0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kendall Chamberlin

  • I kursas
  • *
  • 14
  • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
Kendall, sužinojęs, kad būtent dabar vyksta Astronomijos pamoka, laimingas nulėkė į kabinetą. Jam visada patiko Astronomija, kai jis jos mokėsi Žiobarų mokykloje. Kendall pasisveikino su mokytoja, ir pradėjo klausytis.
Jis labai nudžiugo, kai mokytoja pranešė, kad keliausime ant stogo. Kendall nuėjo paskui mokytoją ant stogo, patogiai įsitaisė ir klausėsi toliau.
Išgirdęs mokytojos klausimą, jis nudžiugo, bet staiga tas džiaugsmas priblėso. Jis kažkur tai skaitė, bet visiškai pamiršo. Jis beviltiškai stengiasi prisiminti, tačiau supranta, kad tai neįmanoma, todėl laukia kitų žmonių atsakymų.

*

Neprisijungęs Mis Rainiux

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Taigi, šiandien man astronomija, viena iš mano mėgstamiausiu pamokų. Atėjome į pamoką, o aš atsiguliau po dangumi stebėdama žvaigždes. Vaizdas kerintis, o mokytoja Kasiopėja energingai dėsto pamoką. Nekantraudama laukiau savo eilės stebėti žvaigždėtą dangų pro teleskopą ir stebėtis jo nenustelbiamu grožiu. Šalia manęs gulėjo brolis ir sesuo kurie yra grynakraujai burtininkai, o jų tėvai įžymūs astronomijoje. Aš  nedrįsau jų  užkalbinti, nes, mat galvojau, kad jie gali būti pasikėlę. Bet taip maniau tik aš, vienas iš jų pasisveikino ir pasakė:
-Sveika, mano vardas Rubinas, aš čia pirmakursis. Koks tavo vardas?-maloniai paklausė jis.
-Labas, mano vardas Mis, malonu susipažinti,-nustebusi pasakiau aš.
Vėliau susipažinau ir su jo sese, džiaugiuosi, kad juos sutikau, nes mes labai greit susidraugavome ir atrodė, kad kažkada tikrai buvome susitikę. Aišku mūsų pokalbis trūko neilgai, nes mokytoja Kasiopėja mus nutraukė ir liepė tęsti mokytis, o aš tam visai neprieštaravau. Tik pradėjus vėl mokytis, kažkas sušuko:
-Mis tavo eilė stebėti žvaigždes pro teleskopą!
Aš labai apsidžaugiau ir nuskubėjau prie teleskopo. Mokytoja pamokos pradžioj buvo paaiškinus kaip juo naudotis, todėl bandžiau prisiminti ką ji sakė. Staiga, viskas ką mokytoja buvo pasakius atskrido man į galvą ir pradėjau stebėti žvaigždes. Pamoka buvo nuostabi, geresnės nebūčiau galėjus įsivaizduoti.

((Kas.: Postas rašomas trečiuoju asmeniu ir negali rašyti už kitą žmogų (šiuo atveju mane), ką jis veikia ir panašiai))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Kasiopėja Evers »

*

Neprisijungęs Alisa Kingsli

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
Alisa labai skubėjo į Astronomijos pamoką. Juolab, kad ją veda jos koledžo Varno nago vadovė. Deja, ji jau smarkiai vėlavo, nes pasiklydo painiuose Hogvartso koridoriuose. Bet visgi ji dar spėjo į pamoką, kol mokiniai dar neišėjo ant stogo. Alisa pasičiupo pagalvę su pledu ir paskui kitus mokinius vorele patraukė ant stogo. Tiesa, jos dėmesį atkreipė kai kurių mokinių apranga. Kai kurie buvo apsirengę kaip ir mokytoja: su kombinezonais. O ji vilkėjo apsiaustą...Gal reikėjo kaip ir kitiems užsidėti kombinezoną?
Šitaip mąstydama Alisa nė nepastebėjo, kad vėl atsiliko nuo kitų pirmakursių, taigi teko pasiskubinti. Pagaliau užlipusi ant stogo ir susiradusi atokesnę vietelę pasitiesė pledą ir atsisėdusi ėmė spoksoti į Mėnulį. Jis ją labai žavėjo, net pati nežinojo kuo. Stebėdama dangų, Alisa klausėsi ir mokytojos, bet atsakymo į jos klausimą, deja, nežinojo...

*

Neprisijungęs Demarcus Partington

  • Burtininkas
  • ***
  • 27
  • Lytis: Vyras
  • If we were Villains
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Mantas greitai bėgo į astronomijos bokštą, kad nepavėluotu į pamoką. Jis atidarė duris, pasisveikino su profesore ir kitais mokiniais. Atsisėdo galiniame suole ir ėmė laukti pamokos

((Kas.: Postą turi sudaryti bent 600 simbolių))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Kasiopėja Evers »

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

  • ***
  • 65
  • Lytis: Moteris
  • Your enemy might be your own mind.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
Gabija Poter žvaliai nužingsniavo į astronomijos pamoką. Ji buvo viena iš nedaugelio, kurie atėjo su uniformomis. Mokytojai paklausus šviesiaplaukės ranka švystelėjo į viršų.
- Pats mėnulis yra labai galingas objektas. Per mėnulio pilnatį verčiasi vilkolakiai, o užtemimas sustiprina magiją. Kažkuriais metais mokinote mus kaip sukurti užtemimą naudojant burtažodį Eclipse. Jūs neminėjot kas sukūrė šį burtą, tačiau aš pasidomėjau bibliotekoje ir suradau, kad jų kūrėjas - Anėjus Vengelis. Taip pat uždraustajame skyriuje radau mėnulio pradanginimo burtažodį. Tai labai galingas ir blogas burtas, tad nesuprantu kaip galėjau jį aptikti mokyklos bibliotekoje. Jį sukūrė Gnėjus Veiveris. O pačio burto nesakysiu, kad mūsų mieli mokiniai nepabandytų sunaikint pasaulio. Na suprantat, yra dar norinčių gyventi.
Poter šyptelėjo pati sau, kad pagaliau pradėjo mokytis ir iš tikrųjų dalyvauti pamokoje.
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Arianne Cervera

  • I kursas
  • *
  • 45
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
Arianne visą dieną negalėjo atsistebėti Hogvartsu, ir jautė, jog jos laukia daugybė nuotykių. Na, o mokslo metus ji pradeda NEIŠSIMIEGOJUS. Kaip visada. Ant pižamos užsimetusi pora padoresnių drabužių, Arianne išsliūkino iš bendrojo Klastūnyno kambario. Koridoriuose ji pamatė didžiulį šurmulį ir pagalvojo "Bent jau nepramiegojau". Tiesa, prisiminus, jog pirmoji jos pamoka astronomija, iškart nušvito. Ją nuo mažens traukė dangus ir mažos blyksinčios švieselės. Po ilgo klaidžiojimo painiais Hogvartso koridorias, Arianne pagaliau rado išsvajotajį astronomijos kabinetą. Įėjus ji pamatė daug mokinių, ir giliai širdyje tikėjosi, kad kas nors ją, didžiausią bailę pasaulyje, užkalbins, ir ji susiras nuostabių draugų. Mokytoja Arianne pasirodė nuostabi. Net neprasidėjus pamokoms, ji jas dievina!
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Neprisijungęs Kelly Blank

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
Kelly išsiropštė iš lovos ir pamatė, kad jai nedaug laiko liko iki pirmos pamokos. Todėl jinai greitai aprsirengusi nuskubėjo į astronomijos bokštą ir suspėjo į pamoką.
Atsidūrusi kabinete jis žlagtelėjo į vienintele laisva vietą šalia paslaptyngai atrodančios tamsiaplaukės merginos.
- Labas, as Kelly, - pasisveikinau aš.
- Sveika as Treinor, - su šypsena atsakė mergina.
- Tylos, tylos,- sušuko profesorė ir visi nutilo.
Pamoka man patiko. Buvo idomu stebėti įvairiausias žvaigždes, bei planetas.

((Kas.: Negalima rašyti už kitą personažą, šiuo atveju, už mane, tarp kitko, postą turi sudaryti bent 600 simbolių))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Kasiopėja Evers »

*

Neprisijungęs Erica McCall

  • I kursas
  • *
  • 1
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Nuo pat pradžių sekus kitų grifiukų pavyzdžiu,Erica atsidūrė astronomijos pamokoj. Toliau klausydama mokytojos nurodymų, ji pasiėmė ko reikia ir nuėjo paskui visus mokinius. Atsisėdus gan atokiau nuo visų ,bet netaip ir toli nuo grifų gūžtos mokinių, mergaitė remiai išklausė mokytojos ir mokinių kalbų. Nors atsakymo į mokytojos klausimą ji tikrai nežinojo, bet nekantravo jį išgirsti. Erica buvo smalsi, tad dabar jai viskas pasidarė įdomu kas susiję su mėnuliu ir žvaigždėmis. Pasitrynusi akis kurias jau įskaudo dėl šiokio tokio miego trūkumo, ji toliau stebėjo mokytoją retkarčiais vis dirstelėdama į mokinius. Ji stengėsi ir kuo greičiau išgirsti viską apie tą mėnulį, ir greičiau įsidėmėti mokinių veidus, kad galėtų juos greičiau atpažinti. 

*

Neprisijungęs Kasija Dembderlurd

  • IV kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
Išgirdusi mokytojos klausimą, Kasija nusižiovavo nežinodama atsakymo, ir įsistebeilyjo į mėnulį. Jis stebino savo didybe, ir atrodė toks paslaptingas...
Staiga kažkas atsakėį klausimą, mokytoja linktelėjo, ir uždavė  dar vieną klausimą. Atsakymo Kasija taip pogi nežinojo, tad apsigaubusi pledu klausėsi atsakymo, ir stengėsi viską, ką išgirs, įsidėti į galvą.
-Kuo būsi vardu? - netikėtai paklausė vienas berniukas, atsisėsęs šalia.
-Kasija. - maloniai atsakė ji, - o tu?
-Kailas, - tik jam spėjus ištarti savo vardą,  šalia jo atsisėdo kita mergaitė.
-Keira. - prisistatė mergaitė, - o tu..?
-Kasija, - savo vardą Keirai pasakė ji.
-Tu iš Varno Nago, tiesa? -pasiteiravo Keira. - Man atrodo, jog mačiau tave vakar, per paskirtymą į kledžus.  Mes taip pat iš Varno Nago.
Mokytoja nužvelgė juos piktu žvilgsniu, ir, pasakiusi, jog nesikalbėtume, toliau tęsė pamoką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Kasija Dembderlurd »
I'm in love with the shape of you♡

*

Neprisijungęs Elladora Lassar

  • *
  • 34
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Rytoj - ir vėl rytoj - ir vėl rytoj...
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
Kai Elladora išgirdo, jog vyks astronomijos pamoka, negalėjo nuslėpti šypsenos. Ji dievino astronomiją. Tai buvo dar vienas būdas pažinti visatą ir išmokti to, ko žiobarų pasaulyje nebūtų įmanoma net įsivaizduoti. Elladora susirado astronomijos bokštą. Nors ir šiek tiek vėlavo, ji užtikrintai žengė link pirmos pamatytos tuščios vietos. Elladora atsisėdo, pasisveikino su greta sėdinčia mergina ir išsitraukė knygas. Dabar ji buvo pasiruošusi pasinerti į paslaptingąją astronomiją.
Nakties dangus atrodė nepaprastai skaistus ir kiekviena žvaigždė ir planeta atrodė tarsi ranka pasiekiamos. Tai buvo nuostabu. Elladora klaidžiojo akimis po nakties dangų ir klausėsi susižavėjusių mokinių šūksnių. Jai buvo jauku. Ir, atrodo, ne jai vienai. Tiek pirmakursiai, tiek vyresni susižavėję klausėsi mokytojos pasakojimo.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Elladora Lassar »
„Tik per klystkelius žmogus suranda tikrą kelią."
(J. V. Gėtė „Faustas")

*

Neprisijungęs Rose Warwick

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 8 metus »
Rose labai laukė pirmos Astronomijos pamokos ir kai jau buvo laikas eiti ji taip greitai nubėgo į astronomijos bokštą jog atrodė kad ji nuskrodo.
Įėjusi į kabineta atsisėdo į pirmą suolą eilėje priešais mokytojos stala kad geriau girdėtų ir matytų ką pasakoja ir rodo mokytoja.
Ji klausėsi labai įdėmei ir užsirašinėjo svarbiausius dalykus kai priejos atsisedo margaite ji neatrode labai kalbi todel jos nesikalbejo.Tačiau mergaitė atsisėdusi šale Rose buvo iš Klastunyno tai parodė ženklelis ant uniformos...
After all this time?    Alwaise ;-( ;-( ;-(

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

  • V kursas
  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 8 metus »
Gvendolina net nėjo miegoti. Ilgai sėdėjo Didžiojoje salėje, klausėsi bendraamžių klastuolių. Neilgai trukus visi skirstėsi ir ji kartu ėjo į požemius. Grįžo į savo kambarį, pasiėmė pergamento ir rašė laišką broliui. Tokį ilgą ir taip ilgai, kad vos susigaudė, jog metas į astronomijos pamoką. Į klasę ji tiesiog lėkė, tačiau prie durų susitvardė ir ramiai įžengė. ''Ak nepavėlavau'' pamanė ji.
Mokytoja buvo įdomi persona. Jai patiko klausytis jos balso. Atrodė, kad jis toks gylus ir įtraukiantis, tuo pačiu metu net žaismingas.
Po kurio laiko mergaitė su pagalve rankoje ėjo paskui savo koledžo bendraamžius. Užlipus paskui mokinius ji atsistojo prie teleskopo. Pagalvę atidavė riestanosiui Švilpynės berniukui. Mokytoja klausė apie mėnulio burtus. Aišku atsakė varnanagis.

*

Neprisijungęs Raven Elisabeth Evers

  • *
  • 62
  • Taškai:
  • "Why raven is like a writing desk?"
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 8 metus »
Raven šiek tiek vėlavo į astronomijos pamoką. Ką jau ką, bet ji tikėjosi per naktį miegoti, o ne žvaigždes stebėti. Aišku, jai patiko astronomija, bet tik ne tada kai ryte reikia eiti į pamokas. Bet į pamoką vis tiek nuėjo. Visgi, Kasiopėja yra jos globėja. Vos spėjo ateiti į klasę, nes visi jau ėmė pagalves, pledus ir ėjo link stogo. Ven, kad spėtų greitai nulėkė, pasiėmė pledą su pagalve ir nulėkė paskui kitus mokinius. Užlipusi ant stogo, apsidairė kur geriau sėstis. Netrukus pamatė Rosemarie. Nelabai ją pažinojo, bet buvo apie ją girdėjus. Nusivilkusi paskui save pledą su pagalve, susirado laisvą čiužinį šalia Rose ir atsisėdo.
-Sveika, tikiuosi galiu čia įsitaisyti,- paklausė Rosemarie.
Išgirdusi profesorės klausimą pamąstė ir pakėlusi ranką atsakė:
-Nelabai žinau kaip mėnulis veikia magijos pasaulį, bet žinau kaip veikia žiobarų pasaulį: daugelis žiobarų, kurie užsiima sodininkyste stengiasi augalus sėti per pilnatį. Taip pat, pilnatis labai veikia žmones ir gyvūnus. Neretai šunys namuose kaukia per pilnatį, o žmonės - jiems gali būti miego sutrikimų, jie gali tapti irzlūs. Pavyzdžiui aš kai buvau mažesnė, kai būdavo pilnatis per miegus vaikščiodavau.

-Why did you build me to die maker?
-I didn't. I built you to live.
"Chappie"

*

Neprisijungęs Keitlin Gilbert

  • I kursas
  • *
  • 16
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • -After all this time? -Always♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
*Astronomija? Tėtis jos nemėgo.. Man tikriausiai bus ne išimtis. Reikia patikti bent vienai mokytojai, gal tada ir draugių turėsiu..* Galvojo Keitlin.

*Susikaupk, Keitlin!!* Keitlin iš visų jėgų stengėsi susikaupti į pamokas. *Jeigu pavyko susikaupti Magijos istorijoje, tai kodėl taip sunku čia? Gal tikrai ši pamoka ne man?* Vis dar bandė susikaupti Keitlin.

Galiausiai jai pavyko. Ji susidomėjusi klausėsi kiekvieno profesorės žodžio. Paskui pastebėjo, kad visi atsivertę vadovėlius. Keitlin atsivertė ir pradėjo kažką suprasti ką aiškina profesorė. *Visai įdomi pamoka Astronomija.. kuo ji tėčiui neįtiko?* Keitlin staiga vėl neiklausė ką pasakojo profesorė. Galvojo apie mamą. *Kaip ji manęs ilgisi.. Nebėra kas jai padeda. O tėtis ją tikriausiai ramina, kad aš Hogvartse tikrai saugi..* Keitlin Svajojo toliau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Keitlin Gilbert »
-After all this time? -Always♥

*

Neprisijungęs Guoda Tigrinė

  • I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
Guoda skubėjo į astronomijos pamoką, tik pirmą pamoka, o ji jau vėluoja, tačiau tik įsiveržus į kabinetą ir susigėdus daugybės žvilgsnių žiūrinčių į ją sugebėjo atsiprašyti vėluojanti ir susiradus laisvą suolą prisėdo. Tačiau neilgam, mokytoja liepė visiems keliauti ant stogo. Buvo giedra, švietė mėnulis, Buvo geras metas stebėti dangų, kai Guoda įsitaisė ir žvilgtelėjo į dangų, nukrito žvaigždė, Guoda net suvirpėjo ir greitai sugalvojo norą, ji norėjo, kad šie metai jie būtų patys geriausi.

((Kas.: Postą turi sudaryti bent 600 simbolių))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Kasiopėja Evers »
Rawrrrrrr....