0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Biburio upėtakių ferma (Biburis, Anglija)
« Atsakymas #15 Prieš 1 dieną »
Melinda apsidžiaugė gavusi jūrų arkliuko balioną. Šis sklandė ore, pririštas prie virvelės, nors ir nebuvo magiškas. Mergaitei tai paliko didelį įspūdį.
Deja, mamytei taip gerai nesisekė su žuvytės uodega, ir jie visi patraukė kitur. Dabar jau Melindai būtų įdomu paieškoti lobio, tą ir pasakė tėveliams.
Prie jų priėjo dėdė su ilgais plaukais, maždaug tokiais, kaip mamytės, tik kitokios spalvos. Mergaitė suprato, kad mamytė jį žino iš seniau. Nors paprastai ji būdavo drąsi, bet šį kartą kažkodėl tylėjo. Ji priėjo prie tėtuko, įsikibo jam į ranką ir prisiglaudė.
- Man keturi, - pasakė Melinda, kai tas dėdė paklausė jos amžiaus. - Vienodoms mergaitėms iš darželio irgi du metai, - pareiškė įsidrąsinusi. - Aš jų neskiriu. O mano draugui Timiui šeši.

*

Neprisijungęs Felissa Deverell

  • Burtininkė
  • ***
  • 184
Ats: Biburio upėtakių ferma (Biburis, Anglija)
« Atsakymas #16 Prieš 1 dieną »
- Aš jau ir pamiršusi buvau, kad Tonis mane taip vadino, - nusijuokė. - Ta pati Kerė, kuri vasarą atvažiuodavo pas senelius į Biburį? - paklausė vaikystės draugo. - Nežinojau, kad ji burtininkė.
Iš Felissos lūpų nugriaudėjo smagus juokas, Bernardui pajuokavus apie profesijos keitimą. Jai buvo įdomu, kaip jos vyras sutartų su Toniu, gal visgi rastų kažką bendro. Be to, kad Tonis žavėjosi juo kaip sportininku.
- Aš irgi netikėtai sužinojau, - Tonis gūžtelėjo pečiais. - Ji mokėsi Biobetonse, mat šeima išsikraustė į Prancūziją jai dar esant mažai. Anglijoje liko tik žiobarai seneliai. Dar nežinome, ar dukra turi magiškų sugebėjimų, bet tikriausiai anksti jiems pasirodyti ir nereikia tikėtis kažko tokiame mažame amžiuje.
Felissa net nesvarstė galimybės, kad Melinda gali neturėti magiškų sugebėjimų, bet tikriausiai toks klausimas natūralus, kai šeimoje yra žiobarų.
- Melinda turi omenyje mano draugės dvynes, - paaiškino. - Kai grįžome į Jungtinę Karalystę, labai laiku sužinojau, kad Kiauliasodyje atsidarė darželis. Taip jau nutiko, kad Melinda, parke sutiktas berniukas ir dvynės pateko į tą pačią grupę. O jūs ar planuojate leisti Amandą į darželį? Ar Kerė ją augina namie?

*

Neprisijungęs Bernardas Deverelis

  • Burtininkas
  • ***
  • 90
Ats: Biburio upėtakių ferma (Biburis, Anglija)
« Atsakymas #17 Prieš 14 valandų »
Bernardas padrąsinamai paglostė Melindai galvą. Tvirtai laikė ją už rankos. Jautė, kad mergaitė gėdijasi. Mergaitė pasakė, kad jau norėtų ieškoti lobio, na, bet dabar jai teks palaukti. Taip jau būna tiems vaikams. Pats vyrukas iš savo vaikystės prisimena. Baisi nuobodybė, kai tėvai susitinka kokius nors pažįstamus ir pradeda su jais kalbėtis.
- Kaip matome, Melindai su skaičiavimu problemų nebus, - nusišypsojo pagirdamas mergaitę, kai ji pasakė kiek metų ne tik jai, bet ir vaikams iš jos darželio grupės.
- Biobetonse? - susidomėjo Deverelis.
Įdėmiau pažvelgė į Tonio šeimą, tačiau šiuo metu Kerė buvo nusigręžusi. Bandė prisiminti kokią nors Kerę iš mokyklos.
- Aš irgi mokiausi Biobetonse. Užaugau Prancūzijoje, - šyptelėjo.
Toniui prakalbus apie magiškus sugebėjimus Bernardas viduje net kiek nusigando. Jis niekada nepagalvojo, jog Melinda galėtų būti nevertėlė. Nors, aišku, jeigu ir būtų, jo meilė dukrai nuo to tikrai nepamažėtų.
Tiesiog pačiai Melindai būtų sunku gyventi, nes Deverelių šeimos gyvenimas - tikrų burtininkų. Kai kurie magai pripažįsta žiobariškus išradimus, technologijas, tačiau nei Bernardas, nei Felissa tokiais dalykais nesinaudoja. Jeigu paaiškėtų, kad Melinda negali burti, jai daug ko tektų mokytis iš naujo, kaip ir patiems mažylės tėvams. Jie turėtų persikraustyti ir pradėti naują, kitokį, visai nepažįstamą ir tikrai daug mažiau patogų gyvenimą.
- Jeigu ką, tai tikrai šaunus darželis, - pasakė Bernardas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 valandų sukūrė Bernardas Deverelis »

Ats: Biburio upėtakių ferma (Biburis, Anglija)
« Atsakymas #18 Prieš 12 valandų »
Melinda išsišiepė tėveliui pasakius, kad jai nebus problemų su skaičiavimu. Tiesą sakant, skaičiuoti dar ji gerai nemokėjo, o darželio grupės vaikų metus tiesiog įsiminė.
- O kas yra tas Biotonsas? - paklausė tėtuko. - Ar ir aš ten eisiu?
Tėtukas pasakė, kad jos darželis yra geras, ir mergaitė palinksėjo galvelę, jam pritardama. Auklėtoja Sakura tikrai buvo gera, darželio kieme sūpynės buvo įdomios, o ir draugai jai patiko. Būdavo dienų, kai ji nenorėdavo eiti namo. Tėveliai toliau kalbėjosi su tuo dėde, ir Melindai darėsi nuobodu. Ji žvalgėsi aplink, kur vaikai žaidė smagius žaidimus, trypčiojo vietoje iš nuobodulio. Negalėdama nustygti vietoje, Melinda pažvelgė viršun į tėtuką ir timptelėjo jam ranką, tarsi norėdama pasakyti "Gal jau einam kitur?".