0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

• III kursas
  • *
  • 40
  • Taškai: 3
Ats: Ilgas nenaudojamas koridorius
« Atsakymas #255 Prieš mėnesį »
Džeinė nužvelgė Dori ir dar kartą optimaliai įvertino, ar ši juodaplaukė sugebės iškėsti visas tris, o gal keturias, patyčių kurso dalis. Vis dėl to, tai juk pačios Džeinės Klerės kursai! Mendel turėtų džiaugtis, jog blondinė jai suteikė tokią didžią galimybę mokytis iš jos.
-Hm, gerai. Ženk paskui mane. Ir neatsilik.
Tai paliepusi, Džeinė apsisuko ir jau žadėjo eiti iš ten, kur atėjusi. Su naująja mokine ieškoti aukų. Tačiau už kelių žingsnių ją pasitiko abejonės banga- kas, jeigu Dori nėra patikima? Galbūt tiesiog paliks Klerę po pirmosios pamokos? Na, bet tai jau būtų tikrai ne Bromley bėdos.
Bromley svarstė, kokios bus kitos patyčių kurso pamokos- be abejo, reikės kokios nors išdaigos. Tik klastuolė akivaizdžiai nesumastė, kas per išdaiga tai galėtų būti. Galbūt kokie spąstai, ar kas.. Ne, Džeinė šiuo metu apie tai negalvojo. Šią akimirką jai svarbiausia buvo patyčių pamoka Dori Mendel.
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)

*

Neprisijungęs Dori Mendel

• II kursas
  • *
  • 312
  • Taškai: 156
Ats: Ilgas nenaudojamas koridorius
« Atsakymas #256 Prieš mėnesį »
Džeinė paliepė Dori eiti paskui ją ir pirmakursė iškart paklausė vyresnėlės. Tačiau netrukus šviesiaplaukė, regis, susimąstė. Galbūt ji dvejoja? Kodėl? Taip tikrai negali būti. Juk per nuodų ir vaistų pamoką Džeinė gerokai pasijuokė iš tos nevykusios grifės. Tai kodėl ji turėtų abejoti dėl patyčių iš kitų dabar? Mendel prikando lūpą. O gal ji mano, kad aš per daug skysta iš kitų tyčiotis? Gal vis tik tai aš jai pasirodžiau nevykusi? Nusigandusi tokios minties Dori kaip tik įmanydama nustatė kuo klastuoliškesnę, klastingesnę, atsainesnę miną, kad tik labiau primintų savo koledžo atstovę. Dabar ją apniko noras eiti ir kuo greičiau sutikti kokio nors kito koledžo mokinį, geriausia - iš Grifų gūžtos, ir kaip reikiant jam įkrėsti malkų. Tokių minčių lydima Dori paspartino žingsnį, ištiesė galvą ir nusuko už kampo dingdama iš šio apleisto koridoriaus. Dabar bus metas jai ir Džeinei parodyti, ką klastuolės sugeba.