0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džezefa Blek

  • III kursas
  • *
  • 102
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 11 mėnesių »
Mano virvės nebėra... Pataisomųjų kerų dar nemoku, tai ką daryti? Ai, paimsiu kitą virvę. Ir žuvies. Džez palaukė, kol kitas gulbinpalaikis prisiartino ir vėl metė virvę, o gyvūnas vėl taikėsi ją perkąsti. Bet varnė kita ranka sviedė jam į burną žuvies ir pataikė! Kol gulbinpalaikis kramtė žuvį, virvė užkrito jam ant kaklo ir Blek pritraukė jį prie savęs. Ir kaip ji nustebo, kai gulbinpalaikis, baigęs kramtyti į ją pasitrynė! Varnė pririšo virvę prie savo stalo kojos. Tada atsitūpė ir pradėjo glostyti gyvūną:
- Gerutis gyvūnėlis, šaunuolis. Gal tau duoti vardą? Taip, norėtum vardo? Įsivaizduok, aš tave pašaukčiau vardu ir tu atbėgtum pas mane! Norėtum? Na gerai, koks tau vardas tiktų? Gal... Mažylis? Mažyli, Mažyli! - Gulbinpalaikis kaip mat įsmeigė akis į Džez. - Geras Mažylis. - Mažylis staiga pradėjo muistytis, judinti kaklą taip, kad atrodė, jog nori nusiimti virvę. Mergaitė žinojo, kad ji pirmakursė, o ne penktakursė, bet vis tiek pasakė: - Tau nuimti virvę? Na gerai, pabandysiu. - Ji lėtai nuėmė virvę nuo gyvūno kaklo ir jis pasileido bėgti, o nubėgęs prie vieno vaiko jau taikėsi kąsti jam! Blek išsigando. - Mažyli, negalima!!! Nekąsk!!! Blogas Mažylis! - Mažylis apsisuko ir grįžo prie šeimininkės. Jis atrodė liūdnas. - Mažyli, atsiprašau, kad taip pasakiau. Tu nesi blogas. Bet tas vaikas nieko nepadarė. Tiems, kurie tau nieko blogo nedaro ir tu nieko blogo nedaryk. Kąsti reikia tik tiems, kurie tave skriaudžia, ar supratai? Šaunuolis Mažylis.

*

Neprisijungęs David Dominguez

  • IV kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #16 Prieš 11 mėnesių »
Davido kišenėje buvo pakabukas. Berniukas jį pavogė. Jis tuo didžiavosi ir parašė tėčiui. Dabar šalia Davido gulėjo žuvis ir virvė. Klastuolis nenorėjo dirbti. Jis norėjo vogti. Taigi Davidas paėmė suolo draugo žuvį ir virvę. Taip jam įdomiau atlikti pamokos praktiką.
Gulbinpalaikiai buvo įdomūs. Bet jie nevogė. Davidas sugalvojo vieną pavogti. Profesoriui tiek daug gyvūnų nereikia. Klastuolis metė žuvį artimiausiam paukščiui. Paukštis nepagavo.
- Kvailys, - tarė Davidas ir nuėjo pasiimti žuvies. Jo vos neapspjovė. Tai buvo labai nemalonu. Klastuolis piktai pažiūrėjo į mokytoją. Dirbti su besispjaudančiais paukščiais jam nepatiko.
Davidas paėmė žuvį. Jis pažiūrėjo, kur yra kitas paukštis ir nuėjo prie jo.
- Nori valgyti? - paklausė berniukas ir ištiesė ranką į gulbinpalaikį.

*

Neprisijungęs Džezefa Blek

  • III kursas
  • *
  • 102
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #17 Prieš 11 mėnesių »
Kai gulbinpalaikis gavo vardą jį buvo daug lengviau valdyti. Tik pašauki: "Mažyli", tuoj ir bėga pas tave. Džez džiaugėsi savo sėkme ir tuom, kad susirado draugą. Ir kas, kad ne žmogus? Vis draugas. Kadangi Mažylis klausė Blek, daugiau uždėti nuimtos virvės neprireikė. Net jeigu Beaumont būtų priėjęs ir liepęs uždėti virvę, varnė nebūtų jos uždėjusi, nes jau buvo pamačiusi, kaip gyvūnams nepatogu su ja. Aišku, Mažylis vis šlaistėsi po klasę tai vienur, tai kitur, bet jau nemėgino niekam nei kąsti, nei ant nieko spjauti. Dabar Mažylis jau buvo išmokintas, kad visi šitoj klasėj bent kol kas yra geri ir jam nieko blogo nedarys. Dabar atėjo akimirka kuri, kaip atrodė Džez bus skaudžiausia. Mergaitė nenorėjo nurodinėti ką Mažyliui daryti, ji žinojo, kad jis nori būti laisvas. Bet dabar jam reikės liepti duoti seilių ir plunksną ir... Vesti į narvą! Nea. Aš paprašysiu mokytojo, kad leistų jam pasilikti ežere prie Hogvartso.
- Mažyli, ateik! - Pakvietė Blek gyvūną. Kai Mažylis atšlepsėjo ji pastatė prieš jį buteliuką. - Mažyli, prašau, išspjauk ten seilių. - Gulbinpalaikis nesispyriodamas išspjovė. - Mažyliuk mano, dabar aš išpešiu iš tavęs plunksną. Tau paskaudės, bet greitai praeis. Aš tikrai nenoriu sukelti tau skausmo  bet tokia jau pamokos užduotis. Aš greit. - Pešt! Plunksna išpešta. Mažylis sucypė iš skausmo. - Mažyli, viskas gerai. Skausmas tuoj praeis. Aš einu, nunešiu profesoriui seiles ir plunksną. - Džez nuėjo prie profesoriaus ir padėjo jam ant stalo seiles ir plunksną. - Profesoriau, labai prašau, leiskite mano prijaukintam gulbinpalaikiui likti gyventi ežere prie Hogvartso. Aš jam daviau vardą. Jis vardu Mažylis. Be to, išmokinau, kad nedarytų nieko blogo tiems, kurie jam nedaro nieko blogo. Prašau, leiskite jam likti ežere. - Varnė laukė atsakymo.

*

Neprisijungęs Rosabel Eirene Atherton

  • III kursas
  • *
  • 20
  • Taškai:
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #18 Prieš 10 mėnesių »
Nelaukdama kol jos burtas nustos veikti ir gulbinpalaikis vėl ims spjaudytis visą griaužiančiomis seilėmis ji nurūko prie savo stalo ir pagriebė buteliuką. Tada dar kiek padvejojusi pasiėmė pieštuką ir grįžo prie gyvūno.
Plunksna buvo lengvoji dalis, ji peštelėjo vieną didesnių, kyšančiu iš po žvėries pilvo ir ši lengvai atitrūko nuo odos. Dabar seilės. Varnė žinojo, kad žmonės, o ir dauguma gyvūnų turi seilių liaukas iš kurių iš išsiskiria seilės. Problema ta, kad jos buvo po liežuviu, o mergina visai nenorėjo išbandyti ar šių žvėrių ir liežuvis toks pat nuodingas kaip kas kaupiasi po juo.
Gulbinpalaikio akys lakstė į šalis kai ji pražiodė jį pieštuku. Varnė nežinojo ar tai ženklas, kad jos kerai baigia išsivaidyti, ar taip įprasta, taigi nusprendė paskubėti. Tuo pačiu pieštuku ji pakėlė jo skaisčiai mėlyną liežuvį ir kita ranka surinko į buteliuką nuo jo lašančias seiles. Tiesa, jų nebuvo labai daug, tik kokie trys lašai, tačiau techniškai užduotį ji įvykdė ir tikrai nejautė noro laukti, kol gulbinpalaikis į ją dar kartą spjaus, kad surinktų daugiau. Mergina susirinko savo mantą ir nužingsniavo prie profesoriaus.
Prie jo stalo jau spygavo kažkokia pirmakursė akivaizdžiai suformavusi nesveiką prisirišimą prie savo žvėries. Ji prasispraudė pro ją.
-Atsiprašau maže, pas mane šiek tiek skubus reikalas,- tada nusisuko ir kreipėsi į profesorių.-Gerbiamas Beaumont, štai plunksna ir seilės, o mano gulbinpalaikis stovi sušaldytas. Tikiuosi, kad tai ne problema, nes atšildyti jo nemoku.

*

Patricijaa

Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #19 Prieš 10 mėnesių »
- Bet gi tu išties teisus. Bent jau magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriai tikrai turi tokį tikslą. - Neįtikėtina, bet jų nuomonės šį sykį sutapo.
Ramybė neužtruko ilgesniam laikui. Išties pašiurpino vaizdelis, kai tiesiai į Eion atšvilpė didelis piktas paukštis. Pati Eion skriausdavo ar užkabinėjo. Bet leisti kažkokiam kvailam paukščiui sudraskyti ar užkapoti snapu. Ne, sukandžioti. Neketino. Netgi įsijungė instinktas berniūkštį kažkur patraukti.
Eion griuvo ant žemės kartu sugebėdamas kažkaip ir ją pačią parversti.
- Lįsk po stalu. Arba trauk lazdelę. - Padaras dar vis švilpė žemyn. Jam nieko nereiškė tai, kad Eion ant žemės. Patricija kilstelėjo ranką ir nuo artimiausio stalo stvėrusi žuvį pamojavo ja iškėlusi viršun.
- Ei tu, šveisk verčiau šitą. Vaikis neskanus. - Ir sviedė žuvį tolyn. Bet matyt gulbinpalaikis norėjo didesnio kąsnelio ar buvo blogos nuotaikos. Jam žuvis nerūpėjo. Jo nagai jau kone visai priartėjo.
- Traukis, sustingdysiu jį. - Simoneti nenorėjo, kad užgriuvęs paukštis apdraskytų jį.
- Sustink. - Raudonas spindulys palietė paukštį ir jis nukrito ant žemės lįg negyvas.
- Ką gi. Dabar galima jam ir plunksną išpešti ir seilių gauti. Virvės rišti neketinu. - Kažkaip vis tiek nesinorėjo jo liesti. Net ir taip tykiai gulinčio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Patricija Simoneti »

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 363
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #20 Prieš 10 mėnesių »
Gulbinpalaikiui akivaizdžiai nepatiko tai, kad neteko plunksnos. Galbūt jį apėmė nemalonus jausmas ją išrovus, ar šiaip veiksmas buvo netikėtas. Bet staiga jis apsisuko ir šastelėjo link Nelannos. Mergina vos spėjo sureaguoti.
- Protego!
Skydas apsaugojo varniukę nuo paukščio įkandimo. Namie pas mamą ji buvo prisižiūrėjusi, ko gali prikrėsti suerzinti ar išsigandę gyvūnai, tad buvo nepaprastai atsargi dirbdama su jais. Šį kartą paukštis trumpam sustingo, matyt nematoma užtvara buvo labai netikėta. Nelanna pasinaudojo šia akimirka ir, kol paukštis sutrikęs nesiorientavo aplinkoje, staiga užrišo jam virvę ir švelniai timptelėjo.
Atsitokėjęs gulbinpalaikis nusekė paskui Nelanną į narvą. Jį uždariusi, mergina nunešė plunksną ir paukštį profesoriui, o tuomet atsitraukė tolyn ir stebėjo bendraklasių bandymą sutramdyti nenuoramas paukščius.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 254
  • Taškai: 92
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #21 Prieš 10 mėnesių »
  Draugas nustebo, jog Walgunas pasakė, kad jos atrodo piktos. Grifui buvo keista kaip vaiduoklis gali nesuprasti, kad jos tik ir ketinasi tave sužeisti, tačiau nieko nesakė. Galvojo, kad gal čia jam vienam tik taip pasirodė.
  Tiesa, greitai Walgtunas suprato, kad ne, jam nepasirodė - paukštis greitai pradėjo jį pulti. Galiausiai ne tik stengėsi įkąsti, tačiau ir išpurkšti savosios rūgšties. Berniukas galvą galėjo duoti nukirsti, kad jos paragauti tikrai nebūtų smagu ar gera. Net jei ragautų ne burna, o paprasčiausia oda. Greitai draugas irgi pamatė ją, todėl pradėjo šaukti. Ką ką, tačiau aš jas matau. Pagalvojo grifas vus dar traukdamasisis atgal, tačiau jau ir taip buvo įsitaisęs klasės gale, todėl siena vis ir vis artėjo.
  Vis dėlto Walgunas prisiminė, kad turi lazdelę, todėl greitai ją išsitraukė ir nukreipė į vieną paukštį, nors norinčiųjų jį užpulti jau buvo padaugėję.
- Sustink, - šūktelėjo berniukas ir viena iš gulbių tirkai sustingo, tačiau dar buvo kitos. O Walgunas kaip tik nežinojo burtažodžio, kuris galėjo padėti nukauti jas visas vienu metu... Vis dėlto per kerėjimo pamokas jis ne itin atidžiai klausydavosi. Kaip tik tuo metu jis nugriuvo, o siena buvo jau čia pat. Kur trauktis jis nebeturėjo.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 781
  • Taškai: 112
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #22 Prieš 10 mėnesių »
Bjauri mergiotė turbūt nepraleido progos pasityčioti, bet Eion turėjo rimtesnių problemų. Daug rimtesnių. Daug svarbiau buvo atsikratyti didelio paukščio, kurį - po galais - vyresnei mokinei nuvyti žymiai paprasčiau.
Netrukus netgi išgirdo iš jos gerą patarimą. Ar kvepia taika? Tikrai ne - palįsti po stalu sugalvotų bet kuris žioplys, net ir nevertėlė iš Grifų gūžtos. Vis dėlto Eion taip ir padarė, bet naudos buvo mažai - paukštis žnektelėjo visai šalia, ir atrodė, kad baigia užmušti.
- Išpešti plunksną? - nuoširdžiai nustebo berniukas, aišku, neįsidėmėjęs tokio menkniekio kaip pamokos užduotis. Gerokai ryžtingiau nei iš tiesų jautėsi išlindo iš po stalo ir trūktelėjo kelias plunksnas. Ištraukė, bet gulbinpalaikis grėsmingai sujudėjo. Eion skubiai atsitraukė ir padvejojęs atkišo vieną plunksną nepakenčiamai mergiščiai. Ji vis dėlto šį kartą padėjo, nors turbūt padarė tą netyčia.
- Nori? - paklausė. Prie seilių tikrai nesiartins, bet ir taip jau padarė neįprastai daug.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Patricijaa

Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #23 Prieš 10 mėnesių »
Įsiviešpatavo dalina ramybė. Nebent juos pultų dar koks pamišęs paukštpalaikis.
- Taip plunksną. Tas išprotėjęs mokytojas taip sakė. Lįsk lauk. Jis nepavojingas. - Turėjo galvoje paukštį žinoma. Eion išropojo iš po stalo ir ji iškėlusi lazdelę stebėjo kaip jis išpešė tas plunksnas.
- O tu drąsus po perkūnais. Aišku noriu. - Ji paėmė siūlomą plunksną. Dabar turėjo irgi kažką nuveikti. Negi tas mažius vienas pasirodys toks ryžtingas. Taigi paėmė porą buteliukų.
- Sustink. - Dėl visa ko pakartojo kerus. Padaras tysojo pražiotu snapu. Ji skubiai palietė snapą lazdele ir kerais pritraukė du buteliukus seilių.
- Imk vieną. - Ištiesė jam buteliuką. Tada kerais pakėlė paukštį į orą ir nugabeno į narvą. Pakeliui jis nukrito porą kartų. Nes Grifė nevaliojo jo visą laiką išlaikyti pakilusio. Kai uždarė jį ir jautėsi saugi atstingdė. Tada nunešė buteliuką ir plunksną profesoriui ir perliejo jį žudančiu žvilgsniu.
- Man nepatinka šitos pamokos. - Ištarė grįžusi atgal.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Patricija Simoneti »

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 463
  • Taškai: 85
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #24 Prieš 10 mėnesių »
- O kas tau skaniai kvepia? - paklausė Adrijo. - Man braškės. Ir vyšnios. Dar vanilė. O jūroje gyvena delfinai? - susimąstė. - Mama sakė, jog jūroje gyvena labai daug ryklių, todėl negalima maudytis, jeigu šalia nėra mamos arba tėčio. Bet yra tokia mergaitė, kuri rėžė, jog tai melas. Neva tėvai tik bijo, kad aš nuskęsiu, o tikimybė, jog mane suvalgys ryklys yra lygi tokiai, lyg influencerė pasirodytų renginyje be makiažo.
Bendrakoledžis taip pat pamaitino gyvūną žuvimi, bet tada Kajai pasidarė nuobodu. Nors vaikinas pasakė, jog Kaja gali duoti dar vieną žuvytę, dvylikametė nebenorėjo to daryti.
- Ai, jau tingiu, - atsakė. - Gal šiandien pakaks. Kai grįšime į bendrąjį kambarį, nes dabar juk grįšime kartu, - balsas skambėjo džiugiai, - aš tau galėsiu parodyti savo kvepalus, kuriuos atsivežiau, o tu galėsi pasakyti skaniai jie tau kvepia ar ne, - nusišypsojo.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

  • II kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #25 Prieš 10 mėnesių »
Kadangi buvo pirmo genties medžiotojo vyriausias sūnus, Mulungu žinojo, kad jam gali tapti gelbėtoju. Seserų, motinos, o gal ir visos genties. Bet gelbėti reikėtų nuo bado, sausros ar greta gyvenančių kitos genties žmonių. Ką nors ginti nuo piktų paukščių afrikietis nebuvo pasiruošęs. To jo niekas nemokė - nei tėvas, nei burtininkų mokykla šitoje "europoje". Situacija atrodė visai be išeities.
- WALGUNAI! - dar kartą suriko vaiduoklis. Toji gulbė puolė jo draugą, tad kažką reikėjo daryti. Laimei, Walgunas nebuvo kvailas, ir paukštis netruko nudribti ant grindų. - Magija, - plačiai išsišiepęs pratarė Mulungu. Žinoma, tai ištarė lygiai taip pat garsiai. Deja, problemos vis dar nesibaigė. Klasėje buvo ir daugiau keistai piktų gulbių. Jos buvo bjaurios.
- Bėk! - riktelėjo afrikietis draugui. Kodėl jis traukiasi sienos link! - Mano draugas! - piktai pasakė paukščiui vaiduoklis ir ryžtingai priskrido arčiau jo. Šiaip ar taip, perregimo kūno tas bjaurus padaras nesužeis.
Turbūt pirmas forumo veikėjas, miręs du kartus.
Pirma mirtis
Antra mirtis

Rašantys paslapčių kambaryje: jeigu pageidaujate, galite naudoti kabančią negyvą Mulungu dvasią kaip NPC.

SKANAUS!

Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #26 Prieš 10 mėnesių »
Nejučia tikrai susimąstė ką atsakyti. Nors galėjo leptelėti bet ką.
- Man irgi patinka vanilės kvapas. Kai ji įdėta į kažkokius kepinius. Tarkim sausainius. Man patinka tas dvelksmas lauke po lietaus. Žinai, kai palyja visada atsiranda vandens, žemės, žolės susimaišęs kvapas. Jis toks gaivus. Dar man patinka cinamono kvapas. - Cinamonas siejosi su labai labai blankiais vaikystės prisiminimais. Kartais cinamono dėdavo į košes dvare. Arba kepdavo bandeles. Kartais duodavo ir jam. Būdavo taip skanu.
- Gyvena. - Nusišypsojo. - Delfinai tokie smagūs padarai ar ne? Na o dėl ryklių tai jų irgi yra. Bet kažin ar atplauktų į krantą. Nebent užuostų kraują. Ar jei kas nutiktų. Bet maudytis be mamos ar tėčio vis tiek negalima. Nes gali nuskęsti. Gali parversti banga ar dar kas nutikti. - Nepajuto, kaip ėmė pamokslauti. Paskui sustojo klausdamas savęs kas jam yra. Pats stumi save į akligatvį. Kaip paskui ja nusikratysi? Ir kas po šimts ta influencerė? Reikės užsirašyti ir paskui kažko paklausti.
- Čia dabar? Dar galybę laiko turime. Tai ką veiksi? - Padavė jai virvę į rankas. - Verčiau padaryk viską iki galo. Gyvenime reikia viską padaryti iki galo. Paimk dar vieną žuvį dėl visa ko ir pabandyk užrišti jam virvę. Ir padaryti visą kitą. Taip negalima visko mesti nepabaigus. - Pats pasiėmė žuvį ir priėjo prie gulbinpalaikio. Stovinčio visai ramiai.
- Imk. Tau nepatiks, bet kol valgysi gal ne taip rūpės ar ne? - Kol paukštis dorojo žuvį jis išpešė jam plunksną.
- Na va. O dabar jeigu jau baigei būk geras ir spjauk. - Pakišo jam buteliuką. Paukštis kurį laiką dėbsojo į jį, bet paskui Adris gavo seilių. Tada visai ramiai užrišo jam virvę, pavedžiojo ir nuvedė į narvą.
- Tu geras ar ne? - Paglostė jį. Ir davė dar vieną žuvį. Tada sugrįžo pas Kają. Ir susimąstė apie tai, ką ji sakė. Kas tau sakė, kad kartu tyrinėsime tavo kvepaliukus? Aš mokysiuosi. Užsiversiu darbais. Jei norės, galės sėdėti šalia. Bet kažin ar norės. Juk jai pasidarys nuobodu. Puiku. Jeigu aš pastoviai mokysiuosi, tai ji pati pamirš mane ir paliks ramybėje. Ir nereikės jos skaudinti sakant, kad dingtų iš akių. Puikus planas. Pasidžiaugė jis.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 243
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'23 vasara
« Atsakymas #27 Prieš 10 mėnesių »
Profesoriui trūko cigaretės. Jis bandė mesti, tačiau jam nepavyko to padaryti. Jis daug ką bandė mesti, tačiau panašu, jog priklausomybės valdė jį, o ne jis priklausomybes.
Rafael'is nužvelgė mokinius. Visiems sekėsi gana neblogai, tad jis buvo patenkintas tuo. Iš tiesų, šiandien jis neturėjo nuotaikos, tad nelabai norėjo kažkam padėti ar su kažkuo kalbėtis. Jautėsi pavargęs ir išsekęs. Greičiausiai taip buvo ir dėl nikotino trūkumo.
Išgirdęs klausimą apie gulbinpalaikio pasilikimą, Beaumont pavardės savininkas suraukė savo antakius.
- Ne. Pamokose aptariamų gyvūnų pasilikti negalima. Niekada negalima, - pasakė papurtydamas savo galvą. Galiausiai pamoka pasibaigė. Rafael susirinko visus gulbinpalaikius ir išėjo iš kabineto.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr