0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Pirma ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Adrijas manė, kad ji neatsakys. Ypač jei neturi pranašavimo dovanos. Bet buvo visai priešingai.
- Ačiū, kad atsakėte. - Padėkojo. Vadinasi ji turi ateities spėjikės dovaną. Bent jau kažkokią tai tikrai. Bet vardan šventosios Vakan Tankos... Jausti kas greitai mirs nenorėčiau nei už ką. Ne, man mirties jau per akis.
Adrijas prisitraukė rutulį dar kartą. Pabandė dar truputį į jį paspoksoti. Gal tas daiktas tiesiog rodo, kad mano ateitis miglota? Nusikelti į sapną? Ne. Nieko nebus. Rutulys jam neteikė jokių sapnų. Neteikė išvis nieko.
O gaila. Jam žinoti kas laukia ateityje visai praverstų. Adrijas užsigalvojo apie savo gebėjimus. Ir priėjo išvados, kad kol kas pasižymi tik tuo, kad gerai išmano apie demoniškuosius ritualus. Ne kažin kas. Ak, dar tie seni juodosios magijos ritualai, kurių išmoko tame keistame Vendigo pasaulyje. Bet kam jis galėtų tai panaudoti? Kaip žmogus, nugyvenęs daugiau nei du šimtus metų turėčiau sudaryti ilgesnį gebėjimų sąrašą. Jis atsiduso. Įkišo kuprinėn knygą, kurią vartė per beveik visą pamoką. Greičiau nuskambėtų varpas. Ragino laiką lėkti greičiau. Bet jis kaip visada pamažu keliavo ir pamokos galo regis nesimatė. Adrijas liko jo laukti ir nekantravo pakilti ir išeiti iš kabineto.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

  • *****
  • 635
  • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: Pirma ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
- Aš taip pat, - atsiduso ir tikėjosi, kad daugiau niekas nesukels konfliktų bent jau šią pamoką.
Tačiau vis dėlto kai kas atsitiko. Tai nebuvo konfliktas. Bet Adrijo klausimas, skirtas profesorei, nustebino varnanagę. Ji nesuprato, dėl kokios priežasties draugas to klausia. Tačiau pokalbis buvo taktiškas, po atsakymo bendrakoledžis ir padėkojo.
Sakura buvo visai išsiblaškiusi. Susikaupti darėsi kuo toliau, tuo sudėtingiau. Galiausiai kažkur pažiopsojusi į tolį strazdanė sau pasakė, jog dabar tikrai susikaups ir koncentruosis tik į rutulį. Tačiau tada... tada ji netyčia užkliudė rutulį ranka, šis krito ant žemės ir... sudužo.
- Aš atsiprašau! - sušuko baltapūkė ir šoko iš savo vietos. - Aš tikrai labai atsiprašau, profesore! Aš netyčia! Reparo, - pabandė sutaisyti rutulį, tačiau jis vis dar gulėjo sudužęs ant žemės. - Reparo, - vis dar nieko...

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 358
Ats: Pirma ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Sutelkusi žvilgsnį į krištolinį rutulį, Nelanna vis dar bandė jame ką nors pamatyti. Akimirką jai pasirodė, jog kažką mato, kažką panašaus į tamsią figūrą. Ji bandė geriau įsižiūrėti į tą neryškų pavidalą, kai staiga išgirdo bumbtelėjimą. Atsisukusi į garso pusę, varniukė pamatė ant žemės suskilusį rutulį.
- Ak! - Nelanna atsisuko į Sakurą supratusi, kad tai jos rutulys nukrito nuo stalo. - Sakura, ar tau viskas gerai? Nesužalojo tavęs šukės?
Nelanna nežinojo, ką daryti. Reikėjo padėti draugei, bet jeigu septintame kurse besimokančiai Sakurai nepavyko sutaisyti rutuliu, nepavyks ir jai, dviems metais jaunesnei mokinei.
- Reparo! - visgi pabandė taisymo kerus ir Nelanna, bet, kaip ir buvo galima tikėtis, nieko neįvyko. Tai, žinoma, pasitikėjimo savimi Nelannai nepridėjo ir ji pasijuto niekam tikusi. Niekam tikusi kerėtoja ir niekam tikusi draugė.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 271
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Pirma ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
  Po to berniuko išėjimo profesorė bent šiek tiek galėjo atsikvėpti. Taip pat atsikvėpti galėjo ir po klausimo, kuris nebuvo labai mandagus, tačiau tikrai buvo netikėtas.
  Deja, ši pamoka tiesiog negalėjo eitis ramiai. Profesorė išgirdo dužimo garsą. Nejaugi rutulių mėtytojas grįžo? Pagalvojo tamsiaplaukė, tačiau kai atsisuko suprato klydusi. Taip pat išgirdo ir kaltininkės atsiprašymą. Atsiprašymo profesorei pilnai užteko.
- Viskas gerai, Sakura, - nusišypsojo. Paskui profesorė greitai kerais viską sutvarkė. Tikrai nesiruošė dėl to atimti taškų. Ne, tai būtų pernelyg neteisinga, o pernelyg neteisingų dalykų ji jau buvo padariusi, todėl dabar stengėsi tokių dalykų nekartoti.
  Greitai nuskambėjo varpas, skelbiantis pamokos pabaigą.
- Šauniai padirbėjote. Šiandien tiek. Lauksiu kitoje pamokoje, - pasakė ji bei nusišypsojo, o išėjus visiems mokiniams kerais viską sutvarkė bei taip pat patraukė savais keliais.