Pokalbių langas Pelėdynas

Iš Interaktyvaus Hogvartso pagalba.

„Pelėdynas“ – tai vieta, kur viso „Interaktyvaus Hogvartso“ nariai gali susirinkti ir bendrauti. Šiame straipsnyje bus apžvelgtos šio pokalbių lango ypatybės bei funkcijos.

„Pelėdyno“ komandos

„Pelėdyno“ komandas galima greitai ir paprastai sužinoti į patį pokalbių langą išsiuntus komandą /help arba !help – kai tai parašysite, „Pelėdyne“ atsiras tik jums matoma žinutė su komandomis.


Komandų sąrašas:

!help – pateikia šių komandų sąrašą;

!info – įmeta nuorodas į Forumo „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras bei į „Interaktyvaus Hogvartso“ grupę „Facebook“ socialiniame tinkle;

!cat – pateikia nuorodą į interneto tinklalapį, kuriame bet kada galėsite rasti kačių paveikslėlį (kaipgi burtininkai be jų?);

/w "Vardas Pavardė" žinutė – privati žinutė tuo metu prisijungusiam forumiečiui.


Taip pat pravartu žinoti, jog spustelėję ant straigtelio, esančio dešiniau užrašo „Pelėdynas“, rasite garsiakalbio ikonėlę. Spustelėjus ant jos galima įjungti arba išjungti pokalbių lango garsą.

Pelėdyno lango išdidinimas ir garso įjungimas/išjungimas

Pelėdyno piktograma.PNG

Paspaudus ant kairėje pusėje esančios piktogramos, pokalbių langas atidaromas naujoje naršyklės kortelėje. Pravartu žinoti, jog užėję ant sraigtelio, esančio dešiniau užrašo „Pelėdynas“, rasite garsiakalbio ikonėlę. Spustelėjus ant jos galima įjungti arba išjungti pokalbių lango garsą.


Įjungtas garsas:

Įjungtas garsas.PNG

Išjungtas garsas:

Išjungtas garsas.PNG

Senesnių žinučių peržiūra

Įkelti daugiau.PNG

Paspaudus „Įkelti daugiau“, parodomos senesnės žinutės.

Žinutės ištrynimas

Žinutės trynimas1.PNG

Žinutės dešiniajame viršutiniame kampe yra kryžiukas, kurį paspaudus galima ištrinti savo parašytą žinutę. Paspaudus kryžiuką, iššoka žinutės trynimo patvirtinimo langas. Pasirinkus OK, žinutė ištrinama.

Žinutės trynimas2.PNG

„Pelėdyno“ tvarka

Pokalbių lange bendraujama non-RPG stiliumi, paprastai RPG istorijos čia nėra rašomos. „Pelėdyne“ privalu gerbti kitus forumiečius, nepriimtina keiktis. Čia taip pat gali paprašyti ir sulaukti pagalbos, jei kas nors neaišku ar ko nors nerandi. Bendraudami forumiečiai naudoja nemažai žargono ir trumpinių, tad naujokams siūloma susipažinti su žargono žodynu.

„Pelėdyne“ vykstantys renginiai

Kartais „Pelėdyne“ vyksta renginiai, pavyzdžiui, viktorinos. Paprastai platesnė informacija apie tokius renginius būna pateikiama renginių informaciniuose postuose, kuriuos gali rasti Forumo kategorijoje „Svarbu“, lentoje „Renginiai“. Tam tikrų švenčių metu šiame pokalbių lange gali pasirodyti Kalėdų senelis, Hogvartso poltergeistas Akilanda ar netgi Voldemortas.

Taip pat dar galima paminėti, kad priklausomai nuo esamo sezono, šiek tiek keičiasi „Pelėdyno“ šypsenėlių rinkinys.