0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 271
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Roma keliavo koridoriumi. Žinoma, keliavo astronomijos klasės link. Ak, jau tiek metų prabėgo. Pagalvojo ji. Taip, prieš kelis metus astronomiją dėstė, tačiau tie keli prabėgę metai jai buvo daug. Tačiau ji tikrai nesiruošė jų skaičiuoti.
  Pasiekusi astronomijos klasę ji pradėjo laukti mokinių. Šiandien klasės ruošti jai nereikėjo, todėl jai neliko nieko kitaip kaip tik laukti mokinių bei varpo dūžio, kuris jau netrukus turėjo suskambėti.
  Taip ir nutiko - po kelių sekundžių nuskambėjo varpas, skelbiantis pamokos pradžią. Mokiniai greitai suėjo į klasę, todėl profesorė atsistojo.
- Sveiki susirinkę po atostogų. Aš esu Roma. Šiais metais jums dėstysiu astronomiją. Vyriausieji mokiniai žino, kad kažkada ją dėsčiau, tačiau tikrai nesiruošiu skaičiuoti prieš kiek metų tai buvo, - nusijuokė moteris. - Šiandienos tema - astronomija kažkiek sumaišyta su astrologija. Taip, suprantu, kad dabar pamanėt, jog aš kvaila, tačiau taip, egzistuoja ir toks dalykas, - nusijuokė ji. -  Astrologija - mokslas apie dangaus kūnų įtaką žmogaus gyvenimui. Jūsų laimei, o gal ir nelaimei šiandien teorijos nebus, nes ši praktika kai kuriems gali užimti nemažai laiko. Jūs pasinaudodami burtažodžiu Gramdoro ir pasakydami kurios nors planetos pavadinimą į ją nukeliausite. Jei ta planeta susijusi su jūsų dabartimi, ateitimi, esybe ir panašiai jūs joje liekate. Jei ne - grįžtate į klasę. Net ir tikus planetai joje pabūsite tik dvi minutes. Šiandienos jūsų užduotis susirasti reikiamą planetą. Ją radus ir grįžus į klasę galite jos reikšmę pažiūrėti vadovėlyje. Labai tikiuosi, jog pasakiau viską, - dar kartą nusijuokė ji. - Galite dirbti. Sėkmės.
  Viską susakiusi profesorė atsisėdo ir pradėjo akimis bėgioti po klasę, laukdama išdaigininkų.

(Personažui tinkamą planetą galite rinkti pagal reikšmes arba tiesiog šauti bet kurią:D. Taip pat personažui nebūtina apkeliauti visų planetų, kad rastų tinkamą. Gal ji bus pirma ar dar kažkelinta. Ieškodami reišmių galite naudotis šiuo puslapiu. Bent trys praktikos post’ai. Pamoka iki 03 - 11.)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 458
  • Taškai: 69
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Iš pradžių Kaja paniuro, kad dėl pamokos reikės aukoti savo vakarą. Žinoma, veikla nebuvo itin ypatinga. Juk nei telefonas, nei kompiuteris, nei planšetė. Bet mergaitė buvo visai įdomiai įsiskaičiusi žurnalą.
Tačiau kai ji atėjo į pamoką, jai pasirodė visai įdomu. Tikrai įdomiau negu virti kažkokius eliksyrus, gintis nuo visokių baisybių ar versti vienus daiktus kitais. Mat Kajai visai patiko paskaityti horoskopus, o profesorė kaip tik užsiminė apie astrologiją.
Deja, bet netrukus grifė sužinojo, kad teks burti. O jai neišėjo nei vieni kerai. Todėl ūpas iškart nukrito, bet vis dėlto vienuolikmetė pabandė.
- Gramdoro Mėnulis, - pasakė pagalvojusi apie pirmą į galvą šovusią planetą.
Kaja pabandė kelis kartus, tačiau nieko neišėjo. Bet ji labai norėjo, kad jai pavyktų. Tikėjosi, kad pavykus pamatys kažką panašaus į filmą. Todėl priėjo prie profesorės.
- Profesore... Man... Aš... Na, man neišeina burti. Gal galėtumėte padėti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1033
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Alanas į pamoką atėjo kartu su Erka. Dabar sėdėjo suole šalia merginos ir galvojo apie Spanguolę. Užvakar per pusryčius sėdėjo prie Varno Nago stalo ir bandė įsiūlyti savo pelėdą Adrijui. Žinojo, kad tas neturi pelėdos. Ir norėjo atiduoti ją kažkam, kuo pasitikėjo. Na bent jau manė, kad Adrijas pelėda gerai rūpintųsi. Draugas paukščio atsisakė. Regis negalėjo suprasti kaip išvis ta mintis atėjo Senkleriui į galvą. O tai juk paprasta. Alanas bandė atsikratyti visko, kas siejo su Dori. Tiesa sekės prastai. Rašiūnų taip ir neišmetė. Nors ir norėjo. Alanas paslėpė juos kambaryje iki pareikalavimo. Įsivaizdavo, kad baigęs mokyklą juos pamirš kaip po truputį tikėjosi pamiršti ir tą merginą. Norėjo rašiūnus išvis išmesti, bet nepajėgė. Pelėdos štai atsikratyti irgi nepavyko. Beje, ji tuo tarpu buvo kartu didžiojoje salėje. Atnešė jam laišką nuo tėvų. Kurio vaikinas net neskaitė. Spanguolė išgirdusi ką Alanas sako Adrijui įsižeidė. Kaptelėjo jam snapu į ranką, suūkė ir dingo. Matyt nulėkė į pelėdyną. Ir nebeatskrido pas Alaną tas porą dienų. Nenešė laiškų. Matyt baisiai supyko. Ir tai juk suprantama. Ketursparnės pelėdos tokios prieraišios. Dabar jis sėdėjo ir galvojo, kad reikės su Spanguole taikytis. Kad ir kaip keistai beskambėtų.
- Kaip žinoti, kad planeta tau tinkama? - Pasiteiravo Alanas Erkos. Tikėjosi, kad ji žinos atsakymą.
- Ai beje, gal tu nori kartu savanoriauti gyvūnų priežiūros centre Kiauliasodyje? Buvau ten jau porą vakarų. Pagalvojau, kad tau juk patinka gyvūnai. Tai gal nori prisidėti? - Šiuo metu gyvūnai Alanui buvo kur kas mielesni už žmones. Jam patiko leisti su jais laiką. Ir dabar pasiūlęs Erkai eiti savanoriauti tame centre ėmė gailėtis. Jam ir vienam ten buvo gerai. Be pažįstamų. Taigi sėdėjo ir tikėjosi, kad ji atsisakys.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 271
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
  Mokiniai pradėjo darbą. Profesorės akys bėgiojo nuo vieno iki kito. Ji pastebėjo pirmakursę mergaitę, kurią kurį laiką stebėjo. Ji išgirdo, kad ji bando patekti į mėnulį, todėl nusišypsojo. Bus darbo šiais mokslo metais. Laiminga pagalvojo ji. Moteris mėgo savo darbą, todėl džiaugėsi, kad šiemet nebus nuobodu.
  Ji priėjo prie moters pasakiusi, kad jai nepavyksta kerėti. Tamsiaplaukė nusišypsojo.
- Tau nepavyksta todėl, nes mėnulis ne planeta. Tai žemės palydovas. Išsirink planetą bei kelis kartus pabandyk burtažodį. Jei vis tiek nepavyks aš tave į ją nukelsiu, - pasakė profesorė. Taip, galėjo vos išgirdusi planetos pavadinimą nukelti mergaitę į ją, tačiau norėjo, kad ši pabandytų tą padaryti pati. Taigi dabar ji pradėjo laukti atsakymo iš pirmakursės, kurios vardas tikriausiai buvo Kaja.
  Pamoka bent iš pradžių ėjosi gerai. Nebuvo jokių nesklandumų, o tai labai džiugino profesorę. Ji norėjo, kad visa pamoka būtų tokia, tačiau žinojo, kad taip tikriausiai nebus niekada. Na, prieš kelis metus pora tokių pamokų buvo, tačiau tamsiaplaukė netikėjo, kad jos gali pasikartoti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 647
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
  Erka kartu su Alanu sėdėjo astronomijos pamokoje ir... Bandė klausytis. Taip, tai tikrai buvo keista, tačiau šiais metais Erkai atėjo įkvėpimas mokytis. Ji suprato, kad kažką dar gali padaryti, todėl vis dėlto nusprendė pabandyti.
  Išgirdusi Alano klausimą Erka prunkštelėjo.
- Negi nesiklausei profesorės? Jei planeta tiks joje būsi dvi minutes. Jei ne - iškart dingsi. Į kokią planetą norėtum nukeliauti pirma? Gal į kokį Neptūną? - pasiūlė ji. Buvo kiek keista matyti Alaną nesiklausantį. Nors, tiesą sakant, matyti Erką besiklausančią buvo daug keisčiau.
  Išgirdusi Alano pasiūlymą Erka nusišypsojo. Pasiūlymas išties viliojo.
- Norėčiau tik sužinojusi ką ten reiks daryti. Jei kaip žiobarų prieglaudose savanoriaujant tik valyti lankytojų nutryptas grindis man netinka. Ką tu ten darai? - paklausė ji. Taip, Erka buvo bandžiusi vasarą savanoriauti gyvūnų prieglaudoje, tačiau viskas ką jai reikėjo daryti buvo tik grindų valymas. Net ne gyvūnų voljerų, o grindų, kuriomis vaikšto lankytojai!
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 458
  • Taškai: 69
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
- Mėnulis nėra planeta? - apstulbo Kaja. - Bet... bet aš mačiau per filmuką, - kalbėjo ji. - Filmuke rodė, kad peliukas su šuneliu nusikėlė į Mėnulio planetą. O kas yra palydovas? - paklausė.
Dabar Kajai reikėjo sugalvoti, į kokią planetą ji nori keltis. Daugiau planetų mergaitė nelabai žinojo, o ieškoti tingėjosi. Tad išgirdusi, kad kiti vaikai šneka apie kažkokį Neptūną, grifė nusprendė, jog ir ji pabandys ten keltis.
- Gramdoro Neptūnas, - tarė pirmakursė.
Žinoma, nieko neįvyko. Kaja pabandė dar kelis kartus, tačiau visi jie buvo nesėkmingi. Burti jai atrodė taip pat beprasmiška, kaip ir bandyti įjungti technologijas šioje pilyje. Norėjosi kaltinti būtent pilį. Juk joje neveikia nei telefonas, nei planšetė, nei kompiuteris, nei magija. Tačiau problema buvo ta, kad kitiems tai magija juk veikė.
- Profesore, man vis tiek nepavyksta, - liūdnai tarė grifė.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1033
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
- Jeigu atvirai, tai taip. Nesiklausiau. - Pasakė.
- Man tas pats. Galim ir į Neptūną. Nukelsi mus ten ar man tai daryti? - Norėjo Erkai priskiesti, kad taip. ten teks valyti grindis ir panašiai. Bet nutarė nemeluoti. Juk jie beveik visą vasarą gyveno kartu. Kai Auris jį parsivedė iš vakarėlių, kuriuose siautė kartu su Milanu privertė porą dienų prabūti dvare. Bet Alanas sugebėjo susipykti su tėvu ir išlėkė pas pusbrolį. Kaip visada. Kai Auris kažkur išeidavo savais reikalais ar pas drauguss Alanas laiką leisdavo kartu su Erka. Taigi nenorėjo jai meluoti. Ir, kad jau pasiūlė kartu ten savanoriauti, tai pats ir kaltas.
- Ten paklausinėja apie tavo žinias. Duoda įvairių situacijų pavyzdžius ir tu turi aiškinti ką darytum. Na tarkim. Jei knisius nebesidomi lobiais ką darytum. Arba kaip prižiūrėtum ką tik gimusius vienaragiukus. Žodžiu supranti. Ir kai tu atsakai į klausimus ir tavo žinias įvertina gauni visokių užduočių. Kaip jau sakiau nuėjau ten neseniai. Kol kas šeriu gyvūnus, tvarkau jų narvus. Bet manau, kad greit veiksiu kažką įdomesnio.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 647
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
- Sveikinus laimėjus geriausio metų mokinio titulą, - nusišaipė ji išgirdusi, kad jis tikrai nesiklausė. Erkai buvo keista matyti Alaną visiškai nesiklausantį pamokos temos, tačiau tuo pačiu buvo keista matyti ir save ją klausant.
- Nukelsiu. Žinau, kad tu nemoki, - išsiviepė Erka ir išsitraukė lazdelę. - Gramdoro Neptūnas, - pasakė Erka bei mostelėjo lazdele ir vos po akimirkos suprato, kad nebėra klasėje. Čia aplinka buvo visai kitokia. Ir... nelabai maloni. Iš to violetinplaukė ir sprendė, kad kerai pavyko iškart. Tačiau ilgai Neptūne ji neužsibuvo. Vos spėjusi suprasti, kad atsirado Neptūne iškart grįžo į klasę.
  Erka atsisuko į Alaną.
- Na, kaip tau Neptūnėlis? Turbūt tau jis ne tik tinka, bet iš tiesų ir gimei jame, ar ne? kad ir ką jis reiškia tai ne man. Kur keliamės toliau? Gal į Marsą? - pasakė Erka. Mokytis beveik norėjo, tačiau apkeliauti visų Saulės sistemos planetų tikrai neturėjo noro, todėl tikėjosi, kad Marsas jai tiks, nors ir nežinojo ką jis simbolizuoja.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1033
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
- Labai miela sveikinimą gauti iš pačios aikštingiausios Hogvartso mokinės. - Atsakė ir blankiai nusišypsojo. Ko aš nemoku? Paniūro. Bet nebuvo kada aiškintis. Jie atsirado Neptūne. Erka greitai dingo iš tos planetos. O jis liko ten. Alanui čia visai nepatiko. Buvo keista. Girdėjo kaip ūžia vėjas. Norėjo dingti iš čia.
Vaikinas užsimąstė apie tai kur išties dabar yra. Ar tai iliuzija? Juk negalėtų iš tikrųjų būti šioje planetoje. Nes juk neišgyventų. Tada staiga sugrįžo.
- Ar ilgai ten buvau? Man atrodo šita man tinka. Ir kas iš to? - Pasiteiravo, mat neįsivaizdavo kas iš to, kad regis atrado tinkamą planetą. Vartyti vadovėli ir ieškoti jos reikšmės tingėjo.
- Sakai į Marsą? Gerai. Pasiruošk. Gramdoro Marsas. - Mostelėjo lazdele ir pajuto, kad yra siaubingame šaltyje. Neužsibuvo ten labai ilgai. Ir labai dėl to džiaugėsi.
Marsas jo manymu Erkai turėjo tikti. Jam nereikėjo net jokių reikšmių. Juk Marsas karo dievo vardas. Kaip tik jai. Pagalvojo.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 271
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Profesorė nusijuokė išgirdusi, kad ji tai matė per filmuką. Ak, šiuolaikiniai vaikai. Pagalvojo moteris.
- Filmukai dažniausiai nerodo tiesos. Palydovas – bet koks gamtinis objektas, tam tikra orbita skriejantis apie kitą už save didesnį astronominį objektą – mėnuliai, kometos, asteroidai, žvaigždės ar galaktikos, - vadovėlinį atsakymą išbėrė profesorė.
  Ji stebėjo kaip Kaja bando atlikti kerus. Buvo kiek keista, kad jai per tiek kartų jie nepavyko, nes šie kerai visgi buvo pakankamai lengvi, tačiau ji nieko nesakė.
- Gerai, nukelsiu, - pasakė ji pirmakursės vis tiek paprašius tą padaryti. - Gramdoro Neptūnas, - pasakė moteris nukreipusi lazdelę į pirmakursę bei mostelėjo ja.
  Tamsiaplaukė grįžo į savo vietą ir toliau stebėjo klasę. Beveik visi mokiniai dirbo, o jei ir buvo nedirbančių tai jie nešoko į akis ir tas labai džiugino profesorę. Kai kurie jau ir knygas vartė. Tiesa, profesorė nebuvo sugalvojusi ką turės atsakyti jei atsiras mokinys, kuriam netiks nei viena planeta. Žinojo, kad taip tikrai gali būti, tačiau apie tai nepagalvojo. Bet nusprendė kai reiks tada ir pagalvoti, o dabar tik rūpintis, kad klasėje nekiltų chaosas.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 647
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
- Tavo gyvenime viskas miela. Jaučiu, kad tavo nužudymo akimirką tu sakytum, jos tai miela. Negi ne? - išsiviepė ji. Norėjo sugalvoti geresnį atsikirtimą Alanui, nes tai skambėjo kiek kvailai, tačiau greitai nieko nesugalvojo, o ilgai versti smegenis dirbti tingėjo.
  Alanui gerokai vėliau grįžus iš planetos ji atsiduso.
- Tau taip pasisekė, kad gali trumpiau keliauti po planetas. Aš tingiu po jas keliauti. O iš to... Nežinau, tačiau gali pasižiūrėti reikšmę. Gal atrasi savo gyvenimo kelią, - pasakė ji ir dar kartą atsiduso.
  Alanui nukėlus juos į Marsą ji pastebėjo, jog Alanas iš ten dingo. Tačiau violetinplaukei toje planetoje patiko. Buvo kažkaip gera. Ji net nežinojo kaip tą įvardinti, tačiau norėjo ten likti kuo ilgiau.
  Deja, tos kelios nuostabios minutės baigėsi ir ji sugrįžo į klasę. Ji suprato, kad Marsas jai puikiai tinka, todėl atsivertė vadovėlį ir susirado jo reikšmę.
- A... tikėjausi ne visai to, - pasakė ji ir pastūmė vadovėlį Alano pusėn. Viena iš reikšmių buvo seksas, o to mergina kol kas tikrai nesiekė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1033
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Norėjo rėžti Erkai, kad nusišneka. Bet nesakė nieko. Tiesiog sėdėjo ir galvojo kodėl atsitrenkė į šią pamoką. Juk laiką galėjo leisti kur nors piešdamas tylioje vietoje. Miela. Mano gyvenime pastaruoju metu išvis nėra nieko mielo. O apie kitą jos pasakytą dalyką išvis nežinojo ką galvoti.
- Ai, čia tas pats kaip ir ateities būrime. Netikiu tokiais dalykais. O tu tiki? Tiki planetų reikšmėmis? - Paklausė.
Regis planeta tiko merginai. Jis be entuziazmo paėmė iš jos vadovėlį ir ne per labiausiai gilindamasis į tekstą perskaitė tai, kas buvo rašoma apie Marso planetą.
- Ir ką apie tai manai? - Paklausė gražindamas Erkai knygą.
- Kai kas gal ir tinka ar ne? Turi savyje karingumo ir manau, kad atrodai savimi pasitikinti. Bent jau išoriškai. Nežinau kaip jautiesi, bet taip atrodai. - Susakė tai, kas pirma atėjo jam į galvą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 647
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
- Na, kartais gyvenime turėtų būti smagu sužinoti ateitį, tačiau ir aš nelabai tuo tikiu. Ypač todėl, kad per gyvenimą dar nesutikau tokio ateities būrėjo, kuris galėtų pasakyti ką nors panašaus į tiesą. buvo išpranašavę, kad žiobarišku erdvėlaiviu į kosmosą per artimiausia mėnesį krisiu. Žinoma, tai tiesa, tačiau išpranašavo tai prieš metus, - pasakė ji ir išsiviepė. Pats ateities brimas kaip dalykas Erkai buvo visai įdomus, tačiau ji jau abejojo, kad šioje žemėje yra tokių ateities būrėjų, kurie galėtų pasakyti ką nors panašaus į tiesą.
  Erka išsiviepė iškirdusi, kad jai kažkas tinka.
- Na, atsiprašau, bet sekso aš nelabai noriu. O to karingumo... Nebūtų jo jei nebūtų kvailų mažių, kurie be reiklao lenda po kojomis, - pasakė ji ir pašnairavo į greta sėdinčius pirmakursius. Erkai neatrodė, kad jai bent dauguma dalykų iš ten tinka. Bent jau pati turėti sekso neplanavo bent artimiausius dešimt metelių.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 458
  • Taškai: 69
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Kaja nebuvo aišku niekas, ką pasakė profesorė. Ji kalbėjo apie kometas, galaktikas ir dar kažką, ko mergaitė visai nesuprato. Pirmakursė pagalvojo, kad vis dėlto ši pamoka nebus kas nors panašaus į domėjimąsi horoskopais. Ir dar, filmukai rodo tiesą.
Netrukus astronomė pasakė burtažodį ir grifė tikėjosi prieš nosį išvysti ką nors panašaus į kiną, bet... bet ji atsidūrė planetoje, iš tikrųjų atsidūrė! O gal ne? O gal čia tiesiog virtuali realybė? Bet man niekas neuždėjo akinių... Vienuolikmetė pasijuto sumišusi, nes ji norėjo vėl sėdėti klasėje. Čia buvo baisu, be to, ji buvo viena. Ji čia pastovėjo vos porą minučių, tačiau atrodė, kad amžinybę.
Kaja žinojo, jog dabar reikėtų ieškoti informacijos apie planetą vadovėlyje, bet ji tingėjo tai daryti.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 356
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Nelanna į astronomijos pamoką atėjo kupina vilčių išmokti naujų dalykų. Ankstesniais metais įgytos astronomijos žinios jau spėjo jai pasitarnauti ir mergina tuo labai džiaugėsi. Juk daug smagiau lankyti pamokas, kuriose galima įgyti naudingų praktinių žinių, kurias įmanoma pritaikyti. Herbologija, nuodai ir vaistai, gal net kerėjimas - šiose pamokose įgytos žinios lengvai pritaikomos Nelannos laisvalaikyje. Tačiau ankstesniais metais sužinojusi, kad ir astronomijos pamokose įgytas žinias galima panaudoti jai patinkančiose srityse, mergina ėmė stropiau stengtis įsidėti į galvą naują informaciją.
Profesorei pasakius, kad astronomija siejasi su astrologija, varniukė tokio sąryšio neįžvelgė. Ji nesuprato, kuo astrologiniai dalykai gali padėti nustatyti, kada kokį augalą galima skinti, o kada reikia virti eliksyrą. O juk būtent dėl tokių žinių mokykloje jiems tenka mokytis apie planetas ir kitus dangaus kūnus.
Nustūmusi į šoną prieštaringas mintis, varniukė ištarė burtažodį:
- Gramdoro Uranas!