0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Vasara
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Pagaunat, kad liko dvi savaitės?  :(  :'( Šakės. O jos taip greit prabėgs. Žmonės - džiaukimės vasaros likučiais ir padarykime tai, ką norėjome, bet dar nepavyko realizuot ;) Sėkmingo vasaros galo :D

Kaip nenoriu į mokyklą...

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 292
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Vasara
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
Na, o aš Trečiadienį išvarau į Žilvitį. Vasaros likučiai - prie jūros  :)

*

Dovilė

Re: Vasara
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Dar turiu suspėti nulėkti paatostogauti į tris vietas!!  ;D

*

Maya Helton

Re: Vasara
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Ech... o aš vis atostogauju namuose... prie PC. Yeach. Banalu. Banaliau negali būti, ne?
Nors turėjau per atostogas paatostogauti penkiuose vietuose. Pas kūmos, stofkėje, prie jūros, pas mama ir dar pas kitos babos, bet... išėjo, kad niekas neturi laiko... visi užsiėmę. Neturės laiko manimi rūpinti, nors jau esu nemažas vaikas. Aišku ir nesuaugęs xD
O nei per šią vasarą nenusimaudžiau. Teks bėgti į užterštą Masčio ežerą, kuris yra netoliese. ;D

*

Dovilė

Re: Vasara
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Maya nepavydžiu tau ; DDD Aš tai per šia vasara dorai namie nepabuvau..tik dabar apsiraminau ir tai šiandien išvažiuojiu pas savo mažyle ; DD

*

Megan Lanson

Re: Vasara
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Mhm, reikai įsijungti thinking mode ir pagalvot ką aš veikiau šią vasarą? Turbūt šita vasara yra vienintelė per kurią neturėjau labai daug veiklos. Na, daugumą laiko buvau namie, bet taip pat dar buvau išvažiavusi prie jūros į Palangą, į stovyklą. Poto dar su draugėm susitikdavau. O dabar tai sėdžiu namie ir morališkai ruošiuosi naujiems mokslo metams  ;D

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • ****
  • 415
  • Lytis: Vyras
Re: Vasara
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
Vasara,kaip vasara. Nieko ypatingo nesitikėjau, tai ir negavau. Ir nereikia. Tik mane gąsdina tai, kad per likusį laiką turiu išmokti 3 eilėraščius ir perskaityti 20psl anglų knygos, bei išmokti visus nežinomus žodžius, kurių apie 200. Kaip man numirus per tas dvi savaites? ,DDDD

*

Megan Lanson

Re: Vasara
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Tu man priminei, kad aš neperskaičiau vasarai skirtų perskaityti knygų.  ;D
O kad būtų mano šitas pos'tas bent šiek tiek į temą dar pridursiu, kad buvau Birštone.

*

Maya Helton

Re: Vasara
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Nelaukiu aš vasaros pabaigos. Mokykla... o dar nauja. Šakis, kaip aš nenoriu. Nepritapusi. Velniai žino kokie ten mokiniai. Mokšos, nemokšos... Geeez. Geriausia buvo mano mokyklą kurią pradėjau nuo pirmos klasės ;]]]
Yeach. Maya's ne į temą ;X
Ai tiksliai... kažkokia vasaros dalį ( dvi dienas turbūt ) buvau kalifornijoje >>> San Diegas  ;D

*

Nox

Re: Vasara
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Na vasara beveik jau baigėsi  :-X . Per ją tinginiavau, tai nieko doro ir nenuveikiau.   :-\

*

Ashley Kath

Re: Vasara
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
per vasara daug pabuvojau užsieni ; D Daug ka nuveikiau ir šia vasara esu laaaabai patenkinta ; DD ;p

*

Ieva

Re: Vasara
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Vasarą buvau Amerikoje.Prie Nepalos krioklio,prezidento Obamos rūmų,dar daug kitur.Ten su tėveliais buvome dvi savaites.Tuomet Impulse,baseine,pas drauges ir puskes.Vasarą praleidau turiningai.

*

Amanda Smeith

Re: Vasara
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
Vajej, Karmen prie baltujų rūmų nebuvai...? Ok čia ne į temą, Aš šią vasarą nieko įpatyngo neveikiau namai, kompas,l2.;D O šeip buwau Palangoi. Ir tiek.;D

*

Eva Smith

Re: Vasara
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Vasara ,vasara ,vasara. Jau jos pasiilgau  :) .Aš šią vasarą iš Lietuvos nebuvau išvažiavusi tačiau buvau palangoje ir dar dalyvavau Laumės juostoje. Taip pat buvau Karpynėje, Trakuose ir kaime bei Radviliški.   :D

*

Ieva

Re: Vasara
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
((Amanda,prie baltųjų rumų nebuvau,bet buvau prie senų pilių griūvėsių,kurios 2001 metais rugsėjo 11 dieną sugriovė svetimšaliai su lėktuvais. :'())