0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 152
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
Mažoji sapne girdėjo dainuojant merginą nuostabiu balsu. Bet klastuolė po truputį budinosi, o daina jos sapne netilo. Taip mergaitė ir gulėjo nei mieganti, nei pabudusi ir klausėsi nuostabaus dainininkės balso. Dainai pasibaigus Emily pajuto, kaip kažkieno rankos ją švelniai stumteli. Turėjo praeiti laiko, kol klastuolė suvokė, kad tai įvyko ne sapne. Iš lėto pamerkusi užmiegotas akis mažoji apstulbo - šalia jos sėdėjo kiek už ją vyresnė mergaitė. Įveikusi pirmąjį išgąstį, kuris pastarasias dienas jai kildavo bet kada pamačius netoliese esantį žmogų, Emily įsižiūrėjo į nepažįstamosios veidą, kuris jai pasirodė kažkur matytas. Gerai pagalvojusi mergaitė prisiminė - šioji buvo toje šiurpioje salėje po žeme, stovėjo netoli Jakaterinos, Ephyros ir dar vienos mergaitės. Jei neklystu, ji buvo ta, kuri siūlė visoms pastilių -bandė prisiminti mergaitė. Jei taip, kažin ar ir šiandien jų turi - ėmė svarstyti mažoji, mat nuo pat kai pabėgo buvo valgiusi tik porą obuolių, rastų pakelėje.
Kiek atsigavusi po netikėtumo mažoji susimąstė kaip reiks paaiškinti hogvarsietei ką ji čia veikia. Žinoma, tiesos sakyti ji negalėjo, todėl turėjo sukurti įtikinamą pasakojimą kodėl ji čia ir juo labiau - kodėl miegojo. Tuo tarpu kol sugalvos, nusprendė paklausti nepažįstamosios ką toji čia veikia. Gal ir man kils kokių idėjų pasiaiškinimui  - vylėsi ji.

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 133
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Vivian kantriai sėdėjo ir laukė prie mergaitės. Galiausiai mergaitė pradėjo budinėti, o po kelių minučių ir pabudo. Viv atsiduso iš palengvėjimo.
-Labas rytas, Miegančioji gražuole. Kaip patalai, ar geru? Ar gerai išsimiegojote?- pajuokavo Vivian, bet greitai surimtėjo.
-Taigi, sveika. Aš Vivian. Gali vadinti Viv. Ar mes tik nebuvom susitikusios toje salėje požeminėje, Hogvartse? Ir kuo gi tu vardu?-Vivian turėjo dar bene milijoną klausimų, bet išgirdo mergaitės klausimą- ką ji čia veikianti.
-Ak, aš čia netoliese gyvenu, ai aš kiekvieną dieną prieš miegą einu čia pasivaikščioti,- atsakė Viv ir susimąstė,- oooo... ką tu čia veiki?- atsargiai paklausė mergaitės ir greitai pridūrė,- jei nenori gali neaiškinti, tada suprasiu, kad man to nebūtina žinoti.
Vivian dar pasėdėjonkaistaiga kilo mintis:
-Klasyk, jeigu tu nenori grįžti namo, gali pas mane pagyventi! Tai va, turi tris pasirinkimus- pirmas: galiu tave nuvesti namo,  antras: gali pas mane pagyventi ir aišku trečias: aš galiu tave čia palikti,bet šita mintis manęs per daug nevilioja.
Vivian atsisėdo ir pradėjo laukti. Tada iš kišenės išsiemė lazdelę ir sušnibždėjo:
-Lumos.
Lazdelės gale sišvito žiburėlis ir šiek tiek apšvietė baugia, balsva šviesa. Vivian išsigandusi net nusipurtė. Po kiek laiko pasirausė kišenėse ir surado dėžutę braškinių pastilių. Vieną pastilę įsimetė į burną ir dėžitę atkišo mergaitei:
-Nori?

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 152
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
-Mano vardas Emily, bet gali vadinti mane tiesiog Em. Ir taip, toje salėje buvau aš - atsakė mergytė.
Išvykusi iš Hogvartso mažoji vis mintimis grįždavo į tą keistą salę. Ten liko daug neatsakytų klausimų. Bene svarbiausias ir dažniausiai svarstomas mergaitės - kas per būtybė buvo tame požemyje. Galbūt šita mergaitė galėtų man atsakyti? -dingtelėjo pirmakursei. Tačiau svarbesnis klausimas buvo ką daryti dabar. Ką pasakyti Vivian, kas paaiškintų priežastis, kodėl ji miega šitame tamsiame miške. Taigi, kol klausėsi Viv, kai ši aiškino ką veikia naktį šitame miške, mažoji įtemptai mąstė. Mergaitei nutilus, klastuolė dar nebuvo sugalvojusi atsakymo, todėl akimirkai įsivyravo tyla. Bet tada įvyko kažkas visiškai netikėto.
-Klasyk, jeigu tu nenori grįžti namo, gali pas mane pagyventi!- išgirdo Emily.
Ką?! Iš kur ji išvis žino, kad nenoriu grįžti?! Galbūt aš paprasčiausiai pasiklydau ar dar kas... Ir kodėl ji man siūlo pagyventi pas ją? Juk ji manęs net nepažįsta... Ji net neklausė tėvų leidimo, tiesiog pasiūlė... Galbūt ji nežino, kokios baudos būna už nepilnamečių slėpimą? O gal gyvenant burtininkų gyvenimą žiobarų baudos nebegalioja...
Mergaitės mintys ėmė suktis taip greitai, kad mažoji nebesugebėjo jų suvaldyti. Tik po gerokai užsitęsusios tylos Emily galiausiai prabilo.
-Kodėl nusprendei, kad nenoriu grįžti namo? - paklausė ši

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 133
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Išgirdusi kas ta mergaitė Vivian nusišypsojo:
-Man labai malonus susipažinti.
Tada Emily paklausė:
-Kodėl nusprendei, kad nenoriu grįžti namo?
Vivian trumpam sutriko ir susimąstė. Tada įsimetė į burną ar keturias pastiles ir įsidėjusi dėžutę į kišenę, atsakė:
-Na, nežinau aš pati anksčiau bėgadavau iš namų ir šitaip leisdavau naktis miške, kol kažkas mane surasdavo. Na, labai atsiprašau, jeigu tai netiesa ir aš tave įžeidžiau. Bet dabar aš nebebėgi iš namų, nes atsikrausčiau čia- pas savo senelius ir galiu daryti namuose ką noriu, mat seneliai į pagrindinįjį namą vargiai ką įsileidžia, bet mes turim priestatą ir jis dabar atiteko mums, tik mums su broliu ir galim ten daryti ką norim. Na, tik pirmam aukšte mus šiektiek pristabdo, bet yra antras aukštas ir jis visiškai mūsų, taigi.
Vivian įsistebilyjo į mergaitę ją vertindama.
-O jeigu tu pasiklydai tai galiu parvesti tave namo tik pasakyk kur gyveni. Aš šitą mišką puikiai pažįstu. Vaikystėje čia kasdien lankydavausi. Na ir aišku jei tu tik išėjai gyvenimo apmąsrtyt galiu tave palikti čia.
Vivian patogiau įsitaisė ant samanų ir pradėjo niūniuti Imagine dragons dainą "I bet my life".

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 888
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
Tyloje (nors tiesą sakant, nelabai kokia ta tyla ir buvo, kai girdėjai dvi burbančias mergaites), pučiant gana vėsokam, Anglijai būdingam, vėjeliui, šlamėjo medžių šakos. O šalia jų - nesibaigiantis lūžtančių sausų šakų garsas ir kartais pasigirstantis ,,Kad mane kur!" arba ,,Dėl Dievo meilės, kiek tų šaknų gali čia būti!". Paprastam žiobarui balsas skambėjo kaip merginos, pykstančios ant miško. Bet burtininkai balsą galėjo laisvai atpažinti - tai buvo ne kas kitas, o profesorė, dėstanti Ateities būrimą Hogvartso burtininkų mokykloje - Kasiopėja Evers.
Profesorė nežinia kodėl klajojo mišku, keikdama save, jog užuot sėdėjusi name ir jaukiai gėrusi kavą, ji nusprendė vidury nakties keliauti į visą parą dirbančią spurgų parduotuvėlę. Dabar vienoje rankoje ji nešėsi keturių spurgų dėžutę, o iš paskos vilkosi jos ištikimasis liūtas Grifas. Turbūt iškilo klausimas, ką veikia profesorė Ūdrų Žabanguose, nors gyvena Koukvorte? Na, visų pirma, Koukvorte nėra nė vienos visą parą dirbančios krautuvėlės. O antra, Kasiopėja norėjo truputį pakeliauti.
Taigi, dabar mūsų brangioji Kasytė keliavo mišku, ieškodama vietos, kur patogiausia būtų oru parsirasti atgal į namus. Jos mėlynakailis katinas Češyras ir visada pikta rainė Atėnė tikriausiai jau laukia grįžtančios šeimininkės, kol ši, kažkodėl pasiėmusi tik vieną augintinį, klajojo tarp medžiu. Kas žino, kiek Kesė būtų nuėjusi, jei netyčiom nebūtų užklupusi Vivian ir Emily.
-Labas vakaras... naktis?-ji kiek suglumusi pasisveikino, nežinodama kurį paros metą parinkti pasisveikinimui.-Ką tokios jaunos mergaitės veikia miške vidury nakties?

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 152
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
Mažiukė suglumo. Buvo panašu, kad Vivian rimtai ketino jai padėti.
-Tu teisi, aš pabėgau iš namų,- atsakė mergaitė. - Ir aš neturiu kur gyventi, taigi jei tikrai galiu mielai pas tave pabūčiau kelias dienas. Bet aš juk vistiek turėsiu grįžti namo, juk negaliu grįžti į Hogvartsą  kai man paskelbta paieška...
Tada mergytės ausys pagavo vis garsėjančios kažkieno žingsnius. Pasisukusi į tą pusę mažoji pamatė savo ateities spėjimo mokytoją. Jai paklausus, ką mergaitės čia veikia, Emily sumetė, kad galbūt mokytoja negirdėjo, kad mažė pabėgo iš namų ir nustačiusi kuo ramesnį balsą atsakė:
-Mes gyvename netoliese, tad nutarėme susitikti ir kartu pasižvalgyti į naktinį dangų.
Emily vylėsi, kad mokytoja patikės šituo melu, nes buvo tikra, kad sužinojusi tiesą tuojau pat praneštų jos tėvams kur toji yra.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 888
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
Kasiopėja sukryžiavo rankas, vos neišmesdama desertų, ir iškeldama antakį. Jos išvaizda akivaizdžiai rodė, jog profesorė nepatikėjo nė vienu klastuolės žodžiu.
-Jeigu jau bandai meluoti ateities spėjikei, bent pasistenk meluoti įtikinamai,-Kesė iškošė žodžius, nakties tamsoje juodomis akimis įsispitrijusi į mergaites. Žinoma, kitas žmogus būtų patikėjęs, bet kai esi baigęs Ateties spėjimo mokslus, ir dar tą patį dalykai dėstai mokykloje, niekas neprasprūsta pro akis. Ūmiai susivokusi Kasiopėja atkišo spurgų dėžutę mergaitės.-Vaišinkitės,-ji tarstelėjo, prieš paklausdama dar kartą.-Klausiu dar kartą, ką čia veikiate vidury nakties?-už Hogvartso ribų Kasiopėja neturėjo jokios teisės iš jų kaip nors išpešinėti, tačiau ir kaip pilnametė ji norėjo išgirsti nors šiek tiek tiesos.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 152
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Tai, kad mokytoja pasiūlė mergaitėms spurgų, rodė, kad ateities spėjikė galbūt jautė kaip ilgai mažoji buvo nevalgiusi. Kita vertus, tą galėjo suprasti bet kas, kas tik geriau į ją įsižiūrėjo: apšviestas melsvos iš Viv lazdelės sklindančios šviesos išbalęs mergaitės veidas ir alkanos akys tą parodė aiškiau, nei bet kokie žodžiai. Emily kiek išsigando, kad mokytoja taip lengvai suprato jos melą, bet nežinia kodėl išgirdusi antrą kartą kartojama klausimą nusprendė atsakyti tiesą. Kas bus - tas - nusprendė mažoji, todėl paėmusi vieną spurgą prabilo:
- Mano tėvai mane skriaudžia ir vakar neiškentusi pabėgau iš namų. Prašau, nepraneškite niekam kur aš esu. Aš grįšiu pati - pažadu - tik truputį vėliau.
Mažoji maldaujamu žvilgsniu pažvelgė į profesorę.

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 133
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
Vivian visą tą laiką ramiai tupėjo ant žemės ir kimšo pastiles. Profesorei nepatikėjus nevisišku melu, Vivian įsižeidusi burbtelėjo:
-Aš tai tikrai čia netoliese gyvenu. Nuo dabar. Ir be to aš išties išėjau pasigrožėti naktiniu dangum.
Dar kurį laiką ramiai tupėjo paskendusi savo mintyse. Profesorei atkišus spurgas Vivian nežinia ko supykino tad ji jų atsisakė, šeip ar taip visais atvejais ji būtų atsisakius, nes buvo nežinia ko įsižeidus. Praėjus pykinimui Viv įsidėjo pastilių dėžutę atgal į kišenę ir atsistojo. Tada sukryžiavo rankas ant krūtinės ir piktai dėbtelėjo į profesorę Evers. Tada jau švelniau pasižiūrėjo į naujają draugę ir klausė ką ji pasakojo.


"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 888
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
Kasiopėja tik sukikeno pažvelgusi į Vivian.
-Gali piktai į mane žiopsot kiek nori, vis tiek nuo to niekas nepasikeis,-ji atsidususi paglostė tupinčio liūto galvą. Trumpai pasvarsčiusi, lad neleptelėtų kokios nesąmonės papuolusios ant liežuvio galo, Kasiopėja vėl atsisuko į Emily.-Jeigu nenori, niekam nesakysiu. Tai tavo šeima, ir tu pati turi nuspręsti, kaip su jais...-profesorė trumpam pagalvojo, ieškodama tinkamo žodžio.-Tartis. Jeigu tu nenori grįžti - tebūnie, tai tavo valia,-buvo toks jausmas, kad profesorė kalbėjo iš patirties. Nors situacija buvo kiek kitokia - pati Kasiopėja turėjo psichą galbažudį dėdė, per kurį ji neteko ne tik tėvo ir motinos, bet dar ir visos giminės. Gal ji gimė po laiminga žvaigžde, o gal jai tiesiog pasisekė - bet ji išgyveno.- Tikiuosi, turi kur apsistoti,- Kasiopėja pasiteiravo mergaitės.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #25 Prieš 8 metus »
   Jekaterina ropomis ,,varė" per mišką, nes ieškojo kadaise senai pamesto daikto. Na, ne senai, o pernai. Vasarą vaikštinėdama buvo radusi sidabrinį veidrodėlį, kuris jai labai patko ir įsidėjo į kišenę. Pasikvietusi savo Mei mergina skrido namo ir veidrodėlis dingo. Nutarusi, kad jis vis dar turėtų būti čia, juodaplaukė naršė tose vietose, virš kurių skrido su Mei. Susirūpinusi Jekaterina, kad gali jo ir neberasti, išgirdo balsus. Be garso prišlamėjusi prie balsų atsistojo trenkdama galvą į kažkokį daiktą viršuje.
 - Auč, - burbtelėjo ir išlindo iš miško tankmės. Tą akimirką susimąstė, kodėl ji ieško to daikto naktį. Pavarčiusi akis pasivalė žoles nuo kelnių ir išvydo tris personas - mieląją Emily, Viv iš salės ir profesorę Kasiopėją Evers.
 - Emily? - nustebo juodaplaukė. - Labas, Viv, - pasisveikino ir su Varne. - Labas... hm. Naktis, profesore. Gal galėčiau paprašyti jūsųs paslaugos? - pamiršusi, kad dažniausiai naujosioms profesorėms formalumai nepatikdavo, paklausė Jekaterina. Greitai sumetė, kad Kasiopėja pasinaudojusi Accio kerais veidrodėlį galėtų rasti. - Ką čia veiki? - pasisuko į draugę Emily mergina.
Toliau klausydamasi Jekaterina nervingai pamindžikavo vietoje.
 - Jeigu Emily neturi kur apsistoti, galėtų pabūti pas mane, mes pažįstamos, - pakišo mintį mergina. Po to, kai ramino mergaitę, jautė keistą norą globoti ir rūpintis ja.
((Hm, gal nesupyksit, jeigu prisijungsiu? :) ))
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Vivian DarkBloom

  • IV kursas
  • *
  • 133
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Off with their heads!”
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #26 Prieš 8 metus »
Vivian išklausiusi Emily vėl pradėjo dėbsoti į profesorę. Išgirdusi ką pasakė Vivian iš karto nudžiugo.
-Gal norėtum pas mane kurį laiką apsistoti? Aš gi čia netoliese gyvenu. Tu turėtum nuosavą kambarį! Norėtum?
Paskui iš krūmų išlindo JekaterinaIšBaugiosSalės. Vivain suprunkštė pamačiusi kaip toji atrodo.
-Ak, sveika.
Bet tajai pasiūlius Emily pas ją pagyventi Viv supyko ir piktai dėbtelėjo į Jekateriną.
-Beje, Jekaterina, ką tu čia veiki?- piktai supurškė Vivian.
-Lumos Nox,- tarstelėjo ir lazdelė užgeso,- aš jau turėčiau eit, tai ką darysi, Emily?- paklausė Viv ir vėl dėbtelėjo į Jekateriną.
-O kur tu gyveni, Jekateriną?- paklausė JekaterinosIšBaugiosSalės ir dar kartą dėbtelėjusi į merginą įsikišo lazdelę atgal į kišenę.

"You can keep doing that forever, the dog is NEVER going to move."
-Jack Sparrow

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #27 Prieš 8 metus »
((Whaaat, Viv, negalima burti už Hogvartso ribų))
   Jekaterna pajutusi žvilgsnį išsitraukė šapelius iš plaukų ir vėl atrodė kaip normalus žmogus. Tiesą pasakius, ta jos buvusi išvaizda buvo komiška situacijoje, bet tai nebuvo svarbu. Jai tik paskui ,,dašuto", kad Viv irgi siūlė mergaitei eiti pas ją. Na, ką, komplikuota situacija, bet viską galima ištaisyti.
 - Hm, todėl man ir reikia paslaugos. Tiesą pasakius, nežinau kodėl dėl to ėjau naktį, bet tiesiog nenorėjau sutikti žmonių dieną, taigi išėjau ieškoti savo daikto naktį ir norėčiau paprašyti, kad su Accio kerais man profesorė padėtų jį surasti, - raportavo/aiškino draugišku balsu mergina Viv, kuri elgėsi gana nedraugiškai su ja. Visokių yra, visokių reikia, kaip pasakytų Jekaterina.
 - Tai nėra svarbu, - mirktelėjo juodaplaukė ir pasisuko į Kasiopėją bei Emily. Tikėjosi, kad mažoji nuspręs keliauti kartu su ja. Kad ir turėjo brolių ir seserį, bet svarbiausia, kad visada buvo mažiausia, tad norėjo kažkuo rūpintis, nes paprastai visi rūpindavosi ja.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 888
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
((Leisk priminti, kaip HP3 dalies filme Haris Ligustrų gatvėje švietėsi po koldra lazdele))
Kasiopėja atsiduso kai prie jau užvirto balagano, prisidėjo dar ir Klastūnyno moksleivė Jekaterina. Šis susitikimas negalėjo būti dar keistesnis, nebent pro moteriškaites pralėktų gauja testralių, iš paskos bėgtų vienas kentauras, o gale vilktųsi goblinas, nespėjantis paskui šutvę.
-Laba naktis,-maloniai pasisveikino profesorė, ir šiai mergaitei ištiesdama dabar kurį laiką pamirštas spurgas.-Gal susigundysi? Kuo galėčiau padėti?-pasiteiravo Kasiopėja, šiai beaiškinant kokios pagalbos jai reikia.-O, žinoma, vieni niekai. Kas per daiktas?-Ji paklausė ištraukdama lazdelę.-Žinoma, gali apsistoti ir pas mane,-ir štai nuskambėjo ilgai lauktas trečiasis pasiūlymas apsistoti. Profesorė gyveno viena tame name, antrai vietos tikrai atsirastų.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 152
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Ūdrų Žabangų miškas
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
Išklausiusi profesorę mergaitė padėkojo, kad profesorė pažadėjo niekam nesakyti. Tuomet jau ruošėsi sakyti, kad Vivian jai ką tik pasiūlė apsistoti pas ją, kai išgirdo pažįstamą balsą.
-Jakaterina! - sušuko mergaitė. Ji labai apsidžiaugė pamačiusi draugę ir prabėgusi ją apsikabino. Paskui sumetusi, kad gal juodaplaukei apsikabinti buvo nepriimtina tuojau ją paleido ir kiek susigėdusi nuleido galvą žemyn.
Išgirdusi mergaitės pasiūlymą apsistoti pas ją mažoji ėmė juoktis - Jaka ne pirmoji jai tą siūlė.
- Mielai, pasilikčiau pas kurią nors, bet man teks grįžti namo... - atsakė mergaitė jau gana nelinksmai. - Kitaip negalėčiau grįžti į Hogvartsą - juk man paskelbta paieška.
Emily viltingu žvilgsniu pažvelgė į profesorę. Nebent ji pasakytų kitaip  - pagalvojo.