0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1832
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #75 Prieš 5 mėnesius »
- O kaip man nepykti? Kai visai negalvoji ką darai? Kam reikėjo vestis knisių į žiobarų parduotuvę? Juk yra magiškųjų parduotuvių. Ar įsivaizduoji, kad jei ministerijos darbuotojai būtų greičiau už mane viską sužinoję. Ar įsivaizduoji, kad tada jie paimtų ir knisių iš tavęs, o tave svarstytų teisme. Nes tu į žiobarų pilną vietą atsinešei magišką gyvūną. Nejau dėl tokio nieko nori susigadinti sau gyvenimą? - Nejaugi Erka nesupranta, kad toks elgesys nieko neatneš?
- Knisius užšoko ant tos moters, dėl grandinėlės. O jeigu dėl to jį likviduotų magiškųjų gyvūnų kontrolė? Ar tau patiktų? Bet svarbiausia, kad tu pati sau galėjai privirti košės. - Rūpi. kažkodėl visai taip nemanė. Bet nutylėjo.
- Ne mažas berniukas. - Pasakė ir pasiėmė savo kokteilį. Erka buvo jau pilnametė ir jis negalėjo uždrausti jai gerti tokių gėrimų.
- Manai, kad noriu su tavimi rietis? Visai nenoriu. Bet aš jau kartais nežinau ką daryti. Bandau tavęs klausti kas yra, bet tu nepasakai. O dabar dar tas knisius žiobarų parduotuvėje. Ar įsivaizduoji kiek žmonių turėjau pakeisti atmintį? O jei kuris nukentėjo?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 645
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #76 Prieš 5 mėnesius »
- Žinoma, neik į skaniausių saldainių Londone parduotuvę jums ko nors parvežti! Ir gerai, nebeisiu! - pasakė susiraukusi. Taip, ji sutiko, tai nesibaigė labai gerai, tačiau, atsiprašant, kai jis vis dingdavo su savo tipeliais, Erka jam nieko nesakydavo, suprato jį, nors septintame kurse, ypač per atostogas, nenorėdavo likti viena.
- Tai, po galais, iš kur man žinoti, kad knisiai sugeba atsirakinti narvelių dureles?! Atsiprašau, bet knygoje, kurią man su juo padovanojai, nieko apie tai nebuvo! O narvelis didelis, tamsus, uždarytame knisiaus nesimato! Negi pats mano amžiaus nebuvai iškrėtęs nei vienos kvailystės? - niršo ir Erkai. Taip, žinojo, jog pasielgė blogai, tačiau pyko, kad vietoje to, jog Auris jai gražiai paaiškintų, ką daryti atsargiau, dabar pyksta, lyg ji būtų perskėlusi žemę pusiau.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1832
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #77 Prieš 5 mėnesius »
- Erka, aš nesakau, kad tu turi kažkur neiti. Bet kam į žiobarų parduotuvę neštis knisiuką? Juk nežinia kokių atsitiktinumų gali pasitaikyti. Tik tiek. Taip. Negali žinoti, kad tos durelės atsivers. Bet dėl to ir nereiktų neštis tokio gyvūno į žiobarų parduotuvę. O jei ir tos durelės neatsivertų. Juk žiobarai galėtų jį pamatyti per narvo plyšius. - OI. Auris ir būdamas Erkos amžiaus ir vyresnis daug ko buvo pridirbęs. Bet nelabai kam nors tai rūpėjo. Jis gyveno ir augino pats save vienas. Nors tarp daugybės žmonių.
- Buvau. Aišku, kad buvau. Bet kartais juk reikia už savo veiksmus prisiimti atsakomybę. - Norėjo pasakyti Erkai, kad jeigu jis taip dingtų kelioms paroms, tai niekas jo nebūtų ieškojęs iš artimųjų. Bet nepasakė, nes ji dar prisigalvotų kokių nesąmonių. Kad jis čia jai priekaištauja ar dar ką.
- Na gerai. Gal perdėjau tada ateidamas į tą parduotuvę. Bet tiesiog toks pasivaikščiojimas su knisiumi po parduotuvę nėra labai geras dalykas. Aš nesu geras užmaršintojas. Galbūt galėjau kažkam pakenkti su tais kerais. Galėjai netekti savo knisiaus, jei įsikištų magijos ministerija. O blogiausia tai, kad galėjai ir sau taip pakenkti. Galbūt būtum svarstoma ministerijoje. Aš tik noriu, kad būtum atsargesnė. Kad kartais pagalvotum apie pasekmes.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 645
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #78 Prieš 5 mėnesius »
- O kur man jį? Palikti pririštą prie stulpo prie parduotuvės? - sukryžiavo rankas. Taip, kad ir kaip Erka nenorėjo sau to pripažinti, ji džiaugėsi, kad Auis ją susirado. Nors violetinplaukė nesuprato, kas čia tokio gero, viduje buvo šilta. Būti vienai jai nepatiko.
  Reikia prisiimti atsakomybę. O ką aš dabar darau? Aiškinu jam, kad dėl visko kaltas jis? Juk suprantu, kad blogai pasielgiau, po galais, bet kodėl dėl vienos kvailystės reikia taip galvą pamesti? Negi jis mano, kad man nei šilta, nei šalta? Juk aš irgi ant savęs pykstu! Pagalvojo, bet ne, nusprendė nieko nesakyti. Žinojo, kad būtų blogai, jei toliau atsikirtinėtų.
  Erka toliau jau nesiklausė, ką Auris sakė, tik skendėjo savo namuose. Galvojo ką daryti. Taip lengvai nusileisti nenorėjo, visgi ji suprato, kad pati kalta, o toks pyktis jai buvo nesuprantamas, tačiau Erka taip nenorėjo gyventi viena! Jai visada atrodė, kad kažkas yra kartu su ja, tačiau to ji negalėjo paaiškinti.
- Noriu namo, - sumurmėjo sau tyliai. Bet tik paskui susivokė, kad tą pasakė balsu, todėl tikėjosi, kad Auris neišgirs. Va prieš jį taip graudintis nenorėjo. Žinojo, kad tada jis niekada gyvenime nepatikės, kad violetinplaukė jau suaugo ir yra savarankiška. Net jei jai jau 19.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1832
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #79 Prieš 5 mėnesius »
- Ne Erka. Tiesiog jei žinai, kad eisi į žiobariškas parduotuves neimk jo. Na dėl visa ko tegul pabūna namie. - Argi ji tikrai nesupranta? Nejau nesupranta, kad taip stato ir save ir tą gyvūną į pavojų. Kad gali užrūstinti ministeriją? Kad knisiukas pamatęs ką nors blizgaus galėjo sužeisti kokį žiobarą, o tada išvis būtų labai negerai.
- Tai einam namo. Einam iš čia gerai? - Kaip viskas sudėtinga. Erka jau pakankamai suaugusi. Jauna, bet suaugusi. O kartais atrodo, kad jai vis dar dvylika. Tiek, kiek tada, kai pirmą kartą ją susitiko. Ir kodėl Auris leido sau nuspręsti, kad keli kartu pragyventi metai gerokai pataisė Erkos pasaulėžiūrą, savijautą. Taip. Kartais pamirštu kokia ji buvo tada, kai mes susitikome pirmą kartą. Kad dar gali iškilti visokių keistų problemų ir kad dar reikės daug kantrybės su Erka, nors ji jau daug vyresnė.
- Erka, Tiesiog prašau, kad prieš kažką darydama pagalvotum. Taip. Neįmanoma visko visada teisingai pasirinkti, apgalvoti. Bet prieš priimdama kažkokį sprendimą pasisteng jį apmąstyti. Kad nekiltų štai tokių nesusipratimų. Aš per savo gyvenimą tiek kvailysčių pridariau ir pridarysiu. Nesek verčiau šiuo mano pavyzdžiu.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 645
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #80 Prieš 5 mėnesius »
  Bla bla bla. Negi jam tikrai atrodo, kad dėl vienos kvailystės visą gyvenimą elgiuosi kaip paskutinė kvaiša? Jei taip, ką aš čia dabar veikiu? Kodėl tada su juo kalbuosi? Mintys greitai keitė viena kitą, lyg šviesos greičiu. Rodos, viena ką tik džiugino Erką, kita jau skaudina ją.
  Erka, išgirdusi kitus Aurio žodžius, krūptelėjo. Buvo beveik šimtu procentų tikra, kad jis žodžių neišgirs, mat violetinplaukė kalbėjo tikrai tyliai, bet paaiškėjo, kad klydo. Jis ne tik juos girdėjo, bet dar ir sugalvojo sureaguoti! Dabar pagalvos, jog aš mažvaikė... Tikrai pagalvos...
  Visgi, kad ir kaip durnai atrodytų, Erka norėjo namo. Ir nusprendė, kad būtent dabar ten ir grįš. Ji tikrai nenori gyventi atskirai! Tačiau vos atsistojus, galva pradėjo suktis. Silpnai, bet jautėsi.
- Man daugiau negalima gerti, - sumurmėjo, liepdama sau daugiau to nedaryti.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1832
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #81 Prieš 5 mėnesius »
Vėlgi ką jie išsiaiškino pats nežinojo. Na. Erka bent jau norėjo namo. Bent jau neliks čia. O Auris, kad ir pyko nenorėjo, kad Erka liktų kažkokiame viešbutyje. Ne. Tiek rietis tai visai nenorėjo.
- Draugiškas patarimas. - Nusijuokė. - Negalima taip greitai susiversti kokteilių, nes tada nekas būna. - Ir jis atsikėlė. paliko pinigus už gėrimus.
- Einam. - Gal Erkai reiktų pas psichologą. Nes jie rimtai niekaip negali išsiaiškinti įvairių dalykų. Tada dar vis nežinojo kas dėjosi per Eion gimtadienį. Dar vis neįsivaizdavo ar Erkai bent rūpi viskas, ko dabar prisidirbo. Ar jai rūpi kiti aplinkui gyvenantis žmonės. Kad ir jie visi pavyzdžiui. Bet tada pagalvojo apie tas šokoladines varlytes, paskui apie tai, kad nenorėdama ji vis tiek kepė tą pyragą per Eion gimtadienį. Galbūt tiesiog Erkai sudėtinga parodyti ką galvoja. Kai buvo panašaus amžiaus irgi nesijausmino. O ir dabar pasakyti, kad ką nors myli būtų labai sudėtinga. Bet juk negali spręsti pagal save. Ne. Jis tikrai negalėjo.
Jie išėjo iš restorano ir iš viešbučio. Prieš tai dar Erka susirinko daiktus ir reikėjo gražinti raktą į registratūrą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 645
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Viešbutis „Cinamonas“
« Atsakymas #82 Prieš 4 mėnesius »
- Auri, noriu tave pagirti! Tu taip nuostabiai ir stipriai nusišnekėt moki, kad net aš negaliu patikėt! - pasakė ir pavaidino, kad alpsta, tačiau greitai vėl atsistojo, mat tas veiksmas irgi nieko gero neatnešė. O kad būtų dar blogiau Erka tikrai nenorėjo. Ne ne, violetinplaukė nuo prisigėrimo jau atprato, tad nusprendė neleisti savo organizmui to daryti.
  Auris pradėjo eiti, tad Erkai nieko neliko, tik padaryti tą patį. Ji greit užbėgo į kambarį, susirinko savo nedidelę mantą, atidavė raktus ir pažvelgė į Aurį.
- Varom! - garsiai pasakė, nes, nors ir pyko, norėjo namo. Violetinplaukė tikrai norėjo elgtis kaip normalus suaugęs žmogus, tačiau šiandien suprato, kad negali. Ne, ji nori namo ir ten eis, kad ir kas ką pasakytų! Eis, grius į lovą ir nepamirš pasidaryti salotų. Graikiškų.
  Ir taip viešbutis ir liko stovėti. Tik jau be jų.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!