0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 164
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #930 Prieš 4 mėnesius »
1. Jeigu pusryčiams visam gyvenimui liktų vienas maistas, kokį maistą pasirinktum? Sunku pasakyt, nes pusryčių dažniausiai nevalgau. Jeigu Lietuvoj, turbūt sūreliai.
2. Kaip manai, kas yra po mirties? Nieko. Kaip nieko nebuvo iki gimstant, taip nieko nebus ir po mirties.
3. Jeigu galėtum gyventi amžiniai kažkokiame amžiuje, kokį amžių (t.y. savo metus, pvz. 34) pasirinktum? Gal kokius 22-24. Nes nepasakyčiau, kad nuo to amžiaus labai subrendau (nes gana populiaru rinktis šiek tiek vyresnį amžių, kai a la jau nusistovėję viskas, žmogus subrendęs), tad vyresnį rinktis gana rizikinga. O šitame amžiuje dar vis tiek esi beveik vaikas, tad gal būtų mažiau "spaudimo" dėl amžiaus.
4. Jeigu galėtum mokėti tobulai kokią nors kalbą, kokią pasirinktum? Turbūt velsiečių (Welsh). Man patinka useless kalbos.  :-\
5. Kokią savybę, kurios neturi, norėtum išsiugdyti? Mokėjimą pastovėti už save ir pasakyti, kai man kažkas nepatinka.

1. Su kuriuo ne savo IH veikėju atrastum daugiausiai panašumų? Kokie jie?
2. Ar mėgsti su draugais dalintis bendrais prisiminimais?
3. Kas yra miegas? Laiko švaistymas? Geriausias laikas? Dar kas nors?
4. Kaip manai, ar gerai sutartum su Luna Geranore?
5. Jeigu mokytumeisi Hogvartse, į kurio HP profesoriaus pamokas eitum su didžiausiu malonumu? Kodėl?
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Sevirina Mckenna

  • III kursas
  • *
  • 162
  • Taškai: 40
  • Lytis: Moteris
  • To The Stars Who Listen
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #931 Prieš 4 mėnesius »
1. Su kuriuo ne savo IH veikėju atrastum daugiausiai panašumų? Kokie jie?
Manau su Kaja. Gal nėra labai dideli tie panašumai, bet manau mums išeitų lengvai bendrauti apie visokias kosmetikas ar influencerius.
2. Ar mėgsti su draugais dalintis bendrais prisiminimais?
Žiūrint kokiais. Jeigu kokiais linksmais tai tikrai taip. Bet, jeigu kokiais asmeniškais ar liūdnais tai nemanau, nes gan uždara esu nebent atsirastų koks draugas/ė su, kuriuo labai gerai sutarčiau ar pasitikėčiau tada galbūt.
3. Kas yra miegas? Laiko švaistymas? Geriausias laikas? Dar kas nors?
Manau laiko švaistymas. Nepatinka man miegoti daug, bet žinoma, kai užmiegi keltis sunku.
4. Kaip manai, ar gerai sutartum su Luna Geranore?
Manau taip. Nelabai žinau būtent ką bendro atrastumėm, bet tiesiog ji atrodo labai šiltas ir geras žmogus su, kuriuo mielai pabendraučiau.
5. Jeigu mokytumeisi Hogvartse, į kurio HP profesoriaus pamokas eitum su didžiausiu malonumu? Kodėl?
Manau į MGP, kai Hagridas mokė, nes atrodė neblogai tos pamokos, bet taip tai manau labiau į pačią pamoką žiūrėčiau, o ne į profesoriu, nes kažkaip niekas negundo.


1. Ką norėtum pakeisti žmonėse? Kokią savybę, kurią pastebėjai turi nemažai žmonių?
2. Kokią įsivaizduoji ateitį po kokių 50 metų?
3. Kaip reaguotum, jeigu (įsivaizduok) tau 11 metų ir į tavo namus ateina Hagridas ar dar kas nors iš hogvartso ir pasako, kad tu burtininkas/ragana? Pasirįžtum keliauti?
4. Patinka maži vaikai? Kodėl?
5. Kaip reaguotum, jeigu sužinotum, kad tau liko mėnesis gyventi?

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 164
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #932 Prieš 4 mėnesius »
1. Ką norėtum pakeisti žmonėse? Kokią savybę, kurią pastebėjai turi nemažai žmonių? Mažiau susireikšminimo ir galvojimo apie save. Įkalčiau į galvą, kad gyvename ne savo kažkokiam burbule, kad reikia skaitytis ir su kitais.
2. Kokią įsivaizduoji ateitį po kokių 50 metų? Manau, yra du galimi scenarijai: arba viskas vis labiau eis į skaitmenizaciją, robotizaciją ir pan. Tada žmonės vis mažiau dirbs (ir turbūt uždirbs), ir taip didės atskirtis tarp skurdo ir turto. Niekas nebevaikščios pėsčiom, iš viso mažai eis iš namų (darbas nuotoliu, prekes atveža robotai ir pan.), sumažės gamtos. Nenustebčiau, jei skaitymas ir rašymas vėl būtų ne kiekvienam.
Kitas galimas scenarijus: kažkiek viskas dar skaitmeniškės, o tada galiausiai tas burbulas "sprogs", ir viskas nusistovės arba kažkiek pažengs atgal. Nusistovėjimas, manau, būtų maždaug ties dabartiniu lygiu, galbūt šiek tiek moderniau nei dabar.
3. Kaip reaguotum, jeigu (įsivaizduok) tau 11 metų ir į tavo namus ateina Hagridas ar dar kas nors iš hogvartso ir pasako, kad tu burtininkas/ragana? Pasiryžtum keliauti? Dabartinė aš su džiaugsmu išlėktų iš namų. :D Vis dėlto kai man buvo 11, buvo kitaip, būtų daug baisiau. However, kai man buvo 11, buvo absoliutus 0 draugų, pusmetis namų mokymo 4 klasėje. Tad tikriausiai bent jau prašyčiau tėvų (mama, manau, išleistų, tėtis labai laužytųsi, bet galiausiai irgi sutiktų).
4. Patinka maži vaikai? Kodėl? Negaliu pakęsti. :D Rėkimas mane juodai nervina. Taip, jie rėkia ne visada, bet viskas pasidaro apie juos. Susitikus su vaikuotais draugais (kartu su vaikais), bus tas šokinėjimas. Ir man šlykštus seilėjimasis dėl vaikų (utiutiu, koks mielutis. Veu).
5. Kaip reaguotum, jeigu sužinotum, kad tau liko mėnesis gyventi? Panikuočiau, bet plačiau neatsakysiu.

1. Kaip manai, kaip tau sektųsi prisitaikyti prisitaikyti prie gyvenimo, jeigu staiga netektum pagrindinės rankos (pagrindinę turiu omeny tą, kuria rašai)? Laikykime, kad skausmo aspekto nėra.
2. Su kuo ir į kokias parduotuves dažniausiai eini prekybcentriuose?
3. Ar tau lengviau pasakyti atsiprašau ar prašau? Kaip manai, kodėl?
4. Jeigu turėtum galimybę dieną ar savaitę pabūti žuvimi ir tyrinėti vandenyną, ar tą patį laiką pabūti paukščiu ir skraidyti, ką pasirinktum? Kodėl?
5. Parašyk kokius tris dalykus, kurių išnykimas tau visiškai neturėtų įtakos. Bet tai turi būti kasdieniai dalykai, kuriuos tavo šeima, draugai, aplinka vartoja, valgo, kažką su jais daro (t.y. ne badas ir pan.).
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.

*

Neprisijungęs Autumn Harper

  • I kursas
  • *
  • 33
  • Taškai: 204
  • Lytis: Moteris
  • Death must be so fun
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #933 Prieš mėnesį »
1. Turbūt išmokčiau prisitaikyti. Turbūt iš pradžių būtų sunku, bet manau kai kažko netenki, labiau pradedi vertinti ir labiau pradeda veikti kitos kūno dalys, tai manau pradėčiau mokintis daryti viską kita ranka (rašyti, gaminti ir tt.)
2. Na, kadangi nesu dar pilnametė, tai einu su savo šeima, bet kartais ir su artimais draugais. Dažniausiai lankausi skincare ir drabužių parduotuvėse, bet kartais vilioja ir įvairios mažmožių krautuvėlės. Be to niekada neatsisakau gardaus šokoladinio torto su karameliniais ledais ir kokosų drožlėmis ar dar šiltų, apskrudusių kruasanų su gardžia, varvančia karamele..
3. Labai sunku. Netgi manau prašau yra sunkiau kartais pasakyti negu atsiprašau.
4. Paukščiu. Mane tiesiog žavi pati idėja skraidyti: viską matai iš aukštai ir jauti orą, viršuje virš aukščiausių kalnų. Be to žuvys manęs niekada taip nežavėjo kaip paukščiai.
5.
Dešrelės. Taip tos pieniškos. Man jos tokios šlykščios. Man vien jų kvapas ar išvaizda gali priversti vemti.
Pomidorai. Niekaip jų nesuprantu. Dd: Nors mano visa šeima juos mėgsta aš tiesiog jų nekenčiu.
Žuvis. Man labai nepatinka jos kvapas, skonis. Čia tas pats kaip ir su dešrelėm ;). Tiesiog šlykštu. Nors taip jose yra daug omega, ir tt. bet jau geriau gersiu vitaminus kiekvieną dieną.



1. Ar norėtum žinoti savo mirties datą? Kodėl?
2. Įsivaizduok: tavo artimam žmogui reikia gyvybiškai svarbaus organo (širdies, plaučių, tt.) kurį tik tu gali duoti. Ar pasiaukotum?
3. Ar sutiktum nuimti 10 metų nuo savo gyvenimo, kad tavo gyvenimo meilė gyventų tiek pat kiek tu?
4. Kokį sau artimą padarą prikeltum iš numirusiųjų? Kodėl?
5. Kaip manai kokie bus tavo paskutiniai žodžiai? Kvaili ar protingi? :dd
a flower knows, when its butterfly will return,
and if the moon walks out, the sky will understand;
but now it hurts, to watch you leave so soon,
when I don't know, if you will ever come back.