0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 327
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Švietė maloni rugsėjo mėnesio saulė. Matthew stoviniavo prie šiltnamio durų ir mąstė. Labiausiai mąstė apie tai, ką jis čia veikia ir kaip čia atsidūrė. Vėl.
Dvejus metus Turner jau mokytojavo. Bandė magijos istoriją ir astronomiją. Tačiau, nepaisant to, kad tai nebuvo labai blogai, nutarė, kad jam užteks. Tad po antrųjų mokslo metų iškeliavo į Egiptą. Tačiau ten nutiko kažkas. Matthew neplanuotai pradėjo studijuoti magiškuosius augalus. Per dvejus metus ištyrinėjo, atrodo, viską, kas buvo įmanoma. Ir grįžęs į Isle of Man salą suprato, kad norėtų vėl mokyti. Ir kadangi tikėjosi atradęs save naujoje vietoje, išsiuntė Hogvartso direktorei pelėdą su klausimu, ar šiuo metu mokyklai reikia herbologijos profesoriaus. Kadangi netruko gauti teigiamą atsakymą Turner vėl atsidūrė Hogvartso pilyje. Tačiau vos tik atvykęs čia vėl pradėjo savęs klausti, ką jis čia veiks. Kodėl jis čia? Ar taip pasiilgo mokinių? Neaišku. Tačiau jis dabar yra čia ir reikia pabaigti ruoštis pamokai.
Nepaisant to, kad oras buvo tikrai neblogas, Matthew nutarė šį kartą pamoką padaryti nenaudojamoje klasėje. Jis visiems mokiniams pranešė šią žinią, tačiau dėl visa ko paliko ant šiltnamio durų raštelį, sakantį, kad pamoka vyks dešimtoje klasėje.
Tik atėjęs į klasę juodaplaukis pirmiausia skubiai atidarė langus. Reikėjo išvėdinti per ilgą laiką susikaupusį dulkių kvapą. Ant savo stalo pasidėjo iš šiltnamio atsineštą dėžę. Tačiau po kelių akimirkų padėjo ją ant žemės taip, kad suoluose sėdintys mokiniai nematytų. Kai ateis laikas, sužinos, kas ten yra.
Pagaliau suskambo varpas, pranešantis apie pamokos pradžią. Matthew uždarė langus. Nė nesivargino trauktis burtų lazdelės - nežinia, kuo tai baigtųsi... Profesorius žiūrėjo į besirenkančius mokinius ir galvojo apie tai, ką reikia daryti, kad pamokų lankomumas nesmuktų. Su šia problema jis susidūrė prieš dvejus metus: iš pradžių lyg ir viskas gerai, bet kuo toliau, tuo blogiau...
Tačiau dabar svarbiausia buvo ne tai. Dabar reikėjo pradėti pirmąją šių mokslo metų pamoką. Matthew atsisuko į mokinius ir maloniai prabilo:
- Sveiki. Esu Matthew Turner, herbologijos profesorius. Vyresnieji mokiniai mane galbūt prisimena iš kitų pamokų, tačiau šiemet kalbėsime tik apie augalus. Jeigu turite kokių nors klausimų, drąsiai klauskite.
Turner nutilo. Stengėsi susikaupti ir svarstė, kaip pateikti klausimą. Galiausiai jis prabilo vėl:
- Šiandien pakalbėsime apie žiobariškų ir magiškų augalų skirtumus. Pradėkime nuo teorijos. Kas man galite pasakyti kokių nors augalų, turinčių tiek žiobarišką, tiek magišką variantą, pavyzdžių? Pasakykite, kuo jie skiriasi. Atsakymų nekartokite.
Matthew baigė šnekėti ir žvelgė į mokinius, vildamasis, kad pakils bent viena ranka.

[Pasakote kokį nors augalą, kuris yra ir magiškas, iš žiobariškas. Galite imti tiek iš HP, tiek bet kokį kitą augalą, tačiau augalas turi būti realus. Atsakymų nekartokite. Teorijai laiko turite iki birželio 5 d.]

*

Neprisijungęs Daniela Defoe

 • VII kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • can you cha nge your whole life in a day?
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
    Daniela viena iš pirmųjų pasirodė herbologijos pamokoje, nes norėjo užsiimti vietą priekyje, kur gerai girdėtų profesorių. Greitai susirinkus likusiems mokiniams, mergaitė labai apsidžiaugė išgirdusi profesoriaus klausimą ir nekantravo atsakyti. Būti pirmai buvo šiek tiek nedrąsu, tačiau buvo ir pranašumas- Daniela galėjo kalbėti apie bet kurį pasirinktą augalą:
    -Gluosnis galiūnas yra magiškasis augalas. Nuo žiobariško gluosnio, iš kurio kamieno gaminamos net burtininkų lazdelės, jis skiriasi savo agresyvumu, nes puola visus kas tik prisiartina. Tačiau paspaudus kamiene esančią ataugą Gluosnis galiūnas nurimsta,- mergaitė vos pakėlusi ranką išbėrė greitakalbe, tikėjosi jog kitą kart pavyks lėčiau kalbėti.
    Raudonplaukei grifiukei sunkiai sekėsi suvaldyti savo emocijas, ji norėjo kalbėti ir apie kitus magiškuosius augalus, tačiau nežinojo su kokiais žiobariškais augalais galėtų palyginti. Daniela pyko ant saves už tai, kad negalėjo prisiminti nieko panašaus i mandragorą iš žiobarų pasaulio... Nes būtent mandragora grifiukei atrodė vienas iš įdomiausių magiškų augalų.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 119
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
- Sveiki, profesoriau, - pasisveikino mergaitė įėjusi į klasę.
Jai pasirodė labai keista, kodėl pamoka bus vedama čia, o ne šiltnamiuose.
Išklausiusi užduotį Anika pakėlė ranką ir išpoškino pirmą į galvą šovusį dalyką.
- Magiškoji Mandragora yra kuokštuotas, rusvai žalias augalas. Ji dar yra žinoma kaip Kaukelis. Naudojama kaip gaivinamasis vaistas. Augalas įeina į daugybę priešnuodžių, bet yra labai pavojingas: žmogus, išgirdęs Mandragoros riksmą gali mirti, todėl dirbant su jomis yra naudojamos ausinės. Mandragorų ekstraktas padeda atversti suakmenėjusį žmogų į gyvą. Tuo tarpu yra ir žiobariškoji mandragora. Ši auga gumbais, yra stiprus haliucinogenas. Visos augalo dalys labai nuodingos todėl apsinuodijus šiuo augalu taip pat galima mirti.
Viską išpoškinusi, kaip iš vadovėlio toliau sėdėjo sau rami. Ji labai džiūgavo pamokos tema, nes neseniai bibliotekoje buvo radusi knygą panašia tema ir kaip tik buvo skaičiusi apie visa tai.

*

Neprisijungęs Bella Cullen

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • nėra to blogo , kas neišeitų į gera
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Antrakursė Bella pasisveikinusi su profesoriumi nukeliavo į savo suolą, kurį buvo pamėgusi kiekvienoje pamokoje. Klasės iš dalies buvo panašios. Prasidėjus pamokai Bella nekantravo išmokti apie magiškuosius augalus, tačiau profesorius uždavė sudėtingą klausimą. Pagalvojusi Bella pakėlė ranką, tačiau nežinojo ar tai teisingas atsakymas.
- Žiaunažolė, šis augalas leidžia, žmogui  kvėpuoti po vandeniu, kadangi suvalgius atsiranda žiaunos, atsiranda pelekai, tai palengvina plaukimą vandenyje. Taip pat esu girdėjusi jog žiobarų soduose, gėlių darželiuose, dėl grožio auginamas Čemerys. Šis augalas yra panašus į rožę. Čemerys yra naudojamas magijos pasaulyje gaminant Ramybės eliksyrui, o žiobarų pasaulyje medicininiams tikslams naudojamas. Žiobarų pasaulyje saugomas augalas , nuodingas.
Pabaigus Bella susimąstė ar atsakė teisingai?   

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
  Rugsėjo saulutė kuteno blondinės, snūduriuojančios klasėje, skruostus. Varniukė nerangiai persibraukė delnais per veidą, pasitrynė akis ir pasirąžė. Kad ir kaip to nenorėjo, varnė liko kartoti penktojo kurso, mat per visus įvykius, kurie vyko prieš metus ir mažiau, nebesugebėjo sutelkti dėmesio į save. Penktakursė apžvelgė klasę, šiek tiek suraukė antakius. Kiek daug mažių. Galėjau vis dėl to išsilaikyti egzaminus. Paklausiusi kitų mokinių atsakymų Adelė atsidususi kilstelėjo ranką ir prabilo:
- Akonitas yra tiek magiškas, tiek žiobariškas augalas. Turi gydomųjų savybių, tačiau ir nuodingųjų. Pavyzdžiui žiobarų pasaulyje šis skaitomas kaip vienas iš nuodingiausiųjų augalų pasaulyje,- sekundėlei nutilo, nusižiovavo ir tęsė toliau.- O štai burtininkų pasaulyje jis turi daugiau gydomųjų savybių bei dažnai naudojamas vaistų gamyboje. Akonitas yra pagrindinis ingredientas eliksyre, kurio pavadinimo neatsiminsiu, kuris neleidžia vilkolakiams prarasti proto po transformacijos.
  Baigus kalbėti blondinė sudribo suole. Jos galvoje nevirė mintys apie neteisingus atsakymus kaip anksčiau. Šiai tik buvo svarbu šiais metais pereiti į šeštąjį kursą ir pailsėti. Kažkas širdutėje jai nedavė ramybės. Ji vis suspurdėdavo. O ne, tikiuosi, to nebus. Adelės mintys buvo suprantamos tik jai. Ir niekas negalėjo sužinoti apie ką ji mąsto. Dangaus mėlynės akys žvilgtelėjo į mokytoją, kuris anksčiau dėstė astronomiją, o tuomet nusuko žvilgsnį į langą, trumpam išeidama į iš šio pasaulėlio į savąjį.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Aaron Atkins

 • III kursas
 • *
 • 29
 • Taškai: 34
 • Lytis: Vyras
 • raudona
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Vaikinukas su gera nuotaika pėdino į herbologijos pamoką. Saulutė lengvai šildė berniuko odą ir kėlė šypseną. Vasara jam buvo linksma, bet ne pakankamai, kad nenorėtų grįžti į tokią vietą kaip Hogvartsas.
Pasiekęs šiltnamius Aaron nuskanavo profesorių ir suvokęs, kad šis dėstė visai kitą pamoką prieš metus, vos vos šyptelėjo. Ar taip atrodo žmonės, kurie geba viską? Šmėstelėjęs klausimas privertė vaikį susimąstyti, kadangi, aišku, jis pats labai mielai būtų "visų galų meistru". Bet, būti paprasčiausiu kerėtoju jam irgi neatrodė taip blogai.
Pamokai prasidėjus Aaron labai greit įtempė savo smegeninę, kadangi herbologija jam buvo gan naujas dalykas, o augalus jis galėtų išvardinti vos kelis. Bet visgi, klausimas nebuvo jam toks sunkus, nes vaikis labai mėgo grybauti.
-Hm, turbūt vienas iš paprastesnių...-pakėlęs ranką berniukas ėmė dalintis savo žiniomis.-Yra paprastas, žiobariškas Baravykas, kurį žiobarai valgo ir yra magiškoji jo atmaina. Pavadinimas netgi per daug nesiskiria, nes prisideda tik žodelis magiškasis. Jis naudojamas eliksyrų gamybai nors atitaikyti kitus ingredientus su šiuo grybu yra labai sunku.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • V kursas
 • *
 • 140
 • Taškai: 30
 • Lytis: Vyras
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Berniukas užsimiegojęs traukė į herbologijos pamoką, nors saulė jau kurį laiką kabėjo danguje.
Suzu atostogos buvo labai tingios, kadangi miegoti ėjo jis labai vėlai, kėlėsi taip pat vėlai, o atsikėlęs didžiąją dalį laiko pradrybsojo lovoje nustumdamas visus darbus kitai dienai, o tada jau sutemus pėdindavo pasivaikščiot ar šiaip kažką įdomesnio paveikti, mat nenorėjo, kad vasara visiškai veltui būtų.. Taip ir praėjo vasara, galima sakyti per penkiolika minučių.
Pasiekęs šiltnamius Suzu nužvelgė profesorių ir nieko neklausęs, kadangi jam jau buvo įprasta profesorių kaita, ėmė laukti pamokos pradžios.
Kol pamoka prasidėjo vaikis truputėlį prasibudino, nors vis dar svarstė, kodėl vasara taip greit prabėgo, o tada jo mintys labai greit peršoko prie augalų, kadangi atsakyti į klausimą jis norėjo.
-Hm... Plačiašakis vynmedis yra magiškoji atmaina vynmedžio. Plačiašakio vynmedžio šakos ir lapai yra kur kas platesni nei vynmedžio ir šio medžio vaisiai dažnai naudojami gydomiesiems eliksyrams.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 106
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Jay atsiduso. Grifė stikliniu žvilgsniu varstė raštelį, pakabintą ant šiltnamio durų. Taigi, pamoka vyks nenaudojamoje klasėje... Bent jau nereikės svilti su tais puvėsiais ir žolėmis. Rugsėjo kvapas skverbėsi į mergaitės plaučius ir ragino pabėgti nuo triukšmo, rasti pavėsį ir pasnausti. Tačiau baimė pavėluoti nugalėjo ir ji vėl įsmuko į pilį.
Įžengusi į dešimtąją klasę, greitomis linktelėjo profesoriui ir krito į paskutinį suolą. Herbologija, švelniai tariant, jai nepatiko. Jay įsitikinusi, kad augalai jos taip pat stipriai nekenčia, kaip ir ji jų. Tada kodėl kiekvienas jos auginamas augalas nuvysta?
Laukdama pamokos pradžios, ji ilgais pirštais ploname dulkių sluoksnyje, nusistojusiame ant suolo paviršiaus, piešė įvairiausias formas. Pakėlusi akis, nužvelgė kitus mokinius. Vienas vaikinukas, regis, buvo euforijos būsenoje dėl į jį šviečiančių saulės spindulių.
- Gal jis vykdo fotosintezę... - tyliai panosėje sumurmėjo Jay, nesuprasdama žmonių, besimėgaujančių saule.
Prasidėjus pamokai, Jay vienu staigiu judesiu nubraukė dulkes ir ėmė klausytis profesoriaus, besivildama, kad šiandien nereikės terliotis su augalais, nors ir žinojo, kad šis jos noras greičiausiai neišsipildys.
Išklausiusi klausimą, nutarė į jį atsakyti. Kadangi praktika jai sekėsi tiesiogine to žodžio prasme tragiškai, reikėjo bent kiek pasižymėti teorijos dalyje.
Palaukusi, kol kiti mokiniai baigs kalbėti, pakėlė ranką ir tarė:
- Česnakas taip pat yra ir magiškasis, ir žiobariškas augalas. Žiobarai jį dažniausiai naudoja kulinarijoje, na, o mes jį galime panaudoti ginantis nuo vampyrų. Jis taip pat dažnai įeina į eliksyrų, skirtų kaulų lūžiams, perdėtam mieguistumui gydyti.
Baigusi kalbėti, Jay nuleido galvą ir pirštu nubraukė dar vieną dulkelę nuo suolo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Jay Reye »
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 327
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Pamatęs pakeltą ranką, Matthew vos nepašoko iš džiaugsmo. Panašu, kad bent šiandien mokiniai yra nusiteikę darbui pamokoje. Nors buvo tokių, kurie, atrodo, pamokoje pasirodė tik tam, kad pagaudytų varnas, Turner buvo patenkintas. Jis bent jau sulaukė net kelių atsakymų. Ir panašu, kad mokiniai žinojo, apie ką kalba. Juodaplaukis nutarė, kad šį kartą nieko neužsirašinės. Pasitikėjo savo atmintimi. Tikėjosi, kad mokslo metų pradžioje galva bus pakankamai darbinga. Ties kokiu trečiu atsakymu Grifų Gūžtos vadovas pasigailėjo tokio sprendimo, tačiau pergamentas buvo nukištas kažkur giliai. Matthew nenorėjo pradėti raustis stalčiuje, kol mokiniai sakė savo atsakymus. Tad profesorius klausė ir apmaudžiai pagalvojo, kad teks apsieiti be kiekvieno atsakymo aptarimo. Labai norėjosi tą padaryti. Tačiau kai kuriuos tikrai pamiršo, o nutarė, kad jau geriau neužsiminti nė apie vieną, nes mokiniai, kurių atsakymai buvo pamiršti, jausis tikrai prastai...
Tad supratęs, kad daugiau niekas nebepasisakys Matthew nusišypsojo ir pratarė:
- Atsakymai puikūs. Džiaugiuosi, kad žinote, apie ką kalbate. O dabar ta pačia tema pakalbėsime praktiškai.
Matthew išsitraukė paslaptingąją dėžę ir ją atidarė. Svarstė, kaip gi čia geriau pristatyti praktinę užduotį. Kurį laiką pamąstęs profesorius vėl prabilo:
- Šioje dėžėje yra sudėti maišeliai. Kiekviename maišelyje yra du mažesni. Šiuose maišeliuose yra augalo lapas/sėkla/šakelė ar dar kokia nors dalis. Viename maišelyje augalas yra žiobariškas, kitame - magiškas. Nepražiopsokite: kiekviename maišelyje yra po numeriuką, taip pat ir augalo pavadinimas (jis abiems augalams yra tas pats). Jūsų užduotis: jūs turite nustatyti, kuris augalas yra žiobariškas, kuris - magiškas. Kaip tai darysite, yra jūsų valia: galite naudoti burtų lazdeles, galite uostyti, galite skaityti medžiagą vadovėlyje. Tik jokiu būdu augalų neragaukite! Kai kurie yra nuodingi. Baigę darbą ant lapelio užrašykite, kuris augalas buvo magiškas ir kuris žiobariškas.
Turner nutilo. Jis pagalvojo, ar pasakė viską. Nutarė, kad taip. Jeigu ką, mokiniai gali pakelti ranką ir paklausti. Dėl visa ko Matthew pridūrė:
- Jeigu turite klausimų, drąsiai klauskite.
Matthew atsisėdo ant kėdės ir pasiruošė stebėti mokinių darbą. Kažkokia nuojauta kuždėjo, kad kam nors būtinai prireiks pagalbos...

[Trumpai užduotis: nuo profesoriaus stalo pasiimate maišelį, kuriame yra du lapeliai/dvi šakelės/etc. - jūsų valia. Jūsų užduotis yra nustatyti, kuris augalas magiškas, kuris yra žiobariškas. Lapelis, kurį atnešate profesoriui, turi atrodyti maždaug taip:

Citata
Vardenis Pavardenis, 0 kursas, koledžas
1. Magiškas;
2. Žiobariškas.

Jeigu kyla kokių nors klausimų, parašykite asmeniškai. Jeigu reikia kokios nors pagalbos iš Matthew, galite drąsiai prašyti, tik dėl visa ko parašykite ir asmeniškai. Jeigu norite, galite sugadinti augalus ar kaip nors kitaip "prisidirbti". Tik turėkite omenyje, kad Matthew yra labai silpnas burtininkas, iš bet kokios kebeknės jūsų neištrauks. Buvo pasakyta augalų nevalgyti. Jeigu valgys, už tai balų nemažinsiu (tik nežudykite veikėjų), tačiau toks mokinys gaus areštą.
Augalus išsirinkite patys. Galite imti iš HP, galite paimti ir bet kokį kitą realų augalą (HP neminėtą). Tačiau siūlau paimti kokius įdomesnius augalus - ir patiems bus įdomiau rašyti.
Bent du postai praktikai. Pamoką uždarysiu birželio 15 d.]

*

Neprisijungęs Simuxas Kirvukas

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Štai ir mano pirmoji pamoka pamanė Simuxas eidamas gražiu Hogvartso mokyklos kiemu į Herbologijos pamoką.
Hogvartse Simuxas yra gan trumpą laiką, tačiau jis jau spėjo pasijusti lyg namuose.
Einant link šiltnamių jo galvoje nebuvo jokių minčių, jis klausėsi paukščių čiulbėjimo, uždraustojo miško medžių ošimo, mokinių džiaugsmų gavus pagirimą iš profesoriaus. Ir taip eidamas net nepastebėjo, kad jau priėjo šiltnamius.
Profesorė atėjo dar po kelių minučių ir pradėjo pamoką.
Iš pradžių pasisveikino su mokiniais, o mokiniai, kaip vienas sušuko:
- Labas rytas, profesore.
Profesorė aiškino apie Mandragoras. Ji pasakojo, kad jos yra labai naudingos tačiau ir pavojingos.
Simuxas stebėjo, kaip profesorė rodo savo jaunas Mandragoras ir pasakoja apie jas.
Pasibaigus pamokai jis su keliais draugais ėjo į savo koledžo bendrąjį kambarį ir kalbėjosi apie įspūdžius iš pirmosios pamokos.
Bendrajame kambaryje Simuxas draugams pasakė:
- Tai yra antrieji mano namai, o mūsų koledžo nariai yra man, kaip broliai ur seserys.

Matthew: veikėjo mintys turi būti rašomos pasviruoju šriftu. Taip pat pamokose postas turi būti susijęs su tai, ką rašė profesorius. Tu turi atlikti profesoriaus pateiktą užduotį, o ne rašyti tai, ką sugalvojai pats. Dėl to šitas postas yra visiškai netinkamas. Iki pamokos pabaigos turi laiko atlikti praktikai (kuriai yra reikalingi bent du postai).
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
  Šildanti skruostus saulutė ir profesoriaus skirta užduotis Adelei buvo suderinama. Mergina kiek apsidžiaugė, jog nereikės eiti į šiltnamį ir raustis po žemes. Pažvelgė į savo trumpus pirštus su dar trumpesniais nagais ir nusišypsojo. Na, ir šiltnamį nebūtų jų labai sugadinusi. Ilgai nemąsčiusi žemaūgė nupuškavo profesoriaus stalo link ir išsirinko, jos nuomone, ne itin retą augalą. Pasiėmusi maišelį su rūta sugrįžo į savo vietą. Palikusi savuosius augaliuko lapelius ant stalo nuskuodė lentynos su knygomis link. Išsirinkusi pačią paprasčiausią knygą ,,Tūkstantis stebuklingų žolių ir grybų'' vėlgi atsidūrė prie savo suolo. Susiradusi knygoje rūtos aprašymą, penktojo kurso mokinei šovė į galvą mintis, tačiau ši buvo beveik įsitikinusi, jog profesorius Matthew to neleis jai padaryti. Hm, bet pabandyti gal verta.
- Proferiaaau,- nutęsė Adelė kaip maža mergaitė. Ši visad taip daro kažko prašydama.- Pasirinkau rūtą ir man šovė tokia mintis, khem, kaip patikrinti, kuri žiobariška, o kuri ne,- lėtai kalbėjo šviesiaplaukė.- Kaip žinoma, šis augaliukas yra skirtas kaip priešnuodis. Prašau, prašau ar galėčiau gauto kokį nors nuodą ir jį sugirdyti kam nors? Nebūtinai kažkuriam iš čia esančių, bet kad ir kokiai žiurkei. Prašaauu,- mėlynos akys meiliai pažvelgė į profesorių.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 327
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Matthew buvo įsitikinęs, kad šita pamoka praeis ramiai. Na, juk kas gali atsitikti šioje nesudėtingoje pamokoje? Juk mokiniams užtenka tiesiog pasirausti knygose... Net jeigu pauostys augalus, viskas bus gerai. Turner labai tikėjosi, kad nė vienas nesugalvos jų valgyti. Per vėlai pagalvojo, kad gal vis dėlto nereikėjo imti augalų, kurių lapai yra labai nuodingi. Tačiau kas padaryta, padaryta, nebeverta gailėtis.
Vos po kelių minutėlių juodaplaukis išgirdo gailų šauksmą. Jis iš pradžių net nesuprato, kad čia tikrai mokinė. Iš balso nutarė, kad ji tikrai bus pirmakursė. Dėl to apsižvalgęs ir pamatęs mažiausiai ketvirto kurso mokinę, Matthew gerokai nustebo. Ir jam  iš karto kilo įtarimas, kad ši mokinė prašys ko nors, ko jis niekaip negalės leisti.
Išklausyti reikėjo. Tad profesorius Turner ramiai priėjo prie mokinės, ant kurios uniformos perskaitė pavardę Ginger, ir klausėsi, ką jai sakė. Pats jautė, kaip kyla antakiai. Nenorėjo patikėti, kad mergina kalba rimtai.
- Ar tu tikiesi, kad aš tau leisiu čia kažką nuodyti? - pasitikslino Matthew, suprasdamas, kad tai, ko gero, neskamba itin oriai. Tačiau klausimas buvo toks netikėtas, kad profesorius nežinojo, kaip reaguoti. - Panele Ginger, tavo augalas tikrai nėra sudėtingas. Yra daugybė būdų atskirti žiobariškąją rūtą nuo magiškos. Todėl net negalvok apie nuodus.
Žinoma, Matthew net ir norėdamas nebūtų galėjęs padėti mokinei. Pats nuodų tikrai nebūtų pagaminęs - su savo nuodų ir vaistų išmanymu jis greičiau išsprogdintų visą klasę... O keliauti pas nuodų ir vaistų profesorę ir vidury pamokos prašyti nuodų? Na, atrodytų tikrai nekaip ir tokios žinios būtinai pasiektų mokyklos direktorę.
Turner dar kartą pažvelgė į mokinę. Įtarė, kad jai atsakymas nepatiko. Bet negi ji tikrai tikėjosi, kad profesorius leis tokį dalyką? Vis dėlto Matthew nutarė, kad reikia akylai stebėti panelę Ginger. Tad profesorius grįžo į savo vietą ir nenuleido nuo jos akių.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
  Blondinė nepatenkinta kažką suburbėjo sau po nosim ir tingiai nušliaužė savo suolo link.
- Kodėl negalima? Gi niekas nemirs. Panele Ginger, augalas nėra sudėtinas ir bla bla bla. O tai ką? Man paprasčiausiai knygose raustis?- Adelė kaip nukriošusi senutė sau burbėjo po nosimi ir nunarinusi galvą atsisėdo ant suolo.
  Pažvelgė į rūtos lapelius, atsiduso. Ji puikiai žinojo kuo jie skiriasi. Vieno kvapas aštresnis, o kito tiesiog  kaip paprastos rūtos. Varniukei tiesiog knietėjo kažką paveikti įdomesnio. Pažvelgusi į profesorių, kuris ją akylai stebėjo, nusijuokė. Vau, tai dabar stebėsim mane, kad nieko neiškrėsčiau? Stebėk. Transfigūracijos žinovė pamąstė ir pažvelgė į rūtos lapelį.
- Geminio.
  Graži lapelio kopija atsirado šalia kitų dviejų. Dabar šviesiaplaukė tik galvojo į kokį gyvūnėlį paversti vieną iš jų. Pasirinkusi patį paprasčiausi, tyliai ištarė:
- Avifors,- juodmedžio lazdele pamosavusi, iš kurios pasklido melsva šviesa, žemaūgė pavertė vieną lapelį į paukštuką.- Jėzau, Šventoji Marijėle, ko tu taip dvoki?!- kostelėjo Ginger ir šiai jau buvo aišku, kad šis lapelis buvo tikrai ne žiobariškas.
  Greit pravėrusi langą išleido paukštuką į laisvę, o pati pažvelgė į Matthew, kuris tikriausiai nebuvo labai patenkintas Adelės veiksmais. Mergina tik nekaltai nusišypsojo ir sugrįžo į vietą prie realių lapelių. Rodos, nuodus teks palikti jiems skirtoje pamokoje.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

 • Šluotų meistras
 • ****
 • 259
 • Lytis: Vyras
 • Mamma mia!
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
   Marcus, vienas iš dviejų Green'ų dvynių, suole įsitaisė arčiau sienos. Astronomijos pamokos vykdavo naktimis, o naktimis būdavo galima snūstelėti... Galbūt ir herbologijoje pavyks daryti taip pat, juk visgi profesorius tas pats.
   Ieškodamas kuprinėje pergamento, grifiukas prasikuitė visą teorinę pamokos dalį. Profesorius į jį, rodos, nereagavo, tad buvo galima daryti išvadą, jog tai darė jis gana tyliai. Visgi išsitraukęs ir pasidėjęs ant stalo seniai benaudotą pergamentą ir plunksną su rašalo buteliuku Marcus'as atsiduso ir žvilgtelėjo į maišelius ant stalo. Labai tingiai atsistojo ir nupėdino pasiimti dviejų šakelių, atrodančių bemaž visai identiškai, bet pažymėtų skirtingais numeriais. Grįžęs į savo vietą berniukas abu mėginius, jei juos galima taip pavadinti, išsitraukė.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 402
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
  Vartydama knygą Adelė visai užmiršo, jog turėjo nuneštu mokytojui lapelį ir taip baigti užduotį. Atsidususi išsiėmė iš krepšio pergamento lapelį ir rašikliu suraizgė:
Citata
Adelė Ginger, V kursas, Varno Nagas.
1. Dešinėje magiška rūta.
2. Kairėje žiobariška rūta.
  Rūtos lapelius gražiai prisegė į jiems reikiamas vietas ir nupuškavusi link profesoriaus atidavė šiam savo darbą.
- Matot, nieko blogo neįvyko,- mielai šyptelėjo blondinė, tačiau vos apsisukus šios mielas šyptelėjimas virto į keistą vypsnį, kuris reiškė, kad kitą pamoką pasistengs Matthew nepalikti ramaus.
  Mėlynakė grįžo į savo suolą, susikrovė daiktus ir laukė kuomet baigsis pamoka. Baisiai norėjo apsilankyti pas slaugę Pomfri. Gal jau laikas nutraukta tą galvos skausmą.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.