolegei, o ne parašei tiesiai man? Ar pyksti ant manęs? Žinoma, tai ne pasiteisinimas, bet abu buvome išgėrę ir nepagalvojome apie pasekmes. Bet jaučiu pareigą pasirūpinti mažyliu ir jį pažinoti, jeigu tik leisi tai padaryti.

Mano kolegė Amira, iš kurios naujieną ir sužinojau, teigia, kad aš buvau ne su tavimi, o su ja. Vis dėlto puikiai prisimenu, kad ten buvai tu. Bet dėl šventos ramybės pasakyk man - ar naktį iš rugsėjo pirmosios į antrąją praleidai su manimi kažkokiame apleistame name Kiauliasodyje?

Manau, mums reikėtų kada susitikti ir aptarti šią situaciją. Privalome viską suderinti, nes tavo nenorą įsipareigoti aš gerbiu.

Lauksiu atsakymo.

Brendanas

((RPG: http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=1277.msg194041#msg194041))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Brendanas OConnor »
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

  • Burtininkas
  • ****
  • 434
  • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #11 Prieš 3 mėnesius »
Brendanai,

nežinau, kaip tau tą pasakyti, bet geriau, kad sužinotum iš manęs, o ne perskaitytum "Magijos žiniose". Vasarą turėjau tokį nutikimą. Na... Nutiko taip, kad mirė kažkokia ten Roma. Panašu, kad ji buvo tavo kolegė. Ir toji Magijos ministerija apkaltino mane. Žodžiu. Gavau dešimt metų Azkabano. Manęs niekas neklausė - apkaltino, ir tiek. Deja, negaliu nieko pakeisti.

Būk geras, pranešk apie tai Kaedei. Tai kitai gali ir nesakyti, man nerūpi. Pasakyk Kaedei, kad jos tėvas nekaltas, ir kai teisingumas bus atstatytas, suteiksiu jai namus, kuriuos žadėjau.

Bretas
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #12 Prieš 3 mėnesius »
Bretai,

visų pirma, tau laikas susivokti, kad "ta kita" yra lygiai tokia pati tavo duktė kaip ir Kaedė. Neturėtum vienos išskirti ar mylėti labiau. Bet tai jau tavo reikalas. Nebepamokslausiu - tau vis tiek viskas per vieną ausį įeina, per kitą - išeina.

Būtent todėl ilgą laiką neatrašiau, tačiau, deja, naujienų turiu ir aš. Kaip ten sakei? Taip nutiko, kad mirė kažkokia Roma? Ką gi, taip nutiko, kad kažkokia Amira laukiasi mano kūdikio. Na, kaip ir tu su Roma. Netyčia. Ir, tavo žiniai, tas kūdikis bus tavo dukters brolis arba sesuo. O galbūt pusbrolis ar pusseserė. Manau, abu suprantame, kokia kvaila ši situacija, bet yra būtent taip. Tau tai turbūt rūpi kaip pernykštis sniegas, bet jaučiau pareigą pranešti.

Jeigu Kaedė ar Lumita norėtų, ar pabandyti suorganizuoti vizitą? Ar norėtum pasimatyti?

Brendanas
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 759
  • Taškai: 52
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #13 Prieš 3 mėnesius »
Sveika, Gruode,

mokslo metai jau persirito į antrą pusę, ir aš niekaip negaliu suprasti. Kaip tu išgyvenai penktą ir septintą kursus? Aš taip blogai jaučiuosi, kad jau nežinau ką ir bedaryti. Stengiuosi mokytis, bet informacija tiesiog nepasiekia mano smegenų. Ar aš per bukas? Kodėl nesugebu nieko išmokti? Ne tik nieko nesugebu išmokti, bet dar ir trukdau kitiems. Nebeturiu žmogaus, kuris man padėtų per nuodus ir vaistus, o tos pamokos tiesiog beviltiškos. O'Connor nededa pastangų mus kažko išmokyti, o įsidėmėti ir suprasti visą informaciją aš neturiu smegenų. Kartais atrodo, kad būtų paprasčiau tiesiog viską užbaigti. Jau nieko nebenoriu ir neturiu jėgų.

O kaip tau sekasi? Ar veiki ką nors įdomaus? Man vis dar trūksta tavęs per tas idiotiškas nuodų ir vaistų pamokas...

Lauksiu atsakymo,
Eion
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 278
  • Taškai: 21
  • Lytis: Moteris
Ats: Veikėjų laiškų tema
« Atsakymas #14 Prieš 3 mėnesius »
Laiškas tik Edmundo Catamans akims.

Mielas Edmundai,
Kaip tau sekasi? Kaip darbas, kaip mama? Ar ji nekalba apie magiją, nėra keistesnė nei įprastai? Ar seneliams viskas gerai? Man sekasi gerai, mokykla puik... Ai ką bandau apgauti... Nemoku aš kalbėti apie nieką. Todėl apie esmę. Profesorius Senkleris pasakė, kad jis pasiruošes paimti laikrodį. Žinau laiko daug praėjo. Tačiau, jis sakė, kad vėliau tą vasarą tėvas jam paliko mažametį brolį. Pasirodo ir taip būna... O jis vargšas vaikas. Todėl užsitęsė viskas. Bet jis pasiskaitęs ir mokės susitvarkyti. Todėl kadangi dabar mokslo metai yra saugu paimti laikrodį. Todėl gal ir gerai, kad nepaėmei jo šią ar praeitą vasarą. Bet dabar jau gali. Bet prašau, Edmundai. Būk atsargus. Nežinau, kaip mama reaguos. Tau pavojus kilti neturėtų. Bet vistiek... Negaliu prarasti tavęs... Tėti... Mamos netekau jau seniai. Negaliu netekti ir tavęs. Todėl prašau parašyk, man kai jį paimsi. Ši pelėda lauks kiek paprašysi. Tačiau jai nepakenktų vanduo ar keli skaniukai, kuriuos pridedu, jei teks laukti ilgai.
Myliu,
Lina.