0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Mokslo metų pabaiga buvo visai ant nosies. Reikėjo atidirbti paskutinę pamoką, atsėdėti egzaminą ir, žinoma, ištaisyti mokinių darbus. O tada pagaliau ilgos atostogos, kurių metu galbūt susitiks su Sakura, gerai pailsės, o vėliau... Ką gali žinoti, galbūt grįš į Hogvartsą. Tik, žinoma, atostogų laikui reikėjo išsinuomoti padoresnį būstą, ką Brendanas prieš porą savaičių ir padarė. Jo laukė nuostabi vila ant jūros kranto. Tikra palaima.
Bet iki jos, deja, dar reikėjo padirbėti. Susirinkus mokiniams profesorius plačiai nusišypsojo ir prabilo:
- Sveikučiai. Pamokų metu susitinkame paskutinį kartą, tačiau nereiškia, kad gausite nieko neveikti. Prie mano stalo rasite dešimt skirtingų eliksyrų, kurių gaminimo eigoje yra padaryta po klaidą. Eliksyrų sąrašą rasite savo darbo vietose. Jūsų užduotis yra prie kiekvieno eliksyro parašyti numerį, kuriuo pažymėtas atitinkamas katilas, bei iš ko atpažinote eliksyrą. Nepamirškite užsirašyti vardo bei koledžo ir lapelius atneškite man. Jeigu spėsite darbą atlikti greičiau, galite anksčiau išeiti iš pamokos. Tik neragaukite eliksyrų!
Brendanas pasitraukė kiek toliau nuo staliukų su eliksyrais ir dar kartą nusišypsojo. Pamoka nusimatė visai lengva, tad jis galės ramiai patinginiauti.

[Eliksyrų sąrašas. Ant mokinių lapelių eliksyrai nėra sunumeruoti, tačiau surašyti tokia tvarka, kokia surašiau aš. Kaip atpažinsite eliksyrą, jūsų reikalas. Brendanas to nepasakė, bet ant jo stalo yra keletas buteliukų su skirtingais skysčiais, kurie gali padėti nustatyti, kokia klaida padaryta su eliksyru (skysčius galite sugalvoti). Atsakymo pavyzdys atrodo taip: 1. Svajonių eliksyras: įdėta 10 snapučio žiedų - iš eliksyro kyla juodi dūmai. Nėra būtina surašyti visus (galite konkrečiai nerašyti ir nė vieno), bet jeigu nieko nedarysite per pamoką, mažinsiu balus. Kaip tikrinsite eliksyrus, jūsų valia (uostymas, pasėmimas su samčiu, pamaišymas, papildomos medžiagos įpylimas ir pan.). Galite ir ragauti, nors Brendanas neleido. Koks eliksyro poveikis - spręsti jums, tačiau nieko mirtino ir labai pavojingo.
Kabinetui panaudoti tie kerai, kur iš išorės nesimato, bet vidus yra padidintas (kaip Hermiona padidino savo rankinę), dėl to vietos ten daug, grūsties neturėtų būti. Būtų logiška, kad jeigu vieni mokiniai nueina prie pirmo katilo, kiti eina prie kitų, kur laisviau. Katilai ant atskirų staliukų.
Bent trys pamokos postai, pamoką uždarysiu naktį į lapkričio 12 d. Jeigu kyla klausimų, rašykit į Dafydd personažą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Brendanas OConnor »
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

  • IV kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 5 mėnesius »
     Tiesa ta, kad šiandien Kaedė nelabai ir klausėsi ką šneka dėdė per savo pamoką. Jos galvoje, žvelgiant į Brendaną, sukosi tiktais mintys apie artėjančią vasaros problemą. O'Connor paprastai nebuvo tas žmogus, kuris labai slepia savo skurdą, labai nenori, kad kas pastebėtų ar labai vengia šia tema šnekėti, tačiau kažkodėl prabilti šia tema prie dėdės, kuriam labiau nei kam nors kitam ši situacija turėtų būti aiški ir kažkiek pažįstama, Kaedei buvo labai... drovu ir nejauku. Nesugalvodama kurio šiaudo griebtis, nei kaip pradėti temą ar ką iš vis kalbėti, klastuolė galiausiai tiesiog pakilo ir neskubėdama patraukė dėdės stalo link. Labas, dėde! Aš čia taip galvoju - gal gali mane priimti pas save pagyventi? Ne... Brendanai, kaip manai ar man rašyti Bretui ką nors? Neeeee... Dėde, aš negavau jokios žinios iš Breto ir neįsivaizduoju kur man važiuoti iš Hogvartso? Tikrai ne. Ir štai ji jau stovėjo prie dėdės, tačiau vis dar nebuvo nusprendusi ką sakyti.
     - E-em... Šitaaa... Kaip sekasi? - Ką?! Kvaiša! - Ne, turiu omeny ką veiksi vasarą? - Blogiau sugalvot negalėjai? - Nes aš, em... Negavau jokios žinios iš Breto... Per visus metus... Ir, em, net neįsivaizduoju ar... ar... Net nežinau. - Puiku, tiesiog tobula! Labai aiškiai čia viską susakei.
„Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 5 mėnesius »
Kristupas pastaruoju metu visą dėmesį skyrė mokslams. Aišku, treniravosi su Badžiu. Bet daugiausia mokėsi. Egzaminai buvo ne už kalnų, o Kristis norėjo juos išlaikyti puikiausiais pažymiais. Norėjo pereiti į antrą kursą.
  Dabar atkeliavo į nuodus ir vaistus. Šiandien buvo vienas. Nuoduose ir vaistuose ir apsigynime nuo juodosios magijos visuomet būdavo vienas, mat Džezefai pagal kursą būdavo kitos pamokos. Kaip visados, jis sėdėjo gale. Klausantis užduoties, berniuko lūpų kampučiai vis kilo, šypsena vis platėjo. Tokias užduotis jis mėgo. Tik žvilgtelėjus į sąrašą džiugulys sumažėjo, mat kai kurių eliksyrų Danil neprisiminė. Bet juk kažkaip įveiks. Svarbu negauti mažiau nei septynių balų. Gal būtų smagu turėti partnerį, bet greičiausiai neras, juk draugų beveik neturi.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 5 mėnesius »
Praėjo turbūt kokia pusė sekundės po to, kai baigė kalbėti, kai pamatė pavojingai artėjančią Kaedę. Nuo pat tada, kai Bretas parašė laišką, informuojantį, kad šiame pasaulyje egzistuoja dar viena jo dukra (po galais! Kitais mokslo metais ji egzistuos ir Hogvartse!), dukterėčios privengė. Ne, šis žodis gal ir per griežtas. Tiesiog bendravo su ja lygiai taip pat, kaip ir su visais kitais mokiniais. Stengdavosi nelikti dviese. Bijojo netyčia išsiduosiantis, o jau tada Bretas nebūtų patenkintas. Nors kas ten žino, ar Kaedė jam sakytų. Jeigu gerai suprato, kai praėjusią vasarą viskas sugriuvo, taip niekas ir nepasitaisė.
Mergaitei pradėjus kalbėti pasidarė akivaizdu, kad jai neką lengviau. Sakiniai nebuvo itin rišlūs, bet pasakė pakankamai daug. Jai reikėjo vietos, kur galėtų praleisti vasarą. Į Sautendą grįžti negali. Ko gero, netgi ne dėl to, kad nebendrauja su Bretu. Į tokius namus geriau niekam negrįžti.
- Jeigu nori, vasarą galėsi praleisti su manimi, - tiesiai šviesiai pasakė profesorius. - Išsinuomojau nuostabią vilą, o vietos ten per akis. Bet gal šituos reikalus aptarsime po pamokos? Egzamino metu aš tau nepadėsiu, o, manau, pati supranti, kad su nuodų ir vaistų rezultatais tau reikėtų kiek pasitempti.
Nenorėjo versti mergaitės mokytis, bet tai vis dėlto buvo jo pareiga. Jeigu Kaedė netyčia neišlaikytų nuodų ir vaistų egzamino, būtų jam daugiau vargo. Geriau nereikia. Taigi nusišypsojo dukterėčiai ir mintyse prašė ramiai eiti dirbti. Kaip per vasarą neišsiplepės apie tą kitą mergaitę, neįsivaizdavo, bet apie tai pagalvos vėliau.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 443
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 5 mėnesius »
Gruodė tikrai daug mokėsi. Bet dabar jau padarydavo ir pertraukų. Keista. Bet kuo labiau egzaminai artėjo, tuo labiau Varnės jaudulys dėl jų menkėjo. Dabar labiau nervinosi dėl to, kad laukia gyvenimas už mokyklos ribų.
- Tai keistuolis tas profesorius. Kodėl sugalvojo mokslo metų pabaigoje tokią sunkią temą? - Tai pasakė visai tyliai. Ir turbūt tai buvo pirmas kartas, kada burnojo garsiai prieš kokį mokytoją. Na ne vien savo mintyse.
- Žinai, šiandien visai neturiu ūpo dirbti. - Pareiškė šalia sėdinčiam Eion.
- O dar tuojau turėtų būti keliavimo oru egzaminas. Aš nežinau. Gal bėgti? Aš nežinau ar išlaikysiu. - Kodėl išvis sugalvojo jį laikyti? Juk galėtų lėkti ant šluotos. Kam dar reikia keliavimo oru?
- Kaip tau sekasi? - Paklausė. Norėjo pasikalbėti apie ką nors ir nutolinti laiką, kada reiks imtis darbo. Visai dabar nenorėjo to daryti. Mintis užvaldė tas keliavimas oru. Ir tai, kad savaitės bėga ir kitais metais ji į mokyklą nebegrįš.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 761
  • Taškai: 62
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 5 mėnesius »
Šachmatais žaidė visai pakenčiamai, bet taip jai ir nepasiūlė padaryti tą kartu. Be to, vakar matė ją su Rodžeriu, ir pradėjo jo dar labiau nekęsti. Būtent dėl to iš vakaro į jo lovą prileido varlių. Vakarėlis buvo tikrai puikus, tad ir dabar Eion buvo puikios nuotaikos. Tuo labiau, kad Rodžeris visas piktas sėdėjo priekyje ir aiškiai ieškojo kaltų. Aiškiai neįtarė, kad tai Eion darbas, nors tai tik įrodė, koks tas bendramokslis bukas.
Visa tai norėjosi papasakoti Gruodei, bet teko tvardytis. Visų pirma, taip niekada ir nepapasakojo, kam reikėjo tų šachmatų. Be to, prie draugės tokio elgesio buvo gėda. Bet vis tiek smagu matyti itin nepatenkintą Rodžerį. Lūpose švietė pikta šypsenėlė, bet Eion tikėjosi, kad Gruodė to nepastebės. Ar bent jau nieko neklausinės.
- O man patinka šita tema, - atsakė, nors, žinoma, nė neketino draugės versti dirbti. Jeigu jau ji nenori, tikrai neprieštaraus. Tuo labiau, kad tema nebuvo ypatinga. Tiesiog nereikėjo nieko virti, kas reiškė mažesnius šansus susimauti.
- Laikysi keliavimo oru egzaminą? Oho, - susižavėjo klastuolis. Tai atrodė naudinga veikla, bet jam iki tos galimybės dar ištisi treji metai. Kai tik išmoks, taip pamokys Erką, kad jai maža nepasirodys. - Išlaikysi! Nė kiek tuo neabejoju, - dar tvirtai pridūrė.
O štai kaip jam sekasi, nežinojo. Netgi nebuvo tikras, ar nori atostogų. Hogvartse jautėsi jaukiau nei Aurio namuose.
- Žinau tik tiek, kad kitais metais nieko neišmoksiu per nuodų ir vaistų pamokas, - sukikeno. Turės užtekti tokio atsakymo, mat jokio kito Eion nežinojo.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

  • IV kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 5 mėnesius »
     Brendanas, atrodė, visai nesutriko dėl klausimo. Atrodė lyg jis būtent jo ir būtų laukęs. O gal iš tikro laukė? Todėl po tokios tiesaus atsakymo Kaedė akimirką sutriko, o paskui nusistebėjo dėl savęs - ko ji čia taip parinosi ir jaudinosi?
     - Vila? O, skamba gana... šauniai.
     Siobhána tikėjosi, kad tai nebus kokia nors labai jau prabangi vila. Užtektų paprastutės, gal ir jaukios. Nes jei būtų kažkas vau, vargu kiek O'Connor ten gyvendama jaustųsi patogiai ir jaukiai. Na, ji gyvena Hogvartse, kur prabangos irgi yra, tačiau už jo ribų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom ir įžengti į prabangius namus (ypatingai po įvykio su Bretu viešbutyje) tampa tarsi koks savotiškas nusikaltimas, o ką jau kalbėti apie gyvenimą juose visą vasarą.
     - Brendanai, o... em... Aš tau... tikrai nekelsiu jokių rūpesčių? Nes aš nenoriu būti... am... nenoriu, kad darytum tai, ko nenori daryti vien dėl to, kad aš to paprašiau. Turbūt jau susiplanavai ten gyventi vienas. Arba su kažkuo, nežinau. Aš... nenoriu trukdyti. Išgyvensiu... kaip nors. Susirasiu kur pabūvoti.
      Tuomet nusuko akis į dirbančius mokinius - tikrai reiktų greičiau prie jų prisijungti.
„Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 172
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 5 mėnesius »
Regis, Kaedei ta mintis visai patiko, o tai buvo labai puiku. Norėjosi padėti tai mergaitei. Ją likimas ir taip jau nuskriaudė, kai tėvu paskyrė Bretą. Pati Kaedė buvo šauni paauglė, kuriai, tiesa, reikėtų šiek tiek daugiau mokytis. Argi ji kalta, kad neteko mamos, o tėvui ne itin rūpėjo? Iš galvos niekaip nėjo dar žiemą atsiųstas laiškas. Ar ta kita mergaitė bus dar vienas vaikas, kurį reikės gelbėti nuo tėvo egzistavimo?
Brendanas nieko nesakė - vylėsi, kad taip dukterėčia grįš prie darbo. Deja, netrukus ji vėl prakalbo. Ir buvo iš dalies teisi. Vienas jis ten daug laiko neleistų, bet pasiūlytų atšvęsti Graham gimtadienį, pasikviestų Sakurą, rengtų vakarėlius... Taip, šitie dalykai būtų daug labiau priimtini, bet tikrai negalėjo to atskleisti tai nelaimingai mergaitei. Prakeiktas Bretas! plūdo brolį mintyse, bet Kaedei atsakė:
- Visai man netrukdysi. Sakau - vietos ten pilna, o jeigu ir pasikviesiu kokių draugų, vieni kitiems tikrai nebūsime trukdis. O dabar keliauk dirbti. Aš už tave egzamino neišlaikysiu.
Nusišypsojo dukterėčiai, tačiau galvoje pradėjo kurti planus, ką reikės daryti, jeigu iš tiesų Sakura norės jį aplankyti. Bet apie tai pagalvos vėliau - dabar reikėjo išgyventi dar vieną pamoką.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

  • IV kursas
  • *
  • 150
  • Taškai:
  • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 5 mėnesius »
     Kaedė nusišypsojo išgirdusi dėdės atsakymą. Jis skambėjo įtikinamai ir tai buvo šią akimirką gerai. To pakako ir O'Connor nusigręžusi nuo profesoriaus nupėdino atgal link stalo. Susirado Brendano minėtąjį lapelį su eliksyrais, pasiėmė seną, numurgytą „antrų rankų“ (nors atrodė lyg kokių šimtas pekiasdešimtų) vadovėlį ir patraukė link vieno iš laisvų katilų. Nužvelgė jį ir susiraukė. Ir kokį velnią naudodama turiu sugalvoti kuris iš visų šitų dešimties eliksyrų yra būtent šis? Susinervinusi tokia sunkia užduotimi, ji klestelėjo ant šaltų grindų, susikryžiavo kojas ir ėmė studijuoti vadovėlį. Pirmas pagal sąrašą eliksyras buvo svajonių eliksyras. Susiradusi tokį vadovėlyje Kaedė ėmė skaityti jo aprašymą. Tuomet pakėlė akis į priešais stovintį katilą ir nusprendė, kad čia gal ne šitas. Tuomet ieškojo ramybės, paksui mišinio, tačiau ties trečiuoju susinervino ir sviedė vadovėlį. Šis pataikė kažkam į galvą, tačiau mergaitei tai mažiausiai rūpėjo. Kas per nesąmonė! Jau pamiršau ką rašė apie pirmąjį - kaip turiu prisiminti visus ir dar juos pažinti?! Susinervinusi ir be reikalo spausdama bei trupindama vargšą pieštuką į pergamentą, O'Connor surašė bet kokius numerius prie eliksyrų ir pakilusi nutėškė lapelį Brendanui ant stalo. Mintys apie jo gerumą ir pasiūlytus namus vasarai buvo visai išgaravusios.
     - Puiki užduotis, - tėškė neapykantos ir ironijos kupinu balsu. Tuomet grįžo į suolą ir susiruošė laukti varpo.
„Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 443
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 5 mėnesius »
- Tema gera, bet sudėtinga. Neturiu jai ūpo. - Taip. Šiandienos tema puikiai galėjo patikrinti jos žinias prieš egzaminus. Bet mintis per daug užvaldė keliavimas oru.Gruodė įsivaizdavo, kaip nueis laikyti to egzamino. Ir kaip nei kiek nepajudės iš vietos. Arba ne. Persiplėš vienintelė iš visų septintakursių laikančių šį egzaminą.
- Bandysiu. Bet nežinau kas bus. Aš nemanau, kad išlaikysiu. Nebent išgerčiau sėkmės eliksyro, o to juk negalima padaryti. - Gruodė norėjo pasakyti, kad jai tiesiog trūks pasitikėjimo savimi. Bet kažkaip apie tai nedrįso dabar kalbėti.
- Aišku išmoksi. Juk kalbėjom, kad kitais metais atvyksiu į miestelį ir tau padėsiu. Be to susirašysim. Ir išmoksi. - Stropi merginos prigimtis neleido nieko neveikti. Net jeigu ir nenorėjo. Taigi pasakė.
- gal pasidalinam po penkis eliksyrus? Tu pabandyk atpažinti penkis ir aš penkis. O paskui galėsim pasikeisti atsakymais.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 761
  • Taškai: 62
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 5 mėnesius »
Tiesą sakant, buvo visai neaišku, kodėl Gruodė taip nenusiteikusi mokytis. Gal jai kas nutiko? O gal viskas tik dėl to gąsdinančio egzamino? Norėjo paklausinėti apie tai daugiau, bet draugė atrodė sunerimusi, tad Eion patylėjo. Tiesa, Gruodei vėl tvirtinant, kad nepasiseks, nesusilaikė:
- Žinoma, išlaikysi! Nereikia tau jokių eliksyrų. Puikiai moki susikaupti. Tą daug kartų parodei per nuodus ir vaistus. Ne veltui būna tos pamokos. Neabejoju, kad tau sekasi puikiai.
Kaip jis teigė, kad Gruodei nebus problemų su keliavimo oru egzaminu, taip ji aiškino, kad jam nebus bėdų su nuodais ir vaistais. Bet Eion žinojo, kad draugė klysta. Tam buvo viena labai paprasta priežastis - kai Gruodė baigs Hogvartsą, jis per šitas kvailas pamokas nė nesistengs. Tik to sakyti nenorėjo - galimybė susitikti Kiauliasodyje atrodė smagiai.
- Ar tai nebus sukčiavimas? - kilstelėjo antakius išgirdęs pasiūlymą. - Be to, akivaizdu, kad aš nieko neatpažinsiu. Galiu kad ir dabar surašyti bet ką - rezultatas tas pats.
Nenorėjo gadinti septinto kurso mokinės paskutinės pamokos rezultatų. Bet ir dirbti visai nesinorėjo, o Gruodės pasiūlymas leido susimažinti darbo kiekį.
- Manau, ten yra multisulčių eliksyras, - parodė į vieną iš katilų. Jis stovėjo arčiausiai, o minėtas eliksyras pirmas atėjo į galvą. Taip Eion ir mokėsi šitą kvailą dalyką. Ko gero, neverta nė eiti į egzaminą.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Hestijas Mullins

  • III kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 5 mėnesius »
  Hestijas sėdėjo nuodų ir vaistų pamokoje, nuodų ir vaistų klasėje. Nieko ypatingo, ar ne? Bet ne, šiandien vienas ypatingas dalykas buvo -  Hestijas laimingas atėjo į nuodų ir vaistų pamoką. Kodėl toks paprastas, nieko nevertas dalykas, yra toks ypatingas? Švilpiui ši pamoka nesisekė ir į ją eidavo kaip į kalėjimą.
  Užduotis taip pat pasirodė smagi, nors vaikis net nežinojo kodėl. Paprastą dieną tik būtų paburbėjęs, kaip sunku ir nuobodu, o dabar norėjo kuo greičiau pradėti.
  Apsidairęs ir paburbėjęs po nosimi, Hestijas pamatė Kristupą, savo bendrakoledžį, todėl nuslinko prie jo.
- Atlikinėsim praktiką kartu, tu penkis, aš penkis, jei mūsų darbas neteisingas dėl tavęs, tu kaltas ir taškas! - pasakė. Norėjo kuo greičiau pradėti. Kompanija nebuvo labai svarbi, tačiau švilpis žinojo, kad taip lengviau bus greitai prieiti peie stalo, todėl pasirinko dirbti su Kristupu net nežinodamas ar šis to nori.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 443
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 5 mėnesius »
- Ačiū už palaikymą. - Na taip. Ji moka susikaupti. Bet kaip Eion paaiškinti, kad keliavimas oru tai ne nuodai ir vaistai? Kartais ji per tas pamokas nusikeldavo ne taip, kaip reikia.
- Na gal ne visai. Komandinis darbas. Atrodo mokytojas nedraudė to ar ne? Ir visai ne. Jeigu tu patyrinėtum eliksyrus, tai neabejoju, kad kažką tikrai suprastum ir juos atpažintum. - Aišku, kad jis atpažintų jei pasistengtų. Juk per šiuos metus negalėjo visai nieko neišmokti. Mergina įsižiūrėjo į Eion parodyto katilo turinį. Visur tvyrojo garai, taigi teko ilgiau patyrinėti ką mato.
- Va ir teisingai. Tik šitas atrodo labai jau skystas. Reikia patikrinti. Man reikia pamaišyti, kad įsitikinčiau. Aš tuoj ateisiu. - Gruodė nuėjusi prie katilo samčiu atsargiai pamaišė jį. Skystis atrodė labai vandeningas. Ne toks, koks būna multisulčių eliksyras. Varniukė sugrįžo į savo vietą.
- Man atrodo, kad į šį eliksyrą nelaiku įdėtas plaukas. Bet aš dar patikrinsiu vadovėlyje. Beje, mačiau, kad viename katile yra ir mūsų kažkada virtas eliksyras ekstremofilas. Pabandyk surasti gerai? - Pamažu ji pradėjo pamiršti laukiantį egzaminą ir įsijautė į darbą.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 5 mėnesius »
Kristupas truputėlį užsisvajojo, kas dažnai nutikdavo jam vienam sėdint pamokose. Galvojo apie namus, Uhnivo kaimelį. Norėjosi vėl lakioti ten po laukus su kiemo draugais. Norėjosi vėl gaminti maistą su Badžiu. Ir kai išlaikys egzaminą, galės tai padaryti. Jau visai netrukus. Bet jei išlaikys prasčiau nei septyniais balais, gaus pylos nuo vyresniojo žvalgo.
  - Kas, ką? - krūptelėjo vaikis sugrįžęs į realybę, kai prie jo kažkas prišoko. Tas kažkas, kaip Kristis paskui pamatė, buvo ne kas kitas, o Hestijas. Kristupas jo labai artimai, kaip kad Džezefos, nepažinojo, bet jau galėjo laikyti draugu. Na, va, per pamoką, kada vaikis labiausiai nesitikėjo susirasiąs partnerį, atėjo Hestis.
- Visiškai sutinku su pasiūlymu. Ir su sąlygomis. - išsišiepęs nuo ausies lig ausies tarė. Panašu, susitiko du energijos kupini berniukai. Nežinia, kas iš to išeis...

Ats: Ketvirta nuodų ir vaistų pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 5 mėnesius »
Adris sėdėjo klasės viduryje. Buvo visai nusiteikęs sumaišyti kokį eliksyrą. Bet neprisireikė. Tamsiaplaukis pašiurpo nuo naujienos, kad reikės atskirti klaidingai paruoštus eliksyrus. Jis atsiduso ir ėmė versti vadovėlį. Prieš akis plaukė didžiulis sąrašas. Atrodė, kad šio darbo tikrai neatliks teisingai. Jis kurį laiką vartė vadovėlį ir skaitė apie eliksyrus esančius sąraše. Visai susipainiojo. Ne. Geriau kitaip. Lakotas užvertė vadovėlį. Galvojo kaip atskirti kur kuris eliksyras. Tada nusprendė, kad gal reikia susirašyti jiems būdingiausius bruožus. Jis atsikėlė. Pasiėmė Kajos dovanotą užrašų knygelę, tušinuką ir nupėdino prie pirmo katilo. Spoksodamas į eliksyrą jame lėtai ėmė rašytis tai, ką pastebėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Adrijas Volkeris »