0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Pirma žiobarotyros pamoka
« Atsakymas #30 Prieš 11 mėnesių »
- Negalėjau. Alanas rašė, kad vos išsiritusį jį reikia pamaitinti. Be maisto jis greit žūtų. - Tai turbūt buvo pats ilgiausias pokalbis per visą jų pažintį. Kodėl jis toks draugiškas? Ar ką nors sumanė? Bet ką? Ir tikrai paaiškėjo, kad Levinsas kažką sugalvojo.
- Neskauda. - Na ir kas, kad melavo. Tikrai neketino jam aiškinti, kad skauda. Juzefui suėmus jo rankas į savąsias atšoko. Dar labiau jį išgąsdino lazdelė Juzefo rankose.
- Neliesk manęs. Aš tavimi nepasitikiu. Palik mane ramybėje. - Nuo greito judesio kai atsitraukė nuo profesoriaus Nudiegė šoną. Kurį sužalojo tas padaras prie vartų. Šiandien turėjo būti paskutinis vakaras, kai jis eis į ligoninę gerti eliksyro. To padaro įdrėskimas buvo nuodingas. Todėl Adrijui teko pasigydyti. Rankas irgi ten galės pagydyti. Pamanė.
- Aš... Aš atsiprašau. - Sušvelnino toną. Tada stvėrė stiklainį nekreipdamas dėmesio, kad jis vėl karštas. Kita ranka laikė kuprinę.
- Aš jį išnešiu. Kad ko neiškrėstų. - Ir išlėkė iš klasės. Išėjo ne taip grakščiai kaip visada, nes dar jautė šiokį tokį maudimą šone. Tai trukdė šeštakursiui judėti. Jis manęs vos neužkerėjo. Ką norėjo padaryti? Reikės būti dar atsargesniam. Galvojo uždarydamas klasės duris.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 536
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka
« Atsakymas #31 Prieš 11 mėnesių »
- Alanas? Šitas gyvis Alano? - kažkaip nustebo Juzefas.
O tada demonas pasiuto. Neleido, jog Juzefas jam padėtų. Ir dar pasakė, jog juo nepasitiki.
- O aš turėčiau tavimi pasitikėti? - piktai, bet tyliai iškošė plikšius.
Na, štai. Bus ką papasakoti psichologui. Pabandžiau susidraugauti su šituo demonu, bet nepavyko. Turbūt tai reiškia, kad dabar jis norės mane nužudyti tikrai, net jei anksčiau ir nenorėjo, ėmė su savimi mintyse kalbėtis mėlynakis. Širdis pradėjo stipriai daužytis. Viduje pasijuto baimė, bet Juzefas išoriškai to neparodė.
- Na ir eik, - tarė profesorius. - Dešimt taškų iš Grifų Gūžtos! - garsiai suriko.
Pamoka jau ėjo į pabaigą. Kai čia nebebuvo Eion, viskas klostėsi žymiai ramiau, tačiau Adrijas... Demonas išties išgąsdino Juzefą. Tikriausiai kitą pamoką vis dėlto jis labiau nelauks Adrijo, o ne Breathnach. Juk demonui būtų daug paprasčiau nužudyti vyruką nei tam vaikpalaikiui.
Pasibaigė pamoka, Juzefas išleido mokinius iš klasės, o pats nubėgo išgerti. Tik dar neapsisprendė, ko. Ar eliksyro nuo paranojų, ar ugninės.