0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Miriam Llewellyn

  • I kursas
  • *
  • 78
  • Taškai: 54
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Didysis holas
« Atsakymas #15 Prieš 2 savaites »
Sunku patikėti, kad Eliotas taip kalba su profesore. Gal ir gerai, kad gina ją, bet taip nemandagiai elgtis su suaugusiu žmogumi? Miriam nustebusi stebėjo brolį. Atrodė, kad žiobariškoje mokykloje to nebuvo. Žinoma, iš jos šaipėsi tik kiti vaikai, su kuriais dvyniai dėl to pykdavosi. Mokytojai buvo tikrai geri. Vis dėlto Miriam tikėjosi, kad tai, kas nutiko šiandien, tebuvo nesusipratimas. Ji dėjo pernelyg daug vilčių į Hogvartsą. Čia privalo būti geriau nei žiobariškoje mokykloje.
Dabar stovėjo nuleidusi galvą ir norėjo, kad profesorė Forrm greičiau paliktų juos ramybėje. Mergaitei visai nepatiko tai, kad ji buvo smulkutė ir tikrai atrodė jaunesnė. Bet argi būtina tai apskelbti garsiai? Net jei tai buvo klaida, vis tiek skaudu.
Į Oliverio klausimą atsakė tik papurtydama galvą. Visas nuoskaudas pasiliko sau. Nelabai norėjo eiti į šitos profesorės pamokas, bet žinojo, kad neturės kito pasirinkimo. Vis dėlto kai Eliotas paklausė apie Paslapčių kambarį, pakėlė akis. Visai įdomu, kas tai yra, tad jeigu profesorė Forrm papasakos, bus galima tikėtis, kad ji iš tiesų ne tokia jau bloga.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 644
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Didysis holas
« Atsakymas #16 Prieš 2 savaites »
  Visas šitas dalykas tebuvo didelis nesusipratimas ir taip, gal Erka ir galėjo netyčia Llewellyn sesutę išgąsdinti, nors kalbėjo tikrai gražiai ir švelniai, tačiau šitai! Erka negalėjo patikėti, kad Eliotas dėl to pradės praktiškai ant jos rėkti.
- Ką tik ant manęs staugei, lyg aš būčiau pats durniausias žmogus visatoje, o dabar jau klausinėsi, ne? - raukėsi. - Dar ką nors pasakyk ir pasirūpinsiu, kad kol dėstysiu aš, nebūtų nė vienos temos apie paslapčių kambarį! - Viskas, Eliotas atsibodo iki gyvo kaulo. - Matau dabar nori prunkšti? Mielai leisiu, tik pažiūrėsim kaip tu prunkši, kai ateis laikas atsiskaityti praėjusių metų kurso medžiagą. Manai nežinau kaip mokeisi? O dabar prašau nurimti - neturi teisės ant manęs rėkti. Aš su tavo sesute bendravau gražiai ir pagarbiai, tad to turėčiau tikėtis ir iš tavęs!
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!