0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 745
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Daržas
« Atsakymas #60 Prieš 1 savaitę »
Su tokia nepagarba taikstytis buvo labai sudėtinga. Reikėjo išlaikyti ramybę ir taip įrodyti mergaitei (ir, žinoma, sau), kad yra rimtas suaugęs žmogus, kurį reikia gerbti. Ir, po velnių, nustoti tyčiotis!
O kol kas Moondragon tylėjo. Pasidarė keistai gera. Galėtų dažniau rinktis tokią taktiką pats sau pasakė profesorius, bet tada laimė baigėsi: grifiukė prašneko.
- Nepanašu, kad supranti taisykles, - tarstelėjo. Apie pavojingus augalus gal ir gerai pastebėjo, bet to pripažinti profesorius tikrai neketino. Dar to betrūko! - Apie čiobrelius ir gėles normaliomis sąlygomis išmoko tėvai. Siekiu, kad mokykloje įgytumėte platesnį išsilavinimą. Deja, magiški augalai mėgsta gintis, dėl to ir atrodo, kad jie kelia pavojų. Ar pati nesigintum, jeigu tave kas pultų? Augalas lygiai taip pat pasakytų, kad esi pavojinga! Beje, pradžiuginai. Pasirodo, bent kažką išgirsti per pamokas. Nesitikėjau.
Balsas buvo kupinas sarkazmo, bet tai Turner nerūpėjo. Reikėjo galų gale šitai mokinei parodyti, kad ne ji yra pasaulio bamba. Taip, tai buvo geras išsireiškimas.
Vėl stojo palaiminga tyla. Gal buvo verta baigti šitą nesąmonę ir keliauti atgal į pilį? Ko gero, taip. Matthew žiojosi pranešti šitą naujieną, bet tada Moondragon vėl pravėrė žabtus.
- Jeigu norėčiau jus pribaigti, jau būtumėt negyvi, - suburbėjo atsakydamas. Buvo daugiau nei akivaizdu, kad netiesioginis priekaištas yra skirtas jam. Nereikėjo jam veltis į šitą profesorišką velniavą. Deja, jau buvo per vėlu. Teks kažkaip baigti mokslo metus ir per kiekvieną pamoką tikėtis, kad Moondragon ten nebus.
Ar reikėjo ją paleisti? Vis dėlto taip nieko ir nenuveikė. Nebent įrodė, kad yra visiškai beviltiška. Buvo apmaudu - Matthew visiškai užteko Pritz nesąmonių.
- Kadangi sugadinai lysves, teks paruošti naujas, - staiga į galvą atėjo mintis. Prie daržo krašto stovėjo kastuvas, kurį dabar Turner atnešė ir įbruko Melody į rankas. - Dirbk.
Šaltis nesitraukė, tad profesorius nusisukęs sriūbtelėjo šildyklės.

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • III kursas
 • *
 • 134
 • Taškai: 160
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Daržas
« Atsakymas #61 Prieš 6 dienas »
  Žvaigždėtas dangus iš lėto vis labiau prisipildė naujomis išryškėjusiomis žvaigždėmis ir žvarbus vakaras tik dar labiau panašėjo į naktį. Šaltas vėjo gūsis privertė išsijudinti Uždraustojo miško medžių viršūnes ir gerai įsiklausius grifė net išgirdo kaip kažkur trakštelėjo lūždamas medžio kamienas. Ošimas nustelbė pelėdų ūbavimus, tačiau deja, profesoriaus balso- nesugebėjo.
- O kas jei tėvų neturi?- karčiai paklausė profesoriui pradėjus aiškinti apie priešhogvartsinį mokymą.
  Pirminius Turner žodžius Melody nuleido negirdomis. Susigaudžiusi, jog vos neišsidavė esanti našlaite grifė ėmėsi taisyti susiklosčiusios padėties.
 – Juk kaip žinia nemaža dalis hogiečių neturi tėvų... Be to, tai jūsų- profesoriaus paskirtis mokinti vaikus! Ir... Kalbant apie platesnį išsilvinimą, turite omeny susipažinti su mirtinais augalais ir kvailais profesoriais, tiesa?- šyptelėjo, nors žinojo, kad profesorius tokioje tamsoje tikriausiai to net nepastebės. – Negalvojau, jog mokinė gali jus pradžiuginti. Juk tikriausiai jus džiugina tik alkoholis?
  Įdomu, ir kaip jis dar vis gyvas? Dažnai girtas, kerėti nemokantis ir dar- Hogvartso profesorius. Pavojingiausi trys žmonių tipai magijos pasaulyje... Ir visi jie viename žmoguje. Kodėl jis negali paprasčiausiai girtas nušokti nuo stogo ir nutraukti kančias tiek sau, tiek kitiems? Ir vos grifei pamanius apie mirusį profesorių, profesorius užsiminė apie mirusius mokinius.
- Drįsčiau abejoti,- nuobodžiaujančiu balsu tarė trylikmetė. Su savo kerėjimo ir mokinių suvaldymo sugebėjimais jis nebent musę užmuštų,- sukikeno mintyse. – Kaip matau, iki šiol jums nekaip sekasi...
  Netikėtai rankose lyg iš niekur atsirado kastuvas. Kaip tokioje tamsoje jis iš viso surado tą kastuvą?- pirmiausia šovė mintis, o vėliau ji gavo darsyk nustebti- profesorius buvo ant tiek kvailas, jog jo smegenėlese neužteko proto suvokti, kaip pavojinga įsakinėti grifei... Trečiakursė tvirčiau sugniaužė kastuvo rankeną ir prisiartino herbologui iš nugaros. Jau ruošėsi kaip reikiant užvožti kastuvu per galvą, kai netyčiomis išvydo profesorių geriant. Štai kodėl jam nešalta. Na kagi, tereikia palaukti kol jis visiškai nusigers, o tuomet laisvai galėsiu palikti jį likimo valiai,- suraizgaliojo planą, priėjo prie kažkokio medelio augusio šalimais ir numetusi kastuvą išsidrėbė po žvaigždėmis.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 745
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Daržas
« Atsakymas #62 Prieš 5 dienas »
Ji neturi tėvų? kiek nustebo Matthew nė neketindamas patikėti, kad po to išsakyti žodžiai nebuvo bandymas apsimesti patikėjęs, kad Moondragon rūpinasi kitais mokiniais. Kita vertus, ji buvo teisi: Hogvartse išties buvo pernelyg daug likimo nuskriaustų vaikų. Vis dėlto ne to jie čia dabar susirinko, tad reikėjo tęsti pradėtą užduotį. O ji buvo priversti šitą nepakenčiamą mergiotę atlikti areštą.
Ji ir toliau kažką vapėjo, tačiau geriausia buvo nekreipti dėmesio. Aiškintis su niekuo nesidominčiais vaikais paprasčiausiai nebuvo jėgų. Norėjosi eiti į kabinetą ir ten pagaliau ramiai išgerti. Kiek galima slapstytis ir apsimesti, kad visai nenori nė gurkšnelio? Labai reikėjo įtraukti dar vieną, bet Matthew pasistengė susilaikyti. Vėliau.
- Tiesiog užsičiaupk ir pradėk darbuotis, - neištvėrė Turner. O ir kaip čia ištversi, kai šitie padarai vienas už kitą baisesni? Norėjosi bėgti ir rėkti. Prieš tai dar gerai trinktelėjus šitai nepakenčiamai grifei.
O ji, regis, visiškai nebuvo nusiteikusi dirbti. Pagulėti sugalvojo! Šito Matthew nesitikėjo, tad nežinojo, ką daryti dabar. Kaip su ja bendrauti? Negalvojo, kad ji yra tokia pabaisa. Na taip, neklaužada paauglė, bet kad šitaip nejaustų ribų?.. Tai buvo visiškai netikėta. Taigi kurį laiką Matthew stypsojo vietoje ir galiausiai nugėrė dar vieną gurkšnį. Tik tai galėjo padėti.
Galiausiai priėjo prie poilsiaujančios Moondragon. Piktai pažvelgė į ją, bet kol kas nieko nesakė. Nuoširdžiai (ir naiviai) vylėsi, kad to užteks, ir mergaitė pagaliau susivoks turinti atlikti užduotį. Deja, vos po akimirkos prarado kantrybę.
- Ir kiek dar planuoji čia drybsoti? - griežtai paklausė. Šį kartą balsas išties buvo griežtas ir netenkantis kantrybės. Po galais, jeigu reikės, pats pastatys šitą mergą ant kojų, subruks kastuvą į rankas ir užkerės užvaldymo kerais!

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • III kursas
 • *
 • 134
 • Taškai: 160
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Daržas
« Atsakymas #63 Prieš 2 dienas »
  Septinta? Aštunta valanda vakaro? O gal jau ir dešimta? Melody jau seniai pametė skaičių. Tačiau kuo toliau, tuo laikas neėjo lėčiau ir grifė žinojo, jog dar valanda, dvi, ir Hogvartso pilies langai užtems palikdami daržą skęsti aklinoje tamsoje. O jau tuomet- laikykis! Jei Akilanda pričiups kokį mokinį klaidžiojantį koridoriais naktį- gero nelauk. Tačiau nakvoti po atviru dangumi grifei nebuvo problema, priešingai- tai buvo pramoga.
  Žvaigždėtame danguje Melody netrukus išvydo Didžiųjų Grįžulo ratų žvaigždyną, o kiek toliau mintyse sujungusi ryškiausias žvaigždes grifė jau įsivaizdavo drakoną. Trylikmetė neturėjo supratimo ar išvis egzistuoja drakono žvaigždynas, tačiau net jei ir nėra- ji pati gali tokį susikurti savo mintyse. Drakono žvaigždynas vėl sužadino svajones ir gulėdama po atviru dangumi trečiakursė įsivaizdavo pirmąjį susitikimą su drakonu. Žinoma laisvėje, o ne kokiam burtininkėlių zoologijos sode.
  Netikėtai iš kažkur atslinko šešėlis, o žvaigždes užstojo tamsus siluetas- gerbiamasis profesorius... Kažkaip greitai nusigėrė... Jau galvojau, teks čia nakvoti. Nors būčiau visai nieko prieš,- šyptelėjo mintyse. Didžiam nusivilimui siluetas prašneko ir Melody įsitikinusi, jog dar ne viskas baigta, tik tyliai atsiduso.
- Iki kol jūs mane išleisite arba mirtinai sušalsite,- atvirai atsakė grifė. Arba tol kol tapsite visiškai girtas,- pridūrė mintyse. – O dabar būkite malonus ir netrukdykite man laukti jūsų mirties. Juk jei neketinate manęs išleisti iš arešto, neketinate šildytis prie laužo, nes liepėte užgesinti ankstesnįjį, neketinate naudoti kerų, nes nemokate kerėti, belieka vienintelis dalykas- nakvoti čia ir mirtinai sušalti. Aš neprieštarauju.
  Melody tik gūžtelėjo pečiais ir atsistojusi persikėlė į kitą medžio pusę. Galėtų jis greičiau nusigert ir viskas būtų baigta... Nenori, nereikia, rinktis jam. Tačiau aš vis tiek rasiu kaip ištrūkti. Arba su malonumu jį užkerėsiu. Tamsiaplaukė dėl atsargumo sugniaužė kišenėje buvusią lazdelę ir vėl pakėlė akis į naująjį Drakono žvaigždyną.
"Vardan beveik begalvio Niko!"