0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • ****
  • 415
  • Lytis: Vyras
Re: Laužavietė
« Atsakymas #60 Prieš 14 metus »
Tora nesitikėjo, tačiau įbėgo tiesiai į gyvačių irštvą.
Toliau keliaudama link miško, pasitikti savo lemties, mergina pastebėjo degantį laužą ir tris figūras prie jo. Jie buvo dar arčiau miško, todėl tiesiog praleisti jų baltaplaukė negalėjo. Atsidususi ramiai nuslinko prie laužo ir pamatė pažįstamas figūras. Prie ugnies buvo susispietusios trys klastuolės: Vanessa, Megan ir Sarah. Tora iš nevilties įsikando į kumštį ir išsitiesusi išnyro iš tamsos. Merginos apie kažką šnekėjo, kartais nutildamos ir paskęsdamos savo mintyse, tačiau nebuvo laiko svajonėms, nes ..
- Jei greitu metu negrįšit į pilį, jums grės pavojus, - ramiai tarė Tora praleisdama pasisveikinimą ir prisistatymą. Vis tiek dvi iš jų jau žinojo,kas ši baltaplaukė degančiom akim. Nejudėdama iš vietos Tora dar kartą pakartojo "pranešimą".
- Aš jus draugiškai perspėju. Tamsoje darosi nesaugu, ypač netoli miško. Aš kaip tik ten ir keliauju,tad žinau. Dėl jūsų saugumo, siūlyčiau grįžti į pilį.
Tora nutilo ir įsmeigė akis į Vanessą. Kairi ja pasitiki. Tikiuosi gerai daro, nes kitaip teks panaudoti levitacijos kerus, kad iš čia jas išnešti..

*

Vanessa Williams

Re: Laužavietė
« Atsakymas #61 Prieš 14 metus »
Vanessa kaip ligonį nužvelgė Torą.
- Ką tu čia kliedi, sengalvėle? Lakstai čia po teritoriją,drumsti ramybę, ir dar galvoji, kad mes paklusim ir vorele nuesim į pilį? Prisisuk varžtelius, psichine... - Ta Tora gadina Kairi gyvenimą. Ir visiems aplinkui. Šį kartą tikrai eisiu pas Dorotą. Man tai pradeda nebepatikti. Gal netgi reikia nueiti pas Taranaxum?
- Žinai, Tora, gali prie mūsų prisidėti, leidžiu, bet jei žadi ir tokiau kudakuoti apie politiką, ar ką tu ten sakei, tai žinok, kad nei Valinskas, nei kiti vištagalviai man nerūpi. Na tarkim. Jei ir bus čia kas nors ale tokio, tai prašom pasakyti kas, ir kokio? - Vanessa primerkė akis ir nužvelgė Torą. Žila, raudonakė,tikra baidyklė. Kosmoso baidyklė...

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • ****
  • 415
  • Lytis: Vyras
Re: Laužavietė
« Atsakymas #62 Prieš 14 metus »
Tora sukando dantis. Kairi, ne tik tu idiotė, bet ir visi kurie tave supa.. Žengusi porą žingsnių arčiau, mergina iškošė pro dantis.
- Vanessa, mieloji, aš neturiu atsiskaitinėti prieš tave. Ir jei tau nesvarbi tavo gyvybė, man ji nerūpi tuo labiau. Pati galėčiau švelniu judėsiu perpjauti arteriją ir tu per kelias sekundes nukraujuotum. Ir tai faktas, o ne grasinimas. Nenorit eiti, nereikia. Tik perspėjau, nes Kairi tu pasirodei verta pagarbos. Nelabai suprantu kodėl, nes regis tave apsėdusios piktosios dvasios. Nesiruošiu prie jūsų prisidėti, nes turiu svarbesnių reikalų, dėl kurių jus ir perspėjau. Tik po to nesiskųskit profesoriams, nes tai būtų žema. Tikiuosi mokate mąstyti blaiviai.
Tora nurimo ir iš palto rankovės lengvai išsitraukė medžioklinį, bet nedidelį, peilį. Pavarčiusi delne, tvirtai suėmė ir metė į žemę.
- Jei kartais prireiktų, - numetė frazę ir dingo tamsoje. Tora toliau bėgo link miško, keikdama visus burtininkus vaikščiojančius šia žeme. Bukagalviai... Už kelių metrų ją prarijo visiška tamsa.

*

Megan Lanson

Re: Laužavietė
« Atsakymas #63 Prieš 14 metus »
- Taaip, gyvenimas tikrai yra labai žiaurus, pritariu tau visais 100 procentu, - Megan nusijuokė, bet staiga ji pastebėjo kažkokią būtybę besiartinančią jų link. Baltaplaukė mergaitė vis artėjo kol Meg galėjo laisvai įžiūrėti jos veidą. Negi čia... ji? Sekundės dalį veide pasirodė nuostaba ir menkas baimės šešėlis, kurį greitai pakeitė šalta kaukė nepraleidžianti nė vienos emocijos besiveržiančios pro šonus. Išsitiesusi lyg styga klastuolė tyliai išklausė Vanessos apsižodžiavimą. Mergaitė norėjo kažką pasakyti, bet balsas viduje buvo užblokavęs ir atėmęs kalbos dovaną. Galiausiai, baltaplaukei dingus, Megan įstengė prasižioti ir įkvėpti oro. - To-ra? Ar tai jos vardas? Ir tu ją pažįsti?
Klausiama grimasa atsirado mergaitės veide. Ji lėtai prislinko prie peilio ir paėmusi jį apžiūrėjo. Senas, sunkus ir atbukęs. Naudos nedaug. Šventas Troli, ką ji turėjo galvoje kalbėdama apie pavojus? Prakeikta baltapūkė. Klastuolė pradėjo keikti save, kad negalėjo kalbėti. Tas kelias minutes jos galva ištrynė visas žinomas raides, ar žodžius. Ji buvo tapusi berašte, bekalbe asmenybe. O ji norėjo pasakyti daug. Megan sąmonėje sukosi visas mini romanas žodžių nesuprantama kalba. Ji galėjo lažintis, kad iš bandymo visą tai perteikti būtų gavęsis gargaliavimas ar dar koks nors keistas garsas. Nejučia mergaitė delne suspaudė peilį. Ji staigiai atsisuko į Vanessą.
- Negi leisim jai pasprukt nieko nepaaiškinus? Tai mažai susmauktaragei knarkišei?! Tai kvepia nuotykiu, o gal ir nusikalstama veikla. Vanka, gal dar spėtume ją pasekti, - Meg akys nuslydo Saros pusėn. - Gali eiti ir tu jei nori. Ir jei nebijai.
Mirktelėjusi draugėms Megan apsisuko vietoje. Išorėje ji spinduliavo ramumu ir susikaupimu, nors viduje vyko tikra sumaištis. Išorėje drąsa vis augo, o tuo tarpu viduje ji vis glebo, mažėjo ir nyko užleisdama vietą nūtruktgalviškumui.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Megan Lanson »

*

Vanessa Williams

Re: Laužavietė
« Atsakymas #64 Prieš 14 metus »
Vaness klausėsi Megan.
- Nemanau. Matai, nedaug liko iki mokslo metų pabaigos, o tie varnos gali mus prisivyti. Taigi, taškų prasme, sakau ne. Beeet... Nuotykių prasme, visom penkiom už! Manau ji dar dvidešimt minučių lakios kaip išprotėjus, o po to prasidės kas nors įdomesnio. Beto, geriau ant jos nesirauti, nes ji žudymo mašina. Skaičiau kažką panašaus. Apie tokias. Ir tokius. Ir ką darom? Ir be to, ji pati apsėsta, o dar mane tokia pavadino, - Vaness prunkštelėjo ir atsistojo. Nusipurtė nuo sušalusio užpakalio žemes ir atsitūpė prieš Megan.
- Sarah, tu tikrai rizikuosi? Be jokios patirties? Vat mudvi daug ko patyrusios, Meg, pameni, kai ugninės kažkas buvo atsinešęs? - Vaness nusijuokė, bet greit surimtėjo.
- Sara, gerai apsvarstyk viską, nes jei esi protingas žmogus, nesiveltum  tokius reikalus, o aš, kadangi pripažystu, kad esu psichiškai nesveika, kuri neturi baimės jausmo, jaudulio ir dar viso kito, nors kartais randasi lašelis baimės, abejonių, bet retokai. - Mergaitė sukikeno.

*

Sarah Winlest

Re: Laužavietė
« Atsakymas #65 Prieš 14 metus »
Sarah susiraukus stebėjo pražilusią grifę. Išsigimelė.. nusmurgėlė. Pikti žodžiai skambėjo jos galvoje.
-Jai kartais reiktų pereit testus pikčio valdymo..hmmm..- pakėlė antakius ji ir dar kartą pasižiūrėjo į nueinančią grifę.
-Aš bijau? Neeeee.- Susiraukus nutęsė mergina.
-Žinoma noriu eiti, nekenčiu tos grifės. - pykteljo Sarah.
-Aš esu protingai pakvaišus.- Nusijuokė mergina. - Nee. Aš nesu pakankamai protinga, kaip sakei Vaness, kad psichiškai nesveika esi, taipogi aš ir linkus daryt tai aks bloga ir kvaila- Klastingai šyptelėjo klastuolė.

*

Megan Lanson

Re: Laužavietė
« Atsakymas #66 Prieš 14 metus »
Megan pažiūrėjo į Vanessą, tada atsigręžė į Sarą. Nėra laiko, nėra laiko, nėra laiko. Perspėjantys signalai galvoje vis nerimo kol, galiausiai, neištvėrusi Meg suriko Vankai:
- Mes nebeturim laiko. Kol mes ją surasim užims nemažai mūsų brangių minučių  ir jei dar bent kelias akimirkas čia patrypčiosim tikrai ją prarasim. Ate ate, nuostabus nuotyki! - Klastuolė šiek tiek patempė Vanessą už mantijos. - Ooo, Sarah varai ir tu? Gerai, tada bėgam. Run, run, run.
Šypsodamasi valiūkiška šypsenėle Meg pamojavo laužui ir apsisukusi ant kulno pradėjo eiti miško link. Paskui save mergaitė tempėsi ir drauges. Mosuodama rankomis į šalis jį brovėsi pro aukštus žolės plotus žiūrėdama į vienintelį tikslą - uždraustąjį mišką. Toros duotas peilis tykiai gulėjo mantijos vidinėje kišenėje. Staiga mergaitė pajuto nenumaldomą norą jį išsitraukti. Lyg saugumo simbolis jis atsirado klastuolės rankose ir greitais rankų judesiais skynė kelią link tikslo. Viens, du, trys. Kvėėėpuok, Megiuk, kvėėėpuok. Pažiūrėk į Vanką. Ta ramut ramutėlė. Stengdamasi save nuraminti ji dar smarkiau sugriebė draugės riešą. Staiga tai suvokusi ji atsiprašomai pažvelgė į klastuolę ir paleidusi jos ranką pradėjo bėgti.
- Greičiau, Kvanka. Mūsų laukia pergalėė. Ar kažkas panašaus, - išbėrė žodžius mergaitė ir galiausiai pasidavė ją apėmusiam jauduliui. Jos plaukus vėjavaikiškai plaikstė vėjas, o su juo - lyg dingo visos problemos ir rūpesčiai. Liko tik neapsakoma džiaugsmo akimirka. Po kelių minučių mergaičių jau nebesimatė laužavietės apylinkėsė. Jų kūnus pasigrobė baugi Uždraustojo miško tamsa.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Megan Lanson »

*

Alisa Vandormon

Re: Laužavietė
« Atsakymas #67 Prieš 14 metus »
Miriana ir Alisa nupėdino prie laužavietės.Jos sustojo prie gana didelio laužo.Greta degė mažytis lauželis.Alisa iš po mantijos išsitraukė lazdelę,ir kreivai šnairuodama tai į ją,tai į lauželį suriko:
-Aguamenti!
Iš lazdelės galo pasileido vandens čiurkšlė,kuri užgesino ugnį.Dabar tapo dar tamsiau,ir kadangi aplinkui kokio judančio padaro nesimatė,Alisai patiko.
-Ar artimai pažįsti Hogvartso apylinkes?-užklausė.Tada pakišo sustirusias rankas virš ugnies.-Kas labiausiai patiko?Biblioteka ar bendrasis kambarys?Didžioji salė ar Uždraustasis miškas?
Alisa sukrižiavo kojas ir nusižiovavo.Aplinkui buvo vos keli grifukai ir vienas švilpis.Nagi,kurgi klastuoliai?Nejau visi bailiai,arba sveikuoliai,kad eina anksti miegot?
Netrukus Ali toptelėjo:po šeštos valandos negalima palikti pilies.O jau buvo po septynių...

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 292
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Laužavietė
« Atsakymas #68 Prieš 14 metus »
Miriana priartėjo prie laužavietės.
- Visai neblogai. Uždraustajame miške galutinai nebuvau. Tik prie jo priėjusi buvau...- Miriana nutęsė žodžius, kadangi tai buvo labai asmenišką, kodėl ji buvo prie Uždraustojo miško.
Miriana apsižvalgė. Aplink buvo tylu ir ramu.
- Gal varom į pilį? Girdėjau, kad Helovyno vakarėlis turbūt vyksta. Kaip manai? Nors aš jau varau. Linksmybes praleisiu. Iki,- atsisveikino Miriana su Alisa ir nuėjo link pilies.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miriana Lendal »

*

Alisa Vandormon

Re: Laužavietė
« Atsakymas #69 Prieš 14 metus »
Alisa dar kelias minutes prie laužo pasišildė.Nesuprantu tos merginos.Net nespėjau paklaust apie artėjančius egzaminus...Apsidairiusi klastuolė atsistojo,staigiai apsisuko ant kulno,ir jau ruošėsi pėdinti į pilį,bet staiga išgirdo tylų krebžtelėjimą.Netoli pamatė numestą deglą,tad pačiupo jį,užsidegė ugnimi ir iš lėto ėmė slinktis atgal.
-Kas tu?-Ali truputį sudrebėjo balsas.Ali,tu ne kvaila švilpė ar bailė varna,ar pasipūtusi grifė.Tu klastuolė-drąsiausia iš viso Hogvartso!Mergaitė dar kiek padvejojo,ir staiga užkliuvusi už didelio akmens nusirito į kažkokią duobę.
-Kas tu?-drąsiai metė Alisa.
Tuomet viršuj kažin kas suurzgė.Balsas buvo storas ir keistas,lyg kokio vampyro.Aplinkui buvo pradingę mokiniai,visi sugūžėjo į Helovino šventę.O ji buvo įkalinta gilioje duobėje.Aha,čia tikriausiai Helovino pokštas!Kažkas nori mane apgauti!Koks nors grifas!Alisa ryžtingai metė deglą objektui į galvą,kad sudegtų jo "kostiumas".Planas gal ir pavyko.Tamsi figūra ėmė kaukti,cypti,draskytis ir lakstyti aplink duobę.Tada jis dar labiau įpyko.Degančiomis akimis šovė ant vargšės klastuolės ir prakando ranką.Purslais ėmė taškytis kraujas.Alisa būtų taip ir pražuvusi,tačiau kažkoks vaikiškas balsas....
-Ei,tu,raganosi,šok pas mane!Nepavysi!Nepavysi!Cha cha!!!
Gyvūlys iššoko iš dviejų metrų duobės,prieš tai dar žemėmis apdrėbdamas josios veidą.
Netrukus mergaitė išsikapstė iš duobės ir ir nulėkė pas madam Pomfri.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 73
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Laužavietė
« Atsakymas #70 Prieš 14 metus »
Sniegas spardydamas akmenis lėtai slinko laužavietės link. Ją priėjęs jis atsisėdo į kažkieno pagamintą kėdę, kuri buvo gan patogi. Ant jos rankenų buvo prirašinėta visokių inicialų bei meilės prisipažinimų. Juos beskaitant Sniego veide atirado šypsena. Reikia kažką sugalvot, nes jei taip ir toliau mirsiu iš neturėjimo ką veikt.... Bet bėda tame, kad vienas aš nieko nenuveiksiu... Kaip butų įdomu nueiti į uždraustajį mišką..... Bet kad apsigint ten prireiktų visos pirmakursių armi..... Armijos! Sniegui šovė keista mintis. Reikia įkurti draugiją, keliese galėsim tikrai dauk daugiau nei kiekvienas atskirai.... Jis išsitraukė lazdelę ir greit mintimis permetė visas savo kerėjimo pamokas. Tada nutaikė lazdelę į didelį pergamentą, ant kurio pradėjo rastis kreivokos raidės.
Citata
Visi norintys įstoti į broliją, kuri užsiiminės įvairiausia veikla, kurią sugalvosim patys, nedelsiant ateikit į Laužavietę prie ežero.
Sniegas suburbuliavo užkeikimą, ir pergamentas tiesiog sprogo į krūvą mažų lėktuvėlių su jo užrašytais žodžiais. Tada juos paleido į hogvartsą. Nagi, pasiekit visus norinčius nuotykių... Lėktuvėliai sklandžiai išsisklaidė po Hogvartsą ir jo apylinkes.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • ****
  • 415
  • Lytis: Vyras
Re: Laužavietė
« Atsakymas #71 Prieš 14 metus »
Kairi nekantriu žingsniu judėjo link laužavietės. Jai rašant laišką pelėdyne, į rankas nusileido lėktuvėlis,kuriame buvo kvietimas. Nieko nelaukdama mergina nuskubėjo į paskirtą vietą, tikėdamasi visko,kas geriausia. Dieve,kaip čia buvo nuobodu. Gal tai praskaidrins niūrias dienas Hoge? Kairi beveik nesidairė, visą laiką mąstė ir fantazavo apie būsimą pavojingą veiklą. Kodėl pavojinga ji nežinojo, bet kas gi daugiau uždegtų jauną pirmakursių kraują? Rudas, ilgas paltas pynėsi tarp merginos kojų. Pati ji buvo susigūžusi ir slėpėsi nuo žvarbaus rudens vėjo. Pagaliau Himura išvydo laužavietę ir vienišą figūrą. Apsidžiaugusi pasileido šiek tiek greičiau. Ji nekantravo įžiebti ugnį ir pasišildyti. Tačiau kai grifę nuo tikslo skyrė vos penkiolika metrų, ji atpažino ten sėdintį vaikiną. Kairi sulėtino žingsnį ir ėmė žaibiškai galvoti. Po velniais, gal tas kvietimas buvo skirtas klastuoliams? Ką gi daryti? Man regis jis mane jau pastebėjo.. Velnias. Himura išsitiesė ir lyg niekur nieko priėjo prie Ugninio.
- Gavau laišką, - tarė ir išsitraukė lazdelę. Sušnabždėjusi užkeikimą įžiebė ugnį. Atsisėdusi ant rąsto priešais vaikiną, Himura pakėlė akis ir lyg atsainiai, lyg laukdama kažkokio pratesimo, žiūrėjo į klastuolį.

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 73
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Laužavietė
« Atsakymas #72 Prieš 14 metus »
Sniegas nebyliu žvilgsniu nužvelgė abejojančią merginą.
-Labas, puiku, jau esam dviese.. - Keistai maloniai nusijuokė Sniegas.
-Taigi, kaip matau ne man vienam nuobodu? - Pabandė pratesti pokalbį Ugninis. Prietemoje jo akys regis net švytėjo kraujo raudonumo spalva, kurią jos įgavo po incidento su troliais. Buvo galima aiškiai įžvelgti, kad jis kažko laukia su šiokiu tokiu nerimu. Jis nužvelgė merginą, kuri neatrodė nusiteikusi juokauti, atrodė, kad ji pasirįžusi veikti kad ir dabar. Tokių žmonių Sniegui ir reikėjo.
Sniegas patogiau įsitaisė savo krėsle ir pradėjo tarp pirštų sūkioti lazdelę. Jis, dėl visa ko, nepaleido jos iš rankų.
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Sniegas Ugninis

  • V kursas
  • *
  • 73
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • There will be no peace without a war....
Re: Laužavietė
« Atsakymas #73 Prieš 14 metus »
Sniegas pasisveikindamas linktelėjo galvą ir prabilo.
-Aš Sniegas Ugninis. Malonu kad prisidėjai - Šyptelėjo. Po velnių.... Vienas tarp grifių... Kažkaip nejauku...
-Ką gi, gretos auga... palaukim dar šiek tiek, kol susirinks daugiau žmonių, tada galėsim pradėt veikt. - Sniegas, neturėdamas ką veikti, lazdelę nutaikė į didelį vorą, kuris kabojo jam virš galvos. Iš lazdelės išskriejo liepsnos gija, kuri lėtai apsupo vorą ir pradėjo aplink jį suktis suparalyžuodama jį ir neleisdama jam pasprukti. Ugnis grakščiai šoko, visiškai valdoma Sniego. Staiga, liepsna lyk sprogo ir supleškino vorą, kuris dar spejo įšleisti keistą cypimą. Sniego veide nesimatė jokios išskirtinės reakcijos į tai ką padarė. Jo veidas nepasikeitė, tebebuvo lyk akmeninis. Tada jis lėtai nužvelgė abi grifes. Gan išvaiždžios....
a verbis ad verbera - from words to blows

*

Neprisijungęs Vincent Lazar

  • ****
  • 415
  • Lytis: Vyras
Re: Laužavietė
« Atsakymas #74 Prieš 14 metus »
Kairi linktelėjo atėjusiai grifiukei. Iš išvaizdos matyta, bet ji negalėjo atsiminti ar kada nors su ja bendravo. Mergina sekė akimis klastuolio veiksmus, kurie buvo vangūs ir akivaizdžiai daromi iš nuobodulio. Himura nužvelgė Ugninį ir jo ugnines akis. Visai kaip Toros.. pagalvojo ir susigūžė. Artėjant vakarui oras vėso. Kairi apsidairė. Kol kas nesimatė jokių kitų mokinių. Ji tikėjosi,kad dar šį vakarą jie nuveiks ką nors įdomaus, todėl sėdėjo tarsi ant adatų. Pagaliau nustojo kankintis ir įsižiūrėjo į laužą. Liepsna traukė tarsi kokį drugelį ir Himura ėmė galvoti apie žygį į Uždraustąjį mišką. Metusi žvilgsnį į didįjį žiedą ant savo rankos, Kairi surimtėjo ir apie kažką giliai susimąstė. Po kelių minučių ji ryžosi nutraukti tą nejaukią tylą tarp dviejų skirtingų koledžų.
- Kodėl tavo akys raudonos? - kreipėsi į Sniegą, žiūrėdama kažkur jam už pečių. Tuomet žvilgtelėjo į patį Ugninį ir nežymiai šyptelėjo.