0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 451
  • Personažas priklausė Alanas Senkleris
Gruodė laukė kas gi nutiks. Kiek keista buvo leisti, kad kas nors visai nepažįstamas užkerėtų. Bet teko su tuo susitaikyti. Staiga mergaitę lyg užliejo šaltis. Visi garsai aplink pranyko. Akis užliejo tamsa. Ji nematė visiškai nieko. Buvo siaubingai baisu, bet ji negalėjo pasijudinti ar paprašyti pagalbos. Juto tik, kad stovi sustingusi kaip stulpas. Ir kiek laiko taip praėjo ji nei neįsivaizdavo. Noriu namo. Kaip visada ištikus bėdai ėmė prašytis aukštesniųjų jėgų pagalbos, kad išgabentų ją iš Hogvartso. Bet to aišku nenutiko. Profesoriau Senkleri. Mintyse šaukėsi, bet gi jis nemokėjo skaityti minčių.
Paskui pajuto kaip atšyla. Ar mane atkerėjo? Koks siaubas. Tai siaubinga. Gruodė atsisėdo ant žemės. Gera buvo vėl judėti. Gal kerai nepavyko. Tikriausiai nepavyko. Ji juk jaunesnė pirmakursė.
- Kur tu? - Šūktelėjo savo naująją pažįstamą.
- Ei, ateik. - Šūkttelėjo dar kartą. Ir kur ji pradingo? Nejau tai mergaitei visai nesvarbu kas man nutiko?
Buvo dar kažkaip šaltoka. Todėl kol kas visai mielai gūžėsi ant grindų.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 50
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Užbėgusi už širmos Brita pradėjo verkti. Ką aš padariau. Dabar manęs visi nekęs. Galvojo ji. Vos tik išgirdo kad Gruodė ją kviečia išeiti, ji dar truputi padvėjojo. Bet paskui tiesiog išskrido iš už širmos. Išlindusi iš už širmos ji pamatė kad mergaitė guli ant grindų, o jos trumpi plaukai buvo uškritę ant veido. Ji pribėgo prie Gruodės ir padėjo jai atsistoti. Vos tik ji atsistojo Brita puolė jai ant kaklo, ir pradėjo verkti:
-Aš labai atsiprašau. Aš to nenorėjau. Aš labai bijojau kad tau nieko nenutiktu, nes aš maniau jeigu tavęs nebepavyktu atkėrėti mane išmestu iš Hogvartso. Aš mačiau kad mano burtai netaip tave paveikė kaip turėjo. Dabar tavo eilė išbandyti burtus.
Ji atsistojo prieš ją ir laukė kas nutiks. Ji nepajuto burtų smūgio. Ji atsimerkė ir pasakė:
-Burk. Aš nebijau. Bėje mano vardas Brita.
Ir ji laukė kol smogs kerai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Brita Hedwig »
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 662
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
  Buvo baisiai juokinga, tačiau po kiek laiko Erka visgi susitvardė. Nenorėjo labai gadinti Aurio pamokos, todėl nusprendė pabandyti juoktis mintyse. Tiesa, jai tai ne itin puikiai sekėsi, nes burna tiesiog rėkė, kad reikia juoktis realiai. Po kiek laiko Erka visgi vėl prapliupo juoktis normaliai.
  Dar labaiu prajuokino tai, kad Elliw pamiršo, jog jos rankoje yra teleskopas. Na, tame žinant Elliw nebuvo nieko neįprasta, tačiau violetinplaukę tai vis tiek prajuokino.
- Ožka, kvėša ar kas ten tu... Tavo rankoje teleskopas! Buuuu! Stebuklas! - sušuko ir juokėsi toliau. Dabar ji jautėsi lyg paveikta kutenimo kerų, nes iš juoko norėjosi susiriesti. Tiesa, ji to nepadarė.
- Oi, taip, Elliw, taip. Aš esu ne ne ne ne ne ne ne neLiucija. Ir tai tau gerai nesibaigs. Uoj, nesibaigs, - tarė ir nusišypsojo savo nieko gero nežadančia šypsena.
  Ilgai Erka nedelsė - iškart ėmė teleskopą traukti iš bendrakoledžės rankų. Tikslas buvo tik vienas - sudaužyti didžiausią ožkos brangenybę.
  Paskui prisistatė Auris. To ir reikėjo tikėtis, žinoma. Erka neįsivaizdavo ką jam pasakyti, tačiau negalėjo tiesiog tylėti.
- Auri, aš dabar jau turiu pilną teisę gadinti Elliw gyvenimą. Kada nors suprasi, - pasakė, tačiau iš vietos nepajudėjo. - Aš tikrai nenoriu gadinti pamokos, tačiau... Dar kiek čia pastovėsiu, o tada eisiu dirbti, gerai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • VI kursas
  • *
  • 793
  • Taškai:
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Eion buvo suirzęs. Tikrai nenorėjo užsiimti mokslais. Ypač kai tą reikia daryti poromis. Dar blogiau - prie jo ir vėl priskreto šita pernelyg draugiška mergiotė. Kažkas jai tikrai buvo negerai.
Jai pirmą kartą ištarus burtažodį berniukas išsišiepė. Nieko neatsitiko. Jau norėjo pasišaipyti, bet nepavyko - ji paleido burtažodį dar kartą, o tada kažkas tikrai pasikeitė. Ji tiesiog išnyko. Iš pradžių tai sutrikdė, tačiau staiga Eion suprato - reikia ją rasti. Kodėl, nė neįsivaizdavo, bet puolė į kitą klasės galą, kur tikėjosi surasti tą erzinančią mergą. Nepaisė to, kad atrodo kvailai. Bet ji dingo pranyko būtent toje sienoje, tad jis privalėjo ieškoti.
Kažkur galvoje sukrebždėjo mintis, kad jis mielai tos mergiotės nebematytų niekada gyvenime, tačiau vis tiek lakstė palei sieną. Buvo pikta - tiek ant jo, tiek ir ant savęs. Kaip galima šitaip apsikvailinti?..
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 325
  • Taškai:
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
  Vega į apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką atėjo kartu su Sakura. Varniukei patiko leisti laiką su drauge. Ypač žinant tai, kad draugė jau buvo septintame kurse. Buvo truputį gaila, kad jai jau paskutniai metai. Sakura buvo viena geriausių jos draugių ir mergaitė nežinojo kaip likusius metus ištemps be jos. Žinoma, ji džiaugėsi, kad turi ir daugiau draugų, tačiau leisdama laiką su Sakura vis nuliūsdavo prisiminus, kad tai ilgai netruks.
  Išklausiusi praktikos užduotį Vega susidomėjo. Ji tikrai norėjo išmokti kerų, kurie galėjo jai pagelbėti. Džiaugėsi, kad pagaliau tokius išmoks. Štai per kerėjimo pamokas kartais būdavo kerų, kurie bent jau Vegai atrodydavo visiškai nereikalingi. Ji juos bandydama vis pagalvodavo kodėl negali mokytis kerų, kurie galėtų praversti dvikovoje. Juk mokėti apsiginti visada gerai, ar ne? Pagalvojo šviesiaplaukė.
- Nori pirma išbandyti kerus? - paklausė trečiakursė draugės.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 451
  • Personažas priklausė Alanas Senkleris
Jautėsi ji kažkaip keistai. Kažkodėl buvo siaubingai šalta. Ir silpna. Ji prigulė ant žemės. Dabar Auris mane pamatys ir kažką pakeis. Pagalvojo. Tada visgi atlėkė toji mergaitė. Gruodė nenorėjo keltis, bet ji vis tiek padėjo atsistoti ant kojų. O tada apkabinusi ją pravirko. Gruodė kiek nustebo dėl tokios reakcijos. Ne, visgi ji tik išsigando, o ne pabėgo dėl to, kad jai nerūpi. Galvojo. Varniukė irgi apkabino jaunesnę mergaitę ir ėmė guosti.
- Nesijaudink, juk tai pamoka. Niekas tavęs nemestų iš mokyklos. Beje kuo tu vardu? Mano vardas Gruodė. Nurimk gerai? Man viskas tvarkoje. Nesijaudink. - Tada mergaitė visgi parodė norą tęsti toliau ir aprimo. Gruodė atsiduso. Pati net nežinojo kaip tie kerai nusiseks. Ji įkvėpė ir buvo paraginta pradėti antrą kartą.
- Goustonus. - Pasakė ir ėmė laukti kas bus.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 890
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
- Tu bjauri ne ne ne ne ne ne ne neLiucija! - garsiai suriko Elliw vėl pamačiusi tą ypatingo bjaurumo mergiūkštę. Nesuprato, kodėl reikia taip garsiai rėkauti ir trukdyti kitiems gyventi. Tai buvo neeilinė bjaurybė, tad viena iš Elliw užduočių buvo ją gerai pamokyti. Tam geriausiai tiko teleskopas, kuris iš kažkur atsirado velsietės rankose.
- Mano teleskopas! - baisiausiai patenkinta sušuko ji ir pradėjo apžiūrinėti prietaisą. Deja, tuo metu ne ne ne ne ne ne ne neLiucija pradėjo plėšti jį iš nagų. - Atstok! Tai mano teleskopas! - pridūrė.
Kad ir kaip stengėsi išlaikyti brangenybę rankose, galiausiai ji išsprūdo ir atsidūrė bjauriosios mergiūkštės žinioje. Tai buvo baisiausia, kas šiame pasaulyje gali nutikti. Elliw persigandusi žiūrėjo į ne ne ne ne ne ne ne neLiuciją ir galiausiai gailiai pratarė:
- Mano teleskopas...
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 649
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakura nudžiugo, jog šiandien per apsigynimą nuo juodosios magijos nereikės bandyti sutramdyti jokių būtybių. Nes tos pamokos, kai juos kažkas užvaldydavo ar užpuldavo, merginai labai nesisekė ir iš tiesų buvo gėda prieš Aurį Senklerį. Juk baltapūkei nesisekė ir transfigūruoti, o dabar tas pars kartojasi ir kitoje profesoriaus pamokoje. Kiekvieną kartą ateidama į apsigynimą nuo juodosios magijos mergina tikėdavosi, kad gal šį kartą pamoka bus lengvesnė. Ir šiandien pasisekė! Aišku, ji nežinojo, kerai bus sudėtingi ar ne. O jei nepavyks iš karto? Bet bent jau neturėčiau susižaloti, pagalvojo.
Pamačiusi širmą klasės gale varnanagė susižavėjo. Kaip smagu matyti profesorių, kuriam tikrai rūpi mokiniai, ir toliau kalbėjosi su savimi mintyse. Atrodė, jog profesoriui tikrai patinka vaikai. O gal nebūtinai tik vaikai, bet ir pakankamai sunkūs paaugliai, tokie kaip Erka. Atrodė, kad jis yra linkęs padėti mokiniams. Bėda buvo ta, kad lygiai taip pat, kaip ir kitiems, Auris Senkleris padėjo ir pačiai Sakurai. Transfigūruoti, o taip pat prisidėjo paskatindamas pažinti šį pasaulį, suteikdamas drąsos. Tik štai, mes niekada nebūsim draugais. Aš tik mokinė. Paprasta mokinė, vis dar mintijo.
- Gerai, - nusišypsojo atsakydama Vegai. - Goustonus, - pabandė.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 50
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Brita laukė. Ir pagaliau kerai smogė. Ji atsimerkė. Dingo netik Gruodė bet ir visi kiti mokiniai ir mokytojas. Ji stovėjo vienoje vietoje ir laukė kas gi nutiks. Nieko nesulaukus sušuko:
-Gruode! Profesoriau Senkleri! Kas nors!
Nesulaukusi atsakymo ji atsisėdo į savo vietą. Pasidarė kaškaip šaltoka ir ji išsitraukė mamos numegstą megztinį. Užsidėjusi ji apėjo visą klasę. Nieko nerado. Bet pamatė kad visose vietose paliktos kuprinės, su knygomis. Ji pamatė kad pasidarė kaškaip tamsiau. Dabar buvo mažsdaug 12:52.
- LUMOS. Na dabar geriau.
Pasakė Brita. Na greičiausiai burtai paveikė netaip kaip turėjo. Įdomu ar jie dabar mane mato? Tada pajuto kad jai labai silpna. Ji pajuto kad krenta. Pajutusi kad nieko negali padaryti tiesiog gulėjo ant žemės ir laukė kas gi nutiks.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 325
  • Taškai:
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
  Vega nusišypsojo kai Sakura sutiko pirma pabandyti kerus. Ji stebėjo kaip draugė panaudoja kerus. Staiga Vega Sakuros nebematė. Tai kiek išgąsdino, nes kerai suveikė labai netikėtai. Ji nesitikėjo, kad viskas įvyks taip greitai. Nors, to ir reikėjo tikėtis, žinoma. Tačiau ji nemokėjo tikėtis. Ji apsidairė, tačiau jos vis tiek nepastebėjo. Staiga  varniukė labai užsinorėjo pradėti ieškoti draugės, todėl staigiai pradėjo dairytis po klasę, tikėdamasi rasti draugę. Tiesa, jos vis tiek nepamatė, tačiau norą ieškoti toliau vis tiek jautė. Vega suprato, kad ji paveikta kerų, tačiau noras ieškoti Sakuros vis tiek buvo. Rodos, smegenys neklausė jos minčių. Atrodė, kad kūnas ir smegenys nenori paklusti jos suvokimams. Šie kerai tikrai stipriai veikė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vega Dellal »
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 649
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Sakurai kerai pavyko iš pirmo karto. Iš tiesų kerėjo ji pakankamai gerai, ypač dabar, kai jau buvo pilnametė ir naudojo kerus ne tik mokykloje, bet ir namuose. Ypač gyvendama viena ji naudodavo tikrai nemažai kerų.
Nežinojo, Auris Senkleris matė ar nematė, jog varnanagei pasisekė iš pirmo karto. Labai apsidžiaugtų, jeigu jis būtų pastebėjęs. Kad bent kažkas baltapūkei pasisekė iš karto.
Buvo keista stebėti Vegą, kuri dairėsi po klasę. Sakura žinojo, kad tai būtent strazdanės bendrakoledžė ieško, tačiau buvo akivaizdu, jog jos nemato. Dar kelias akimirkas pasimėgavusi tuo, kad kerai pavyko, mokinė nusprendė jau panaikinti kerų poveikį.
- Goustofus, - tarė nutaikiusi burtų lazdelę į Vegą ir tikėjosi, jog panaikinti kerus pavyks lygiai taip pat paprastai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sakura Levins »

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1898
Prakeikta lentyna į kurią trinktelėjo galva padarė savo. Vieta, kurią susižeidė bjauriai skaudėjo. Prakeikimas. Tai teleskopai, tai lentynos. Ir visa tai būtinai turi dėtis per apsigynimą nuo juodosios magijos. Dėstyti transfigūraciją buvo lengviau. Bet Štai šioje pamokoje dirbti buvo įdomiau. Tu tiesiog nesveikas ir tiek. Pasakė sau. Na aišku jam patiko, kai mokiniai ramiai dirbdavo. To ir siekė. Bet pamokos, per kurias nutikdavo kas nors nenumatyto kažkur giliai širdyje patiko labiau.
- Kokią dar teisę? Ką tu čia pasakoji Erka? Atiduok Elliw teleskopą tuojau pat. - Tada pagalvojo, kad ji taip ir padarys, bet tiesiog numes jai ant žemės ar panašiai. Todėl skubiai pridūrė.
- Atiduok tiesiai į rankas ir nebandyk jo sukulti aišku? Gali stovėti kiek patinka. Bet palik Elliw ramybėje. Ir prisimink, kad už stovėjimą, kol nieko neveiksi tavęs lauks ir atitinkamas pažimys. - Reikėjo skubiai pasidairyti kas dedasi klasėje. Todėl trumpam paliko jas ramybėje. o gal ir ilgam, viskas priklausė nuo Erkos. Nors ir Elliw buvo toli gražu ne aukselis.
Kiti kaip ir dirbo. Jis stebėjo vieną porą. Gruodę ir mergaitę iš savo paties koledžo. Galvojo, kad čia jau teks įsikišti. Bet pamatęs, kad Gruodė atsikėlė nuo žemės ir, kad yra sveika ėmė dairytis kas vyksta kitur. Man praverstų laiko atsuktuvas. Viena mano versija galėtų ganyti Erką arba Elliw. O kita dirbti su kitais. Pagalvojo svajingai apie tą prietaisą. Bet laiku prisiminė, kad jei tos versijos abi susitiktų klasėje, pamoka išvis pasidarytų nevaldoma.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 451
  • Personažas priklausė Alanas Senkleris
Mergaitės su kuria dirbo vardo vis dar nežinojo. O ji regis jos vardą kažkur buvo girdėjusi. Nes užkerėta pradėjo ją šaukti. Gruodė sunerimo. Nesistebėjo, kad kerai nepavyko. Bet ar pavyks ją atkerėti? Jos porininkė pradėjo minti po klasę. Paskui apsivilko megztinį ir regis elgėsi kaip niekur nieko. Matyt kerai buvo tokie silpni, kad praėjo savaime. Pagalvojo. Bet tada Varnė pamatė kaip mergaitė pradėjo kristi. Ne. Nusigando dar labiau, prišoko prie jos. Iš rankos, kurioje ji laikė lazdelę ją paėmė, kad krisdama mergaitė jos nesulaužytų. Tada norėdama sulaikyti ištiesė rankas, kad ją sugautų. Tada atsargiai nuleido ją ant žemės.
- Goustofus. Goustofus. - Karštligiškai pabandė atkerėti ją.
- Profesoriau Senkleri, ateikit čia greičiau. Tuojau pat! - Kadangi nepasitikėjo savo kerėjimo sugebėjimais pradėjo panikuoti. O kas bus, jei toji mergaitė neatsigaus? Nervinosi ir laukė.
- Nox. - ištarė. Norėjo užgesinti rankoje vis dar švytinčią tos Grifiukės lazdelę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Gruodė Rimeikaitė »

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 50
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Krisdama Brita pajuto kad ją kaškas sugauna ir padeda ant žemės. Jai pradėjo ryškėti vaizdai, ir ji pamatė Gruodė, palinkusia prie jos. Kadangi dar buvo labai silpna ji ušsimerkė. Ji išgirdo kad Gruodė kviečia profesorių. Gerai. Pakviesk profesorių. Ji suprato kad Gruodė bandė ją atkerėti. Mergaitė pamanė kad čia jos dienos baiktos. Ji pajuto kad kaškas ištraukė jai iš rankos burtų lazdele. Grifė išgirdo kad Gruodė užgesino jos lazdele. Tikiuosi kad mane po viso šito nuves į ligoninę. Pagalvojo Brita. Ji jau viską matė bet jai visdar buvo labai silpna.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 662
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
  Auris nieko nesuprato. To ir reikėjo tikėtis, žinoma. Turbūt nesiklausė Elliw. Pagalvojo Erka, tačiau tikrai neprieštaravo paaiškinti. Vienintelis geras dalykas buvo tas, kad Erkai pavyko iš Elliw atimti teleskopą.
- Na, neseniai tapau aštuonis kart neLiucija, o kiek žinau jos visos gadina Elliw gyvenimą. Vadinasi tą daryti reikia ir man. Juk negaliu nusileisti toms kitoms septynioms, - viską jam paaiškino. Žinojo, kad tuoj išgirs komentarą, jog šis paaiškinimasa keistas, tačiau jai tai buvo nusispjaut. Violetinplaukė žinojo - dabar ji tikrai turi teisę gadinti Elliw gyvenimą. Taip, Erka anksčiau tą darydavo neteisėtai, tačiau ir tada nebūtų sustojusi, o dabar turėjo pilną teisę, todėl nesiruošė praleisti nei vienos progos.
- O kam jai teleskopas? Ji pamiršo, kad jį turi. Vadinasi jai jis nereikalingas! Jei pamiršo, kad jį tuti rankose tai gali būti, kad prisimins kai jo nebus. Vadinasi dabar ne laikas tausoti tuos prakeiktus teleskopus, - dar pasakė klastuolė. - Net jei duočiau tai tikrai ne į rankas. Ši kvėša nenusipelnė tokios prabangos. O tai ką man su juo daryti? Sudaužyti? Atsiprašau, kad gadinu tavo pamoką, tačiau... Na, tai mano kraujas ir siela. Negaliu to atsisakyti. Vos baigusi lėksiu atlikinėti darbo. Prižadu, - dar pridėjo violetinių plaukų savininkė.
  Erka greitai metė iš galvos pokalbį su Auriu ir susitelkė į savo tikrą tikslą - Elliw gyvenimo gadinimą. Taip, Klastūnyno atstovė tikrai suprato, kad kuris nors teleskopo dingimas jai gali būti paskutinis. Ji puikiai matė kaip jautriai Elliw reaguoja į kiekvieną teleskopo dingimą, tačiau nesiruošė dėl to sustoti. Taip pat matė kokia ji būna erzinanti kvėša kai turi tą teleskopą. Taip, violetinplaukė suprato, kad jai reikia rasti balansą, tačiau nusprendė tą padaryti vos pasibaigus šiai pamokai.
- Na, kvėša, kaip laikosi tavo rankos be teleskopo? Gal nori, kad pasaulis gyventų be šio? Juk tu turi daugiau teleskopų, ar ne? Tiesa, galiu įspėti, kad sudaužysiu ir tuos, - pasakė, tačiau kol kas nieko nedaužė. Tik grasino, kad tą padarys, bet Erka buvo tikra, kad šis teleskopas greit sulauks galo.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!