0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Michael Stearley

  • II kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Grybų slėnis
« Prieš 7 metus »
Čia yra labai daug voveraičių, baravykų, ūmedžių ir kitų magiškų grybų... Pagrindiniai medžiai yra eglės ir pušys. Vieta yra miško glūdumoje. Šalia grybų
ropoja dėlės, skruzdėlės, aksominės erkės, testraliai. Prie šios vietos teka labai srauni upė, kuri yra 12 cm gylio. Upėje yra labai gražių, iš tolo šviečiančių kriauklių ir akmenukų. Virš upės yra gražus, medinis tiltelis. Dažniausiai čia lankosi Varno Nago ir Klastūnyno burtininkai. Šioje vietoje yra ramu, girdisi tik paukščiukai. Galima skaityti knygas, atlikinėti namų darbus. Šioje vietoje uždrausta naudotis žiobariškais elektroniniais daiktais, kaip telefonais arba bet kokiomis išmaniosiomis priemonėmis, nes upėje plaukioja žuvys, kurias traukia elektros jėga. Nežinia ką jos padaro su kompiuteriais ar kt., bet elektronika dingsta!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lancer Hirayn »

*

Neprisijungęs Grantacija Gerietė

  • VI kursas
  • *
  • 82
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kaip nėra jūros be bangų,taip gyvemino-be liūdesio
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
Grantacija kaip visad vaikščiojo uždraustuoju mišku.Mergaitei buvo nežinia dėlko jis vadinamas uždraustuoji,bet į jį eiti niekas nedraudžia.Gran tolumoje kažką užmatė,priėjusi arčiau ji pamatė grybų.Keista,uždraustąjį mišką pažįstu,bet jų dar nebuvo.Mergaitės dėmesį patraukė upelis čiurlenantis šalia grybų krūvos.Gran priėjo prie jo atsitūpė ir žvelgė į upelį,kuris atrodė numiręs nuo pavasarinio oro,jame nebuvo nieko gero.Tik kriauklelės ir akmenukai.Nebuvo net žuvų.Grifę tai ir nustebino.Mergaitė pamatė eglę,kurios šakos palei žemę,atstojo vietą atsisėsti.Grifė ten ir nupėdino,tiesa,ji be galo bijojo visų tų padarų,kurie ropojo palei kiekvieną žemės lopinėlį.Bet Gran sugebėjo įveikti savo baimę ir atsisėdusi ant medžio šakų,lakė,gal kažkas ateis?

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 69
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Grįždama iš Magijos Ministerijos, Andrea nusprendė pasivaikščioti Uždraustajame miške. Juk ji taip seniai ten buvo, tik tada, kai mokėsi Hogvartse! Ministerijos darbuotoja užsimanė miške pasidairyti visokių gyvūnų, o jų ten buvo pilna. Eidama siaurais, žolėmis apaugusiais takeliais, buvusi varnė pamatė slėnį, kuriame buvo pilna grybų. Čia tvieskė saulė, tad buvo labai šilta.   Kaip nekeista, į šią vietą merginai neteko užklysti. MM darbuotojai čia atrodė labai įdomu, be to, ji dirbo Magiškų gyvūnų departamente, todėl gyvūnus mėgo. Priėjusi prie apžėlusios pušies, Andrea  ant jos kamieno pamatė grupelę aksominių erkių. Nors tai buvo žiobariški padarai, jai jie buvo žinomi. O taip, dirbant tokį darbą, kaip jos, galima visko sužinoti. Taigi, nusprendusi paėjėti toliau, mergina pasijautė nuvargus, tad prisėdo netoli upės, kuri buvo žiauriai keista. Stebėdama upėje šmėžuojančias kriaukles, Andrea išgirdo žingsnius. Atsisukusi pamatė mergaitę, regis ji buvo grifė. Norėdama neišgąsdinti mokinės, mergina prakalbo:
- Sveika! Nebijok, aš esu Magijos Ministerijos darbuotoja. Kadaise pati mokiausi Hogvartse, - prisiminė gerus laikus Andrea. - Ką čia veiki?
Stebėdama grifę, tamsiaplaukė pamatė iš už medžio išnyrantį žmogaus veidą. Tai buvo dar vienas nepažįstamas mokinys. Ech, - pagalvojo mergina.
1

*

Neprisijungęs Michael Stearley

  • II kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Michael'is  nemėgo ypatingai bendrauti. Jis nusprendė ištirti skruzdėles. Berniukas pasiėmė vieną ir pradėjo skinti žoleles jai kaip maistą. Upelis čiurleno labai gražiai ir ramiai, o paukščių balsai tiesiog liepė jam čia pabūti dar ilgiau. Mokinys atsisėdo ant truputi šlapios žolės ir pradėjo ruošti namų darbus.Čia buvo labai tylu, lyg šalia nebūtų net gyvos dvasios. Kartais jis žvilgtelėdavo pro kraštelį į mergaites ir pažiūrėdavo ką jos veikia. Jam čia patiko. Buvo tikrai taip kaip vietos aprašyme .Michael'is atliko namų darbus. Atsigulė ant žolės ,nes ši diena jį labai išvargino ir jam skaudėjo nugarą. Varnius jau norėjo eiti į savo kambarį ,bet nusprendė ,kad ir kaip nemėgsta bendrauti reikia šio įpročio atsikratyti ir dalyvauti renginiuose ,turėti draugų.Neištvėręs jis tarė :
-Labukas!Aš esu Michael'is Stearley ,pirmojo kurso mokinys ,tik vakar čia atvykau. Kas Jūs tokios?Gal galėtumėte prisistatyti ir daugiau papasakoti apie Hogvartsa?Tai būtų labai įdomu.

*

Neprisijungęs Grantacija Gerietė

  • VI kursas
  • *
  • 82
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kaip nėra jūros be bangų,taip gyvemino-be liūdesio
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
Gran visiškai nustėro,prieš tai Ministerijos darbuotoja,dabar kažkoks Mochael'is.Gran kelis kartus sumirksėjo ir pasirįžo prabilti.
-Taigi, tu Michael,o jūs Ministerijos darbuotoja.Koks jūsų vardas?-kreipėsi į viešnią grifė.-Bėja aš Gran.
Gran,ką tu darai?Kas tau darosi?Tu gal iš dangaus iškritai,ar ką?Gran nusisuko nuo nepažįstamųjų ir nuėjo prie upelio.Atsisėdo prie jo.
-Atleiskit,..-tyliai tarė ji.
Gran manė,kad niekas jos neišgirdo,bet tikriausiai ji baisiai klydo.Gran įžnybė sau į ranką ir laukė,kol kažkuris kažką pasakys,bet jai vėl teko pradėti.
-Atleiskit,aš ne tokia,dažniausiai būnu draugiškesnė ir miške nieko nesutinku,mėgstu jame pabūti viena,gal dėl to taip...-bandė neatrodyti ir taip kvaila grifė.
Grifiukė atsiduso ir toliau sedėjo nusukusi nugarą nuo atklydėlių...

*

Neprisijungęs Michael Stearley

  • II kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
Michael'is manė ,kad Gran nebuvo labai drąsi. Nors ji ir šnekėjo vis užsikirsdavo. Jis ją suprato ,pats buvo toks kai atvyko ,o atvyko prieš dvi dienas. Varnius prisiminė kaip čia atvyko .Kaip vos spėjo į traukinį, paskui pamiršo nusipirkti vieną knygą.Jis nusikvatojo gana garsiai ''Ups ,čia truputėli per garsiai. O gal neišgirdo?!"nors jis buvo įsitikinęs ,kad visi tai išgirdo vid tiek laikėsi savo tiesos.staiga jis išgirdo kaip mergaitė tyliai tarė "Atleiskit..."Berniukas suprato ,kad mergaitei sunku šnekėti su nepažįstamais žmonėmis ir ,kad dabar reikia būti drąsiam ir užkalbinti Gran
-Aš puikiai tave suprantu.-tarė berniukas -Kelinta diena kaip tu esi Hogvartse? Kiek tau metų?...-Michael'is nepabaigė savo klausymų ,nes manė ,kad Gran šiandien klausymų užteks.

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 69
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
Stovėdama atsirėmus į medį, mergina stebėjo mergaitę ir ateinantį berniuką. Nusišypsojusi prakalbo:
- Aš Andrea. Tikriausiai nei vienas iš jūsų manęs nežinot, - pažvelgė jau į šalia esantį varnių. - Malonu su jumis susipažinti, - nusišypsjo. Tada įsižiūrėjo į Michael'į. Merginai šis berniukas buvo matytas. Tiksliai,-prisiminė Andrea. Juk jis tas, kuris buvo pamiršęs nusipirkti knygą! Tada buvusi Hogvartso mokinė - Andrea, pamatė prie upės nueinančią Grantaciją. Ji atrodė labai nedrąsi. Na, nieko. Kadaise pati Andrea tokia buvo. Nusprendusi daugiau susipažinti su vaikais, mergina prakalbo:
- Gran, nusiramink, juk nieko blogo nepadarei. Tau vertėtų nebūti tokiai nedrąsiai. Juk esi grifė, - itin pabrėžė žodį grifė. Prisiminusi, kad čia dar yra varnius Michael'is, Andrea atsisuko į jį.
- Michael'i, Hogvartsas - burtų mokykla. Čia yra begalė įdomių vietų, tobulos pamokos. Visa ši magiška atmosfera tiesiog traukia mane ten vėl užsukti, - nusijuokė Andrea. - Na, bet Magijos Ministerijoj taip pat nėra blogai, beet ten jums dar ne vieta, - nusišypsjo. Vis dar sėdėdama šalia grifės šalia upės, mergina nusiavė savo batelius ir įkišo kojas į vandenį, kuris buvo ne šaltas. Makaluodama kojomis it būdama vaikas, Andrea pažvelgė į jau pažįstamus veidus. - Kiek čia būsite?
1

*

Neprisijungęs Grantacija Gerietė

  • VI kursas
  • *
  • 82
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kaip nėra jūros be bangų,taip gyvemino-be liūdesio
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
Grifė įsidrąsino ir nutarė būti tokia,kokia yra.Drąsia ir pasitikinčia savimi mergaite.Gran atsisuko į Hichael'į ir tarė:
-Patikėk,pabuvęs ilgiau Hogvartse susirasi daugiau draugų,-prisiminusi,kaip susitiko su keliais savo darugais ir klaidžiojo naktį koridoriuose Gran šyptelėjo,-šioje mokykloje yra ir tokių vietų,į kurias mums negalima,bet..Kartais..Gal vieną..Ne gal du,o  gal ir daugiau mes ten esame buvę.
Gran pajuto kažką perštint ant rankos,ji pamatė skruzdelę.Nusipurčiusi ją, grifiukė nusiplovė ranką,bet ją vis dar perštėjo.
-Na,o jūs...Tu..A..Andrea,o ar pati gerai mokeisi Hogvartse?Papasakok,man ir pačiai įdomu,-smalsiai prisipažino mergaitė.Pavasarinis vėjelis smarkiau papūtė ir Grant pasidarė šalta,juk ji vien tik su suknele,bandydama nuvyti tas mintis tolyn mergaitė atsistojo nuo upė ir atsirėmė į medį.

*

Neprisijungęs Michael Stearley

  • II kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
Michael'is manė "Kaip gerai ,kad čia užsukau. Turbūt susiradau naujų draugių! Staiga Gran jį užklausė.
-Žinau Gran. Čia yra labai daug keistų ir man dar nematytų vietų, bet dėl draugų nežinau... Manau čia jų gyvenime neturėsiu.Pavyzdžiui kai buvo kambario draugo rinkimai ,niekas su manimi nenorėjo.- berniukas nuliūdo.
Varnius jau norėjo dingti iš čia "Nereikėjo man to sakyti. Atrodžiau kaip kažkoks pamaiva kuris "ale" vaidina ,kad neturi draugų!". Berniukas manė ,kad nei viena mergaitė daugiau jo neužkalbins ,bet staiga Ministerijos darbuotoja jį užkalbino.
-Andrea, prieš atvykdamas aš maniau ,kad visos mano svajonės išsipildys čia. Bet taip nebuvo... jau pačią pirmą dieną iš manęs pavogė penkiasdešimt penkis galeonus! Visi manęs vengia. Čia tikrai nėra svajonių ...MOKYKLA!
"Nesuprantu! Atrodau kažkoks pamaiva ,kurio svajonėlės neišsipildė. ". Varniaus veido išraiška tapo pikta, jis pats nesuprato kodėl. Jis atsistojo ir nuėjo prie gėlių pievos. Michael'is nebe ištvėrė ir labai garsiai piktu balsu sušaukė:
-Žinau ,jūs manote ,kad kažkoks kvailys kuris jūsų manymu  "ale" neturi draugų maivosi ir nori įtikti jums.Žinau .Visi taip mano. Nesuprantu kaip įmanoma išviso turėti draugų? Kaip jūs jų susiradote ,bet tai labai sunku. JEI rimtai?Kaip jūs jų susiradote?!
''Ką aš dabar pasakiau? Manau dabar jos apie mane papasakos visam Hogvartsui koks aš esu netikelis . Jos turbūt sakys sakys nedraugauti su manimi.".
-Atsiprašau ,-tarė berniukas ir nuėjo atsisėsti už medžio ,kad jos nematytu šio baisaus jo veido.
Berniukas žiūrėdamas į savo šešėlį pagalvojo "Galbūt pasaulis yra draugiškas ,tik aš nemokų pažvelgti į jį kita akimi?...".

*

Neprisijungęs Somin Ishii

  • ***
  • 69
  • Lytis: Moteris
  • 1
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
Sėdėdama šalia upės krašto, Andrea jautė kojas semiantį vėsų vandenį. Jis ją ramino. Išgirdusi grifės klausimą, mergina suprato, kad pagaliau Gran atsiskleidė. Bent kažkiek.
- Na, nežinau ar bent vienas mokinys gali viską mokytis tobulai, - nusijuokė. - Man sekdavosi tikrai ne visos pamokos. Kartais užsimąstau apie Hogvartsą, ir taaip norisi ten sugrįžti.
Jau norėdama paklausti Grantacijos, kaip jai sekasi mokytis, Andrea net išsižiojo išgirdusi Michael'io išsireiškimą. Tada, norėdama jį paguosti, prabilo:
- Nusiramink, tu čia dar visai neseniai atvykai. Nenorėk, kad iš karto viskas būtų normaliai. Viskas vyks po truputį. Pamažu tau pavyks rasti draugų, daug kam būna tokia pradžia. Tau nereikia jaudintis, - pasakė Andrea, pasijausdama lyg būtų proto bokštas. Tuomet atsisuko į Gran ir prisiminė nebaigtą pokalbį.
- Taigi, o kaip tau sekasi mokytis, neatsibosta? - paklausė. Pažvelgusi į varnių, Andrea šyptelėjo.
- Nagi, Michae'i, prisijunk prie pokalbio. Nebūk užsisklendęs, - pasakė. Norėdama, kad Michael'is nebūtų toks drovus, mergina paklausė abiejų vaikų:
- Tai.. Kokia mėgstamiausia jūsų pamoka?
1

*

Neprisijungęs Grantacija Gerietė

  • VI kursas
  • *
  • 82
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kaip nėra jūros be bangų,taip gyvemino-be liūdesio
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #10 Prieš 7 metus »
Mergaitė įdėmiai klausėsi visų atsakymų,kai paklausta kokia mėgstamiausia pamoka suskubo atsakyti:
-Transfigūracija ir apsiginimas nuo juodosios magijos.
Ji šyptelėjo.Grantacija niekomet nebūtų pagalvojusi,kad Magijos Ministerijos darbuotojai tokie malonūs.Jai atrodė,kad jie pikti burtininkai savyje nešiojantys tamsą,na o gal nevisi tokie malonūs,kaip grifiukei atrodė.Gran įkvėpė gaivaus oro ir atsiduso.Kaip bebūtų Gran reikia grįžti į mokykla,ji dar nieko neparuošė.
-Atleiskit,bet man jau laikas,nenoriu atrodyti nemandagiai,bet turiu lėkti.Ate...
Gran nusišypsojo ir susirinkusi daiktus pradėjo eiti link Hogvartso.Grant nenorėjo atrodyti kvailai,kad išėjo,bet paprasčiausiai jai reikėjo eiti.

*

Neprisijungęs Michael Stearley

  • II kursas
  • *
  • 26
  • Taškai:
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #11 Prieš 7 metus »
Michael'iui pradėjo ristis ašaros akimis. Jis buvo labai susigraužęs dėl savo poelgio.Staiga Andrea tarė berniukui:
- Taigi, o kaip tau sekasi mokytis, neatsibosta? - paklausė. Pažvelgusi į varnių, Andrea šyptelėjo.
- Nagi, Michael'i, prisijunk prie pokalbio. Nebūk užsisklendęs, - pasakė.
-Man mokytis sekasi gerai,-pro dantis atsakė jis. O kaip tau SEKĖSI mokytis?- varnius sėdėjo už medžio ir jo niekas nematė, jis sužvairavo akimis.
Michael'is pats nesuprato ,bet šią dieną jis buvo piktas toks koks ir buvo oras. Pradėjo lyti. Berniukas išsitraukė skėti ir užsidengė nuo lietaus. Pats nežinodamas kodėl jis paėmė skruzdėlę ir sutraiškė. Jis išgirdo Gran balsą:
-Atleiskit,bet man jau laikas,nenoriu atrodyti nemandagiai,bet turiu lėkti.Ate...
-Iki susitikimo ,- tarė varnius su didžiausia nepykanta. Ir jis manė ,kad Gran čia tikrai nebesugrįš. Na ,kad ir kaip nuotaikos nėra jis atsisuko į Andrea. Jos plaukai buvo šlapi ,o vanduo per jos galvą tiesiog plaukė upeliais.
-Gal ir tu nori palysti po skėčiu?-tarė berniukas merginai su šypsena.

*

Neptunica Ameshville

Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #12 Prieš 6 metus »
Lauke buvo debesuota ir jau šiek tiek šaltoka. Klastuolei tai buvo ne motais. Ji žygiavo link Uždraustojo miško. Girdėjo, kad miške, grybų slėnyje, visada galima rasti testralių ir auga magiškieji grybai Panaeolus cinctulus, teta paprašė jų atsiųsti kažkokiam eleksyrui. Ot nuodų ir vaitų gerbėja,
 dar tegul ateina mokyti NiV Hogvartse
atsiduso. Bent ir Maria išpeš naudos, mergina norėjo žinoti ar gali ji matyti testralius ar ne. Kaip ne kaip po atostogų ji į Hogvartsą grįžo ant šluotos, tad nematė karietų, o per atostogas merginos vos nenužudė kažkokie pakvaišę burtininkai. Įžengusi į grybų slėnį ji ieškojo grybų ir žvalgėsi ar nepamatys bent vieno testralio. Grybus gan greit rado. Teta nemelavo, jų čia tikrai daug. Nusišypsojo ir pradėjo juos rinkti.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

  • ****
  • 347
  • nothing is bigger than family ♥
Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #13 Prieš 6 metus »
Daniela ėjo į Grybų slėnį. Pavadinimas nelabai viliojo, tačiau dėl keisto mamos potraukio miškų su grybais vaizdams mergina ėjo į ruošėsi nufotografuoti, kad nusiųstų jai. Jei neklystu, elektronika čia visai neveikia... Nemaniau, kad taip pasakysiu, bet senoviniai burtininkų fotoaparatai - jėga!
Tas grybų slėnis buvo dar keistesnis, nei Daniela įsivaizdavo, ir kai ji jau norėjo kelti prie akių fotoaparatą, pastebėjo, kad ji ne viena. Kiek toliau įdomius grybus rinko vidutinio ūgio šviesiaplaukė. Kam gali prireikti tokių grybų? - nusistebėjo Kravitz ir pašaukė, rodos, taip pat Klastuolę:
- Hm... Ei? Gal galėtum sekundėlei pasitraukti? Tik padarysiu nuotrauką ir... - mergina nebaigė sakinio, nes ją kažkas stumtelėjo. Atsisukusi nieko neišvydo ir Klastuolei sekundei sustojo širdis. O Dieve... Juk čia yra testralių... Antrakursė ištiesė nuo adrenalino dar drebančią ranką ir palietė šiltą gyvūno snukį.
- Mirtinai mane išgąsdinai, - tarė ir pasisuko į tą šviesaplaukę, kuri jau buvo atsisukus.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neptunica Ameshville

Ats: Grybų slėnis
« Atsakymas #14 Prieš 6 metus »
Klastuolė buvo jau įpusėjusi rinkti grybus. Visgi toks darbas jai nepatiko Tikiuosi daugiau niekada gyvenime jų rinkti neteks pasibaisėjo. Grybai kaip ir žemė buvo šlapi. Eww nusipurtė, kai ant vieno iš grybų pamatė slieką. Blodinė nuo mažens negali pakęsti kirmėlių ir panašių padarėlių. Visgi pažadėjo tetai ir teks pažadą išpildyti. Išgirdo šlamant rudeninius lapus. Kažkas artėjo. Klastūnyno globotinė buvo pasiruošusi gintis, tačiau nujautė jog artėja kažkas iš mokinių. Netrukus tai pasitvirtino. Pasigirdo dar palyginti vaikiškas balsas ir mergina atsisuko. Prieš ją stovėjo klastuolė ir testralis. Pala, ką? Aš galiu matyt juos? Nemaniau, kad tai pasitvirtins. Palaukė, kol mažoji klastuolė atsisuks ir tarė.
- Sveika, Daniela, tiesa? - Šyptelėjo ir pasitraukė į šoną, kad antrakursė galėtų padaryt nuotrauką. Įdomu kam mažajai Kravitz reikalingos grybų nuotraukos?