0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 677
  • Taškai: 56
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Stalas bibliotekoje
« Atsakymas #90 Prieš 2 mėnesius »
Apie Eliotą Lina nieko nesakė, ir Oliveris nežinojo, ar dėl to džiaugiasi, ar ne. Žinoma, ji negalėtų išspręsti tos problemos, bet gal galėtų pasakyti ką nors protingo? Tiesa, pavyko prisiminti, kad ji tai jau padarė, tik tai kažkodėl nelabai tepaguodė. Ką gi, turbūt tikrai geriau pereiti prie būtybių.
- Kaip manai, ar vaikams iš žiobariškų šeimų mokytis sunkiau? - droviai paklausė. Kadangi paties mama ir tėtis buvo burtininkai, atrodė, kad turi visko žinoti žymiai daugiau. Tai dar labiau sumenkino ir taip menką pasitikėjimą savimi. Na ir kas, kad Lina vyresnė? Jis pats apie tokias būtybes galėjo girdėti nuo pat tada, kai buvo mažas kaip Ezra. O štai bendramokslė nežinojo, kad tokie dalykai egzistuoja.
- Man patinka mokytis, - sumurmėjo ir vėl palinko prie sąrašo. Tiesa, tada Lina vėl prabilo apie Eliotą. Ji turbūt niekaip negalėtų suprasti, koks stiprus yra dvynių ryšys, o vienam iš jų tą ryšį pradėjus nutraukti, kitam skauda. Bet tos temos netęsė. Apie tai geriau pasikalbės su tėčiu.
- Naktiniai klajūnai nejaukūs, - dar pasakė parašęs jų pavadinimą prie aprašo. Perėjo prie kito ir gąstelėjęs perskaitė: - Užburti lavonai, pasitelkiami blogiems tikslams pasiekti. Juos naudojo ir Valdovas Voldemortas.
Baugiai pažvelgė į vyresnę merginą. Ne, šitos būtybės jam visai nepatiko. Ir, tiesą sakant, visai nenorėjo sužinoti jų pavadinimo.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 31
  • Lytis: Moteris
Ats: Stalas bibliotekoje
« Atsakymas #91 Prieš 2 mėnesius »
Lina išgirdo drovius Oliverio žodžius. Iš tikro ar sunkiau? Hm...
- Nuoširdžiai? Manau, kad kaip tik lengviau. Nes jiems, na ir man, viskas nauja ir nepažįstama. Todėl smalsu ir jautiesi, kad turi labai daug išmokti, nes nesinori pasirodyti neišmanėle ar menkesne. Todėl bent aš turėjau didelį pasiryžimą. Tas labai motyvaciją kėlė. O iš burtininkų šeimų... Na nežinau, kaip tau yra, bet man kartais atrodo, kad tiesiog mokiniai nesimoko, nes mano, kad ir taip kažką iš to dalyko žino.
Tada išgirdo jo tylius žodžius.
- Jeigu tau patinka mokytis vadinasi viskas gerai. Išmoksi, tik nenustok stengtis. Gal po kiek laiko rasi kokią pamoką, kuri pati įdomiausia, tai gali gilintis labiau, domėtis papildomai. O šiaip nebijok, vienaip ar kitaip išmoksi. Tiesiog mokykis sistemingai, pabandyk nepervargti ir viskas bus gerai.
Ji išgirdo kaip Oliveris pasakė, kad nakties klajūnai nejaukūs.
- Taip išties. Man baisiausia, kad ir laimė su jais pavojinga. Juk būtent laimės taip norime, o ji čia ginklas... Vienaip ar kitaip manau, kad ten kalbama apie žemesniasias formas. Manau, kad jos turi ir kitą pavadinimą tik jo neprisimenu. Bet šį tikrai girdėjusi, per pamokas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 mėnesius sukūrė Lina Catamans »

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 677
  • Taškai: 56
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Stalas bibliotekoje
« Atsakymas #92 Prieš 2 mėnesius »
Lina pasakė protingai. Iš tiesų tie, kurie apie Hogvartsą žinojo nuo pat mažens, gali galvoti, kad viską žino. Pavyzdžiui, Eliotas buvo įsitikinęs, kad ir taip viską moka. Turbūt tai ir buvo priežastis, kodėl nelabai tesistengia mokytis. Na, žinoma, ir tai, kad broliui daug įdomiau buvo ką nors tyrinėti, o ne sėdėti prie knygų.
- Aš labai daug nežinau, - atvirai prisipažino ir gūžtelėjo pečiais. Taip, jis tikrai kvailas, bet atrodė, kad Lina gal ir nesišaipys. Kol kas mokytis sekėsi visai neblogai.
- O kokia tau pamoka patinka? - droviai pasidomėjo. Pats kol kas neturėjo favoričių. Žinoma, Aurio pamokos patiko, bet labiau ne dėl to, kad buvo įdomios, o dėl profesoriaus. Tėčio draugas geras. Transfigūracijai berniukas jautėsi per kvailas, bet ji atrodė visai įdomiai.
- Ir iš kur atsiranda tokie padarai? - pasvarstė galvodamas apie tuos nakties klajūnus. Vylėsi su tokiais niekada nesusidurti. Prie nejaukaus aprašo parašė žemesniąsias formas, nors tokių visai nebuvo girdėjęs. Ar tai nesiskaitys kaip sukčiavimas? Nenorėjo supykdyti tėčio draugo, bet nutarė, kad viskas turėtų būti gerai. Lina jam padeda, jis tikrai nenusirašinėja.
- Kokios būtybės tau buvo pačios baisiausios? - nenorėdamas skaityti dar vieno aprašo paklausė Oliveris. Kažkodėl atrodė, kad namų darbas prigąsdins tiek, kad norėsis pasislėpti po antklode ir daugiau niekada neišlįsti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Oliveris Llewellyn »

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 31
  • Lytis: Moteris
Ats: Stalas bibliotekoje
« Atsakymas #93 Prieš mėnesį »
- Tai juk nieko tokio. Mes mokykloje gi. Ką čia veiktume jei daug žinotume.
Lina pabandė pajuokauti ir pakelti Oliveriui nuotaiką. Nežinojo ar daro gerai, bet nusprendė pabandyti. Išgirdusi drovų klausimą Lina pagalvojo.
- Man tikrai patinka apsigynimas nuo juodosios magijos. Jos tikrai įdomios. Aišku dažnai būna baisu, bet malonu žinoti, kad jei kažkada atsidurčiau pavojingoje situacijoje žinočiau ką daryti. Gal nebūtinai pavyktų viskas, bet nors pabandyčiau viską ką galiu. Taip pat įdomi magiškų gyvūnų priežiūra. Taip sužinoti kokie gyvūnai gali egzistuoti. Nes aš iš žiobarų pasaulio, tai apie daugelio egzistavimą, net nesu girdėjusi, o jai kažką ir girdėjusi tai tik gandus neatitinkančius realybės. Bet kalbu perdaug turbūt. Atsiprašau. Kokios tau patinka labiausiai?
Paklausė supratusi, kad jau perdaug įsikalbėjo.
- Šiaip nežinau kaip atsiranda. Manau, kad bent kažką yra sukūrę piktieji burtininkai ir raganos. Nesinorėtų galvoti, kad visi pikti padarai yra blogi iš prigimties... Bet išties nežinau.
Kokios man baisiausios? Hm. Sakyčiau, kad nakties klajūnai, bet...
- Nežinau. Baisus kaukas, nes pasiverčia į didžiausias baimes. Bet manau gąsdina labiau nakties klajūnai. Nes tai norisi saugumo ir laimės ir taip baisu, kad šis noras gali būti pavojingas ir juo galima pasinaudoti.
Pasakė atvirai.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 677
  • Taškai: 56
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Stalas bibliotekoje
« Atsakymas #94 Prieš mėnesį »
Lina, ko gero, tiesiog jį ramino. Negali būti, kad jai visai nekeista, kad jis, grynakraujis burtininkas, tiek mažai išmano. Bet jeigu jau ji nesijuokia, Oliveris neketino pats tęsti tos temos, taigi tiesiog linktelėjo. Tuo labiau, kad ji teisi - jie mokykloje, kurioje daug ir išmoks.
Klausyti, ką vyresnė mergaitė kalba, buvo visai įdomu. Ir, tiesą sakant, keista. Oliveriui atrodė, kad jis yra itin nuobodus, tad teoriškai su juo niekas neturėtų kalbėti. O štai Lina darė būtent tai.
- Man patinka tavęs klausyti, - droviai ištarė, kai ji pasakė per daug kalbanti. Kiek pasvarstęs neužtikrintai atsakė į klausimą: - Man patinka transfigūracija, bet ten labai sunku. Aš per kvailas. Ir Aurio pamokos patinka, bet kartais tikrai būna nejauku.
Prisipažinti mergaitei, kad bijai, tarsi kiek vaikiška, ar ne? Taigi Oliveris nutilo ir laukė, kol Lina ką nors pasakys apie būtybes. Jos, žinoma, irgi gąsdino, bet bijoti žemesniosios formos neatrodė kaip labai jau blogas dalykas.
- Aha, tai skamba pavojingai, - pritarė dėl nakties klajūnų ir vėl pažvelgė į tą taip išvarginusį sąrašą. Nebenorėjo mokytis, todėl pasidėjo galvą ant suolo ir tylomis susimąstė.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

  • IV kursas
  • *
  • 275
  • Taškai: 31
  • Lytis: Moteris
Ats: Stalas bibliotekoje
« Atsakymas #95 Prieš 1 savaitę »
Oliveris linktelėjo į jos pasakymą apie mokyklą. Na tai nebuvo jos tikėtasis pradžiuginimas, bet mergaitė nusprendė, kad to pakaks. Ji nebuvo labai mokanti pradžiuginti žmones, bet manė, kad padarė viską ką galėjo, kad Oliveris nesijaustų daug nežinantis. Ji spėjo, kad tai tuėjo būti kiek nejauku. Jis gi grynakraujis todėl turbūt manė viską turįs žinoti. Tačiau Lina nemelavo. Ji pati tikėjo, kad nei kilmė nei auklėjimas negali būti svarbesnis už norą mokytis. Ji juk buvo iš žiobarų pasaulio, bet stengėsi visko išmokti. O ir Oliverio pastangas ji matė, todėl nusprendė, kad tai viskas, kas svarbu. Berniukui tik reikėjo patikėti, kad ji kalba nuoširdžiai. Ji jautė, kad Oliveriui nebuvo jauku aiškintis apie tamsos būtybes, tačiau jis vistiek tai darė. Ji vertino pastangas ir norą labiau už viską.
Išgirdusi kitus jo žodžius ji šyptelėjo. Nesitikėjo būsianti įdomia pašnekove. Išklausė ir nuomonę apie pamokas.
- Man taip pat smagu su tavim kalbėtis. Nesitikėjau, kad būsiu įdomi. Taip tranfigūracija iš tiesų sunki. Reikia daugiau susikaupimo ir valios nei kitur. Ir tikrai nemanau, kad tu kvailas. Juk negali viskas sektis. Tiesiog svarbu stengtis kiek gali. O rezultatas tada nėra svarbus, jei galėsi sau pasakyti, kad darei viską ką galėjai.
Pasakė kiek asmeniškai. Tikėjosi, kad šio patarimo nebus berniukui perdaug.
- Profesoriaus Senklerio pamokos man taip pat labai patinka. Jis tikrai geras profesorius. - sutiko.
Ji linktelėjo į Oliverio žodžius dėl nakties klajūnų ir pastebėjo, kad jis atsigulė ant stalo. Supratusi, kad tikriausiai jis mokytis daugiau nenorės Lina šyptelėjo ir tylomis grįžo prie savo namų darbų. Džiaugėsi padėjusi ir netikėtai gavusi tikrai įdomų pokalbį.