0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 874
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Dar vieni mokslo metai ėjo į pabaigą. Laikas, rodėsi, taip greitai bėga. Tik ką buvo ruduo, o štai jau pavasario galas. Šiltnamyje jau buvo šilta. Šilčiau, nei įprastai. Šilumos pridėjo saulė, vis dažniau pasirodanti virš pilies. Mokinių sodinti augalai jau spėjo išaugti. Dalį jų vaikai jau nuskynė ir paruošė naudojimui. Bet liko dar keletas.
- Šiandien tvarkysime margaspalves trūkažoles, - pradėjo pamoką Arwen, mokiniams suvirtus į šiltnamį. - Kaip ir ankstesnėse pamokose, pasiimkite savo augalą iš spintelės prie manęs. Žiedus atsargiai nupjaukite ir išskirstykite į dėžutes pagal spalvas. Lapai ir kotai niekam nepanaudojami, juos po pamokos nuneškite į komposto dėžę.
Profesorė pasitraukė į šalį, kad mokiniai lengviau pasiektų savo augalus.
- Jei kas susitvarkysite sparčiai ir liks laiko iki pamokos galo, galite pradėti daryti namų darbus, - pridūrė.

Margaspalvės trūkažolės nuo žiobariško varianto skiriasi tuo, kad jų žiedai yra įvairių spalvų (visas žiedas vienos spalvos). Retais atvejais ant to paties stiebo gali būti dviejų panašių spalvų žiedai. Kokios spalvos bus žiedas priklauso nuo to, ar buvo į trąšas pridėta kažkokių augalinės kilmės dažų, lemiančių žiedo spalvą. Jei buvo kelių spalvų trąšos naudotos, tuomet žiedai gali būti kelių spalvų. Bet dažniausiai kažkuri viena spalva pradeda dominuoti, net jei buvo tręšta 2 ar daugiau spalvų trąšomis.
Kiekvienai spalvai ant spintelės prie Arwen yra po dėžutę. Mokiniai savo dėžučių neturi, žiedus perneša savo sugalvotais būdais.

Pamoka iki lapkričio11 d. Bent 3 postai.

Prieš rašant pamokoje, nepamirškite perskaityti papildomos informacijos apie mano pamokas.

Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #1 Prieš 5 mėnesius »
Šiandien Adrijas atrodė gana niūriai. Tylėjo. Ir per pusryčius ir šiaip nelabai kalbėjo. Jis dabar jau tikrai panikavo dėl to, kad jau tuojau negalės grįžti nei į mokyklą, nei į vaikų namus. Taip. Jis peržiūrėjo rastus nuomos skelbimus, kai ką suplanavo. Kad bandys nuomotis kambarį name su kitais žmonėmis Bet šiaip. O jei neras darbo? Dėl to ir tylėjo.
Jis pasiėmė savo kiek nugeibusį augalą. Nebuvo jis miręs, bet ir nevešėjo labai gražiai. Lakotas atsiduso statydamas vazonėlį ant stalo.
Kartu žinoma buvo ir Kaja. Adrijas tik norėjo, kad ji kalbėtų ką nors, pasakotų kaip visada. O jam užtektų linkčioti ir kartais kažką tarstelėti. Kažką nelabai svarbaus. O jei nerasiu darbo? O jeigu reikės gyventi gatvėje? Kas bus po mokyklos? Nerimavo. Pasijuto staiga visai vienišas. Vienišas ir dar ne savo laike. Bijojo, kad jam pritrūks įgūdžių kažką dirbti dar ir todėl, kad gal ne taip ką supras šiame ateities pasaulyje.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 278
  • Taškai: 21
  • Lytis: Moteris
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #2 Prieš 5 mėnesius »
Herbologija. Ir už ką man tai?...  Antri metai, bet Lina visgi nemėgo herbologijos. Kaip ir nieko blogo toje pamokoje nebuvo. Kartais net ir smagu. Ypač jei dirbdavo su kažkuo. Bet visgi Lina negalėjo jos pamėgti ir nors tu ką. Bet pamoką vedė direktorė, todėl Lina nesiskerečiojo ir pareigingai lankė. Nors ir su kitu profesoriumi turbūt būtų lankius pareigingai. Bėdų ji nenorėjo. Atėjusi ji išklausė užduotį. Taigi taigi. Reiks rūšiuoti žiedus. Na gali būti ir blogiau. Bet kaip liūdna, kad reiks poto augalą išmesti... Na bet ką padarysi. Jei tokia užduotis, nesiginčysiu. Lina pagalvojo ir peržvelgė augalus prie profesorės ieškodama saviškio. Kiek panaršiusi ji pastebėjo augalą rausvais ir mėlynais žiedais. Kartais pasitaikydavo vienas kitas violetinis. Pasitikrinusi ar jis tikrai jos Lina pasiemė augalą ir ėjo į savo vietą. Grįžusi nuoširdžiai suvokė, kad dirbti viena nenori. Kažkaip norėjo paplepėti ar tiesiog pasėdėti šalia kažko. Todėl apsidairė ir pamatė panašaus amžiaus Švilpę. Ji priėjo ir nusišypsojusi tarė:
- Sveika. Gal nori dirbti kartu? Aš Lina.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 69
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #3 Prieš 5 mėnesius »
Kaja pasiėmė savo augalą, ant kurio buvo vos du žiedai. Per herbologiją mergaitė kartais stengdavosi, tačiau jai, deja, tikrai ne visada pavykdavo užauginti augalą. Iš pradžių viskas atrodydavo gerai, bet kuo toliau, tuo sudėtingiau jai būdavo išlaikyti augalą sveiką, gražų, klestintį.
- Na, bent jau darbo bus mažai, - pasakė ji Adrijui.
Vienas žiedelis buvo geltonas, o kitas rožinis. Kaja pagalvojo, kad būtų paprasčiau žiedus tiesiog nurauti, tačiau nusprendė to nedaryti. Nes vaidinimas, kad atlieka namų darbus, bus nuobodokas. Todėl žiedus nupjaus atsakingai. Tačiau vis tiek kaži, ar tai duos kokios naudos. Tie žiedai prastai atrodė.
- Kas yra tau šiandien? - paklausė bendrakoledžio. - Atrodai šiek tiek parūgęs.

*

Neprisijungęs Sevirina Mckenna

  • III kursas
  • *
  • 162
  • Taškai: 24
  • Lytis: Moteris
  • To The Stars Who Listen
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #4 Prieš 5 mėnesius »
Sevirina su gera nuotaika keliavo į Herbologijos pamoką. Jai ši pamoka dažnai būdavo įdomi. Mergaitė susitaikė, kad tikriausiai teks dirbti vienai, nes nieko pažįstamo šiltnamyje nematė. Vos spėjus įeiti į šiltnamį direktorė pradėjo vesti pamoką. Sevirinai beliko tik stovėti ir klausyti įdėmiai ką ji ir darė. Išklausę direktorės pasakojimo visi vaikai sugūžėjo prie spintos išsiimti augalus. Pasidarė eilė, bet Sevirina stojosi į galą. Laukdama kada galės prieiti prie spintos pirmakursė žiūrėjo pro šiltnamio langą ar bent jau bandė kažką įžiūrėti.Pagaliau. Pasibaigus eilei atėjo ir Sevirinos eilė pasiimti augalą. Liko paskutinis, bet mergaitė vis tiek pasitikrino ar tikrai jos. Ant vazono buvo parašytas Sevirinos vardas ir pavardė. Grįžusi į savo vietą pirmakursė pamatė kaip prie jos priėjo mergaitė.
  - Labas, taip galime dirbti kartu, - nusišypsojo Sevirina. - aš vardu Sevirina.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 278
  • Taškai: 21
  • Lytis: Moteris
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #5 Prieš 5 mėnesius »
Lina išsišiepė, kai mergaitė pasakė, kad nori dirbti kartu. Pasidžiaugė ir dėlto, kad nepasirodė jei keista. Taip prieiti iš niekur nieko. Na bet viskas pasisekė gerai. Tai ir herbologija bus linksmesnė.
- Kaip puiku. Tai ir smagiau bus dirbti. Aš antrakursė, o tu? Kažkaip dar nesu tavęs mačiusi. Nors gal tiesiog dėmesio neatkreipiau. O tau patinka herbologija? Ir šiaip Hogvartse? - susinervinusi ji kartais pradėdavo daug kalbėti. Ir dažniausiai nesąmones.
- Atleisk, jei perdaug kalbu. Pasistengsiu neįkyrėti. - šyptelėjo atsiprašydama. Nenorėjo užknisti per pirmą susitikimą. Todėl susitelkė į užduotį. Tik taip ir nesuprato, kaip tuos žiedus atsargiai nuimti. Nu kad nudrėksti negalima tai aišku. Bet ar kokių specialių žirklių ar peiliuko reikia tai ji nesuprato.
- Gal žinai ką profesorė minėjo sakydama, kad žiedus reikia atsargiai nuimti?
Ji buvo praklausiusi žodį "nupjauti".

*

Neprisijungęs Sevirina Mckenna

  • III kursas
  • *
  • 162
  • Taškai: 24
  • Lytis: Moteris
  • To The Stars Who Listen
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #6 Prieš 5 mėnesius »
   Sevirina nužvelgė augalą. Ant jo buvo keletą rausvų, raudonų ir geltonų žiedų.Na bus gan įdomu pagalvojo mergaitė pamačiusi, kad ant augalo yra gan nemažai žiedų. Tada tęsė pokalbį su neseniai susipažinta Lina.
   - Aš pirmakursė, - nedrąsiai nusišypsojo Sevirina, - man herbologija patinka o tau? Ir hogvartse patinka, kai gali ištrūkti nuo visuomet aiškinančių tėvų. - Įsidrąsinusi toliau kalbėjo mergaitė.
  - Ne, ne viskas gerai. Neturiu daug draugų tai man patinka, kai galiu su kažkuo pabendrauti ir gan nemažai, - linksmai atsakė pirmakursė. Sevirina jau spėjo įžvelgti jos naujosios draugės kelis bruožus. Ji buvo drąsi, mėgo kalbėti kas mergaitei labai patiko. Sevirina norėjo susirasti draugų, tačiau dažnai nesisekė užmegzti pokalbio. Pamačiusi kaip Lina pradėjo dirbti pirmakursė taip pat žvilgtelėjo į savo augalą.
  - Kaip supratau žiedus reikia nupjauti tai tikriausiai reikės peiliuko, - neužtikrintai atsakė mergaitė.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 278
  • Taškai: 21
  • Lytis: Moteris
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #7 Prieš 5 mėnesius »
Lina klausėsi Sevirinos atsakymų. Pasidžiaugė, kad neišgąsdino tokia klausimų lavina. Sužinojo, kad ji pirmakursė. Na tai turbūt paaiškina kodėl nesu jos mačiusi. Nors šiaip aš čia antrus metus,bet dar nedaug žmonių pažįstu. Tai gal ir stebinti neturėtų.
 - Na šiaip su herbologija man įdomiai. Negaliu sakyti, kad nekenčiu, bet ir didžiausia gerbėja nesu. Kažkaip man ji nuobodoka. Ir nelabai praktiška. Gal geriau jau būrelis būtų. Na bet vistiek stengiuosi per ją. Juk ne pamokos kaltė, kad neįdomi. Ir kas žino, gal kada pravers. - mintyje ji riktelėjo sau kalbėti mažiau. Juk nėra būtina visa tiradą iškalbėti ten, kur ir žodžio gana. Taip ir greitai užknis.- Taip tas Hogvartse tas labai gerai. Mano mama ir močiutė irgi labai mėgsta aiškinti ir nurodinėti. Tai nors čia galiu pailsėti. Nors aišku grįžusi namo turiu aiškintis kodėl švaistau laiką čia, o nesimokau kažko pratiško ir garbingo. Juk mosavimas lazdele ne darbas.
Na ar aš išvis liežuvio prikąsti nemoku. Lina turi užsičiaupti po perkūnais. Ji užriko ant savęs.
- Sakyk jei įkyrėsiu. Atsiprašau įprastai nekalbu tiek daug. Įprastai drovi esu. -šyptelėjo susigėdusi.
Kai mergaitė pasakė, kad reiks peiliuko Lina susiprato išties tai girdėjusi praklausiusi. Tai dabar neužtenka, kad liežuvis ant bėgtakių tai ir ausys užsiklijavusios. Smagumėlis.
-Gerai tai eikime ieškoti peiliukų.
Pasakė Lina apsidžiaugusi, kad gali duoti rankoms darbo ir nustoti šnekėti.

*

Neprisijungęs Sevirina Mckenna

  • III kursas
  • *
  • 162
  • Taškai: 24
  • Lytis: Moteris
  • To The Stars Who Listen
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #8 Prieš 5 mėnesius »
Herbologijos pamoka Sevirinai tapo dar įdomesnė. Ji nebuvo viena kaip dažniausiai. Turėjo drauge Lina su, kuria galėjo kalbėtis, kad ir visa pamoką. Panašiai ir buvo. Jos kalbėjosi apie įvairiausius dalykus. Viena kitą išklausydavo nors pirmakursei patiko, kai Lina kalbėjo daug ir galėjo jos klausytis.
  - Tiesa, kartais atsibosta, bet gal dabar nebus taip nuobodu jeigu kartu eitume, - šyptelėjo Sevirina, - suprantu tave. Mano mama nuolat aiškina daryti tą daryti aną. Turbūt nori mane paversti tobula nors tokia tikrai nesu. - Įsidrąsinus tarė.
  - Oj ne, ne, viskas gerai, - pamačiusi kaip Lina susigėdo bandė ją pataisyti, - man labai patinka, kai kalbi todėl nesijaudink tikrai neįkyrėsi.
  - Taip, eikim, - tarė Sevirina ir pradėjo galvoti, kur galėtų būti peiliukai. Gal spintoj, gal kur nors pas profesore.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #9 Prieš 5 mėnesius »
Herbologija. Štai šio dalyko, kaip ir magiškų gyvūnų priežiūros egzaminams Kristupas ruošėsi mažiausiai, nes šie dalykai jam sekėsi geriausiai.
  Šiandien buvo šilta diena, o švilpiukas buvo dar ir užsigrūdinęs, tad jam ši diena pasirodė itin šilta. Nors dauguma mokinių dar vilkėjo megztukus, Kristis jau vaikščiojo marškiniais trumpomis rankovėmis su Švilpynės herbu. Ir dar, herbologijos pamokų metu prisidėdavo šiltnamio tvankumas, todėl, galima sakyti, buvo visiška vasara.
  Danil paėmė savo gražiai suvešėjusią trūkažolę, kuriai buvo davęs vardą - Barsukas. Badis jam buvo pasakojęs, kad naudinga šnekėtis su augalais ir duoti jiems vardus.
- Koks gražus mano Barsukėlis išstypo. - laimingas tarė Kristupas ir padėjo kaštoninės spalvos žiedą turintį augalą į savo vietą.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 278
  • Taškai: 21
  • Lytis: Moteris
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #10 Prieš 5 mėnesius »
Lina šyptelėjo supratusi, kad jos kalbėjimas nenervino Sevirinos. Jai patiko, kad buvo galima palaikyti visai gerą pokalbį. Beto buvo panašu, kad jų nuomonės kai kuriais klausimais sutapo. Todėl ji nuoširdžiai apsidžiaugė, kad nusprendė prieiti. Taip ir pamoka įdomesnė tapo, ir jei labai pasiseks tai gal net įgis naują draugę. Vieni pliusai. Lina buvo patenkinta ir toliau klausėsi Sevirinos. Sužinojo, kad ir ji kartais nemėgsta herbologijos ir mėgsta dirbti su kažkuo.
- Taip sutinku. Kartais herbologija gali būti nuobodi. Na bet gera kompanija dažnai tą pataiso.- šyptelėjo,- Labai žiauru kai tėvai tikisi tobulumo. Juk joks žmogus negali būti tobulas. Mano mama nori, kad gyvenčiau jos man numatytą gyvenimą. Bet jos svajonėse tai yra žiobarų pasaulyje. Jai niekada nepatiko, kad aš ragana. Mano, kad tai žaidimai, o padorų gyvenimą galima tik paprastame pasaulyje susikurti. Eh.
Ji nusprendė daugiau neišsiplėsti. Ir mamos pozicijos nesuprato pakankamai kad kažką aiškinti ir nemanė, kad reikia labai jau daug pasakotis iš karto. Juk ir pasitikėjimas dar turi užaugti ir supratimas ar tai labai įdomu Sevirinai.
- Šiaip manau, kad peiliukai turėtų būti matomoje vietoje sakyčiau. Nes juk nebuvo jų nei privalomų daiktų saraše, nei prašyta, kad turėtume savus. Juk žirkles ir panašius dalykus visada duoda.
Lina pasakė ir apsidairė. Apžvelgė suolus ir stalą nuo kurio pasiemė augalus. Šalia pamatė spintelę. Jos viršutinis stalčius buvo kiek pradarytas. Laikydama tai geru ženklu Lina priėjo ir atidarė stalčių. Ir išties. Ten gulėjo peiliukai. Paėmusi sau Sevirinai ji grįžo į savo vietą.
- Na dabar turime ir įrankius tai galime pradėti dirbti. - pasakė išsišiepusi ir ėmė atsargiai pjauti žiedus ir rušiuoti pagal spalvas.

*

Neprisijungęs Džezefa Blek

  • III kursas
  • *
  • 104
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #11 Prieš 5 mėnesius »
Džezefa laukė egzaminų. Žinojo, kad dešimt greičiausiai negaus iš jokio dalyko, mat ji nelabai mėgo mokytis, bet egzaminų vis tik laukė.
  Nors oras jau buvo gerokai įšilęs, mergaitė vis dar vilkėjo pilką uniforminį megztuką ir ilgas kelnes. Taip, ji negalėjo pakęsti sijonų ir suknelių, todėl vilkėjo kelnes. Pamatė Kristupą, besigrožintį savuoju augalu. Jos pačios augalas nebuvo kažkoks ten itin suvešėjęs, ar be proto gražus, bet ir nenuvytęs. Juodu žiedu. Laikydama augalą rankoje, Blek galvojo. Visus metus bičiulis per pamokas mėgdavo ją netikėtai pasitikti kažkokiu būdu nepastebėtas prisėlindamas iš už nugaros ir staiga prašnekdamas. Antrakursė nusprendė, jog bent metų gale ir jai atėjo laikas išgąsdinti Kristį. Ji pradėjo lėtai sėlinti prie jo, net susilenkusi.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #12 Prieš 5 mėnesius »
Kristupas augalo netręšė ypatingomis trąšomis, kurios galėjo nulemti norimą trūkažolės žiedo spalvą, tačiau vis tiek džiaugėsi, nes jo žiedas buvo vienos iš jo mėgstamiausių spalvų. Berniukas svarstė, ar geriau naudotis Dvasių magijos, ar paprastais įrankiais. Nusprendė, kad naudosis paprastais. Nenorėjo daugiau tokių nutikimų kaip buvo su Ikelu ir Danu Didžiojoj salėj.
  Staiga jis išgirdo žingsnius. Nedaug žmonių būtų išgirdę tokio tylumo žingsnius, tačiau per pirmus mokinystės pas Badį metus Kristis išlavino pojūčius, šie tapo aštresni. Danil apsimetė nieko sau už nugaros negirdįs. Galvos nesuko, tik pažvairavo pro kairį petį. Tą varniukę jis užrištomis akimis būtų atpažinęs. Džezefa. Ji susilenkusi bandė prisėlinti prie jo. Kai ji buvo prie pat, jaunuolis atsisuko ir tarė:
- Džezefa, patikėk, kad gebėtum sėlinti kaip aš arba Badis, tau dar oi, kiek mokytis. - nusišypsojo draugei, kad ši neįsižeistų.

*

Neprisijungęs Džezefa Blek

  • III kursas
  • *
  • 104
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #13 Prieš 5 mėnesius »
O taip. Geriausias draugas nė nenutuokė, kad jaunoji breikerė tuojau prisėlins ir... Kai Džezefa jau norėjo tarti: "Bū!", Kristis atsisuko ir pareiškė, esą jai dar daug mokytis. Bet šypsena viską pasako, varniukė suprato, jog jis nenorėjo jos įžeisti. Bet ji neketino nusileisti.
- Tu man viską sugadinai. - vaidino piktą. - Aš sėlinu daug geriau už tave. - "pasipūtusi" pareiškė. O tuomet ėmė kvatoti. - Okei, nepavyko. - vis dar kikendama tarė. - Bet kaip? Iš kur žinojai, kad aš sėlinu už tavęs? Lyg nemačiau, kad suktum galvą. Bet gal mes jau dirbkim, o tai direktorė areštą paskirs. - tyliai priminė švilpiukui, kieno pamokoje yra. Atsistojo į vietą šalia jo ir, paėmusi peiliuką, ėmė darbuotis su žiedu. Net liežuvio galiukas išlindo.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Margaspalvės trūkažolės - '23 rudens sezonas
« Atsakymas #14 Prieš 5 mėnesius »
Kristis stebėjosi bičiulės vaidyba. Jam taip niekuomet gyvenime nebūtų pavykę. Kad parodytų tariamą pyktį, jam reikėdavo iš tikro supykti, antraip gaudavosi tik kreivi vypsniai, kvailos grimasos. O štai Džezefa vaidino puikiai.
  Netrukus vaikinukas prisidėjo prie draugės juoko. Kaip buvo gera kvatotis su Džezefa, Kristupui trumpai atrodė, jog jie lekia Uhnivo laukais, kaip jis pats Uhnive darydavo, vėjas plaiksto plaukus, jiedu juokiasi iš nieko. Kol varniukė nesugrąžino jo į realybę. Štai jis vėl direktorės Evenstar pamokoje, šalia kitų mokinių. Kaip ir bičiulė, ėmė darbuotis peiliuku. Šitoj srity jautėsi laisvas.
- Na, taip, galvos nesukau, tik išgirdau žingsnius už nugaros, - kalbėjo pjaudamas kaštoninį žiedą, - ir tada pažvairavau per petį. Pamačiau, jog tai tu. - užbaigė neilgą istoriją. Na va, žiedas nukrito ant stalo.
- Ai, ar būtina visąlaik įsipjauti. - pašnibždėjo sau po nosim, kai iš mažojo pirštelio sruveno kraujas. Pirštą įsikišo burnon, kad ne taip bėgtų kraujas, ir viena ranka nunešė žiedą, ir įdėjo į rudiems žiedams skirtą dėžutę. Tada pradėjo daryti namų darbus, kaip liepė direktorė.