0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #45 Prieš 14 metus »
Galima burtažodžius naudot ne tik tuos, kuriuos mokeisi, bet, kad jie būtų tokio lygio, kokio amžiaus tu esi. Logika vadovaujamės :)

*

Lala

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #46 Prieš 14 metus »
Mes su Ričiu kaip ir baigėm. Ką mums dabar daryt, šalintis iš ten? ;DD

*

Nicole White

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #47 Prieš 14 metus »
Turbūt.Tačiau Enriqe vis neprisijungia.Jei neprisijungs  dar kokią savaitę,man reiks atsisakyt?

*

rulonaS

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #48 Prieš 14 metus »
Jei neprisijungs ilgai tai greičiausiai tu būsi paskelbta nugalėtoja

*

Lala

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #49 Prieš 14 metus »
Čia gal nelabai į temą, bet ką man daryt? Ričis paliko mane likimo valiai ;DD. Negi man teks mirt? Gal kas nors iš organizatorių atkeikit mane, iki pilies gal pati nušliaušiu @)

*

Vanessa Williams

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #50 Prieš 14 metus »
Nu tai jūs gi pirmakursiai, kerai negali būt labai stiprūs ir išsilaikyt visą gyvenimą, parašyk, kad tie kerai ,,išsivadėjo''

*

Luna Hermer

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #51 Prieš 14 metus »
Turbūt pavėlavau.Jei neprisijungs Enrique iki,tarkim,rytojaus,tai galėsiu aš vietoj jo dalyvauti? ;)

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #52 Prieš 14 metus »
Tai tikriausiai :)

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #53 Prieš 14 metus »
Jei yra nebaigtų kovų, o turite kokių nors planų, kurie galėtų privesti jus prie dvikovos laimėjimo - vykdykite juos greičiau, nes rezultatus skelbsiu šiandien arba ryt vakare, nekreipdama dėmesio į tai, ar kova baigta, ar ne.

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #54 Prieš 14 metus »
Atsiprašau, kad vėluoju su dvikovų rezultatais, tačiau manau pateisinama priežastis - vakarykštė velniava čia, Hogvartse ir kalnas namų darbų. Kad ir kaip bebūtų, aš jau čia ir ne viena, o iš paskos tempiuosi dvikovų pirmojo etapo rezultatus, todėl netampydama jūsų nervų dar labiau, išdidžiai pristatau:

Profesorių lygmuo:

Po labai įtemptos Sanguinary Black ir Dorotos Taraxanum dvikovos (beje, pačios įdomiausios iš viso šio etapo ir kuri drąsiai galėtų būti laikoma pavyzdžiu visiems) laimėjo - Dorota Taraxanum.

Dar vienos, dviejų profesorių - Dakotos Breslin ir Qrane Moris kovos nugalėtoją skelbiu... Dakotą Breslin.

Mokiniai:

Kaia Koral ir Ričio Torzijerio dvikovą laimėjo Kaia Coral
Vietoj Enrique Wash kovojusios Lunos Hermer bei Nicole White dvikovą laimėjo Nicole White

Sveikiname nugalėtojus!

Sekite naujienas šioje temoje, kad nepraleistumėte kito etapo, kuris turėtų būti labai intriguojantis, kadangi bus kovojama dėl pirmųjų vietų :)

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #55 Prieš 14 metus »
Sveiki gyvi, mieli Hogiečiai :)

Mokslo metų baigimo darbų sūkuryje nepamirštam ir dvikovų klubo, kur kovo 8d. prasideda finalinis etapas! Laukia įspūdingos ir nepamirštamos kovos, o dvikovos dėl pirmųjų vietų yra skiriamos šiek tiek netradiciškesnėse vietose, kur galima improvizuoti žymiai daugiau.

Tad skelbiu finalines dvikovas, kurios prasidės kovo 8d.

Dėl pirmos-antros vietų:

Dorota Taraxanum vs. Dakota Breslin ---> Ežero pakrantė, grota po ežeru
Kaia Coral (GG) vs. Nicole White (ŠV) ---> Uždraustasis miškas, gluosnis galiūnas

Dėl trečiųjų vietų:

Sanguinary Black vs. Qrane Moris ---> Kiauras Katilas, prie baro
Ričis Torzijeris vs. Luna Hermer ---> Uždraustasis miškas, pamiškė


Lai prasideda linksmybės!
Sėkmės, įkvėpimo ir vaizduotės kiekvienam.



*

Nicole White

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #56 Prieš 14 metus »
Atleiskite,kad ir kaip norėčiau, kovo 8 dieną kovoj dalyvauti negalėčiau.Kovo 8 pirma eisiu į apdovanojimų ceremoniją,o poto laukia krūvos daktarų-reikia nueit pas šeimos ir greit nulėkt pas akių.Tad gal galima dvikovą daryt rytoj?

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #57 Prieš 14 metus »
Kada norit, tada darykit, bet PRADŽIA yra kovo 8d. O niekam nepaslaptis, kad dvikovos užtrunka ilgiau nei dieną, dažniausiai :)

*

Lala

Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #58 Prieš 14 metus »
Jeigu aš dabar penktakursė, man vistiek kovot kaip antrakursei ar kaip? :-\

*

Neprisijungęs Sayuri Qinzu

  • *
  • 74
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • - perfection
Re: Dvikovų klubas
« Atsakymas #59 Prieš 14 metus »
Mm... tikrai neapgalvojom šito aspekto. Bet jei gali, tai pakovok, kaip antrakursė ;) Nes vistiek, mokytojai nepaskirti ir mokslo metų dar nespėjom naujų paskelbt :)