0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
#Mįslių atsakymai

Dafydd Carwyn Llewellyn
Greitas kaip vėjas
Padangėm sau skrieja.
Tikrai nenuslysi -
Neleis tau nukristi.
Atsakymas: „Žaibas“ (susiję su „Hario Poterio“ Kalėdomis, nes jis gavo jį dovanų per Kalėdas)
Spėti variantai: Elnias Rudolfas x1; Kalėdų senelio rogės x6; Šluota x1; Elnias x4; Kalėdų Senelis x1; Sniegas x1.


Katerina Petrova
Bjaurus niekadėjas
Kalėdų nekenčia.
Vienintelis jo tikslas
Kalėdas pavogt.
Atsakymas: Grinčas
Spėti variantai: Grinčas x9.


Nelanna Light
Vienspalvis, su meile darytas,
Ant jo raidė smagiai užrašyta.
Šeimos nariams, bet ne tik -
Jei jo negausi, labai nesupyk.
Atsakymas: Vizlių šeimos megztinis
Spėti variantai: Vizlių megztinis x4; Megztinis x2; Dovana x1; Molės Vizli numegztas megztinis x1; Vizlių šeimos megztinis x1; Atvirukas x1; Molės Vizli kalėdinis megztinis x1; Kalėdinė kojinė x2; Advento kalendorius x2.


Delfė Digori
Su jomis visos šventės smagesnės
Su jomis visos naktys gražesnės
Tai kaip drabužis nuobodžioms vietoms
Savo ryškiausiomis spalvomis pradžiugindamos sielas
Atsakymas: Kalėdinės lemputės (girliandos)
Spėti variantai: Lempučių girlianda x2; Kalėdinės lemputės x4; Lemputės x2; Nykštukų kepuraitės x1; Girlianda x1.


Sigurd Eddi Hallgrimsson
Į gyvatę panaši
Ir labai labai graži.
Mirguliuoja ji linksmai,
Spalvos keičiasi smagiai.
Atsakymas: Kalėdinė girlianda
Spėti variantai: Lempučių girlianda x3; Kalėdinės lemputės x3; Girlianda x3; Lemputės x2; Kalėdų eglutė x1; Kalėdinių lempučių girlianda x2.


Jennifer Emma Henderson
Nors forma jo pažįstama,
Neapsieis be jo tikrai namai,
Stūkso jis ant stalo čia,
Namų mūs vidury.
Jo viduje kai kas taip švyti,
Ir jų ten vis daugiau.
O kai tas rytas jau išauš,
Jos visos visos švies.
Atsakymas: Advento vainikas
Spėti variantai: Keturios advento žvakės x1; Advento vainikas x5; Žibintas x1; Žvakės x1; Kalėdų dovanos x1; Eglutė x2; Advento vainikas su žvakėmis x1; Advento kalendorius (šokoladinis) x1; Lemputės x1; Imbierinis namelis x1; Tortas x1; Kalėdų vainikas x1.


Dori Mendel
Šiaip gyvena ji miške,
O per šventę bus name.
Jos spalva yra žalia,
Bet namuos ji papuošta!
Atsakymas: Kalėdų eglutė
Spėti variantai: Eglutė x4; Kalėdų eglutė x5; Kalėdų eglė x1.


Ryan Jones
Dažniausiai jos kaba ant eglučių
Tačiau jas galit pamatyti ir ant miesto klevučių
Spalvotų jų būna, taip pat ir baltų
Daug jų rūšių labai labai gražių.
Atsakymas: Kalėdinės lemputės
Spėti variantai: Lempučių girlianda x2; Kalėdinės lemputės x5; Snaigės x1; Žvaigždės x1; Girlianda x1; Lemputės x2.


Meghan Natali Pritz
Baltas ir šaltas,
Ir labai jautrus.
Nors proto neturi,
Be jo Žiemos nebus!
Atsakymas: Sniego senis/Senis besmegenis
Spėti variantai: Sniegas x6; Ledas x1; Sniego senis x2; Senis besmegenis x2; Besmegenis x1.

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
HO HO HO!
Na ką, pasisamginot įmindami mįsles? Matau, sunkiausios buvo Dafydd (nė vieno teisingo atsakymo! ???), Jennifer ir Meghan (ot visi užkibo ant to sniego!) parūpintos mįslės. Dėkoju jums trims ir visiems, kurie pasimovėte ant šių bei kitų mįslių - ot turėjome iš ko pasijuokti su savo elfais! Kūrybiški jūsų spėjimai! :D

#Gruodžio penktos užduotėlė
Paimk interviu iš pasirinkto Kalėdinio personažo! Tai gali būti Kalėdų Senelis, Snieguolė, elfai, nykštukai, elniai ir visi kiti, kuriuos pažįstate iš mano kalėdinio pasaulio! Interviu pradžioje būtinai nurodykite iš kokio personažo imate interviu, kad visiems būtų aišku. (giggle) Interviu turi sudaryti 3-5 klausimai. Pabaigus interviu, jį įkelkite į šią temą.

Ho ho ho!

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1777
  • Lytis: Moteris
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Interviu iš tavęs, Kalėdų Seneli.
1. Jeigu name nėra kamino, tu į namą įeini su visrakčiu. Klausimas: kodėl tu išvis lendi per tą suodiną kaminą?
Todėl, kad eidamas su visrakčiu aš jaučiuosi kaip vagis. Be to, lendant per kaminą jaučiasi visai kita nuotaika!
2. Kodėl kartais ant grindų pribarstai miltų ir viską išmindžioji?
Nes ne visi man palieka sausainių. Tada einu pats išsikepti, tai ir miltų gal netyčia pribyra. Užkąsti tai reikia.
3. Ar nesunku prižiūrėti tokią ilgą barzdą?
Paprastom dienom nėra labai sunku. Bet pirmąją Kalėdų dieną, pripažinsiu, laukia ilgas procesas, koks susitvarkau su sausainių trupinėliais...

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 356
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Interviu su Elfais lentynoje.

1. Kiekvienais metais Kalėdų Senelis jus išsiunčia pas vaikus, kad netrukdytumėte jam darbuotis. Jums tai bausmė ar pramoga?
Ką turite omenyje "netrukdytumėme"? Mums sakė, kad mūsų misija pas vaikus labai svarbi! Pati svarbiausia!

2. Na taip, tikrai svarbią užduotį atliekate. Tai gal dar pasakysite, kad viską, ką pridarote naktį vaikų namuose, jums pavedė atlikti Kalėdų Senelis?
Kalėdų Senelis mums sakė, kad turime džiuginti vaikus ir pasistengti, kad Kalėdų laukimas jiems būtų įsimintinas. Bet ką mums daryti, kad, kai vaikai miega, mums nebūtų nuobodu? Tai vat ir susigalvojame visokios veiklos.

3. Bet jūs suprantate, kad nukirpti vaiko lėlei Barbei plaukus, sukabinti už kojų žemyn galva meškiukus ar sukarpyti miegančio vaiko pižamą nėra labai pagirtinos veiklos?
Kodėl būtinai turite paminėti būtent šitai? Mes ne visada taip neatsakingai elgiamės! Na, vieną kartą nepasisekė, kokia čia problema...

4. O jūs patys ar laukiate Kalėdų?
Taip, labai! Kalėdos - pati nuostabiausia ir smagiausia metų šventė. Mes gauname daug dovanų ir galime valgyti, kiek tik telpa. Mandarinai, saldainiai, meduoliai - mūsų mėgstamiausias maistas!

*

Neprisijungęs Katerina Petrova

  • Burtininkė
  • ***
  • 27
  • Lytis: Moteris
  • ,,Sėkmė neateina pas tave... tu eini pas ją
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Interviu su Kalėdų seneliu

1.Kalėdų seneli, ar tave nuvilia kai blogų vaikų sąrašas tampa ilgesnis už gerų vaikų ?
 Žinoma nuvilia, bet ačiū dievui tai būna labai retai.  Viena iš mano svajonių, kad iš vis nebeliktu blogų vaikų sąrašo. Bet deja visa laiką tas sąrašas bus, nes negali būti visi angeliukais.

2. Kur jums tiek telpa sausainių su šokolado gabalėliais ? Gi namų daug ir beveik visuose yra palikta sausainių lėkštutė ir pieno stiklinė.
 Dieną prieš Kalėdas pabadauju, tai sausainiai greitai sueina. O ir šiaip mano pareiga. Tu įsivaizduok jei atsikėlęs vaikas ras pilna stiklinę pieno ir pilną lėkštę sausainiu. Gi vaikas nuliūs, o aš šito negaliu leisti.   

3. Kaip patenki į namus kuriuose nėra kamino ? 
 O čia jau paslaptis. 

4. Kaip tau pavyksta taip tyliai įsliūkinti į namus ir nieko nepažadinti ? Jeigu man reikėtų tyliai tamsoje po eglę padėti dovaną tikriausiai visus namus pažadinčiau.
 Ilgi metai praktikos. Negalvok, kad taip pradžioje viskas buvo lengva. Tikrai ne. Esu ir eglute nuvertes ir vazą sudaužes. Bet einant laikui viskas išmokstama. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Katerina Petrova »
„Vengdami problemų niekada nebūsite tais, kurie jas įveikė“ KP


 

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 117
  • Taškai:
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Interviu su Kalėdų Senelio elniais.

Šiandien mes apklausiame Kalėdų Senelio elfus, o išskirtinai dar ir Rudolfą, kuris kaip žinia yra pats pagrindis elnias.

1. Taigi, mielieji elniai, ar jums gera gyventi čia, Laplandijoj, ar yra kokių nors darbų kuriuos turite atlikti?

Mums čia labai smagu ir gera, bet kartais tikrai nusiplukame. Mums reikia padėti nešioti Kalėdų Senelio daiktus. Bet kartais, jis juk irgi skraido savo rogėmis, tik jūs nepastebite, nes labai aukštai, taigi vėl reikia temti roges.
Dažnai?
Kartais.

2. Kad ir ką bereikštų "kartais" eikime prie kito klausimo. Ar rogės labai sunkios, turiu omeny, ar sunku jas temti?
Sunkios sunkios, tikrai. Mums visas nugaras paskausta jau nuo valandos tokio tempimo o dar visą naktį...
Tai norite pasakyti, kad Kalėdų Senelis jus kankina?
Ne, tikrai ne, mes turime atlikti savo pareigą ir ją atliekame.

3. Na gerai. Su Kalėdų Seneliu pasiaiškinsime vėliau, o dabar apklausime Rudolfą. Rudolfai, kokios vyriausiojo elnio pareigos?
Sveiki, labai malonu. Man tenka visus šiuos nenaudėlius prižiūrėti. Parvesti į mūsų jaukų tvartelį kai reikia. Sužiūrėti, kad jie laiku pavalgytų.

4. Ką gi. Ar padidėja krūvis stipriai nuo to? Galbūt kai kurie elniai jūsų bijo, kad pasakysite jų eibes Kalėdų Seneliui?
Krūvis nežymiai padidėja, bet tai nelabai jaučiasi. O pas mus eibių niekas nekrečia, visi gyvename jaukioje kalėdinėje santarvėje. Manęs tikrai nėra už ką bijoti.

Ačiū už atsakymus!

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1955
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Interviu su Kalėdų eglute.

Kaip jauteisi, kai sužinojai, kad būtent tave pasirinko viena iš šeimų? Kad būsi jų namuose kaip kalėdinis atributas?

Iš pradžių labai sutrikau ir susijaudinau. Nelabai supratau, ką tai reiškia, o kai pamaniau, kad mane nukirs, tiesiog supanikavau. Galvojau, kad mane tiesiog nužudys, ir taip ir liksiu nesupratusi, už ką.

Bet taip nenutiko, ar ne? Žmonės, į kurių namus patekai, tavimi rūpinasi?

Taip, mane pasodino į dailų vazoną, kuriame vietos mažoka, bet trumpą laiką galiu čia pabūti. Tik tikiuosi, kad mane vėliau grąžins namo. Deja, ne visoms taip pasisekė. Savo akimis mačiau, kaip mano artimą draugę tiesiog nukirto. Buvo labai liūdna, norėjau numesti visus spyglius...

O kokia tavo nuomonė apie tai, kad žmonės nešasi egles namo ir jas ten puošia?

Man yra nesuprantama to priežastis, dėl to esu sutrikusi. Galbūt tai gražu, bet man labiausiai norėtųsi likti namie. Neturiu nieko prieš žmones, bet jeigu jau tenka jiems dirbti, norėčiau sužinoti to priežastį ir prasmę.

Ką darysi, jeigu pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui nepavyks parkeliauti namo?

Labai tikiuosi, kad taip nenutiks. Kadangi mane pasodino į vazoną, galiu spėti, kad šeimininkai nėra visai beširdžiai. Taigi galbūt susipras parnešti mane į mišką? Jeigu taip nenutiks, tikriausiai numesiu visus spyglius, nudžiūsiu ir galiausiai numirsiu...

Linkiu, kad taip neatsitiktų! Ačiū už atsakymus ir sėkmės!

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

  • VII kursas
  • *
  • 280
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • If it's not my problem, I don't care.
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Interviu su Kalėdų senelio nykštukais.

Ką jūs veikiate per Kalėdas?
Oi, daug ką. Pradedant dovanų pakavimu ir krovimu į roges, baigiant elnių kinkymu ir ruošimu kelionei.
Ar nenusibosta metus iš metų daryti tą patį?
Tikrai ne! Kiekvienos Kalėdos vis skirtingos, savyje turi ką nors naujo, tad joms nusibosti neįmanoma. (nusišypso)
Suprantama. O ką tada veikiate likusius metus, ne Kalėdiniu laikotarpiu?
Dažniausiai treniruojame elnius, tvarkomės namuose, šiek tiek stebime pasaulį. Turime ir nemažai poilsio dienų, ypač vasarą, per kurias galime daryti ką tik sugalvojame.
Nuostabu! Norėčiau ir aš taip. (nusijuokia) Paskutinis klausimas - kas jums labiausiai patinka apie Kalėdas?
(sekundėlę sutrinka) Na... Tai juk Kalėdos! Visiems gera nuotaika, visur mirksi lemputės, šviečia žvaigždės, mirga sniegas, snaigės iš lėto romantiškai leidžiasi ant žemės, o dar tas pasakiškas cinamono kvapas... O kai visi susirenka prie eglučių, skirdami dėmesio vienas kitam, o ne tik savo darbams - na kas gi gali būti gražesnio?
Visiškai sutinku. Žinau, kad turite daug darbo, tad jums nebetrukdysiu. Linksmų Kalėdų!
(nusišypso ir nustraksi atgal į trobelę)
Some things never change.


*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 140
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Interviu su Snieguole

1. Kas jums yra Kalėdų senelis? Turiu galvoje, ar tai jūsų tėtis? Ar senelis?..
Ak, kaip man nusibodo šitas klausimas! Taip, Kalėdų senelis yra mano tėtis. Nors tiesą sakant, labai juokinga, kad žmonės galvoja, jog Kalėdų senelis yra mano senelis! Esu tikra, jam tai nepatinka.

2. Ar daug darbo turi prieš Kalėdas?
Žinoma! Stengiuosi kuo daugiau padėti, kad Kalėdų seneliui būtų kuo mažiau streso.

3. Koks jūsų pagrindinis darbas prieš Kalėdas? Ar pakuojate dovanas, gaminate dovanas?
Nemanau, kad turiu pagrindinį darbą, nes kaip ir sakiau ankščiau, stengiuosi padėti kuo daugiau. Mėgstu padėti pakuoti dovanas, taip pat gaminti kalėdines dekoracijas.

4. Kaip žinai, žiobarų pasaulyje labai dažnai visuose kalėdiniuose renginiuose yra kitos snieguolės. Ką manai apie jas?
Tikroji Snieguolė yra tik viena, tai esu aš. Tačiau neturiu nieko prieš kitas snieguoles! Jeigu žiobarams jos teikia džiaugsmą, tai negaliu pasakyti nieko blogo. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Delfė Digori »

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 384
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Interviu su Grinču.

Ponas Grinčai, mane visada domino vienas dalykas. Kaip jūs gavote savo šunį?
Jį gavau labai seniai. Bet ne per Kalėdas, KADANGI KALĖDŲ NEKENČIU! Greičiausiai per gimtadienį.

Ar jūs Kalėdas vogtumėte jei žinotumėte, kad būtent dėl šios priežasties Kalėdų Senelio elniai negautų savo maisto, kadangi Kalėdų Senelis neturėtų lėšų?
Žinoma. Kalėdų vogimas nėra koks pomėgis, tai gyvenimo būdas. O tie nususę Kalėdų Senio elfai man visai nerūpi. Jie tik skirti dėmesiui pritraukti.

Ryan'as pasibaisėjęs aikteli. Jam iš rankų iškrenta tušinukas ir užrašinė.
Tai pasibaisėtina! Nežinau kaip jūs iš viso sugebate pasirūpinti savo augintiniu. Pasako pasikeldamas savo daiktus nuo žemės ir giliai įkvėpdamas.
Paskutinis klausimas skirtas jums. Ar jūs esate gyvūniškos kilmės ar ne?
Ką? Kas čia per keistas klausimas?! Aš nesu gyvūniškos kilmės, aš esu mėlyno kraujo. Tragiškas interviu, nesuprantu ko čia ėjau. Pavogsiu tavo Kalėdas ir gimtadienį. Pasako ir pasiėmęs ant rankų savo šunį išeina. Ryan'as nusijuokia ir papurto galvą. Tada užsėda ant Kalėdinio elnio ir išskrenda į dangaus platybes pas Kalėdų Senelį.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
HO HO HO!
#Gruodžio šeštos užduotėlė
Parašyk RPG post'ą (ilgis nesvarbu, tačiau laikykis forumo taisyklių!) iš pasirinkto savo personažo, kuriame kažkas atsitinka personažui ar tiesiog įvyksta įvykis, į kurį personažas turėtų sureaguoti. Parašyk man asmeninę žinutę, kad gautum įvykį, kurį turėsi aprašyti savo RPG post'e. Įvykiai bus suskirstomi eilės tvarka pagal tai, kaip gavau žinutes. Jeigu pirmas įvykis mano sąraše yra suvalgyti meduolį, antras - nubėgti iki parduotuvės naujo meduolio, o pirmas man parašė elfas, o antras - Rudolfas, tai elfas gaus valgyti meduolį, o Rudolfas - bėgti iki parduotuvės.
Gavus įvykį, galite rinktis kurioje temoje (Didžioje salėje, Hagrido trobelėje, Skersiniame Skersgatvyje ir t.t.) jį rašysite - įterpsite į jau rašomą RPG, parašysite vieną patį post'ą be jokio pratęsimo, rašysite kartu su renginy dalyvaujančiu personažu ir t.t. Jūsų laisvė rinktis, leiskite veikti jūsų kūrybai. Vienintelis reikalavimas post'ui - turi įvykti įvykis, kurį gausite per asmenes žinutes.
Parašius RPG post'ą nepamirškite į šią temą įkelti nuorodos į savo post'ą bei įvykio, kurį gavote.

Ho ho ho!

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
#Gauti įvykiai RPG post'ui

Dafydd Carwyn Llewellyn
Personažas pamato Kalėdų Senelį, tačiau vėliau paaiškėja, kad ten ne Kalėdų Senelis, o... [kas?]

Nelanna Light
Personažo šokoladiniame advento kalendoriuje šios dienos laukelyje nėra šokolado!

Dori Mendel
Personažas aprengia (Hogvartso) namų elfą kalėdine kepure.

Jennifer Emma Henderson
Personažas kepa imbierinius sausainius, tačiau jie netikėtai dingsta.

Meghan Natali Pritz
Personažas randa dovanų nuo „slapto gerbėjo“ (taip buvo pasirašyta ant dovanos).

Delfė Digori
Personažas nusprendžia papuošti Kalėdų eglutę, tačiau vietoj žaisliukų užkabina... [ką?]

Ryan Jones
Personažas dovanų gauna savo svajonių [ką?], tačiau vėliau paaiškėja, kad tai klaida ir dovana adresuota ne jam.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Kalėdų Senelis »

*

Neprisijungęs Kalėdų Senelis

  • Senelis
  • ***
  • 83
  • Lytis: Vyras
  • HO HO HO!
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
#Pirma dėlionė
Šiandien - gruodžio šešta! O tai reiškia, kad tie, kurie atliko visas iki šiol buvusias užduotis, turi pirmą pilną dėlionę! Atlikus šiandienos užduotį ir gavus paskutinę dėlionės detalę, atsiųskite man į asmenines žinutes visas šešias detales (žinutės temoje nurodykite „Pirma dėlionė“!), tuomet gausite iš manęs nuorodą į svetainę, kurioje galėsite sudėlioti dėlionę. Ją sudėlioję atsiųskite man sudėliotos dėlionės ekrano kopiją (atkreipiu dėmesį, kad turėtų matytis data ir laikas) ir gausite pirmąjį prizą!

Ho ho ho!

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 356
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nelanna Light »

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1955
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Magiškas adventas '22
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
Elliw pamato Kalėdų Senelį, tačiau vėliau paaiškėja, kad ten ne Kalėdų Senelis, o teleskopas