0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #45 Prieš 5 metus »
Nors Nihal kolkas ir gana draugiškai elgėsi ir atsakinėjo,Gabriella pradėjo šiek tiek nejaukiai jaustis. Ji jau nebelabai žinojo,ką besakyti mėlynplaukei,tačiau išeiti visai nenorėjo.
- Na,turbūt tavo tiesa,pas seselę eiti tikrai nenoriu. Na,bent jau kolkas. - išlemeno Gabriella. - Hm,na taip,nieko įspūdingo. Bet bent jau man,visai smagu. Nepamenu,kada paskutinį kartą supausi,turbūt tai buvo labai senai... - lyg su nuoskauda balse pasakė. - Atleisk,manau,tau nėra įdomu tokiom temom šnekėtis ,- vyptelėjo
Nudelbusi akis į žemę pradėjo kažką lementi toliau:
- Supratau. Ir koks jis? Na,tas... Uždraustasis miškas? Na,o šiaip galbūt visai ir norėčiau ten nueiti. Na,jeigu tai nėra pernelyg pavojinga. - pasakė Gabriella. Tuomet vėl nudelbė galvą žemyn. Kartais,jai nelabai patik kalbėtis apie savo tėvus.
- Na,nežinau ištikro kaip ji reagavo. Norėčiau sužinoti,bet gaila,kad niekada to nesužinosiu. Ištikro,labai ilgai nežinojau,kad mano tėtis buvo burtininkas. Tik kiek vėliau teta papasakojo. Na,ji bandė atpasakoti ir pavaizduoti kaip reagavo mano mama tai sužinojusi,tačiau jai ne itin gerai pasisekė ,- nusišypsojo mergina,pamąsčiusi apie namus žiobarų pasaulyje ir atmintyje išlikusius mamą ir tėtį.

*

Nihal Eris

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #46 Prieš 5 metus »
Nihal nesuprato, kodėl grifė išlemeno paskutinius žodžius, kol kas, nes dar nėra sutikusi žmogaus kuris norėtu eiti pas seselę.. be to susižeisti ar susirgti nėra juokas..
- Ir kodėl gi kolkas? Planuoji ten eiti, - šyptelėjo mergina.. - na gal ir smagu, tačiau, kai pirmą kartą tai išbandžiau buvo įdomiau.. dabar jau kažkaip.. na matai, aš gyvenau tarp magijos ir tokių dalykų nematydavau, tačiau kai čia atvykau, pirmą kartą atsisėdau ant sūpynių, tačiau nieko įspūdingo.. - pridūrė mėlynplaukė ir nutylo..
Kodėl ji nuliūdo? Taip, ech, tie prisiminimai..
- Kas yra, ko tokia nukabinusi nosį? - sunerimusi klaustelėjo Nihal, ji nemėgo, kada grifai buvo liūdni ir dar dėl prisiminimų.. - Be to, išties man viskas įdomu, aš mėgstu šnekėtis įvairiomis temomis.. - nutęsė mergina ir nusišypsojo.. Sulaukusi klausimo apie Uždraustąjį mišką Eris norėjo šnekėti ir nenustoti, tačiau nenorėjo būti įkiri..
- Na Uždraustasis miškas, jis, - mergina nerado žodžių apsakyti, - jis pavojingas, visur tiko pavojų, nežinai kada tave užpuls, koks žvėris, tačiau dėl rizikos ten tik ir eini.. Be to ten mokiniams eiti draudžiama, tačiau maža tikimybė, kad ten klaidžios koks pasimetęs mokytojas, tačiau ji yra.. - baigusi šnekėti mergina, truputį su sarkazmu pridurė, - jei bijai neik.. - užbaigus nutylo ir jau buvo pasiruošusi stabdyti sūpynes, nes ėmė suktis galva..
- Nepyk, aš truputį pristabdysiu sūpynes.. - susiėmusi už galvos burbtelėjo mergina ir kojomis jas pristabdė.. - Tiesa, sakyk man, kodėl tau neteko to išgirsti iš pačių tėvų lupų, kas jiems nutiko? - su šiokia tokia paguoda tarė Nihal..

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #47 Prieš 5 metus »
Tyla ilgai netruko,mėlynplaukė nebuvo iš tyliųjų ar nelabai šnekių žmonių. Na,bent jau taip manė Gabriella.
- Nee,pas seselę tikrai eiti neplanuoju,-nusišypsojo. - Tiesiog,nežinai kas gali nutikti,galbūt dabar sėdžiu ant supynės su tavimi čia,o už kelių akimirkų guliu ligoninėje su sulaužyta ranka ar koja.. - nusijuokė. Šiek tiek pagalvojusi mergina tęsė toliau:
- Turbūt smagu gyventi tarp magijos. Na,aš gyvenau žiobarų pasaulyje su teta ir dviem pusseserėm. Tačiau kartais man nutikdavo keistų,paprastame žiobarų pasaulyje nebūdingų ir nepriimtinų dalykų. Bet tikrai nemaniau,jog esu burtininkė ar kažkas panašaus. Na,turiu omenyje dar nesu... Bet.. Na. Turiu galvoje,kad turiu kažkoko kitokio nei paprasti žiobarai. Na,supranti. - pasakė Gabriella ir atsiduso. Ji nežinojo,ar jai liūdna dėl praeities,ar jai linksma,jog turi su kuo pasikalbėti ne tik apie mokslus ar pamokas. Kad turi su kuo šnektelėti ir kitokiom temom. Gabriella apsidžiaugė išgirdusi,jog mėlynplaukė mėgsta kalbėtis įvairiomis temomis. Galbūt,jos kadanors vėl susitiks čia ir galės pasikalbėti vėl. Tačiau ji dar nesiruošė eiti. Sulaukusi klausimo,kodėl ji nuliūdo mergina neatsakė. Tiesą sakant,ji ir pati dorai atsakymo nežinojo. Bet neilgai trukus mėlynplaukė pašnekovė pradėjo kalbėti apie Uždraustąjį mišką. Gabriella lyg ir džiaugėsi,kadangi jai jau senai knietėjo sužinoti kaip ten viskas atrodo,ko ten yra... Koks yra tas Uždraustasis Miškas. Ji senai jau norėjo apie tai sužinoti ir pasikalbėti,tačiau nebuvo nei laiko,nei su kuo kalbėtis. O dabar kai Nihal pati apie tai prasitarė ir pradėjo pasakoti,mergina su malonumu norėjo jos išklausyti,o galbūt ir ko nors paklausti. -Naa,nežinau tiesą sakant ar bijau. bet manau,jog vistiek kadanors norėčiau ten nueiti ir viską pamatyti savo akimis. Jei tik bus laiko ir noro abiem... Tuomet norėčiau nueiti. Būtų smagiau,nei matyti tas pačias mokyklos sienas ar Grifų Gūžtos kambarį. Na,ir žinai... Rizika kartais gerai ,- vyptelėjo Gabriella. Netikiu,kad tai išvis ką tik pasakiau Ji visiškai negalėjo patikėti tuo,ką ką tik pasakė. Juk mergina beveik niekad nerizikuodavo,žiobarų pasaulyje laiką leisdavo ramiai,o Hogvartse taip pat... Ir niekad nieko rizikingo nedarydavo. Kiek patylėjusi pridūrė:
- Žinai,šiaip netikiu pati tuo,ką sakau. Na,žinoma rizikuoti kartais yra gerai,ir net reikia... Galbūt tiksliau net būtina,tačiau aš dar niekad nerizikavau. Visą laiką gyvenau tik ramų gyvenimą ,-gūžtelėjo pečiais. - Tiesa, o kas nutinka,jei tave netyčia Kažin ar galima taip sakyti užtinka Uždraustajame Miške? - smalsiai paklausė mergina. Šiaip,ji niekad per daug nesmalsaudavo,tačiau sužinoti ką nors apie Uždraustąjį Mišką jau labai senai norėjo. Norėjo sužinoti šia tema visus atsakymus į savo klausimus. Tačiau kol kas,ji nusprendė,jog protingiau neklausti begalybės klausimų ir nevarginti mėlynplaukės.
Mėlynplaukė Nihal pristabdė supynes. Ir Gabriella tęsė toliau:
- Viskas gerai,žinoma pristabdyk jei tik tau reikia. Hmmm,klausei apie mano tėvus. Na,galima sakyti man jų neteko pažinoti ar kažką išgirsti iš jų lūpų. Mano tėvai abu žuvo automobilio avarijoje. Ir tada man buvo lyg dveji.. Galbūt treji... Na,daugiausiai ketveri,tiesą sakant,pati net tiksliai nežinau. Nelabai pamenu. Tuomet man nebeliko nieko kito,kaip apsigyventi pas tetą. Na,buvau labai prislėgta žinoma. Visad pavydėjau tiems,kurie turi mamą ar tėtį... O jeigu abu. Man jų visuomet trūko,na žinoma ir dabar trūksta. Teta niekad neatstojo man šeimos ,- gūžtelėjo pečiais mergina. - Atleisk,manau,jog per daug išsiplėčiau šia tema. Daugeliui vaikų taip yra nutikę.. Na,negalvok,jog aš čia skundžiuosi dėl šito. Tik šiek tiek per daug išsiplėčiau ,- beveik be emocijų ištarė Gabriella mėlynplaukei.

*

Nihal Eris

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #48 Prieš 5 metus »
- Paprasčiausiai gyvenk čia ir dabar, nežiūrėk nei į praeitį, nei į ateitį, taip smagiau, - šyptelėjo mergiotė.. Nes niekada nesuprato, kodėl žmonės gyvena praeitimi arba ateitimi, sunku buvo mėlynplaukei rasti žmogų, kuris gyventu šia akimirka.
- Na smagu, namus tvarko namų elfai, valgyti gamina taip pat jie, o visa kita namų dalis taip pat kažkaip susijusi su magija... - nutęsė Nihal.. - o koks jausmas gyventi pas žiobarus, be to, kaip tu patekai čia? - Susidomėjus klaustelėjo violetinių akių savininkė ir nutylo.. Grifė nieko nenumanė apie žiobarus, tik tiek, kad jie nesinaudoja magija, o visa kita.. buvo neįdomu..
- Tu jautei magiją savyje, taip? Iš tiesų nelabai žinau to jausmo.. nes aš atvažiavau ęia jau daug nusimanydama tiesa sakant - be jokių emocijų tarė mergina ir tęsė toliau.. - Jei mokytojas pagauna Uždraustajame miške, tai paprašiausiai arba "skrendi" iš mokyklos arba atlieki areštą, tačiau kepurė nesuklydo, jei nori nuotykių ir kažko panašaus tu esi čia, kur ir turi būti Grifų Gūžtoje.. - šypsojosi mėlynplaukė.. tačiau šįkart ji nelabai drąsino Gabriellą, tačiau jei nerizikuosi..
- Dėl tėvų, užjaučiu.. - patapšnodama grifei per petį tarė Eris.. - čia tu tokia ne viena yra daugiau tokių.. - bandė paguosti šalia sėdinčią pirmakursę.. - Tu baik manęs atsiprašinėti, pasakokis, tau nuo to palengvės, juk kai žmonės pasikalbą visiems pasidaro lengviau.. 

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #49 Prieš 5 metus »
Kai kurie mėlynplaukės Nihal išsireiškimai Gabriellai atrodė keisti,tačiau jai vistiek patiko su ja kalbėti.
- Na,žinai,tikiu,jog taip smagiau. Kartais ir norėčiau tiesiog gyventi. Na,čia ir dabar. Negalvoti nei apie praeitį nei apie ateitį. Tačiau,tai ne taip jau ir lengva,kai visą laiką augai su tokiomis pažiūromis,jog reikia galvoti apie ateitį ir blah blah blah ir panašiai. Na,mano teta tokia. Kiek pamąsčiusi ką Gabriella pasakė staiga ji pradėjo kalbėti toliau,jau kita tema:
- Namų elfai? Kas tai per padarai? - šyptelėjo. - Na,o gyventi pas žiobarus... Visiškai neypatingas jausmas. Čia nėra nei namų elfų nei kažko panašaus,kad ir ką tai reikštų ,- nusišypsojo. - Apskritai,gerai pagalvojus beveik visi žiobarai yra tokie patys ir nuobodūs. Ypač suaugę žiobarai. Darbas,darbas,namai,darbas... Ir nieko daugiau jie be to nemato ,- nutęsė mergina. Na,ir jie niekada negyvena taip,kaip tu. Negyvena šia akimirka. Na,galbūt kai kurie žiobarų vaikai. Vaikai kiek įdomesnės būtybės nei suaugę žiobarai. Tačiau vistiek,žiobarų pasaulis iš ties ganėtinai nuobodus... - nutęsė ji. - Taip,iš tiesų,savyje jaučiau kažką panašaus į magiją. Kai pasakydavau tai tetai,ji dažniausiai sakydavo,jog aš išsigalvoju,ir magijos tiesiog nėra. Magija išgalvota visokiems animaciniams filmukams kurie skirti vaikams ir panašiai... Hm,na jei žinai kas tai yra ,- kiek nedrąsiai ištarė ir gūžtelėjo pečiais. - Tiesa,klausei kaip čia patekau.. Na žinai,tiesiog gavau laišką. Iš pradžių maniau,jog tai pokštas. Juk augau su teta ir dviem pusseserėm kurių pažiūra buvo tokia,kad magija yra išgalvota. Tai juk neįmanomas dalykas galvojau. Iš pradžių ir teta juokėsi ir man sakė,jog turbūt čia kažkokie labai sumanūs vaikai iškrėtė mums pokštą. Tačiau po kelių dienų jos veidas persimainė ir ji man papasakojo visą tiesą,kiek tik jos žinojo. Tiesą sakant,buvau mažumėle... Hm... Priblokšta. Ir laukiau kelionės ir nelaukiau... - pasakojo mergina. Ji galėtų pasakoti ir pasakoti apie tai,tačiau nusprendė patylėti. Tačiau neilgam,nes jau teko kalbėti kita tema:
- Turbūt,nedažnai mokinius prigauna Uždraustajame Miške. Tačiau,na vistiek,liūdna,jei tektų palikti mokyklą... Mieliau atlikčiau areštą ,- pasakė Gabriella. - Manau,kepurė neklysta niekada,kažkur paskirdama mokinius,tačiau vis dėl to,kartais galvoju,kad dėl manęs suklydo. Bet žinoma,nuotykiai gerai...
- O dėl tėvų... Tai viskas gerai,dabar jau pripratau prie to,juk ne aš vienintelė tokia,ir vistiek jau daug laiko prabėgo.. Na,žinai,jei nusibos manęs klausytis tiesiog pasakyk. Šiaip aš daug nekalbu,nors ir sunku dabar tuo patikėti ,- nusijuokė. - Gerai,žinoma visad pasipasakosiu. Tik sakau,jei reiks,kad nustočiau pliurpti... ar tau tiesiog bus neįdomu,pasakyk ,- kiek tyliau ištarė mergina.
- Šiltas vakaras,tiesa? - paklausė Gabriella.

*

Nihal Eris

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #50 Prieš 5 metus »
Nihal jau nebežinojo, ką atsakyti merginai, kuri mokyta gyventi ateitimi..
- Na matai, mane mokė gyventi čia ir dabar, nes kaip sakė, nežinai kas tavęs lauke po kelių akimirkų.. tad geriau nekurti ateities planų, o džiaugtis, kad egzistuoji ir dabar esi čia.. - greitakalbe kažką ten sumalė grifė ir nutylo, tačiau labai trumpam.. - Namų elfai, tai tokie padarai, kurie atlieka įvairius darbus, gamina valgį, tvarko namus.. na jie magiški padarai, tai va, - nutęsė mergina nusišypsodama..  - Na taip apie žiobarus gerą žodį išgirst būtų turbūt keista.. esu girdėjusi, kad jie nuobodūs, tačiau nemaniau, kad taip smarkei.. - mirktelėjo akį Nihal..
- Man teko pora sekundžių pabūti pas žiobarus, tad aš galėjau išprotėti, prisiekiu, jie mane veda iš proto, jų klausimai tokie, ką planuoji ateityje? Ką dirbsi? O apie tokius dalykus nė negalvojau, - nusijuokė mėlynplaukė ir nutylo.. nes išdžiūvo burna..
- Ojėj, dažnai pagauna, tačiau dažniausiai duoda areštus ir tiek.. mažai esu girdėjusi, kad išmeta, tačiau taip gąsdina mokinius, kad šie ten nekeltu kojų.. - gal gerai pasakiau..
- Ne, man tu neatsibosti.. - nusišypsojo mergina ir išgirdusi paskutinį merginos klausimą atsakė:
- Taip, tikrai, kad šiltas..

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #51 Prieš 5 metus »
- Tiesą sakai,juk niekada negali žinoti,kas tavęs gali laukti po kelių akimirkų. - Kiek mieguistai,tačiau be pernelyg didelių emocijų atsakė Gabriella. Po kelių aimirkų jau gvildenos kita tema. - Turbūt,visai smagu,kai vietoj tavęs įvairiausius namų ruošos darbus atlieka kažkas kitas ,- ištarė. - Pas žiobarus tokių dalykų nebūna ,- nusijuokė. - Na,arba viską darai pats,arba visuomet gali pasisamdyti namų tvarkytoją,tačiau tai jau per didelė prabanga daugeliui ,- pasakė mergina. Ir nutilo. Tačiau kaip ir praeitus kartus,neilgam. Šį kartą abi jau kalbėjosi apie žiobarus:
- Na,žiobarai nėra jau tokie ir blogI ,- gūžtelėjo pečiais. Tai jau pasidarė įprotis. - Žinoma,jie ganėtinai nuobodūs,ir daug galvoja apie ateitį... Na,žinai,jiems tai būdinga. Kai pagalvoji,gal ir gerai kartais,tačiau visi žiobarai,na dauguma,tiek dideli tiek maži dažniausiai apie ateitį tik ir tegalvoja ,- atsakė. - Norėčiau,kad kartais jie nebūtų tokie,ir jiems nerūpėtų ateitis ,- vėl gūžtelėjo pečiais. Kuo toliau,tuo dažniau Gabriella juos gūžtelėdavo. Tai tapo lyg įpročiu pokalbio metu,tačiau nelabai geru. - Tikiu,kad kai kurie žiobarai su tokiais klausimais veda iš proto ,- nusijuokė. - Mano prosenelė amžinai buvo tokia. Nieko iš jos daugiau ir girdėti negalėjai,tik apie ateitį ir visi jos klausimai buvo tokie ,- prisiminusi prosenelę nusišypsojo.
- Na,jei mažai ką išmeta ir tikimybė nelabai didelė,jog gali pagauti tave,manau,galėsime nueiti. Senokai norėjau ten apsižvalgyti,tačiau vienai tikrai kojos kelti ten nesinorėjo ,- be didelių emocijų pasakė Gabriella. Ar aš tik neperdaug kartoju tą patį per tą patį...
- Na,bet jei nusibosčiau pasakyk ,- šyptelėjo.
- Žinai,senai bepamenu kada toks geras ir šiltas vakaras pasitaikė... - nutęsė mergina nenorėdama užbaigti pokalbio. - Arba tiesiog senai buvau iškėlusi koją iš pilies ,- ramiai ištarė Gabriella.

*

Nihal Eris

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #52 Prieš 5 metus »
Nihal jau norėjo nulipti nuo sūpynių, tačiau ją sulaikė mergina, ji nenorėjo, palikti jos čia vienos, nes ši buvo labai įdomi asmenybė..
- Taip, negali žinoti.. - pritariamai linktelėjo mėlynplaukė ir nutęsė, - iš ties tai smagu, tačiau pasidaro nuobodu sėdėti be veiksmo aš nesu žmogus, kuris mėgsta "vartytis" lovoje ar kažkas panašaus, aš mėgstu kažką daryti, tad kartais elfai ir tėvai ant manęs supyksta, tačiau greit atsileidžia.. - prisiminusi tuos laikus, kai atimdavo darbus iš elfo, mergina nusijuokė...
- Aš nesakau, kad jie blogi, bet jie tikri nuobodos.. tas pats per ta patį.. net nesiruošia pakeisti savo dienotvarkės, darbas, namai.. miegas... o kur šeima.. žmona.. vaikai.. - prisiminusi žiobarą su kuriuo teko išbūti net penkias minutes violetinių akių savininkė vėl prabilo, - jie savanaudžiai, mąsto ir šokinėja apie save.. vieni kitus apkalbinėja.. nenorėčiau ten gyventi.. - ištarusi paskutinius žodžius mergina truputį užsičiaupė, nes pajautė, kad papasakojo gana jau daug..
Nihal nebenorėdama kalbėti apie žiobarus, Gabriellai ėmė pasakoti dar kartą apie mišką..
- Taip, mes ten eisim, tikrai smagu, pavojai, azartas ir daug viso kito.. - šyptelėjo mergina..
- Gerai jai atsibosi pasakysiu, tačiau labai abejoju, man retai kada atsibosta žmonės, - nusišypsojo Nihal.. - Be to taip, oras puikus, tačiau tau reikia dažniau išeiti iš pilies..

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #53 Prieš 5 metus »
Mėlynplaukė Nihal Gabriellai rodėsi išties labai įdomi ir kažkuo kitokia. Na,Gabriella visą laiką augo pas žiobarus,o juk jie nepripažįsta nei kitokio asmenybės būdo nei išvaizdos... Na dažniausiai nepripažįsta. Todėl,Gabriella žavėjosi pašnekove ant supynės.
- Na,aš ir nelabai mėgau vartytis lovoje ir nieko nedaryti. Visad reikdavo veiklos,bent menkiausios. Tačiau pastaruoju metu būtent tai ir darau ,- vėl gūžtelėjo pečius.
- Na,kai kurie ištikro blogi ,- vyptelėjo. - Būna ir šiek tiek įdomesnių žiobarų. Tačiau tik vienas kitas,labai nedaug tokių. Manau,daug ką sakai teisingai. Tikrai daugelis suaugusių žiobarų galvoja tik apie save,mato tik save,myli tik save... Dažnas net nesupranta kas ta meilė ir panašiai. Jiems terūpi tik jie ir jų karjera daugiau niekas kitas. iš tiesų... Tai.. Tai,liūdna ,- pasakė tinkamą žodį radusi mergina. O apie dienotvarkės keitimą net kalbėti nenori,labai retai pas kai kuriuos kokie nors pokyčiai būna ,- šį kartą jau nusijuokė. - Na,nevisi jie vieni kitus apkalbinėja,bet čia ir vėl tu teisi,tikrai dažnas taip daro,o retai kuris ir svetima laime pasidžiaugti gali,vis ieško kaip apkartinti kitam gyvenimą ,- gana piktu ir atšiauriu tonu pasakė Gabriella. - Tai negerai,bet jie nesikeičia ir tikrai nesikeis. Ten negerai. Na,gal kai kur. Tačiau čia žymiai geriau,čia tikrai nėra tokių kaip žiobarai. Atleisk,truputį per daug išsiplėčiau ir nušuoliavau į lankas ,- pasakė. Gabriella nebenorėjo daugiau kalbėti šia tema,kadangi šiuo metu negatyvo jos gyvenime ir taip pakankamai,o taip pat,ji manė,jog tiek daug išplėtodama temą atsibos mėlynplaukei. Tačiau greičiausiai ir jos pašnekovei tema apie žiobarus nebuvo labai maloni ir ji pradėjo šnekėti apie Uždraustąjį Mišką. Ši tema Gabriellai visados labai patiko ir visuomet ji galėjo kalbėti šia tema. Todėl ji,mažumėle net nudžiugo,kai Nihal ėmė apie tai kalbėti. Juk žymiai įdomiau išgirsti pasakojimus apie Uždrautąjį Mišką iš to,kas ten buvo,o ne iš įvairių knygų ar žinynų...
-  Puiku,tik reiks susitarti kada ,- nusišypsojo. - kaip ir minėjau,senai jau norėjau ten nukeliauti,tačiau keliauti vienai ir dar pirmakursei... Tikra beprotybė ,- nusijuokė
- Taip,tiesą sakai,reiktų dažniau išeiti,tačiau viena nelabai norėdavau eiti kažkur. Nežinau išvis kaip šiandien išėjau iš pilies ir kaip apskritai ištariau daugiau nei dešimt žodžių... Juk dažniausiai tiesiog tylėdavau ir kalbėdavau tik tuomet,kai būdavo būtina ,- be didelės išraiškos pasakė. - Na,bet šiandien turbūt kažkoks pasiekimas,nes kalbu gana nemažai ir negana to,išėjau iš pilies... - nutęsė mergina.

*

Nihal Eris

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #54 Prieš 5 metus »
Nihal tylėjo ir klausėsi merginos, nes apie žiobarus ji jau prabilti nebenorėjo, tik kur būdavo tinkama, ji pritardama merginai linktelėdavo galvą..Na mėlynplaukė nebuvo žiobarų teisėja, tačiau jų elgesys, jų rutina, tiesiog vedė iš proto.. Grifė nemėgo nuobodų, jai patiko žmonės, kurie mėgo adrenaliną, drąsą ir buvo gana ištvermingi..
- Be to norint eiti į Uždraustąjį mišką.. reikia šiek tiek ištvermės, na ta prasme galėti greit bėgti, nes nežinai, kada to prireiks.. - pridūrė mergina ir vėl nutylo.. tačiau išgirdusi merginos sutikimą dėl Uždraustojo miško ji tik linktelėjo galva ir nutęsė, - šiąnakt, šiąnakt eisim ten, į mišką, buk pasiruošus, kai visi užmigs mes susimatysim miške.. nepamiršk, - nusišypsojo Nihal ir.. - tinka? - pasitikslino Eris..
- O dėl išėjimo iš pilies, nebūtina su kažkuo, gali ir viena, gal kartais netyčia ką sutiksi.. - drąsindama pirmakursę tarė grifė ir prasmego tyloje..

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #55 Prieš 5 metus »
Po gana ilgų išsireiškimų mergina nusprendė šiek tiek atsikvėpti ir patylėti. Jos pašnekovė mėlynplaukė jau taip pat nebebuvo tokia kalbi kaip iš pat pradžių,galų gale jau buvo pakankamai vėloka. Gabriella ir pati suprato,kad Nihal nelabai kur turi įsiterpti ta tema,kai yra kalbama apie žiobarus,todėl labiau ir nebesipletė. Vis dėl to, mėlynplaukė Nihal buvo įdomiausia sutikta asmenybė per šiuos mokslo metus Hogvartse. Todėl grifiukė dar nenorėjo trauktis nuo supynės. Staiga mergina vėl pradėjo šnekėti apie Uždraustąjį Mišką ir Gabriella įsiterpė:
- Na,manau,jog ištvermės turiu pakankamai ,- atsakė. - Tačiau,kam ten reikia bėgti? - paklausė. Ir pasijautė kvailai,kadangi klausimas iš esmės buvo kvailas,juk ten knibždėte knibžda įvairių pavojų. Tačiau nieko nesakė ir laukė Nihal atsakymo. - Žinoma,puiku,galėsim eiti ten,ir tikrai nepamiršiu,na,atmintimi kol kas nesiskundžiu - atsakė ji. Ir vėl stojo šiokia tokia trumputė tyla.
- Na,turbūt reikės dažniau išeiti iš pilies,manau,tai bus į naudą ,- tyliai pasakė.

*

Nihal Eris

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #56 Prieš 5 metus »
Nihal džiaugėsi, kad mergina suprato, kad šįkart ji kalbėti apie žiobarus nenorėjo, nes tie merginą vertė purtytis, aišku ne visi, tačiau dauguma, kurie mėgsta tik sėdėti namuose, spoksoti į televizorių ir miegoti, na dar tiesa darbas, tačiau nuobodesnio gyvenimo Eris nėra mačiusi.. 
Todėl šįkart merginos bendravo abiems lengvai suprantama tema - Uždraustasis miškas.. Taip, tas miškas pilnas pavojų, kaip pavyzdžiui įvairių plėšrūnų, kurie mielai perkąstų gerkles paaugliams..
- Turbūt paklausiai ir pati supratai, jog miškas nėra paprastas kur auga grybai ir uogos, šis miškas pavadintas "Uždraustasis", tad jo pavadinimas toks ne šiaip sau.. - šyptelėjo Nihal.. ir tęsė toliau, - ten pilna gyvių, kurie nori tave sudraskyti į gabalėlius, - rimtu tonu pasakojo Gabriellai, nors merginos buvo bendraamžės, tačiau Nihal buvo patyrusi daug daugiau, - taigi manau šiąnakt? - dar kartelį pasiklausė mėlynplaukė grifės, kad būtų užtikrinta..
- Taip, išeik dažniau, tau bus tai tik į naudą.. - su šypsena veide tarė pirmakursė, - Kaip manai, gal jau laikas mums keliauti?

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #57 Prieš 5 metus »
Turbūt geriausia tema,kuria mergaitės susikalbėdavo ir viena kita suprasdavo,buvo Uždraustasis Miškas. Gabriella vis dėl to džiaugėsi,jog ši tema joms abiems buvo artima,ir,jog rado bendraamžę kuri jau yra buvusi ten,ir kuri galės ją ten nuvesti ir viską aprodyti,kadangi viena Gabriella nedrįsdavo eiti,na,ir dabar tiesą sakant,neišdrįstų. Joms besikalbant,Gabriella vis nuklysdavo į savo mintis,ir bandė įsivaizduoti kaip viskas atrodo Uždraustajame Miške. Noras ten nueiti buvo didesnis už viską,ir merginai nerūpėjo jokie draudimai,nerūpėjo,jog tai yra nusižengimas mokyklos taisyklėms,ir nerūpėjo net ir tai,kad ji rizikuoja būti pagauta mokytojo ir galbūt " skristi " iš mokyklos,ar gauti bausmę.
- Supratau,žinoma ,- šyptelėjo. - Aš ir manau,jog šiąnakt geriausiai būtų ten nukeliauti. Ir pritilo. Tačiau neilgam:
- Stengsiuosi išeiti dažniau,čia pilna vietovių kurias verta pamatyti. - ištarė. - Taip,manau,mums metas keliauti atgal - nejučia išspaudė šypseną mergina.

*

Nihal Eris

Ats: Sūpynės
« Atsakymas #58 Prieš 5 metus »
- Taip, tikrai čia yra ką pamatyti, nereikia ir iš pilies išeiti, ten taip pat yra daug visko, jei norėsi, kada galėsiu nusivesti aprodyti pačią pilį, ten irgi daug ko yra, - linksmai šyptelėjo Nihal.. Kur ją galėčiau nusivesti, gal į balkoną, kur atsiveria puikus vaizdas, o gal ant stogo.. na kada sugalvosiu.. be to ir ši diena buvo nuostabiai praleista, su puikia konpanijone, puikiu oru..
- Ačiū tau už gerai praleistą laiką, išties smagu buvo pabendrauti sakyčiau... - šyptelėjo grifė, - be to nepamiršk.. šiąnakt.. - dar sykį pakartojo mėlynplaukė, kad Gabriellą gerai įsimintu.. - o aš jau keliauju, nes reik paiilsėti prieš vakarą.. - Iki pasimatymo, - tai ištarusi dar kartą nusišypsojo ir bėgomis patraukė link pilies..

*

Neprisijungęs Gabriella Zaun

  • I kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • ...
Ats: Sūpynės
« Atsakymas #59 Prieš 5 metus »
Grifiukė džiaugėsi,kad jos pašnekovė buvo tokia maloni. Nors ir bendraamžė,tačiau čia,ji buvo mačiusi daug daugiau nei Gabriella,todėl ji galėjo būti lyg puiki gidė Gabriellai ir aprodyti jai viską,ką verta pamatyti,bei priversti išlipti iš lovos bei iškelti koją iš pilies. Mėlynplaukė buvo puiki pašnekovė,be to,begalo supratinga,ir kalbėtis nebuvo nuobodu,mat jos atrado begalę temų. Žinoma,įdomiausia buvo apie Uždraustąjį Mišką.
- Ačiū ir tau už puikiai praleistą laiką ir pokalbį ,- maloniai atsakė grifiukė. - Man ir buvo malonu pabendrauti su kažkuo pagaliau. Na,ir žinoma,nepamiršiu,tikrai ,- patikino mėlynplaukę. - Gerai,eik ,- atsakė ji. - Aš ir ilgai neužsibūsiu čionais,juk ir pati pailsėti noriu. Na,tik dar mažumėlę pasisupsiu. Mergaitės atsisveikino,ir mėlynplaukės šešėliui nutolus, Gabriella palengva pradėjo šiek tiek suptis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Gabriella Zaun »