Labas!

Aš esu Arwen – Hogvartso direktorė Interaktyviame Hogvartse ir šio RPG forumo įkūrėja. Trumpai supažindinsiu tave su Interaktyviu Hogvartsu ir kas tavęs laukia susikūrus personažą.

Sena besišypsanti ragana sidabriniais plaukais, apsirengusi mėlyna mantija su kapišonu, mojuoja vaikams sveikindamasi

Nuo Hogvartso mūšio praėjo bent 50 metų. Visi jo dalyviai jau tapo legendomis, o jų gyvenimai apžvelgti ne vienoje magijos istorijos knygoje. Haris Poteris, Ronis Vizlis, Hermiona Įkyrėlė, Fenikso Brolijos, Dumbldoro Kariaunos ir Mirties Valgytojų gretose buvę personažai jau yra istorija ir šiame forume jų nesutiksi. Bet užtat yra begalė kitų, mūsų pačių susikurtų personažų. Ir vienas iš jų gali būti tavo personažas!

Interaktyvus Hogvartsas yra rašymo forumas. Visi personažai ir įvykiai, į kuriuos tie personažai įsivelia, yra išgalvoti mūsų pačių, ir perteikiami tekstu. Tad kokia linkme pasikreips tavo personažo istorija - priklauso tik nuo tavęs ir tavo fantazijos. Žinoma, dalį forumo elementų galėsi pamatyti gyvai - pas Olivanderius nusipirktą burtų lazdelę, Skersiniame skersgatvyje įsigytas prekes ir gyvūnus, koledžo surinktus taškus.

💡RPG forumas - tai tarsi online žaidimas, kuriame valdai savo personažą įsivaizduojamame pasaulyje. Interaktyviame Hogvartse tas pasaulis yra magijos, ir yra paremtas Hario Poterio istorija. Čia su kitais dalyviais gali paeiliui, vienas po kito rašyti žinutes („postus“) ir nuspręsti, ką daro bei su kuo susiduria tavo valdomas personažas.

Herbologijos pamoka šiltnamyje. Jaunas profesorius stovi stalo gale ir rodo palei stalo kraštus sustojusiems mokiniams augalą

Kai susikursi personažą, turėsi atlikti kelias užduotis:
  • Nusipirkti pirmakursiui reikalingas prekes;
  • Atlikti Paskirstymo testą;
  • Aprašyti savo personažo pirmąją vakarienę Didžiojoje salėje.

Vaikas, apsivilkęs juodą mantiją, knygyne perka magijos knygas

Tuomet galėsi pradėti rašyti savo personažo istoriją:
  • Eiti į pamokas ir rinkti koledžui taškus;
  • Susipažinti su kitais Hogvartso mokiniais Hogvartso pilyje ar už jos ribų;
  • Aprašyti personažo nuotykius ir už tai gauti burtininkų pinigų.

O prieš pradedant – dar keletas svarbių dalykų apie rašymą forume:
  • Visi personažai kelionę magijos pasaulyje pradeda pirmame kurse. Vėliau, praėjus įvairias atrankas, galima tapti profesoriais ar Magijos ministerijos darbuotojais;
  • RPG pranešimai yra rašomi trečiuoju asmeniu, aprašant tik savo personažo atliekamus veiksmus;
  • RPG pranešimų minimalus ilgis – 600 simbolių (po žinutės rašymo laukeliu matysi, kiek jau parašei);
  • RPG pranešimai rašomi būtuoju kartiniu laiku.

Ant pergamento stovi rašalo buteliukas ir plunksna

Išsamiau forumo tvarka yra aprašyta taisyklėse, o įvairių funkcijų aprašymai surašyti pagalbos puslapyje. Rekomenduoju susipažinti, kad dalyvavimas Interaktyviame Hogvartse būtų sklandesnis ir įdomesnis!

Kaip pradėti dalyvavimą Interaktyviame Hogvartse:
@hogvartsas.lt Pirmieji žingsniai Interaktyviame Hogvartse gali būti painūs. Dauguma naujokų "pastringa" ties paskutiniu žingsniu - apsilankymu Didžiojoje salėje. Šiame video apžvelgiau visą naujoko kelią šiame Hario Poterio forume - nuo personažo kūrimo iki užduočių atlikimo, įskaitant ir RPG žinutės prie koledžo stalo rašymą. Dabar, kai jau žinai, kaip pradėti savo personažo kelią magijos pasaulyje, užsuk į https://interaktyvus.hogvartsas.lt ir susikurk personažą! #harispoteris #hpforumas #forumas #rpg #rpgrašymas #rpgistorijos #hprpg #interaktyvushogvartsas #interaktyvusforumas #kūryba #kūrybinisrašymas #rašymas #tekstokūrimas ♬ original sound - Hogvartsas.LT