0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #60 Prieš 8 metus »
Mergaitė sudrebėjo. Naktis buvo šalta, o Amelia tebuvo su vasarine suknele - žinoma, jai buvo šalta, ir antrakursė keikė save, kad nespėjo grįžti ir persirengti. Ir dar valgyti norisi. Bet naktį valgyti negerai, paskui neužmigsiu, o jei ir užmigsiu, sapnuosiu košmarus. Be to, jau pražiopsojau vakarienę - o pas virtuvės elfus jau tikrai nebeisiu. Dar pagalvos, kad aš esu nuo maisto priklausoma valgymo maniakė arba slepiu žmogų, kuriam amžinai nešu maistą. Iš kur jie gali žinoti, kad man tiesiog patinka iškylauti ir niekada nespėju į Hogvartso pietus. Ir apskritai, reikės pradėti planuoti laiką. Galų gale juk esu antrakursė, kaip sakoma, nauji metai - naujas aš. Norėdama užsimiršti, varniukė pradėjo reguliuoti su savimi pasiimtą knygą apie žvaigždes ir pradėjo skaityti apie jų atsiradimą, ko taip pat nespėjo padaryti prieš tai. Naktis buvo šviesi, o dangus giedras, tad nereikėjo net žibintuvėlio pasišviesti skaitant. Ir kada gi ji ateis, dar šmėkštelėjo mintis Amy.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • ****
  • 344
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #61 Prieš 8 metus »
  Arisė ėjo takeliu į kalvą po pažastimi pasikišusi teleskopą, ant peties pasikabinusi kuprinę ir rankoje laikydama riestainių maišelį. Juk dirbti reiks ne trumpai, o riestainiukai dar niekam nepakenkė.- šyptelėjo.
  Naktis buvo giedra ir vėsi, kaip tik tinkama žvaigždėms stebėti. Pagaliau užkopusi nejučia apžvelgė žolę. Prisiminė, jog kažkada seniai ant šio kalnelio atliko nepavykusį nuodų ir vaistų namų darbą. Tačiau, be abejo, jokių to darbo padarinių nesimatė – vėjas seniausiai išplaikstė.
  Apsidairiusi atidžiau pamatė ir Amelia, sėdinčią atokiau nuo medžių, apšviestą mėnesienos ir skaitančią. Prisiartino, numetė kuprinę, pastatė teleskopą ir atsisuko į varniukę
  - Sveika. Riestainiukų?- linksmai šypsodamasi paklausė ir ištiesė maišelį riestainių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Arisė Faye »

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #62 Prieš 8 metus »
Pamačius riestainiukus, Amelios akys išsiplėtė.
-O Dieve, tu Dievas! Iš kur galėjai žinoti, kad aš be pietų ir be vakarienės?-paklausė mergaitė rimta veido išraiška. Varniukė nedelsdama pradėjo mėgautis vienu iš riestainių. -Žinojai, kad riestainius valgyti labai sveika? Jų skylėse visai nėra kalorijų.
Pastebėjusi, kad Arisė nešasi teleskopą, Amy iš kuprinės išsitraukė savajį.
-Didesnė iš vidaus,-dar paaiškino dvylikametė. Ji ir pati būtų supratusi, bet koks skirtumas.-Taigi, žvaigždės gimsta ne po vieną, bet spiečiuose ar kaip jie ten vadinasi, tiesa? Kiek prisimenu iš pamokos, yra dvi žvaigždžių atsiradimo teorijos, bet pavardžių nebeprisimenu,-rausėsi po atmintį Amelia.-Žvaigždes nuo planetų atskirti jas stebint galima žinant, kad planetas teleskopai priartina, o žvaigždžių - ne, bent jau kažkada taip skaičiau. Nesu įsitikinusi, ar tai tiesa.
Mergaitė, tikrindama savo kalbas, pradėjo nustatinėti teleskopą.
-Nagi, tuojau išbandysime.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • ****
  • 344
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #63 Prieš 8 metus »
  - Hmm, iš tikrųjų nežinojau,- nusijuokė mergaitė,- o skylės – mano mėgstamiausios!- dar labiau pradėjo juoktis.
  - Na, kaip suprantu, žvaigždės susidaro ūkuose. Ūkas yra tarpžvaigždinė medžiaga, iš kurios ir formuojasi pačios žvaigždės,- tarė mergaitė vartydama knygą,- yra dvi teorijos, viena Kanto ir Laplaso teigia, kad jos atsirado dėl tarpžvaigždinės medžiagos sutankėjimo, o kita Viktoro Ambarcumiano. Jis teigia, kad jos atsirado iš „juodųjų kiaurymių“,- Arisė įsispoksojo į du paskutinius žodžius,- nors nė neįsivaizduoju kas tos kiaurymės yra. Tikriausiai Kanto ir Laplaso yra toji tikroji, kuria visi tiki. Kaip manai?
  Mergaitė padėjo knyga, pridėjo akį prie savo teleskopo ir pažvelgė į dangų.
  - Įdomu, o kodėl teleskopai nepriartina žvaigždžių, tik planetas? Juk neturėtų būti jokio skirtumo - ir žvaigždė, ir planeta yra dangaus kūnai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Arisė Faye »

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #64 Prieš 8 metus »
-Nes planetos yra visai netoli, saulės sistemoje, o štai artimiausia žvaigždė yra už trilijonų šviesmečių,-filosofavo, kaip mokėjo Amelia.-Nesu dėl to visiškai tikra, bet atrodo logiška. O juodosios kiaurymės... Gal tos juodosios skylės, kurios viską įtraukia? Na supranti, rija visatą ir panašiai...
Visiškai nusikalbėjusi apie juodąsias skyles, mergaitė nukreipė mintis į knygą.
-Aš čia absoliučiai nieko nesuprantu. Kodėl visos tokios knygos parašytos taip moksliškai? Kodėljos negali būti parašytos paprastai ir aiškiai? Ir skaitytųsi greičiau. Grįžtant prie teorijų, tai ūkui, tai tarpžvaigždinei medžiagai sutankėjus, gaunasi rutuliukas - žvaigždė, tada ji vis traukia ir traukia daugiau dalelių, nes kuo didesnis kūnas, tuo didesnė traukos jėga? Tada, reikia manyti, dėl dalelių ji įkaista ir išskiria energijos... Ir tampa žvaigžde?-varniukė įsispoksojo į purvo rutuliuką, kurį mergaitė nejučiomis pradėjo sukti dėstydama savo teoriją.-Žinai, man daug labiau patinka planetos.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • ****
  • 344
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #65 Prieš 8 metus »
  - Planetos ir man labiau patinka. Ten bent jau nusileisti galima, o ant žvaigždžių? Nebent pasiskrudinti...- atsiduso vėl nukreipusi žvilgsnį į knygą.- Negali būti, kad artimiausia žvaigždė už tiek daug šviesmečių. Štai, Kentauro proksima, esanti Kentauro žvaigždyne, nuo Saulės yra nutolusi vos 4,24 šviesmečio. Ji - raudonoji nykštukė ir yra už saulę mažesnė, net septyniais kartais.- skaitė vadovėlį Arisė.
Mergaitė pridėjo akį prie teleskopo. Iš pradžių nelabai susigaudė. Tiek daug žvaigždžių ir kaip jas atskirt? Kaip surasti tą kurios yra reikalinga?, sutrikusi mąstė, bet galiausiai atkreipė dėmesį į vieną, atitinkančią aprašymą.
  - O, štai ir ji!- šūktelėjo pamačiusi spindintį, raudoną taškelį danguje.- Niekaip nerandu knygoje kas lemia žvaigždžių tipą. Gal numanai?

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #66 Prieš 8 metus »
Varniukė liūdnai pažvelgė į dangų, nubarstytą daugybės šviesuliukų. Kodėl liūdnai? Ji ir pati nežinojo. Dvylikametė pradėjo deklamuoti savo mėgstamiausią eilėraštį:
-Suvokti niekaip negaliu
Žemėje aš daug ko:
 Kaip gali būt ji apvali?
 Už ką jinai mus traukia?

Galbūt esu nenormalus –
Nesugebu suprast aš,
Dėl ko jai reikia sukti mus
 Aplinkui savo ašį?

Girdėjau, ir pati jinai
 Aplinkui Saulę sukas,
 O didelis Mėnulis – tai
 Iš paskos, kaip šuniukas.

Ir Saulė velka būrį
Planetų. Kur? Pas ką?
Kažkur vis tiek juk turi
 Būt kelio pabaiga.

Omega, Alfa, Iks ir Fiks –
Vardų man pilnos ausys,
 O kur yra, tu pasakyk,
Žvaigždelė tolimiausia?

O už tolimiausios – kas toliau? –
Galvoju ir galvoju.
 Galvoju tol, kol pagaliau
 Visai galvot nustoju…

Begalvis lovoje guliu,
 Staiga matau pro miegą,
Kad Žemė Štai su Mėnuliu,
 Mane pametus, bėga.

Ir aš vejuos, lekiu kieman,
 Dairaus – o viskas vietoj.
 Tik sukasi galvelė man,
 Lyg tūkstantis planetų. Čia Erlicko kūryba.
-Taigi, už 4,24 šviesmečio... Vistiek daug,-nusijuokė antrakursė.-Galbūt žvaigždžių tipą lemia spalva arba ryškumas? Per pamoką, man atrodo, sakė, kad jos jaunumas ar karštis ar dar kažkas... Ir dar būna nykštukės ir milžinės, jos skiriasi dydžiu. Saulė, man atrodo, nykštukė, taip?-mergaitė pasiėmė dar vieną riestainiuką ir įsigilino į knygą.
-Rodos, knyga taip pat skirsto ir nykštukes ir milžines. Pavyzdžiui, geltonoji nykštukė, submilžinė ir panašiai.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • ****
  • 344
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #67 Prieš 8 metus »
  Gražus eilėraštis, Arisė užsisvajojo žvelgdama į žvaigždes.
  - Daug,- pritarė mergaitė,- visai kitas žvaigždynas. Na, bet matuojant visatos mastais, tai yra „mažai“,- nusijuokė.- O Saulė, yra geltonoji nykštukė. Jauna ir labai daug kartų mažesnė už raudonąsias ir mėlynąsias milžines...- žvilgtelėjo į knygą,- bet ir gerai, kad ji tokia mažytė ir jauna. Nekas būtų jei gyventume po supernova,- nusijuokė,- tiksliau, jau net nebegyventume.
  Varniukę suėmė žiovulys. Nežinojo kiek laiko jau čia yra ir kalbasi, bet tikriausiai daug. Pakreipusi galvą ir pažvelgusi į rytus, pamatė nurausvėjusį dangaus kraštelį.
  - O Dieve, kaip jau vėlu! O gal reikėtų sakyti kaip anksti,- sukikeno. Arisė nepastebėjo kaip greitai prabėgo laikas.- Galbūt jau baigiam? Vis dėl to, ryt nuo pamokų nieks neatleis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Arisė Faye »

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #68 Prieš 8 metus »
-Meh, pamokos,-žiovaudama prisiminė Amelia.-Pamokos, pamokos, pamokos. Ir jei dabar eisim miegot... Ir praleisim pusryčius... Ir iš karto užmigsim,-mergaitė greitai mintyse suskaičiavo,-tada galėsim pamiegoti penkias - šešias valandas, blogiausiu atveju tris - keturias. Nemažai, bet ir nedaug.
Na, ir ką aš čia bandau apgauti? Beprotiškai mažai, pamokose teks miegoti. Dar nesu miegojusi per pamoką, tai bus, kaip sakant, nauja patirtis. Visada būna pirmas kartas, visko būna, visko reikia, daryti klaidas yra žmogiška ir taip toliau. Varniukė rimtai pažvelgė į Arisę.
-Rimtai, reikia eiti miegoti. Kodėl mes buvom tokios protingos ir nesusitarėm susitikti penktadienį, prieš savaitgalį?-antrakursei jau lipo akys.-Aš jau tikriausiai einu namo, nesupyksi?

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • ****
  • 344
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #69 Prieš 8 metus »
  Arisė vis labiau merkdamasi rinkosi aplink išmėtytus daiktus ir svajodama apie savo lovą Varno Nago bokšte. Ne nepastebėjo kada visas kuprinės turinys išsimėtė aplinkui.
  - Žinoma, ne. Kas aš esu, kad dėl to turėčiau pykti. Aš taip pat jau einu, neliksiu juk visą naktį, uoj, rytą ant kalniuko laukdama princo ant balto žirgo,- sukikeno, bet tą kikenimą tuojau pat pertraukė žiovulys. Visai jau nusišneku.
  Suskleidusi teleskopą pasikišo ji po pažastimi ir persimetė per petį kuprinę. Labai tikėjosi, kad prieis kambarius, o ne nukris kur nors pakeliui.
  - Tai gal eime kartu? Vis tik ten pat traukiam,- tarė pasirąžydama ir nužingsniavo kalneliu žemyn, link pilies.

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #70 Prieš 8 metus »
-Gera mintis,-beveik miegodama ištarė Amelia. Mergaitė susirinko visus savo daiktus ir viską (išskyrus teleskopą) netvarkingai sugrūdo į kuprinę (didesnę iš vidaus, žinoma). Antrakursė pasivijo kitą varniukę. Bet tai kaip greitai rytas atėjo. Rodos, dar kątik atėjau, tada atėjo Arisė, tada truputį pasikalbėjom apie žvaigždes ir į jas pažiūrėjom, ir viskas! Na, gal ne truputį, bet esmė ta pati. Esmė, kad per tą laiką kažkas visiškai be tikslo miegojo, nė nenutuokdamas apie tai, kokios paslaptingos yra žvaigždės ir, hm, kaip jos susidaro ir kad sprogsta jos į supernova ir nieko tu nepadarysi, ir mūsų Saulė kada nors taip sprogs, ir nei Rusija su savo visom pajėgom, nei Amerika su savo Nato, niekas negalės nieko padaryti, o dabar visi tiesiog miega ir galvos apie tai nesuka. Dvylikametė baigė galvoti, kai suprato, kad nusigalvoja. Tiesiog eik. Eik ir negalvok apie tuos žmones, kurie nė nenutuokia, kad tai, kas mus dabar globoja, už milijardų metų ir sunaikins. Vot tak.

*

Neprisijungęs Zara Plunkett

  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • "After all this time?" "Always"
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #71 Prieš 8 metus »
 Zara atskubėjo manydama, kad Jekaterina jos jau seniai laukia, bet atėjus pamatė, jog aplink nėra nė gyvos dvasios. Mergaitė nežinojo ką veikti todėl atsisėdusi ant žolės išsitraukė keksiuką paimtą nuo pusryčių stalo ir pradėjo lėtai valgyti. Buvo ankstyvas rytas, bet saulė jau džiugino ir šildė savo spinduliais. Aplink augo daug įvairiaspalvių gėlių, todėl Zara, kad greičiau praeitų laikas, ėmė jas skabyti ir pinti vainiką Jekaterinai. Parinko gėles panašias į pačią Jekateriną. Gėlės buvo pilkais, beveik baltais, stiebeliais ir smulkučiais lapeliais, o žiedeliai buvo panašūs į rožytes, juodi su raudonomis dėmelėmis. Zara nupynusi vainiką Jekaterinaiįsižiūrėjo į saulės spindulius šokančius ant ežero vandens.
1,2
Laura is coming for you
3,4
Better lock your door
5,6
Get your crucifix
7,8
Gonna stay up late
9,10
Never sleep again

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #72 Prieš 8 metus »
   Jekaterina visus daiktus buvo susidėjusi į talpią kuprinę ir žingsniavo pas Zarą p[rie būstinės ant žole apaugusio kalnelio. Ten ji turėjo pravesti pirmą savigynos pamoką Zarai ir ją išmokinti būti tvirtesnei. Tuo pačiu ji užtraukė dainą. Turėjo gražų balsą, bet nemėgo, kai jos kas nors klausydavosi.
 - Cause I don't wonna fall in love
   If you don't wanna try...
Niūniavo ji tyliai, bet nusprendusi, kad ši daina pernelyg liūdna tokiais nuostabiai dienai, ėjo tylėdama. Galop pasiekė kalnelį ir tikėjosi, kad ateis pirma, bet kadangi ji nesinaudojo tuo, kad gali daryti viską greičiau, tai Zara jau ten sėdėjo ir iš nuobodulio, kad Jekaterinos nėra, pynė vainiką.
 - Niu labas, ką dirbi? - linksmai paklausė jos Klastuolė, nors draugės ką tik išsiskyrė. Bet tai buvo ne esmė, Klastuolė visada sveikindavosi.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Zara Plunkett

  • *
  • 71
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • "After all this time?" "Always"
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #73 Prieš 8 metus »
 Pagaliau sulaukusi draugės zara atsistojo ir apsimestinai rimtu veidu įteikė Jekaterinai vainiką.
- Čia jums, panele, už jūsų gerą širdį ir, tikėkimės, stiprius nervus.- Zara neištvėrusi nusišypsojo.- Nuo ko pradėsim? Vanduo ryte turbūt dar šaltokas, manau, išsimaudykime įdienojus. Zara prisėdo ant žolės.- Kaip čia gražu.- Zara gerėjosi aplinka. Po uždraustojo miško jai atrodė viskas taip miela širdžiai ir nepavojinga... Bet vienas klausimas vis dar neramino. - O tie gyviai, ne tik harpijos, gali labai lengvai patekti į Hogvartso teritoriją ir skriausti mokinius?- Tada Zara susizgribo, kad norėjo paklausti ne to. Jai visada ant liežuvio krašto buvo klausimas kas Jekaterina yra, jei sakosi esanti ne žmogus, bet Zara neturėjo drąsos to paklausti.
1,2
Laura is coming for you
3,4
Better lock your door
5,6
Get your crucifix
7,8
Gonna stay up late
9,10
Never sleep again

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • *****
  • 1309
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #74 Prieš 8 metus »
   Jekaterina kiek nustebusi paėmė vainiką ir užsidėjo ant galvos. Jis jai patiko - nebuvo itin spalvotas ir atitiko jos charakterį bei asmenybę.
 - Labai jums dėkoju, mieloji panele Plunkett, - nusilenkė Klastuolė ir taip pat išsišiepė, nes buvo labai juokinga tai sakyti. - Kaip nori. Kovoti burtais, kovos menai, šaudymas iš lanko, kova kardais ar svaidymas peilių, smaigų. Šaltų nervų ugdymas, - vardijo mergina ir laukė, ką pirmiausia pasirinks Zara. - Na, kaip matai, gali. Pati nustebau tokios spragos Hogvartso gynyboje. Bet gali. Jeigu aktyviai mokysies, tai jokios harpijos nebus baisu, - puse lūpų šyptelėjo trečiakursė, bet juto nerimą, sklindantį iš draugės. Neatkreipusi į tai pernelyg dėmesio norėjo pradėti treniruois. Draugės nerimas buvo pagrįstas - ji nebuvo labai drąsi ir turėjo pradėti to mokytis.
Clever as devil and twice as pretty