0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 34
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #45 Prieš 4 mėnesius »
Lina nusprendė žaisti užsičiaupusi. Praktiką vistiek atliks tai profesorius nepyks. O tai, kad gal nebus taip smagu kaip kažkiek pasiplepant tai mažai kaina dėl to, kad neknis šalia sėdinčios mergaitės. O to ji nenorėjo. Visai. Visiškėliausiai. Lina žinojo, kad šiaip ji nėra labai kalbi. Labiau jau gerokai drovi. Bet prabilusi iš streso kartais sunkiai užsičiaupdavo. O tai tikrai galėjo knisti žmones. Juk kam kalbėti daugiau nei reikia ten kur tikrai nereikia? Todėl nusprendė tylėti jei tik galės ir ramiai žaisti. Leticijai ištraukus mėlyną septynetą ji kiek pasimetė, bet poto rada pasislėpusį žalią. Kadangi skirtingų spalvų vienodi skaičiai irgi tiko tai ji padėjo kortą ir jos žaidė toliau. Buvo tylu ir gana ramu todėl Lina kiek atsipalaidavo. Kas galėjo pamanyti, kad ir visiškai tylus žaidimas gali būti smagus? Nesitikėjau. Pamanė nustebusi. Tačiau tada išgirdo klausimą.
- Aš trečiame kurse.- atsakė stengdamasi nedaugžodžiauti. Kiek palaukusi pasiryžo ir tyliai paklausė- O tu?
Nusprendė, kad tokį klausimą galima ir vienu žodžiu atsakyti tai užknisti neturėtų. Juk vistiek Leticija klausinėti pradėjo. Ji tik stengiasi palaikyti pokalbį. Kodėl to nori ji nenutuokė.

*

Neprisijungęs Leticija Mendel

  • II kursas
  • *
  • 201
  • Taškai: 70
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #46 Prieš 4 mėnesius »
Taigi jos žaidė ir tylėjo. Leticijai tai tiko iki tol, kol užgraužė sąžinė. Bet tada ėmė gailėtis kam pradėjo tą pokalbį. Ir koks skirtumas patinka tai Linai žaisti kartu ar nepatinka? Bet jau buvo per vėlu.
- Pirmame. - Mergaitė uždėjo tą kortą, dėl kurios reikdavo pasiimti plius keturias kortas.
- Renkuosi raudoną spalvą. - Pasakė, nes tokių kortų daugiausiai turėjo.
- Ar tau čia patinka mokytis? Juk turbūt buvo viskas nauja taip? - Toliau tęsė tą pokalbį. Ir kodėl nemokėjo visai atsiriboti nuo žmonių? Norėjosi su visais elgtis bjauriai, bet negalėjo to daryti, kai žmonės su ja pačia elgdavosi gražiuoju. Kažkaip ėmė atrodyti, kad planas išlėkti iš mokyklos nebus įgyvendintas. O jei ir pavyktų. Ar galėtų grįžti namo? O kas bus vasarą? Ar tėvai nesumanys vėl išlėkti į kokią paskutinės minutės kelionę? Tai kur tada jai reiktų dėtis?

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 184
  • Taškai: 3
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #47 Prieš 4 mėnesius »
     Merginos plaukai vis dar liepsnojo ryškiomis spalvomis, tačiau ji tvardėsi nepatapusi kokiu liūtu ir nesudraskiusi žiobarotyros profesoriaus. Šešiasdešimt taškų, trolis ir dar areštas?! Dėl to, kad naudoju savo galias?! Jos man įgimtos! Kartais net pačios apsireiškia ir negaliu jų kontroliuoti! Niekšas...
     - Am, ką? - per savo nepasitenkinimus profesoriumi Levinsu, Parker visai nesiklausė ką kalbėjo kažkuris iš dvynių. - Atleisk, nesiklausiau. Kokios raidės, kokie žodžiai?
     Tačiau atgal gavo klausimą iš kito dvynio. Hm, Elioto?
     - Tiesą sakant, nelabai žaidžiu žiobariškus stalo žaidimus. Na, moku, ir tiesą sakant visai neprastai, žaisti šachmatais. Tiek burtininkų, tiek žiobarų. Tačiau jie tik dviem, tai galim pasilikti ir prie šio žaidimo.
     Abiems berniukams padėjus po žodį, Nikolė kiek sutrikusi žvelgė į savo raides.
     - Pala, tai aš turiu žiūrėti ir savo raides, ir į tavo? Ir iš jų visų sukurti žodį? Gali parodyti? - ir nelaukusi atsakymo ji pasiėmė Elioto raides. - O, žiūrėk! Jeigu iš tavęs pasiimu ė ir l, gaunu žodį meilė! Tai kur man jį dabar dėti?
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 34
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #48 Prieš 4 mėnesius »
Lina paklaususi ėmė laukti. Kaip ir nesuprato ar gerai padarė ar visgi ne. Bet ramindamasi pagalvojo, kad visgi ne ji klausinėti pradėjo tai viskas turėtų būti gerai. Juk taip? Jai to paklausus Leticija padėjo kortą kuri jai liepė pasiimti keturias kortas. Lina svarstydama ar tai gali būti koks bežodis kerštas jas pasiemė ir kiek nudžiugo pamačiusi, kad jos visos buvo raudonos. Tai buvo gerai, nes ši spalva buvo Leticijos nurodytoji. O prieš išsitraukdama ji tokių neturėjo. Tačiau mergaitė visgi nusprendė atsakyti ir Lina sužinojo, kad ji pirmame kurse. Hm. Tai paaiškina kodėl ji nėra labai matyta. Tačiau dar labiau nustebo kai Leticija nurodžiusi spalvą visgi nenutraukė pokalbio o kaip tik jį vystė. Paklausė dar kelių klausimų. Stengdamasi nerodyti nuostabos ji atsakė:
- Šiaip taip. Man patinka. Įdomi man magija. Visai kitokia nei anksčiau pažinotas pasaulis. Taip pirma viskas buvo labai nauja. Nieko nepažinojau ir nesupratau. Keista atrodė. Visi tokie protingi ir viską žinantys atrodė. O aš čia tokia žiobarų kilmės kvailelė. Bet poto išmokau, susiradau kelias drauges. Viena irgi žiobarų kilmės. Tai smagu, kad galima ir nuo to pasaulio neatitrūkti. Tik gaila, kad mano mama nekenčia magijos ir to fakto, kad aš ragana...
O kodėl tai nesvarbu. Juk bandom tai spręsti. Jau ir taip perdaug kalbu.
- Atsiprašau perdaug šneku. Užsičiaupiu.
Šyptelėjo susipratusi ir atsiprašė. Juk Leticija šnekėti nenorėjo. O ji čia jau litaniją iškalbėjo.

*

Neprisijungęs Leticija Mendel

  • II kursas
  • *
  • 201
  • Taškai: 70
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #49 Prieš 4 mėnesius »
Mergaitė pasileido kalbėti kaip nuo grandinės nutrūkusi. Bet nereikėjo niršti, gi pati užvedė tą pokalbį. Todėl klausėsi. Magija man irgi įdomi. Tą norom nenorom pripažino sau. Bet visais bųdais vis tiek žinojo, kad bandys nuo jos atsiriboti. Apie nežinią ir tai, kaip viskas nauja Lina sakė tiesą. Būtent taip ir pati jautėsi. O tada ji pasakė kai ką, dėl ko Leticija taip ir nepadėjo kortos, nors juk buvo jos eilė.
- Tikrai? O kodėl? - Dabar jau balse aiškiai atsispindėjo emocijos. - Tai gaila, kad taip yra. Mano tėvai. - Gerklėje susikaupė gumulas, bet ne, ašaroti čia niekada nepradėtų. - Jie abu negali pakęsti magijos. Todėl manau, kad galiu suprasti kaip jautiesi. Nereikia atsiprašinėti, juk aš pati pradėjau pokalbį. - Pagaliau ji padėjo kortą. Raudonos spalvos.
- Ir per kelis metus tavo mama taip ir nesusitaikė su faktu, kad esi ragana? - O jos tėvai irgi nesugebėjo su tuo susitaikyti. Iš pradžių Dori, kuri buvo įvaikinta, kaip pati Leticija. O dabar ji susilaukė didžiulio nepritarimo. Bet kaip viskas buvo pačiai Dori? Ar tėvai iš pradžių jos negalėjo užtai pakęsti? Ta Dori tokia beprotė tą sykį pasirodė. Aišku, Leticija buvo dar maža kai ją matė ir vaikystės siaubas sutirštino spalvas. Bet vis tiek. Kažkodėl visada manė, kad Dori kai dar sujais gyveno padarė ką nors tokio, dėl ko tėvai ir nemėgsta magijos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Leticija Mendel »

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 530
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #50 Prieš 4 mėnesius »
Juzefas šiek tiek sutriko. Ar tai tikrai tik pokštas, o gal Walgunas matė? Tą žaidimą, kur reikia arba išgerti, arba atlikti užduotį. Arba dar blogiau, tą, apie kurį istorija nutyli... Levinso skruostai šiek tiek paraudo, o tada jis tarstelėjo:
- Tokių nėra.
Ne, tokių tikrai nėra. Juk negali būti, ar ne? Tie yra namie. Spintoje.
Plikis labai nudžiugo, jog sūnus kaip porininką pasirinko tėvą. Bet štai, jiems sutrukdė Danas. Jis kreipėsi į profesorių dėl Ikelo, o Juzefas manė, kad jo geriau nejudinti.
- Ikelai, žaidimai neužkerėti, - pasakė Juzefas.
Jis nenorėjo eiti ir vargti. Kas ten žino, kaip Ikelas priims Juzefo žodžius. O juk mėlynakis norėjo skirti dėmesį sūnui. Bet Walgunas, jis geros širdies. Ar nenusivils tėvu, jei šis nesiims jokių priemonių? Tad Levinsas vis dėlto pakėlė užpakalį ir nuėjo prie Ikelo bei Dano.
- Gali žaisti ir su kitais mokiniais, - pasakė Ikelui. - Šachmatais reikia žaisti dviese.
Nors iš tiesų man nusispjaut. Tu tiesiog tylėk ir bus gerai, gausi N, mintyse adresavo žodžius Ikelui.
- Gali pasieškoti žaidimo, kurį galima žaisti vienam. Arba prisijungti prie kokių kitų mokinių, - pasiūlė Danui ir grįžo prie savo stalo.
Dar Levinsas išgirdo, kad ir Eion uždavė klausimą. Bet šis skambėjo kaip bandymas prisikabinti, tad Juzefas tiesiog apsimetė to klausimo negirdėjęs.
Tuomet profesorius ištraukė kortelę. Ir perskaitė Walgunui skirtą klausimą:
- Ar turi kokią nors simpatiją?
Kodėl negalėjo būti kas nors ne tokio asmeniško?
- Čia tikrai taip parašyta, - pridūrė ir parodė kortelę sūnui.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 34
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #51 Prieš 4 mėnesius »
Keista, bet Leticija neliepė jai užsičiaupti. Nors Lina žinojo, kad kalbėjo perdaug. Todėl ji kiek nudžiugo. Bet prisiekė bandysianti neužknisti. Aišku garantuoti to negalėjo. Bet pabandyti turėjo. Todėl pasižadėjo neišsiplėsti. Bet tada grifiukei užsifiksavo vienas dalykas, kurį ji pasakė. Kad jos mama nemėgsta magijos. "Kodėl?" O, kad aš dėl Merlino kelnių žinočiau. Manėm dėl prakeiksmo. Gal ir dėl jo. Gal šiaip.
- Kodėl? Nuoširdžiai nežinau. Gal mano tėvas burtininkas buvo ir ją įskaudino. Gal ji pavydi ar bijo. Visaip esu galvojusi. Gal manė, kad dėl manęs ją mano tėvas paliko. Nežinau. Išvis galvojom gal koks prakeiksmas. Tą dar išsiaiškint bandom. Bet, kad ir kokia priežąstis vistiek skaudu. Kai ji pasako, kad jokio ryšio kurti neverta, nes juk mokykloj tiek laiko praleidžiu. Kad negali žmonėms sakyti, kad turi dukrą, nes gi vėliau negalės jos profesija girtis. Kad kokia prasmė domėtis, juk vistiek nesupras. Kad džiaugščiausi, kad iš namų neišmeta ir į mokyklą leidžia eit...
Pasakė ji. Akyse matėsi įskaudinimas. Lina suprato, kad tai galėtų būti dėl prakeiksmo. Gal net ir tikėtina. Bet nekeitė to fakto, kad turbūt net atsiprašymas neištrins tiek metų skausmo.
Tada Leticija pasakė, kad ir jos tėvai nemėgsta magijos. Tai skambėjo taip liūdnai... Gal dėlto ir ji nemėgsta magijos? Gal mano, kad taip elgdamasi labiau tiks tėvams? Gal mes ne tokios ir skirtingos.
- Užjaučiu dėl to. Žinau žodžiai nei paguos, nei padės... Bet turiu tą galvoje. Nėra nieko skaudžiau kai nekenčia tie, kurie sakoma didžiausi palaikytojai turi būti. Tiesiog žinok, kad tu nesi dėl to kalta. Juk negali panorėjusi nebūti ragana. Nuo jų priklauso, ar kada susitaikys. Nemanau, kad įmanoma tai pakeisti vien noru.
Pasakė nuoširdžiai. Ji turėjo galvoje kiekvieną žodį. Ir tikėjosi, kad kažkiek paguos. Ar bent Leticija pasijaus ne viena.
- Ne nesusitaikė. Ji tiesiog nenori. Gal kada panorės. Bet turbūt ne...

*

Neprisijungęs Ikelas Garver

  • IV kursas
  • *
  • 149
  • Taškai: 132
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #52 Prieš 4 mėnesius »
- Jūs meluojate! - garsiai visiems pasakė. - Jūs tikrai meluojate! - sukūkčiojo. Tai buvo tiesa! Ikelas labai bijojo šio profesoriaus ir dabar aiškiai suprato, kad ne be reikalo. Juk kam dar toks žiaurus profesorius kaip jis leistų mėgautis stalo žaidimais?! Būtent, jis nori juos užkerėti!
  Ikelas, kad ir kaip bijojo, visgi klausėsi profesoriaus. Paskui tas galėjo skirti jam areštą, o per jį šiam tikrai pavyktų Ikelą nužudyti, todėl jis turėjo elgtis kuo gražiau. Nemanė, kad profesorius išdrįs prieš visus mokinius dėl nieko paskirti areštą.
- Aš bijau... - sukūkčiojo sau, tačiau žinojo, kad taip tikriausiai tik paskatins profesorių. Visgi, nesusilaikė.
  Ikelas, nors ir girdėjo, kad jam siūlė žaisti žaidimą, kur gali žaisti vienas žmogus, to Ikelas nesirinko. Juk buvo akivaizdu, kad tada profesorius apkerėjo žaidimus taip, kad pakenktų ir vienam žaidžiančiam!
  Ir Ikelas likusį pamokos laiką taip vaikščiojo tarp stalų ir žaidė vienas šachmatais.

Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #53 Prieš 4 mėnesius »
  Danas, pakvietęs profesorių, laukė, kas čia bus. Nekvepėjo nieku geru, tačiau taip visko palikti irgi negalėjo.
  Tačiau išklausęs priėjo prie išvados, kad Ikelas bijo šio profesoriaus. Bet kodėl? Ką jis jam padarė? Nesuprato vaikinas, tačiau garsiai, žinoma, nieko nesakė. Nežinojo, ką tada apie jį gali pagalvoti mažius.
- Ikelai, profesorius tau nieko nepadarys, - tėviškai pasakė, tačiau nujautė, kad iš to nieko gero nebus.
  Danas nusprendė, kad geriau jau atliks praktiką, todėl susirado kompanjoną ir pasirinko žaidimą. Išsirinko monopolį, visgi šis atrodė labai įdomus. Tiesa, ilgai užtruko, kol pagaliau perprato taisykles, tačiau norėjo išbandyti.
  Ir taip iki pat pamokos pabaigos ir žaidė, rideno kauliukus, ėjo, pirko nuosavybes ir panašiai. Tačiau paaiškėjo, kad laiko nebuvo tiek daug likę, mat jie pabaigti nesuspėjo.
Kai rašysiu "Įžeidžiantys komplimentai" temoje, dėsiu brūkšnį, nes tingiu rašyt, jog atsiprašau.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 254
  • Taškai: 92
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #54 Prieš 4 mėnesius »
- Tikiuosi, - nusijuokė Walgunas ir gūžtelėjo pečiais. Buvo kiek gaila, kad tai visgi buvo tėčio darbas ir jis atrodė rimtas, o jie taip smagiai galėjo praleisti laiką.
  Stebėjęs, kas ten nutiko, Walgunas pasimetė. Taip, gal iki jo nueiti ir nebuvo pati geriausia mintis, tačiau ar tėtis tada ir paliktų taip tą mokinį? Ne, tai atrodė pernelyg neįtikima tokiam geram profesoriui kaip tėtis. O juk jo taip ir negalima palikti, ar ne?
  Galiausiai, tėčiui sugrįžus, Walgunas išgirdo klausimą. Tai vėl priminė tą švelnų skausmą, kad simpatijos vis dar neturi.
- Neturiu, - atsiduso. - Ką padarysi... - nusišypsojo ir traukė kortelę. - Koks darbas, kurį dirbai, tau labiausiai nepatiko? - perskaitė. - Hm... O ką reikėtų daryti, jei žaistų tik vaikai? - nesuprato. Negi tokio amžiaus vaikai jau buvo ką nors dirbę? Ar čia darbas tai bet kokia veikla?
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Leticija Mendel

  • II kursas
  • *
  • 201
  • Taškai: 70
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #55 Prieš 4 mėnesius »
Leticiją labai stebino tai, kad Lina pasakoja tiek daug visai nepažįstamam žmogui. Bet ji klausėsi. Buvo įdomu ir svarbu, ką ji čia kalbėjo. Bet visgi mergaitė galvojo, kad apie visokius tokius dalykus nereikėtų kalbėti pilnoje mokinių klasėje. Dar kas išgirs. Ne, nenorėjo tarkim, kad bjaurybės kambariokės ką nors nugirstų ir paskui kažkaip tai panaudotų prieš ją.
- Tikrai siaubinga, kai mama taip elgiasi. O mano tėvai mane tiesiog ignoruoja. - Labai nesiplėtė dėl seniau apgalvotos priežasties. Nenorėjo klasėje aptarinėti viso to. Nors daug ko norėjosi paklausti. Apie tą prakeikimą ir dar daug ką.
Lina buvo teisi. JI negalėjo atmesti savo gebėjimo. Nebent pati jį ignoruoti. Juk prašė tėvų dar vasarą, kad niekur jos nesiųstų. Jie gyventų lyg nieko nežinodami. Bet tėvai nesutiko. Kodėl? Ar manęs bijo? Ar tiesiog bjaurisi?
- Einam po pamokos kažkur pasivaikščioti? - Pasiūlė. Tada vienos ir galėtų pasikalbėti apie viską, ką pradėjo šioje pamokoje.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 34
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #56 Prieš 4 mėnesius »
Tiek prikalbėjusi Lina užsičiaupė. Dabar jau ėmė galvoti kodėl gi taip atviravo. Bet kažkodėl, dėl kažkokios labai keistos, nežinomos priežasties, ji pasitikėjo Leticija. Gal net labiau, nei kitomis draugėmis. Jos žinojo nedaug. Išties beveik nieko. O čia tiek prišnekėjo net neraginama. Ji nesuprato kodėl. Gal pamatė Leticijoje save, gal šiaip kokį bendrumą pajuto. Nesuprato. Bet jautė, kad pasitikėti gali. Ir buvo panašu, kad ji suprato. Išties jos mamos elgesys buvo siaubingos, ir žiaurus. Priežastys rezultato gi nekeičia. Net jei dėl prakeiksmo visa tai, kas tikėtina, juk vistiek ji kentė tokį elgesį visą gyvenimą. Ir jis vis prastėjo.
- Taip tai siaubinga. Ir bjauru. Bet manau, kad ignoruoti... Gal tai net blogiau. Nes dabar žinau, kad mama manęs nemėgsta. Tai galiu nekreipti dėmesio. Nu bandyti. O su ignoravimu... Tada manau sunkiau. Su juo nėra kaip kovoti.
Žaidimas buvo pamirštas. Leticija pasiūlė po pamokos kažkur pasivaikščioti. Tai buvo visai gera mintis. Galės ir geriau pasikalbėti. O ir žiobatyra buvo paskutinė tos dienos pamoka. Laiko jos turėjo. Todėl ji sutiko ir pasigirdus varpui jos sutvarkė kortas ir išėjo iš klasės.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 530
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams | '23 žiema
« Atsakymas #57 Prieš 4 mėnesius »
Aišku, Ikelas apkaltino Juzefą melavimu. Tačiau didesnių rūpesčių nekėlė. O ir Walgunas, regis, dėl Ikelo nesijaudino, todėl tą vaiką buvo galima pamiršti ir visą dėmesį skirti sūnui.
Sūnus pasakė, jog simpatijos neturi. Regis, jam tai sukėlė liūdnokas emocijas. O jeigu liūdna Walgunui, tai liūdna ir Juzefui. Bet viskam savas laikas, ar ne? Juk nebūtina prisidaryti vaikų tokioje jaunystėje, kaip kad prisidarė pats plikis. Kita vertus, tai buvo nuostabiausias dalykas gyvenime, koks tik galėjo nutikti. Walguno gimimas.
- Koks labiausiai nepatiko? Na, turbūt, kad tiek ministerijoje, tiek čia dirbti man patinka, - nusišypsojo.
Apie visas paranojas ir apie nelegalius darbelius Levinsas, žinoma, nesiruošė sakyti. Ir apie tai, jog ministerijoje vietelė - šiltesnė. Bei apie tai, jog atėjo čia profesoriauti tik vedinas minties, kad galės laiką leisti su sūnumi. Ne, šitų dalykų jo vaikui žinoti nereikia.
- Tikriausiai reikėtų pagalvoti, koks darbas namuose ar mokykloje nepatiko labiausiai.
Likusią pamokos dalį jie abu ramiai sau žaidė, jokių didesnių nesklandumų klasėje nekilo. O pasibaigus pamokai Juzefas išleido mokinius, sutvarkė klasę ir pats išėjo iš jos.