0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 50
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #225 Prieš 1 metus »
Brita čia atbėgdavo gan dažnai. Šiandien ji čia atbėgo nes susipyko su geriausia drauge.  Jai nebuvo baisu žiūrėti į testralius. Jai jie buvo labai mieli.
- Mano geriausia draugė manes nesupranta. Ar galiu ant tavęs paskraidyti?
Paklausė ji. Testralis kašką sugargaliavo, bet Brita suprato tai kaip atsakymą. Ji užsilipo ant jo ir apskrido ratą. Nulipusi pasakė:
- Ačiū. Tikrai geriau.
Ir ji nubėgo į pily.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Brita Hedwig »
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1797
  • Lytis: Moteris
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #226 Prieš 1 metus »
Šią akimirką Dori sėdėjo atsirėmusi į vieną apgailėtiną pušį, tačiau mergina atrodė daug labiau apgailėtinai negu tas nušiuręs medis. Ji verkė. Bet ji taip verkė, kaip niekada gyvenime dar nebuvo verkusi. O juk verkti jai teko daug ir stipriai. Tačiau niekada taip, kaip dabar. Septyniolikmetė tiesiog rėkė iš skausmo, ne fizinio, bet to, kuris degino vidų.
Ji viską sugadino. Stengėsi galvoti, tačiau mintys buvo padrikos. Suprato tai, kad yra tiesiog siaubingas žmogus. Juk Alanas galėjo išrėkti Dori daug baisių dalykų. Apie tai, kad Dori nužudė savo peliuką. Apie tai, kad tai ji, o ne kas kitas, yra kalta dėl Rensos mirties. Bet jis nepriminė jai nei vieno dalyko, kurį ji yra padariusi. Nei vieno. O ji? O kiek prišnekėjo ji...
Tas skausmas viduje buvo toks stiprus, kad Dori būtinai reikėjo pajusti ir fizinį. Ji kuprinėje vis dar turėjo peiliuką. Jau labai ilgą laiką nenaudotą tam tikslui. Išsitraukusi jį tamsiaplaukė stiprokai rėžė sau į ranką. Pasirodė kraujas, o Dori pajuto palengvėjimą. Ji nustojo kaukti, užsimerkė ir giliai įkvėpė.
Pagalvojo apie tai, kad vis dėlto Alanas greičiausiai jai atleistų. Jeigu ji jį susirastų ir atsiprašytų. Tačiau kiek galima? Kiek kartų jau Dori jo atsiprašinėjo? Alanas vertas geresnės. Turiu pasitraukti iš jo gyvenimo. Turiu nebegadinti jam jo, po velnių, nes aš tikrai esu kaip prakeiksmas jam, pamanė mintyse. Ir iš tikrųjų. Juk taip ir buvo. Aš esu blogas žmogus. Juk aš esu. Aš neverta Alano.

*

Patricijaa

Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #227 Prieš 1 metus »
Patricija maklinėjo miške. Regimai paklydo. Ši diena buvo labai nemaloni. Iš pradžių tas konfliktas menėje, ir dabar. Kur aš? Galvojo. Pasirodė, kad kažką nugirdo. O dieve, jau kas nors, kas mane suės. Pamanė ir pasislėpė už medžio. Pasirodė, kad tolumoje girdi raudant. Matyt kokia laumė. Patricija virpėjo už to medžio. Bet rauda nesiliovė. Mergina išlindo iš savo slėptuvės ir pradėjo slinkti. Eiti ilgai nereikėjo. Visai neilgai. Jau finiše Simoneti pasileido šuoliais. Dori. Ten sėdėjo prie medžio ir. jos ranka tekėjo kraujas. Patricijai slystelėjo žemė po kojomis. Vos nenugriuvo, nes baisiausiai skubėjo. Kai pribėgo pritūpė šalia. Rankos išsitiesė automatiškai ir ji apkabino Dori.
- Ką. Ką tu čia darai? Ką darai klausiu? - Pajuto, kad balsas virpa iš jaudulio. Kas čia nutiko.
- Dori, kas? Kas atsitiko? - Dar niekad gyvenime nebuvo pergyvenusi tokių jausmų. Jos gyvenimas tekėjo žaviai ir puikiai. O dabar pajuto, kad virpa ne vien balsas, bet ir pati. Taip isigando to vaizdo.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1797
  • Lytis: Moteris
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #228 Prieš 1 metus »
Dori buvo užklupta. Prie jos ką tik pribėgo Patricija. Draugė apkabino klastuolę, o tada tamsiaplaukė ir vėl pradėjo raudoti.
- Ne pirmas kartas, nebijok, - pro ašaras sugebėjo išlementi, o tuo pačiu kerais susitvarstė žaizdą, nors Patricijos drabužius jau buvo iškruvinusi.
Kurį laiką Dori verkė grifės glėbyje. Ji nežinojo, kiek laiko praėjo, bet šiek tiek nusiraminusi ėmė valytis akis ir tarė:
- Atsiprašau, kad priverčiau tave išsigąsti. Bet viskas. Aš jį palikau. Tai aš jį palikau, Patricija. Prišnekėjau jam siaubingų dalykų. Jis man niekada neatleis, o jeigu ir atleistų, aš tiesiog negalėčiau to prašyti. Aš baisus žmogus. Aš blogas žmogus. Ir ta Roberta, tu pamatysi, rudenį jis bus su ja, šimtas procentų, ji pasinaudos proga, - apie tai pagalvojusi Dori ir vėl ėmė verkti.

*

Patricijaa

Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #229 Prieš 1 metus »
Patricija šiurpo. Negalėjo nustoti drebėti. Taip susijaudino pirmą kartą gyvenime.
- Ką reiškia ne pirmas kartas? Ką tu čia pliauški? Tu nori pasakyti, kad dažnai tai darai? Kodėl? Save reikia mylėti, o ne pjaustyti. - Kaip žmonėms tai ateina į galvą? Ji tiesiog negalėjo suprasti.
Bėgo laikas. Betupint taip nepatogiai užtirpo kojos. Bet Grifė nei nemanė judintis. Ne. Ji seks paskui Dori visur, neleis jai likti vienai. Nulėks pas Turner, Klastuolių koledžo vadovą ir pasakys jam viską. Arba ne, geriausia atrodė bėgti pas direktorę. Ji žinos ką daryti su Dori.
Po kažkiek laiko ji vėl pradėjo kalbėti.
- Ką? Kodėl? Ar dėl tos nesąmonės menėje? Kas jums yra? - Tai štai kaip. Bet ar dėl to verta žalotis?
- Kokia Roberta? Apie ką tu? Tą Grifę? Taigi aš ją matau kiekvieną dieną bendrąjame kambaryje. Niekas jų su Alanu nesieja. Na pašneka kartais. Bet aš irgi su juo pašneku retkarčiais. Man atrodo, kad Roberta turi simpatiją. Ir išvis tau ką atrodo, kad kai tavęs nebus mokykloj Alanas ims ir susidės su kažkokia Roberta? - Koks siaubas. Ką daryti. O jei Dori vėl ims pjaustytis? Gal man kviesti Alaną. Bet kur man jį rasti?
- Ir išvis pati žinai visoms Robertoms galima išdraskyti akis, jei lenda kur nereikia. Ir ką tu čia šneki? Blogas žmogus... Susipykot, tai susipykot. Pasikalbėkit ir susitaikykit.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1797
  • Lytis: Moteris
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #230 Prieš 1 metus »
- Žinau, Patricija, bet mano gyvenimas sumautas. Tave nori kontroliuoti tėvai, o aš išvis tokių neturiu. Ir dabar nebeturiu Alano. Kokia prasmė gyventi? Ne, ne, neturiu omeny, kad ketinu žudytis, ne. Tiesiog... Tada pasidaro lengviau... Tada viduje skausmas bent truputėlį sumažėja... - paaiškino dėl savęs žalojimo. - Neįmanoma. Viskas, - turėjo omeny susitaikymą su Alanu. - Mes susitikom kieme. Ten buvo prilipus ir Roberta. Žinoma, kad ji palaikė Alaną dėl Horo. O kokia aš mergina, jei nekenčiu to paukščio? Jei iš tikrųjų man nepatinka nei vienas gyvūnas, kurį jis augina? Bet ne tame esmė. Aš jam prišnekėjau. Aš jam baisiai prišnekėjau. Tu patikėk. Aš jam pasakiau, kad jis yra skystas, kad aš susirasiu vyriškesnį, aš jam pasakiau daug baisių dalykų, Patricija, atidaviau jam buto raktus, atidaviau rašiūną, kurį pati kažkada buvau sulaužiusi, kokia aš nesveika! Atidaviau jam net saugą... Jis dabar manęs nekenčia, pamatysi, jis manęs nekęs... Viskas baigta...

*

Patricijaa

Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #231 Prieš 1 metus »
Jai labai įstrigo Dori žodžiai apie tai, kad nėra prasmės gyventi. Kas dabar bus? Ką man daryti? Tai Dori neturi tėvų. Tai kaip galėjau iškart nesuprasti? Juk ji turėjo gyventi Alano tėvų bute. O tai kur dabar pasidės? Bet dabar reikėjo galvoti apie dabartį. Labai liūdną dabartį, kuri Patricija šiurpino.
- Dori, tu paklausyk. Tu ir neturi mėgti visko, kas patinka Alanui. Dievuliau, jis tikrai sugeba užnervinti kaip reikiant. Visi žmonės pykstasi. Jūs irgi. Kodėl negalėsite susitaikyti? Ir išvis ką tu sau galvoji? Nesąmonė. Žalojimasis yra žalojimasis. Tu įsiklausyk. Tu save pjaustai, sau kenki. Kuo tau tai gali padėti? Tai tik kažkoks įsikalbėjimas. - O kas bus, kai ji liks viena? Naktį? Patricija norėjo atimti tą peiliuką. Bet neabejojo, kad norėdama Dori susirastų kitą.
Kas tas saugas ir rašiūnas net neįsivaizdavo. Bet ir neatrodė, kad tai svarbiausi klausimai šiuo metu.
- Tu ramiai pagalvok. Kas jums neleis susitaikyti? Išsitaškėt ir gerai, dabar galėsit sau taikiai gyventi šimtą metų. Juk visko būna gyvenime.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1797
  • Lytis: Moteris
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #232 Prieš 1 metus »
Kaip Patricijai buvo lengva kalbėti. Juk ne ji išdėjo į šuns dienas vienintelį žmogų savo gyvenime, dėl kurio būtų verta gyventi. O, kad ji būtų girdėjusi, ką Dori jam sakė. Kad būtų stovėjusi kartu Alano tyloje ir mačiusi skausmą akyse, kai tuo tarpu Dori virė įniršiu. Kad būtų sutikusi jo pasikeitusį žvilgsnį, kuomet ir jis pats pratrūko. Tada Patricija taip nekalbėtų. Nes buvo aišku, kad tai galas.
- Baik, po velnių, baik! - suriko Dori ir tiesiog šoko ant kojų. - Tu nesupranti, tu nesuprasi! Viskas! Aš tau sakau! Viskas!
Ji išsitraukė burtų lazdelę ir ėmė svaidyti bet kokius kerus į tolį. Spardyti žemę, spardyti medį, o galiausiai tuo pačiu peiliuku susižeidė ir kitą savo ranką, tik ne taip stipriai, kaip aną prieš tai.

*

Patricijaa

Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #233 Prieš 1 metus »
Niekas ką sakė negelbėjo. Dori pradėjo siausti. Tai, kad svaido kerus ar dar ką veikia Patricijai nerūpėjo. Bet ji pradėjo vėl švaistytis tuo peiliuku.
- Tu nesveika! Baik! Accio peiliuką. expelliarmus. - Pabandė viską, kas tuo tarpu atėjo į galvą. Blogiausia buvo tas, kad Dori buvo tikrai geresnė kerėtoja. O dar tokia pikta. Patricijai ėmė vaidentis, kad jei taip ir toliau ji visai nukraujuos.
- Aš pakviesiu ką nors! Tave uždarys į beprotnamį! - Šūkčiojo jau bet ką. Kaip priversti ją baigti? Simoneti gniaužė rankoje lazdelę ir galvojo ar yra kokie geri kerai, kurie priverstų Dori išeiti iš miško. Dabar taip gailėjosi, kad per daug laiko neskyrė mokslams. O kai pradėjo skirti, tai teko išmokti labai daug. Ir ji painiojosi burtažodžių sraute.
- Dori, aš tavęs labai prašau nedaryk šito. - Jau tyliau tarė. Tai panėšėjo į maldavimą. Nepažinojo Dori tiek, kad sugalvotų kas galėtų padėti. Kartu tik krėsdavo nesąmones. Bet kažin ar kada nuoširdžiai kalbėjosi. Dabar ėmė kapstytis galvoje ieškodama kažko naudingo. Kas gal galėtų pagelbėti. Bet prisiminė tik planus kaip kažkam pagadinti nuotaiką. Dabar planai dovanoti profesoriui karvę atrodė tolimi kaip žvaigždynai. Tolimi ir kvaili. Dabar ji susidūrė su realiu gyvenimu. Ir pasijautė labai netvirtai.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1797
  • Lytis: Moteris
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #234 Prieš 1 metus »
Draugė, regis, ėmė panikuoti. Ji kerais prisišaukė Dori peiliuką ir išmušė klastuolei burtų lazdelę iš rankų. Tamsiaplaukė net nematė, kur ši nuskriejo. Mergina dabar buvo visiškai pažeidžiama. Ji neturėjo jėgų ir noro nei priešintis, nei gintis.
- Turbūt man ir vieta beprotnamy, Patricija. Aš tikrai nesveika. Kaip aš galėjau prikalbėti jam tokių dalykų?
Dori ir vėl atsisėdo. Taip pat vėl ėmė verkti. Jautėsi suknistai. O dar tai, kad grifė sužinojo, kuo Mendel užsiima. Tiksliau užsiimdavo.
- Gerai. Nedarysiu. Nieko nenutiks, tu nebijok. Niekada nieko nenutiko. Bet nesakyk niekam, aš... - užsikirto. - Nežinau. Viskas tikrai sumauta. Gyvenimas sumautas. Atsiprašau, kad turėjai tai pamatyti. Hogvartse ir jo teritorijoje niekur nepasislėpsi... - pažiūrėjo į vieną iš testralių. - Ar tu juos matai?

*

Patricijaa

Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #235 Prieš 1 metus »
Patricija nenorėjo, kad Dori netektų ir lazdelės. Ji manė, kad jeigu šaukiamieji kerai nepavyks, tai nuginklavimo kerai išmuš peiliuką iš rankos. Bet nutiko taip, kad šaukiamieji kerai prikvietė peiliuką, o nuginklavimo kažkur nuskraidino lazdelę. Kaip dabar ją reikės rasti? Nerimo.
Mergina atsisėdo šalia.
- Baik Dori. Supykai ir prikalbėjai. Nieko čia nepaprasto. - Žinojo, kad tie žodžiai greičiausiai irgi neturės jokio poveikio.
- Ir gerai, kad negalima pasislėpti. Tada būčiau tavęs neradusi. Dori, tai juk pavojinga. Taip žalotis. Tai baisu. - Vis dar bandė įtikinti. O tada išsigando. Kas jai? Karštinė? Staigus pakrikimas?
- Ką juos? - Atsargiai paklausė. Visiškai nieko nematė. Tik medžius. Dėl visa ko apsidairė dar kartą. Juk miške knibždėjo pavojingi padarai. Bet tikrai nieko nepastebėjo.
- Aš nieko nematau. - Jeigu dabar Dori kas nors nutiks, tai ji nebežinos kaip grįžti. Juk ir taip pasiklydo. Mergina nervinosi dar labiau. Jei tai išvis buvo įmanoma.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1797
  • Lytis: Moteris
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #236 Prieš 1 metus »
- Tu nesupranti! - sušuko Dori.
Ją erzino, kad Patricija į visa tai žiūrėjo kaip į kokį eilinį apsipykimą. Nes juk buvo visai ne taip.
- O aš juos pirmą kartą pamačiau su Alanu, - turėjo omeny testralius. - Bet jeigu ne tas įvykis, Alanas nematytų jų. O aš matyčiau. Deja.
Vidų aplankė kaltė dėl Rensos. Jei ne susidūrimas su klastuole, mergaitė būtų gyva. O apie tai, kad Patricija nenutuokia, apie ką Mendel kalba, mergina dabar negalvojo. Juk grifė nežino apie kovą parke. Ir apie tai, jog Rensa nuo skardžio nukrito dėl Dori kaltės.
- Džiaukis, kad nematai, žinoma. Bet ar nejauti? Nejauti, kad jie čia yra? Aš jau eisiu! - netikėtai suriko.
Dabar tamsiaplaukės veide atsirado tarsi ryžtas.
- Jeigu jau išsiskyrėm su Alanu, tai dabar galiu nebegalvoti apie savo sąžinės graužatį, ar ne? Dabar eisiu ir tuojau pat ką nors prilupsiu! Ar eisi kartu?

*

Patricijaa

Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #237 Prieš 1 metus »
Taip. Ji tikrai nesuprato. Negalėjo suprasti kam reikia taip sutirštinti spalvas. Kas ten tokio galėjo nutikti? Ryte dar viskas gerai. O dabar viskas, pabaiga. Bet dabar ją labiau neramino tie kažkokie jie.
- Dori, apie ką tu kalbi? - Apsidairė dar kartą. Bet turbūt galėjo dairytis ir dairytis. Ir nebūtų jokio rezultato. Nes juk tankumynė atrodė visai tuščia. Patricija pabandė įsiklausyti į savo pojūčius. Bet gal todėl, kad labai nervinosi ir jaudinosi nieko nejuto.
- Ar tu man galėtum paaiškinti? - Simoneti labai nepatiko viskas, kas čia dėjosi.
- Reikia surasti tavo lazdelę. - Bandė įsikabinti į kažką, kas atrodė aišku ir realu. Daug realiau už kažkokius nematomus padarus.
- Eisiu. - Pasakė. Prilupti nenorėjo nieko. Bet nenorėjo palikti Dori vienos. Todėl jai buvo tas paats kur eiti. Manė, kad kol jos išsibraus iš miško tas ūpas kažką prilupti išnyks. Gal jos nueis kažkur į ramią vietą ir pasikalbės. Tik reikėjo rasti Dori lazdelę ir eiti iš čia.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1797
  • Lytis: Moteris
Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #238 Prieš 1 metus »
- Kaip tai apie ką? - lyg nustebusi paklausė Dori. - Žinoma, kad apie testralius! Dėl Merlino, Patricija, tik nesakyk, kad nežinai, kas yra testraliai. Einam, ką nors nudėsim ir juos pamatysi, - bandė pajuokauti, tačiau balsas skambėjo kažkaip ne taip. Tarsi klastuolė bandytų vaidinti, jog viskas gerai, bet gerai juk nebuvo. - Bus tų lazdelių. Nereikia man tos lazdelės. Tegul testraliai turisi. Jeigu mes su Alanu ne kartu, tai kam man ta lazdelė? Vis tiek gyvenimo nebėra, - tai sakydama Dori dirbtinai šypsojosi ir kalbėjo apsimestinai linksmai. Buvo akivaizdu, kad jos viduje kažkas darosi.
Kelioms akimirkoms Mendel sugrįžo į realybę, kai Patricija pasakė, kad eis kartu ką nors prilupti. Ne tokio atsakymo septintakursė tikėjosi. Galiausiai tiesiog gūžtelėjo pečiais ir pasišokinėdama patraukė pilies link. Nedaug ji šitaip straksėjo, nes po minutėlės vėl ėmė verkti, bet eiti nesustojo.

*

Patricijaa

Ats: „Gūžta“ testralių oloje
« Atsakymas #239 Prieš 1 metus »
Patricija panoro pabusti. Neprisiminė, kad kada būtų jautusi tokį siaubą. Dori kalbos jai labai nepatiko.
- Nežinau kas tie testraliai. - Pasakė. Jeigu jie nenori mūsų suėsti, tai nesvarbu. Pridėjo mintyse.
- O kam reikia kažką nudėti? Ką tu čia nusišneki? - Kad ir mėgino šnekėti kasdienišku tonu gavosi visai ne taip.
- Baik. Baik Dori. Alanas nėra viskas. Ką tu čia nusišneki? Baik. Taip negalima. Negalima taip įsikibti į vieną žmogų. Tai... Nežinau blogai. - Norėjosi šį rūpestį užkrauti kokiam suaugusiam žmogui ant galvos. Kažkuri jos pusė labai krimtosi dėl to, kad kaip tik ji atsidūrė šiame miške. Norėjo nieko nežinoti. Norėjo, kad šio pokalbio nebūtų. Norėjo, kad nebūtų mačiusi to, kaip Dori pjaustosi sau rankas. Kaip bėga kraujas. Rankoje ji suspaudė tą peiliuką. Tokį baisų daiktą.
- Accio Dori lazdelę. Prašau, accio. - Prašė kerų suveikti. Ir dėkui Merlinui ji atskriejo iš tankmės. Patricija ėmė vytis draugę. Atėjo čia tokia pat kaip visuomet. Bet nežinojo kokia išeis. Viskas, kas ką tik nutiko įrėžė kažką jos asmenybėje. Kažką naujo.