0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

 • VI kursas
 • *
 • 187
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Kol Žaneta atsigavo, praėjo šiek tiek laiko. Mergina stebėjo aplinkui ją miegančius ir jau besi budinančius mokinius. Mergina ir pati jau nesuprato kodėl taip persigando kvailo sapno. Laukinių gyvūnų ir laisvėje ir nelaisvėje yra mačiusi pakankamai, aiškų jų beėdančių dar nėra regėjusi. Galbūt tai ir sukėlė jos stiprias emocijas. Tačiau šiek tiek pakvėpavus ji pyktelėjo ant savęs už tokias paikas reakcijas. Kai, jos nuomone, nusiramino pakankamai ji išsitraukė pergamento ir plunksną. Ėmė rašyti, nors ir sapnas sutrukdė, nenorėjo dėl jo neatlikti pamokos užduoties.
Citata
1. Ką sapnas priminė? Mamos (arba teoriškai mano) miško valdą. Taip pat paplūdimys buvo sudarytas iš kelių atskirų paplūdimių kuriuos jai yra tekę matyti.
2. Kas sapne vyko? Kūnas kuriame buvau bėgo pro skirtingus kraštovaizdžius, stebėjo ėdantį lokį.
3. Ar mąstydama kažką jaučiu? Pačiam sapne - ne, tik atsikėlus mane užplūdo emocijos.
4. Kokia perkeltinė prasmė galėtų slypėti? Nesu tikra, galbūt kažkas susiję su atleidimu mamai, arba kad reiktų pakeisti mąstysena (kalbant apie mamą).
5. Išskirtinis simbolis - Lokys ryjantis elnės vidurius.
6. Dabartinė būsena - Sutrikusi, šiek tiek išsigandusi. Pykstu ant savęs už tokias paikas emocijas dėl nelemto sapno.
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
Kai tik švilpė atsidūrė vandenyje, tolumoje pastebėjo didžiulį laivą plaukiantį tiesiai į ją. Mergaitė nekreipė dėmesio ir toliau maudėsi vandenyje. Po kelių akimirkų, laivas buvo tiesiai prie Michelles, kuri pradėjo cypti. Laivas visu smarkumu trenkėsi į pirmakursę, kuri, po to, atsidūrė gilioje tamsioje duobėje. Aplinkuj nieko nesimatė. Geltonplaukė gulėjo kaip negyva iki tol, kol ant kojų nepajuto kažko ropojančio. Rivera staigiai atsisėdo ir iš kažkur įsijungė šviesos ir mergaitė sėdėjo virtuvėje pas močiutę. Ji pažvelgė į savo kojas ant kurių buvo didžiulis riebus voras. Vienuolikmetė pradėjo klykti, bet, deja, didžiulis voras įšoko į švilpės burną.
Tuoj pat italė prabudo su labai pagreitėjusiu kvėpavimu. Ji giliai įkvėpė ir iškvėpė kelis kartus, kol mergaitė visiškai nusiramino. Daugiau niekada gyvenime nedarysiu tokių užduočių. Pradės kiekvieną naktį vorai sapnuotis. Ot tada smagios naktelės bus! Šiek tiek suirzusi Michelle pasiėmė ant stalo anksčiau padėtą plunksną, pamirkė ją į rašalą ir pradėjo rašyti apie savo ką tik susapnuotą sapną.
Citata
Ką sapnas priminė? Beprotišką vorų baimę.
Kas sapne vyko? Maudžiausi Tirėnų jūroje, į mane atsitrenkė didžiulis laivas ir tada atsidūriau gilioje tamsioje duobėje. Pajaučiau kažką ant savo kojų ir atsisėdau. Atsidūriau močiutės virtuvėje ir pamačiau didelį vorą, kuris įšoko man į burną.
Ar mąstydamas kažką jaučiu? Nupurto šiurpuliai.
Kokia perkeltinė prasmė galėtų slypėti? Leisiu laiką linksmai iki tol, kol susidursiu su savo didžiausiomis baimėmis neįtikėtiniausiose situacijose.
Išskirtinis simbolis: voras.
Dabartinė būsena: bandau nusiraminti, nes vorai stovi akyse.
Viską išsakiusi lape, Michelle padėjo lapelį ant profesorės stalo ir, baigus pamokai, išėjo iš kabineto.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
Laikas tiksi, pamoka ėjo į galą ir ta mintis tik ramino mergina. Taip, pirmoji pamoka buvo lengvas iššūkis jai. Elridė turėjo permąstyti tai, kaip ji nori daryti pamokas pamačiusi, kokie iš tikrųjų vaikai yra. Jai teko permąstyti savo dėstymo būdą, nors kurso tai nepakeisi...
Taip. Puiku, kad ji išgyveno tokią pamoką. Puiku, kad visi vaikai gyvi ir niekas nieko nepaskerdė, nors dabar Elridė buvo įsitikinusi, kad kažkurioje pamokoje, nebūtinai jos, tai gali tikrai įvykti. Ir būtų sunku pripažinti, kad baltapūkė nenorėjo, kad tai įvyktų jos pamokoje. Vis dėl to, gera kova tikrai įdėtų prieskonių jos gyvenimui Hogvartse. Bet, turbūt, ir be tokio dalyko jos metai bus pilni "prieskonių". Vis dėl to, su tais pačiais vaikais teks kamuotis visus metus, o šie per tiek laiko neaišku kiek dalykų gali susigalvoti...
-Bent jau nenuobodu...-tyliai sau tarusi mergina žvilgtelėjo į laikrodį ir sau linktelėjo.-Na ką, pamoka baigta, kiek padarėte tiek, kas dar nepadavė padėkite lapus ant mano stalo ir sėkmės nepribaigiant vieni kitų kitose pamokose,-pabaigusi kalbėti ji prisislinko prie krūvelės prikrautų lapų ir giliai atsiduso. Ir kodėl mergina davė sau tiek darbo?


Ačiū dalyvavusiems, dėl vertinimų, kada jie atsiras, nepažadu, tačiau turėtų iki naujųjų metų