0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Žiupsnelis savęs
« Prieš 9 metus »
Sveikučiai! :) Matau, jog yra žmonių, kurie turi ir istorijų temas ir eilėraščių atskirai, taigi aš nusprendžiau, jog čia publikuosiu savo eilėraštukus ir kai kurias trumpesnes istorijas, kad nuo temų neužsiterštų visas rašytojų kampelis :)

Faktas: šitai kūrėme su draugėmis ir čia tokia balalaika - įžanga, o keliu, nes viską noriu pradėti su linksma gaida :D

SOS


    Labas! Sveiki! Palaukit, aš turiu įeiti dramatiškai (atsidaro durys) labukaaa! Kaip sekasi? Cit, Ket, leisk man kalbėti! Elizabet, Ket, raminkitės, jei nesutariat, kalbėsiu aš! Merginos, metam pamarskomu. Gerai! Pamarskomu ras dva try, už bulvytes fri... su kečiupu! Keeet! Na, gerai, kalbėsiu aš.
    Labas! Kaip jau supratote iš mūsų dialogo, knygą rašome mes – aš ir dvi mano draugės. Ši knyga apie visiškai naujus mūsų išgyvenimus ir kvailą mokyklą bei išprotėjusius mokytojus, kurie turi biblioteką – kalėjimą. Bet apie tai vėliau. Ši idėja parašyti knygą mums kilo kai patyrėme keistą nuotykį ir sužinojome daug paslapčių bei keisčiausių dalykų apie savo mokyklą bei jos paslaptis. Visą šitą košę mes jums papasakosime kaip paprastą knygą, o ne pasakojimą. Tolesniuose puslapiuose rasite mūsų nuotraukas ir aprašymus, kad geriau suprastumėte, kur kuri ką sako. Galbūt pradžioje susipainiojote tarp mūsų pešimosi, tačiau jis mums pasirodė labai juokingas, ir tiesiog įliejome į šią knygą šiek tiek paprastumo, kuris atsirado patyrus šitą nuotykį. Kaip galėsite suprasti, iš pat pradžių mūsų santykiai nebuvo gan geri ne tik tarpusavyje, bet ir su vaikinais. Taip mes, turime vaikinus, bet juos gausime šiek tiek vėliau, kažkiek laiko nuo šios knygos pradžios. Gal ir atsibodau su savo pasakojimu, nes jūs nežinot, kas aš esu. Mano vardas Elizabet. Pradžioje pirmą žodį tariau aš, tuomet Glorija, o pasirodžiusi Ket viską sumaišė. Šioje knygoje bus... Afigėnų nuotykių! Ket, užsičiaupk! Šioje knygoje bus daug smagių piešinukų. Kas juos piešė – sužinosite tolesniuose puslapiuose. Taigi, mažiau kalbų, daugiau... Nenaudojamos kosmetikos! KET! Mažiau kalbų daugiau kūrybingumo! Oh, come on, taip ir niekas niekad nebaigia gerų sakinių! Shut up, čia normali naujoviška knyga! OK, tai tada pabaikit kas nors kitas! Glorija? OK.  Mažiau kalbų, daugiau tūsų!

Elizabet, Glorija ir Ket                           
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1911
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #1 Prieš 9 metus »
Kažkodėl galiu guldyti galvą, kad ,,kečupas" rašomas be minkštumo ženklo :D Neblogas, nors tokio stiliaus vertint nemoku. Keistai atrodo ir gal netgi per daug nevartotinų lietuviškam tekste žodžių :) Bet jeigu priskaitysim prie stiliaus, gerai bus...
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
Čia grynai, mes kai rašėm, tai pešėmės ir viską surašėm :D vėliau ta Ket ten blūdus varo :D Tai ji norėjo taip, čia tokia XXI a. knyga turėjo būt, kol nemetėm, tai...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Jekaterina Houly »
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Seno žibinto pasakojimas

1 skyrius

Pradžių pradžia

   Šioje gatvėje gyvenu jau trisdešimt metų, tačiau tokio stebuklo dar nemačiau...
   Tą naktį, kai tiksėjo paskutinės liepos mėnesio minutės, pabudo du Kuršėnų Brantozaurai. Vieno iš jų vardas buvo Keramikas, o kitas buvo tiesiog Brantozauras. Jie pasirodydavo tik naktį, nes mito kaminų dūmais, kurie dieną virsdavo iš kaminų. Kadangi kaminų dūmai turėjo savybę greitai dingti, dieną Brantozaurų iš viso nesimatydavo, ir tik labai lakios vaizduotės ir tyros širdies žmogus juos pamatydavo naktį. Ar kilo klausimas jums, kodėl gi brantozaurai gyveno šiame miestelyje? Tai buvo sena legenda, kurią žinojau aš ir tikrai nedaugelis kitų mano draugų.
   Taigi, tai nutiko labai labai senai, dar prieš tai, kai buvau pastatytas stebėti šią gatvę. Tuomet buvo brantozaurų laikai. Oi, ar aš pasakiau Brantozaurų? Ne, vaikai, tai buvo dinozaurų laikai. Laikai, kada visi dinozaurai gyveno gamtoje, ir jokie žmonės jų nemedžiojo. Visi gyveno darniai ir laimingai. Niekas netrukdė jų nuostabaus gyvenimo. Bet vieną dieną atsitiko didelė nelaimė. Beždžionės suprato, kaip užkurti ugnį. Ta ugnis įsiplieskė taip toli, kaip begali įsiplieksti ugnis. Beždžionės džiūgavo, mat ugniai jos buvo atsparesnės. Žuvo visi augalai, kartu su jais ir žolėdžiai dinozaurai, pamažu išnyko ir mėsėdžiai dinozaurai, ir paukščiai, ugnis užnuodijo vandenį, visi vandens gyviai mirė išskyrus beždžiones ir... Per Didžiausiąjį Gaisrą viena brantozaurė paslėpė tris savo kiaušinius. Vienas buvo tik ką padėtas, kiti jau kelių savaičių senumo. Kiaušiniai buvo labai gerai paslėpti, o ugnis juos net per uolas šildė, dūmai sklido vidun. Po kiek laiko prasikalė du didesni kiaušiniai. Pirmiausia ką jie pajautė buvo dūmų kvapas, šilta uola ir ugnies traškesys. Jie pagalvojo, kad taip ir turi būti. Kad ir kaip keista, bet brantozauriukai nusprendė, kad dūmai – jų maistas. Jie ėmė stengtis įkvėpti kuo daugiau dūmų, juos gaudė ir rijo. Kad ir kaip keista, bet jie nežuvo iš bado. Tai tiesiog buvo jų proto galia, kuri pakeitė jų mitybą visiškai kardinaliai. Brantozauriukai ėmė augti, o dūmų mažėjo ir mažėjo. Galiausiai jie išaugo tokie dideli, kad pramušė uolą, kurioje gyveno. Jiems prieš akis atsivėrė bekraščiai uolynai ir išdegusi žaluma. Ilgą laiką jie augo tamsoje, tad ši šviesa juos apakino. Taip jie ir sustingo vienas šalia kito. O kas nutiko mažajam kiaušiniui? Jis taip ir neišsirito. Jam tiesiog buvo per šalta. Stiprūs vėjai nupūtė ji tolyn nuo brolių.
   Praėjo milijonai metų, atsirado žmonės ir pastatė namus, po to ir mane. O brantozaurai stovėjo ir stovėjo, stovėjo ir stovėjo. Bet štai vieną dieną jie suprato, kad stovėdami jie nepakeis likimo. Jie turi ką nors daryti. Naktį jie pasitarė ir nusprendė, jog turi būti kažkas pasaulyje jų giminės, nes būti vieniems per amžius jiems neatrodė smagu. Vieną naktį jiems besikalbat, kokia šviesi bus jų ateitis, kai jie suras giminaičių, pro šalį skrido dar labai jauna ragana, vardu Telesfora. Jai buvo dar tik trys šimtai aštuoniasdešimt keturi metai. Ji, skrisdama su savo jaunųjų raganų statinaitė nugirdo brantozaurų pokalbius. Ji nebuvo tyros širdies, tačiau burtai jai padėjo matyti dinozaurus. Ji priskrido prie jų ir tarė:
- Aš girdėjau jūsų svajones ir nusprendžiau, jok aš tokia galinga ir išmintinga jaunoji ragana Telesfora, galiu jums padėti. Jau senai iš kartos į kartą perduodama Didžioji Raganų Legenda. Ji buvo apie tai, kad pasaulyje gyvena du brantozaurai, kurie minta dūmais. Jie turi iki 2014 metų rugpjūčio 31 dienos surasti jų sesers kiaušinį, kuris slepiasi Ventos gelmėse ir jį ištraukti. Tuomet jis skils ir prasidės nauja era, o raganos ją valdys ir skraidys ant auksinių dinozaurų.
Taip tarusi ji nuskrido ir pasirodė tik po daug metų. Apie tai jums dar papasakosime kitame skyriuje. Na, o nuo to laiko brantozaurai ieško savo sesers kiaušinio. Jiems beliko tik dvi savaitės, o ar jie suras tą kiaušinį, galėsite sužinoti toliau skaitydami šią paprastai ypatingą istoriją.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kitty Black

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
Įdomu, bet ne brantozauras, o brOntozauras :)
Keen to the scent, the hunt is my muse.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Būtent! Šaunu, kad pastebėjai :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 467
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Keista.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
Kodėl? Man kaip tik atrodė įdomiau, nes tie dinozaurai kilę iš mano gatvės namų ir medžių, naktį jų šešėlis nebūna taisyklingas, taigi ir šiek tiek pakeičiau :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
2 skyrius

Liepos naktis

   Taigi, paskutinį vėlų liepos nakties vakarą, į kaimynų balkoną nusileido mums jau pažįstama  ragana Telesfora. Ji buvo paprasčiausia ragana ilga, smaila nosimi su karpa, smailia skrybėle ir plačiu apsiaustu, kuris dengė susikūprinusią nugarą. Kadangi tame name gyveno auto mechanikas, raganai reikėjo pasiskolinti kelis įrankius šluotai susitaisyti. Bet kad pasiimtų įrankius, jai reikėjo išsitraukti raktą nuo garažo spynos, kuris buvo auto mechaniko Pjotro darbiniame švarke. Tas švarkas kabėjo Pjotro miegamajame, kuris buvo antrame aukšte, kambaryje su balkonu. Ragana sušnabždėjo kelis burtažodžius ir balkonas atsivėrė. Ji pritykino prie to švarko ir įkišo savo raganišką ranką vidun. Kišenėje ji aptiko ir Pjotro mobilųjį telefoną. Tokį daiktą ji matė pirmą kartą, todėl buvo labai nustebusi. Kai ji vartė telefoną, jis suskambėjo. Tuomet prabudo auto mechanikas Pjotras. Pamačius raganą, jo kelnėse driokstelėjo įtartinas garsas. Ragana greitai čiupo raktą nuo garažo spynos ir spruko lauk, o Pjotras taip ir neatsiliepė į tą skambutį. Pasprukusi laukan, ragana nuskrido ant gretimo namo stogo, kurio balkone sėdėjo ir visą šį nuotykį gerai matė mergaitė, vardu Titusa. Ji buvo netekusi žado. Juk ne kiekvieną dieną pamatysi kaimyną gąsdinančią raganą! O viską matė ji todėl, kad kaimynas Pjotras buvo gaivaus oro mėgėjas ir turėjo milžinišką langą, kuris driekėsi per visą sieną, o užuolaidų dar nebuvo nusipirkęs. Ji stengėsi nejudėti, kad tik ragana, kuri buvo visai šalia, jos nepastebėtų. Kas gi dabar bus? Štai ir įklius ji su savo nemiga. Jei ta ragana čia labai ilgai sėdės? Bet taip neturėtų būti. Juk tai ragana! Ir tada, jai taip bemąstant, Titusa išgirdo raganos dejavimus.
-   Kodėl man taip nesiseka? Kam tie Brantozaurai čia gyvena? Juk jei nebūtų čia jų buvę, nebūčiau nutūpusi tiesiai į Keramiko nasrus, nebūtų mano šluota sulūžusi! Dabar tas auto mechanikas mane pamatė ir aš jį tikriausiai mirtinai išgąsdinau! O kaip dabar reikės pasiimti įrankių susitaisyti šluotai? Kaip dabar grįšiu namo? Ką man dabar daryti? Jeigu pareisiu namo pėsčia, užtruksiu ne vienerius metus, o dar ir kitos raganos mane išjuoks! - klausėsi Titusa. Ji pagalvojo, kad galbūt ragana nėra tokia bloga, kokia atrodo, ir gal jai reikėtų padėti?
-   Ponia ragana, aš turiu įrankių! Gal jums jų reikėtų? - įsidrąsino Titusa. Ragana iš netikėtumo net pašoko ir vos nenubildėjo žemyn nuo stogo.
-   Kas tu tokia, kad drįstum su manimi kalbėti? - pasišiaušė ragana.
-   Aš noriu jums padėti susitaisyti šluotą, - pasakė mergaitė.
- Tikrai? Tu man padėsi? - nustebo ragana. Jos visi visada labai bijojo, o štai čia atsirado mergaitė, kuri ne tik jos nebijo, bet dar ir siūlosi padėti!
-   Gali man padėti, - sutiko ragana. Kai tik mergaitė jai padavė įrankius, ji juos susikišo į kišenę ir pasakė:
-   Ar nori paskraidyti su manimi?
-   Bet jūsų šluota sugedusi! - paprieštaravo mergaitė Titusa.
-   Tuojau pataisysime, - suveikė jos raganiškas instinktas. Ji žaibo akimirksniu susitaisė šluotą, na, ne visai vykusiai, bet gal partemps ši sukriošusi šluotelė namo. Atsisėdo ant jos Telesfora, pasiėmė mergaitę ir išskrido per balkoną.
-   Na, ar patinka? - džiūgavo ragana.
-   Labai, - atsiduso mergaitė. - Ponia ragana, ar jūs norėtumėte mane pasiimti už mokinę?
-   Ar labai nori? - susigraudino ragana.
- Taip, - širdingai pasakė mergaitė Titusa.
- Na, tuomet skrendam! - išsišiepė ragana. Ji buvo labai sena. Jai žūt būt reikėjo susirasti mokinę, kuri ją pavaduotų, kai ji mirs. Visos raganos jau turi, štai dabar ir ji turės! Tam tikrą dieną jos turės išeiti ir pėsčiomis nukeliauti iki auksinio drakono. Tam išbandymui vyriausiasis raganius Aloyzas duos šimtą metų. Jei jos nenukeliaus – mirs, o jei nukeliaus, taps amžinai jaunomis ir tarnaus pačiam garbingiausiam visame pasaulyje – Auksiniam Drakonui. Tik nedaugeliui raganų yra pavykę ten nukakti, o vietoj jos juk turės likti kas nors! Ir nors ragana aiškiai žinojo, kad bus atimtos jos visos galios tam šimtui metų, tačiau vis tiek laukė tos kelionės. Mirtis nėra tokia baisi, kaip atrodo, o tarnystė pas Auksinį Drakoną yra visų raganų svajonė. Ir taip jai besvarstant, o Titusai besigrožint nuostabiais vaizdais, rugpjūčio pirmoji paruošė joms labai į domių ir intriguojančių nuotykių...
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Kitty Black

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Nu bliamba, fainai :) Galėtų būt ilgesnės pastraipos :)
Keen to the scent, the hunt is my muse.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Lauksiu kitų skaitovų, turiu 8 skyrius, rašau toliau :)
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Kas yra neviltis? Tai jausmas. Jį gali jausti kiekvienas. Jis spaudžia tave iš vidaus ir bando stumti iš išorės. Paprastas klausimas, iškeltas neviltyje: kas tuomet yra viltis?
Viltis. Ji viena ir vienintelė. Dvejų vilčių neturėsi, o jeigu... Jeigu turi, vadinadi nieko neturi. Esi nieko karalius. Tu didžiuojiesi savimi, bet tavo sudužusios vilties šukės susminga į sielą. Ji lieka sužeista, o viltis išlieka. Joje. Tik sudužusi į daugybę žeidžiančių šukių. Tai gal nereikia vilties?..
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
***
Krenta lapai, išblyškę, prislėgti,
Sutežę ir rudi, nevilites atsikandę.
Leidžiasi į balą pagiežingo lietaus,
Apverkia graudžią gyvenimo prasmę.

Nutilo skambieji paukščių balsai,
Džiaugsmo gaidos išsisklaidė ore.
Gruodo gniaužtai žemę surakino,
Tylės ji vargšelė amžinybėj ilgai.

Tamsiu purvu keliai padengti,
Smaugia savyje vandens lašelius.
Nuklojęs takelį, vienišą laukuos,
Nužudęs viltis sau šiurpiai kvatoja.

Medžių šakos svyra žemyn,
Nrgali išlaikyti tamsos aksominės.
Graudžiai dejuoja nakties tyloje,
Šluosto žvirbliui ašarotas akis.

Ūbauja apuokas, praplėšia pilkumą,
Praneša žinias, nelaimes pranašauja.
Išbaido jaukumą, po medžiu apsistojusį.
Iškleidžia sparnus ir nusklendęs nukrečia šakos lašus...
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 467
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
Nėra ritmo. Nesiriša. Aš atvira.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • *****
  • 1007
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Žiupsnelis savęs
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Nagi, merginos ir mergaitės, nesusipykit tik. :)

Baby it's cold outside~