0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vovere Krisina

 • Rašytoja
 • ****
 • 203
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Prieš 4 mėnesius »
Vovere skirtingai negu per kitas pamokas į tą pamoką atėjo su paltu nes lauke buvo galima netgi sustingti iš šalčio. O požemiuose juk netgi šiltą dieną yra šaltoką. Atrakinusi klasės duris mergina rado vėliau savo atsineštus daiktus ir dar didesnį šaltį. Tikiuosi mokiniai nepamirš apsirengti šiltai. Pagalvojo šviesiaplaukė ir pradėjo ruoštis pamokai. Kadangi buvo žiema profesorė nusprendė išburti žiemišką atmosferą prie lubų pakabindama keletą snaigių. Bet taip buvo ir dėl to, nes ir tos pamokos tema buvo susijusi su žiema. Visiškai pasiruošusi mėlynakė atsisėdo prie savo stalo. Praėjus kelioms minutėms į klasę įgužėjo mokiniai. O kai visi atėjo suskambėjo varpas ir buvusi varnė atsistojo ir garsiu bei ramiu balsu pradėjo kalbėti:
- Sveiki visi susirinkę į antrąją nuodų ir vaistų pamoką. Tikiuosi visi apsirengėte šiltai, nes čia ir lauke yra labai šalta. Taigi ši pamoka bus šiek tiek kitokia, nes nebus praktikos kaip visada. Ši pamoka bus tik teorinė, visą praktiką jūs atliksite kitą pamoką. Dėl to, nes ši tema kurią mes eisime yra labai sunki ir plati.
Padariusi pauzę ant lentos profesorė su lazdelę užrašė:
Citata
SNAIGIŲ SUKŪRIMO  ELIKSYRAS - ,,NIVES"
.
Parašiusi pavadinimą Krisina vėl pradėjo šnekėti:
- Ant lentos galite pamatyti šios ir kitos pamokos temą. Truputį pasakau, kad šis eliksyras sukuria labai tikroviškas snaiges bei šį eliksyrą sukūrė švedas Marlis Foksinas. O pirmasis teorinis klausimas bus - pasakykite po vieną šio eliksyro ingredientą. Perspėju jeigu pasakysite daugiau negu vieną ir nors bus tobulas atsakymas, vis tiek gausite nulį taškų.
Viską pasakiusi devyniolikmetė atsisėdo ir pradėjo laukti mokinių atsakymų.
Sukurkite arba pasinaudokite jau žinomais ingredientais, bet ingredientai turi būti kažkaip susiję su žiema ar snaigėmis. Pirmasis  teorijos klausimas iki 4d. 
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 819
 • Varliokas
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 4 mėnesius »
Deoiridh sėdėjo kažkur klasės gale ir demonstratyviai žiovavo. Nuodai ir vaistai buvo tikrai įdomi pamoka, bet kodėl profesoriai turi būti kažkoks nesusipratimas? Apie Moonlight iš viso geriau negalvoti, o šita Krisina... Argi ji nedėstė kažkokio kito dalyko? Kurio, grifė nebūtų galėjusi pasakyti - kai nevaikštai į pamokas, įsidėmėti profesorius yra ganėtinai sunku. Bet ji tikrai neprofesoriavo šitame kabinete, kuriame, be kita ko, dabar buvo dar ir siaubingai šalta. Galėtum bent jau pasirūpinti tuo, kad mokiniai per tavo pamokas nesušaltų irzo rudaplaukė ir iš neturėjimo ką veikti pasivertė varle. Atsitūpė ant stalo ir nekantriai laukė, kada prasidės praktika. Tada jau pasistengs, kad pamoka būtų bent kiek įdomesnė.
Škotės siaubui, profesorė pranešė, kad praktikos nebus. Tik kažkokie kvaili teoriniai klausimai, į kuriuos atsakinės tik geri vaikučiai, siekiantys uždirbti koledžui kelis apgailėtinus taškelius. Ši pamoka darėsi vis tragiškesnė ir tragiškesnė. Deoiridh atvirto į žmogų ir vėl įsitaisė kėdėje. Ko gero, šio virsmo priežastis buvo ta, kad turint tik dvi kojas yra patogiau dūsauti, ką grifė skubiai ir padarė. Apie teoriją galime pasiskaityti ir knygose toliau širdo ji piktai varstydama profesorę akimis. Nesusipratimas, o ne pamoka.
- Nuo ledo gabalo atitirpintas vanduo, - abejingai pratarė Deoiridh. Neįsivaizdavo, kodėl, bet buvo tikra, kad tai yra tiesa. - Šitam eliksyrui netinka joks kitas vanduo, nesvarbu, ar jis distiliuotas, ar šaltas, ar dar koks nors. Tinka tik toks, kuris yra atitirpdomas nuo ledo luito.
Pašnekėjau, ir gana, ar ne? Galima eiti sau ir nuveikti ką nors naudingesnio? ir toliau piktinosi grifė. Ji buvo visiškai tikra: jeigu išgirs dar bent vieną teorinį klausimą, garsiai ir riebiai nusikeiks.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 4 mėnesius »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Ant teleskopo buvo užtempti trys megztiniai. Taip nutiko dėl to, kad Elliw, kuriai ir priklausė šis teleskopas, atsikėlusi supainiojo astronomijos prietaisą su savimi ir aprengė būtent jį. Pati sėdėjo ant kėdės šalimais ir drebėjo. Buvo apsirengusi tik pižamą, tad dabar net drebėjo iš šalčio. Netrukus pamiršo, kodėl dreba, tad norėjo nustoti, tačiau nepavyko. Kad ir kaip Elliw stengėsi nedrebėti, jai vis tiek buvo siaubingai šalta. Dėl to, žinoma, kaltos buvo neLiucija, ne neLiucija ir ne ne neLiucija, bet velsietė nė vienos iš trijų bjaurybių nematė. Ką jai tuomet kaltinti?
- Tai tu kalta! - garsiai suriko pamiršusi, kad ką tik suvokė nematanti nė vienos iš bjaurybių. Net jeigu ir suvoktų, koks vis dėlto skirtumas? Dėl visko vis tiek yra kaltos tik tos trys neeilinio bjaurumo mergiūkštės!
Kažkokia moteris pliurpė, bet Elliw nematė reikalo jos klausytis. Kodėl? Ji paprasčiausiai neprisiminė, kur esanti. O jeigu nežinai, kur esi, kam vargintis ir bandyti kažką suprasti? Ne, geriau jau pasirūpinti teleskopo saugumu. Jis kol kas atrodė esantis visiškai sveikas, tad viskas buvo ne taip jau ir blogai. Aišku, tik iki to laiko, kai kokia nors bjauri mergiūkštė ir vėl pradės griauti Elliw gyvenimą. Ak, kodėl Liucija, Sabrina ir Joana trečioji yra taip beviltiškai dingusios? Kodėl jos negali padėti gyventi šio sunkaus gyvenimo?
- Rūkyta silkė! - staiga garsiai suriko Elliw, nors visiškai neįsivaizdavo, kodėl tai sako. - Valgoma per Kūčias!
Vos tai pasakiusi mergaitė suprato norinti valgyti. Norėjo atsistoti ir eiti ieškoti maisto, bet netrukus alkį pamiršo, tad liko sėdėti vietoje. Gal ir gerai - šiaip ar taip, teleskopas vis dar stovėjo ant stalo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • III kursas
 • *
 • 482
 • Taškai: 286
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 4 mėnesius »
Viešpatie, kaip šalta. Šiandien Alanas vos spėjo atlėkti į pamoką, mat turėjo reikalų su savo pamišusiu zoologijos sodu. Voverė sugebėjo nuo jo pabėgti. Dingo kaip vandenin ir Alanas jos praieškojo net kelias valandas. Gerai, kad padėjo vienas iš jo kambariokų, juk reikėjo aplėkti pilį, kuri buvo didžiulė. Alanas šiurpo nuo minties, kad gal Gringo pabėgo į mišką.
Ir kai juodu su draugu pavargę subėgo į jų kambarį, rado ją ten ramiausiai tupint ant Alano lovos. Kur ji buvo ir kaip sugrįžo, liko neaišku. Žodžiu, diena prasidėjo tobulai.
Senkleris šalo ir nesiklausė, ką kalba profesorė, nes vis dar skendėjo mintyse apie savo paieškas. Gringo tupėjo jam ant peties, nes šiandien jis neketino su ja skirtis. Adrijas veidrodėlyje irgi buvo čia pat, nes Grifiukui jo eilinį kartą pagailo ir nepatiko laikyti įgrūdus į lagaminą.
Atrodo vyko teoriją, mokiniai kažką sakė. Alanas perskaitė eliksyro pavadinimą nuo lentos. Hm... Kad aš žinočiau... Svarstė. Ar kažkada mama yra dariusi šį eliksyrą? Bandė prisiminti ką ji ten tada dėjo į katilą. Galop, kažkas šovė į galvą ir jis pakėlė ranką.
- Man atrodo, kad vienas iš ingredientų yra imbieras. - Trumpai tarstelėjo. Kam to imbiero reikia, jis nežinojo. Gal žiemiškai ir kalėdiškai nuotaikai palaikyti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Alanas Senkleris »

*

Prisijungęs Erka Forrm

 • III kursas
 • *
 • 160
 • Taškai: 416
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 4 mėnesius »
Erka atėjo į nuodų ir vaistų pamoką. Ši klastuolei tikrai labai labai labai patiko. Tik klastuolė visiškai neskubėjo. Atėjusi (truputį lėčiau nei įprastai) klastuolė atsisėdo. Klastuolė išklausė teoriją ir pirma pakėlė ranką atsakyti į klausimą. Ir klastuolė gavo teisę kalbėti.
- Vienas iš igredientų ir pats svarbiausias šio eliksyro igredientas yra žiobariškas pienas. Bet būtinai turi būti žiobariškas. Burtininkų pienas netiks. Jo reikia apie du su puse, o gal trijų litrų. - Kiek per garsiai ištarė klastuolė (turbūt gerokai per garsiai).
Klastuolė atsisėdo ir pradėjo laukti ką pasakys kiti. Bet laukti pasidarė nuobodu, bet išeiti negalėjo. Juk jau atėjo ir pabandė atsakyti į teorijos klausimą. Tad klastuolė sėdėjo ir toliau laukė.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • IV kursas
 • *
 • 235
 • Taškai: 98
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 4 mėnesius »
  Henrieta sėdėjo požemiuose įrengtoje nuodų ir vaistų pamokoje. Grifei tikrai nesisekė virti eliksyrus ir mergina nedaug ką nusimanė nuodų gamyboje. Merginai retai kada pavykdavo paruošti eliksyrą, tačiau kam daugiau eiti į pamokas, jei nesitiki ko nors jose išmokti.
  Nuodų ir vaistų klasėje buvo tikrai ne šilčiau nei lauke. Tą Henrieta žinojo jau nuo pirmos klasės. Todėl dabar grifė į pamoką atėjo apsivilkusi savo žiemine mantija. Dėl šio poelgio neteko gailėtis, nes įžengus į požemius tikrai nebebuvo taip šalta, kaip būna kai ateini apsivilkęs kaip į paprastą pamoką vykstančią kur nors antrame aukšte.
  Profesorei pranešus, kad pamoka bus tik teorinė Henrieta kiek nustebo, nes Hogvartse, tokio tipo pamokos vykdavo ganėtinai retai. Tačiau neužilgo nuostabą pakeitė menka džiaugsmo bangelė. Poter visai neblogai sekėsi atsakinėti į teorinius klausimus, ko nebūtų galima pasakyti apie eliksyrų virimą, tad žinia, jog nebus progos apsikvailinti praktikos metu šiek tiek džiugino.
  Profesorei uždavus pirmąjį teorinį klausimą, Henrieta praklausė kitų mokinių atsakymus ir pakėlė ranką.
- Manau, kad į eliksyrą turėtų būti dedami mėnulio akmens miltai, turintys suteikti snaigėms spindesio, kuris yra matomas ant sniego. - tarė grifė.
Iš tiesų, šis atsakymas buvo visiškas trečiakursės spėjimas. Poter dar niekada nebuvo gaminusi jokio panašaus eliksyro, tačiau buvo mačiusi skersiniame skersgatvyje mėnulio akmens miltelius, kurie spindėjo lyg sniegas.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Vilkolakis Svajoklis

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Gyvenimas vienas, brangink jį
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 4 mėnesius »
Vilkolakis sėdėjo bendrajame kambaryje peržiurėdamas nuodų ir vaistų pamokos užrašus, kai staiga tolumoje pasigirdo skambutis šaukiantis į nuodų ir vaistų pamoką. Nubėgęs tenai, jis pamatė, kad atėjo vienas iš paskutinų tad pasuko prie stalo kabuneto gale kur visada sėdėdavo. Išgirdęs teorinį klausimą, jis prisiminė skaitęs apie tokį eliksyrą bibliotekoje. Koks tenai buvo tas pagrindinis ingridientas, gal poliarinės lapės kailio kuokštas, ar sniego žmogais plaukas. Ne tikrai prisimenu tenais buvo sniego žmogaus plaukas. Po tokių apmąstymų jis pakėlė ranką ir kai mokytoja paklausė pasakė savo atsakymą.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • IV kursas
 • *
 • 242
 • Taškai: 157
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 4 mėnesius »
Šaltukas nusmelkė visą kūną vos įžengus į požemius. Netikiu, kad lauke dabar yra šalčiau nei šioje klasėje. pamanė Meghan, jau sėdėdama savo vietoje nuodų ir vaistų pamokoje. Čia ji lankėsi jau senokai, mat šis dalykas tikrai nebuvo mergaitei prie širdies. Tačiau teko apsilankyti, kad negautų velnių iš visų įmanomų ir neįmanomų mokytojų, kažkaip sugebėtų išlaikyti egzaminus bei pereiti į kitą kursą. Nors ir trečiakursė, Meg jautėsi turinti darželinuko protą. Tarsi visos pamokos tebūtų sapnas (košmaras), o mokytojų kišama informacija - dūmelis, šaltą žiemos dieną išlėkęs pro kaminą.
Ir vis dėlto, Meghan nebuvo tas dūmelis (kuriam laimės išlėkti ji dabar nuoširdžiai pavydėjo), tad teko susikaupti ir klausytis profesorės. Jokios praktinės dalies? nusivylusi pagalvojo mergaitė. Tai kokio velnio aš čia ėjau? Jei man būtų įdomu, teoriją paskaityčiau pati. Juk, šiaip ar taip, Hogvartso biblioteka tikrai nėra iš mažųjų.
Tačiau, norėdama pasirodyti pavyzdinga ir geranoriška mokine (kokia tikrai nebuvo, bet juk reikia įtikinti mokytojus, kad nuo jos atstotų), pakėlė ranką ir pasakė pirmą galvon šovusį atsakymą:
- Apledėję eglės spygliai. Penki. Turi būti apledėję natūraliai, o tuomet užburti, kad neištirptų. - ramiai pasakė. - Nors tokiame Šiaurės Ašigalyje to tikrai nereikia, - pusbalsiu pridūrė.
Tikėdamasi, kad ši pamoka taip baisiai neprailgs, Meghan atsilošė kėdėje ir paskendo savo mintyse ignoruodama realybę.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • III kursas
 • *
 • 132
 • Taškai: 160
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 4 mėnesius »
  Melody sėdėjo tolimiausiame klasės kampe, tačiau tai netrukdė gan aiškiai girdėti profesorės žodžius. Grifė vėlgi buvo kamuojama nekantrumo, mat pagaliau atėjo metas nuodų ir vaistų pamokai. Tamsiaplaukę ne tiek žavėjo pati pamoka, kiek paslaptingi šiurpūs požemiai, kuriuose būtent ir vykdavo šios išskirtinės pamokos. Požemiai buvo ta vieta, kur šaltis persismelkdavo iki pat šaknų, kur buvo drėgna ir viskas skendėjo prietemoje. Grifiukė jau ne kartą svajojo apsilankyti ir klastuolių bendrajame kambaryje, esančiame kažkur požemiuose, tačiau ir kvailiui būtų aišku, jog Klastūnyno atstovai akimirksniu ištremtų nekviestą grifę iš savo valdų, o gal būtų ir blogiau... Vardan Bevik Begalvio Niko, Melody išties troško, kad grifų bandrasis kambarys taippogi įsikurtų požemiuose. Bet kur tau, juk svajonės dažniausiai ir telieka tik svajonėmis...
  Tyliai atsidususi antrakursė tik bandė guostis mintimi, jog gyvenantiesiems požemiuose, pasiekti norimas klases yra žymiai sudėtingiau, mat klaidinantys painūs požemių koridoriai visi beveik tokie patys ir susipainioti yra išties nemenkas šansas. Grifė į pamoką atsivilko tik su savo įprastu mokykliniu apsiaustu, tad karts nuo karto nuo šalčio kūnu perbėgdavo šiurpuliukai. Tačiau rengtis tarsi ruoštųsi keliauti į šaltuosius kraštus pas pingvinus, tikrai neketino, o ir šaltis tikrai nebuvo problema Melody. Mergaitė vienu metu kažką paišaliojo nuodų ir vaistų vadovėlyje, tačiau tuo pačiu viena ausimi klausėsi profesorės. Keverzonė priminė skraidančią kiaulę katės veidu ir lapės uodega, tačiau grifiukė nekreipė į tai dėmesio ir paprasčiausiai paišaliojo kas tik atėjo į galvą. Išgirdusi profesorės klausimą šiek tiek sukluso ir atitraukė akis nuo prikeverzoto vadovėlio.
- Septyni ledo varvekliai,- kilstelėjusi ranką prasitarė Melody. Eliksyrais ne itin domėjosi, tačiau bibliotekoje praleisdavo tikrai dažnai, tad ir apie eliksyrus buvo prisiskaičius gan įdomių ar retsykiais net ir keistų dalykėlių. –  Kiekvienas varveklis turėtų siekti mažiausiai dviejų suaugusiojo sprindžių ilgį. Geriausiai tinka naturaliai susiformavę varvekliai, tačiau iš bėdos galima naudoti ir magijos pagalba išburtus varveklius. Dažniausiai burtininkai vos nusilaužę lauke varveklius juos apkerėja kerais, kad kol nukaks į eliksyro ruošimo vietą ledas neištirptų. Tačiau jei vos nusilaužus varveklius burtininkas oru persikelia į reikiamą vietą ir akimirksniu įmeta varveklius į katilą, kuriame ruošiamas eliksyras- tuomet kerais užšaldyti ledo varveklių nebūtina. Pačiam Snaigių kūrimo eliksyrui būtinai reikalingi septyni varvekliai- nei mažiau, nei daugiau, antraip eliksyras nebus tinkamas naudojimui.
  Po tokio didelio informacijos nuotėkio grifei iškart palengvėjo. Pagaliau atsikratė nors dalies ne itin naudingų per knygas iškaltų žinių, nuo kurių galva beveik visuomet plyšta. Tačiau tai nė kiek neslopina noro vėl čiuožti į biblioteką. Juk kai kurios žinios išties praverčia, net jei kartais tos informacijos nori kuo greičiau atsikratyti. Tikiuos, kad pelnysiu bent porą taškų grifams. Bent per neseniai vykusias sniego žaidynes pavyko pelnyti grifams nors penkioliką taškų... Tačiau tie nelemti klastuoliai su teleskopininke pelnė net penkias dešimtis taškų Klastūnynui! Argi kada nors gyvenimas gali būti teisingas? Žinoma, ne... Vėl tyliai atsidususi mergaitė sukaupė visą dėmesį į profesorę ir pasistengė nors trumpam nuvyti kankinančią tiesą kuo toliau.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Vovere Krisina

 • Rašytoja
 • ****
 • 203
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 4 mėnesius »
Vovere klausėsi mokinių atsakymų ir tuo pačiu džiaugėsi kiek jų daug ir kokie jie teisingi ( beveik ). Taigi atsistojusi mergina pradėjo kalbėti:
- Ačiū visiems kurie atsakė, taigi panelę Galbraiht jūsų atsakymas yra visiškai teisingas gaunate du taškus. Toliau panelė Goff,- šviesiaplaukė atsiduso ,- jūsų atsakymas yra teisingas, bet gal nereikėjo minėti Kūčių, vis tiek du taškai.Ponaiti Senkleri jūsų atsakymas yra taip pat tobulas du taškai. Panelę Forrm taip pat du taškai tik gal kitą kartą kalbėkite šiek tiek tyliau. Panelę Poter įtariu, kad čia yra jūsų spėjimas, bet jis yra teisingas dėl to taip pat du taškai. Ponaiti Svajokli taip pat du taškai. Panelę Pritz ir panelę Moondragon taip pat du taškai. Taigi dabar metas eiti prie kito teorinio klausimo. Jūs turite dabar  pasakyti  šio eliksyro virimo eiga. Tiksliau vienas iš jūsų pasako ką reikia daryti iš pat pradžių, vėliau kitas pasako ką daryti toliau ir taip toliau. Primenu vienas sako vieną eigos taisyklę.
Viską pasakiusi mėlynakė atsisėdo ir pradėjo stebėti mokinius.
Sugalvokite savo eliskyro gamybos eigos punktą,  bet perskaitytkite ankščiau parašiusių žmonių postus, kad žinotumėte apie kuria eliksyro dalį dabar jums reikės parašyti. Sėkmės.Antras teorijos klausimas iki  7 d.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Vovere Krisina »
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • IV kursas
 • *
 • 235
 • Taškai: 98
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 4 mėnesius »
  Tai, kad pavyko atspėti eliksyro sudedamąją dalį kiek nustebino trečiakursę. Mergina tikrai nebuvo gabi nuodų ir eliksyrų gamyboje, tad žinia, jog pavyko atspėti teisingai džiugino. Gal ji vis dėlto nėra tokia beviltiška šioje pamokoje? Grifė šiais mokslo metais norėjo lankyti kuo daugiau pamokų ir uždirbti Grifų Gūžtai taškų, tad uždirbti du taškai šiek tiek pakėlė nuotaiką.
  Tačiau viltis šiais metais taškais pralenkti Klastūnyną kuo toliau, tuo labiau žlugo. Jie visur buvo pirmi ir pamokose, ir renginiuose. Vis gi, poros grifiukų neužtektų surinkti taškų visam koledžui, kai daugybė mokinių užuot vaikščioję į pamokas krečia išdaigas.
  Profesorei uždavus antrąjį teorijos klausimą grifė mintyse susidėliojo visus mokinių paminėtus igridientus. Buvo aišku, kad visų pirma reikia pripildyti katilą vandens, o šiuo atveju išlydyti ledą, tad nelaukdama kol kas nors kitas apie tai prabils, Henrieta pakėlė ranką ir prabilo:
- Visų pirma, reikia užkaisti katilą ir jame išlydyti ledą.
Kadangi nebesugalvojo ką galėtų pridėti, kad per daug neišsiplėstų, grifė nutilo ir ėmė laukti kito teorinio klausimo.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 34
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 4 mėnesius »
     Šiandien gerai pakrapščiusi smegeninę Nikolė nustatė, kad nuodų ir vaistų pamokoje paskutinį kartą buvo pernai metais, vadinasi per tą depresiją ji šiemet dar nebuvo nė vienoje nuodų ir vaistų pamokoje... Įdomu, kas šiemet dėsto nuodus ir vaistus?
     Pravėrusi duris ir su mokinių srautu įgūžėjusi į nuodų ir vaistų kabinetą, kuriame, tarp kitiko, tikrai ne vasara buvo, rožinių plaukų savininkė klasės priekyje pamatė stovint ne ką kitą, o Voverę, kurios gerai nepažysta, nes jos pamokose pernai irgi nelabai lankėsi. Kagi, metas susipažinti. Skyrusi laiko ištyrinėti profesorę ir nustatyti, griežta ji (kaip kokia Clarke), ar ne, į pirmą teorinį klausimą neatsakė. Iš esmės, greitai to ir nebeliko noro daryti, nes kabinete nuaidėjo baisiai pažystamas garsas. Dieve, tik ne velnias žmogaus pavidalu! Ir kodėl, KODĖL!, ji turėjo sugadinti visas pamokas? O ypač tas, kuriose Nikolė lankosi pirmą kartą po depresijos. Mergina nė pati nepajuto, kaip ir pykčio jos plaukai nusidažė oranžiniai, o paskui ir raudonai. O galėjo taip ir nebūti, būtų mažiau dėmesio atkreipusi... Tačiau tuo metu nuskambėjo antrasis klausimas ir raudonų plaukų savininkė nuslopinusi paviršutinišką pykti ir vėl pavirtusi rožinių plaukų savininke atsigręžė į profesorę ir mestelėjo atsakymą:
     - Po to, kai išlydai ledą reikia... Tuoj palaukit, pažiūrėsiu... - paskubomis atsivertusi vadovėlį ir susiradusi reikiamą puslapį perskaitė tiesiai iš knygos. - "<...> geležiniu peiliuku suspauskite žaliąsias slyvas ir išgautas sultis sulašinkite į katilą."
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • IV kursas
 • *
 • 242
 • Taškai: 157
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 4 mėnesius »
Pusiau snūduriuodama mergaitė patogiai sėdėjo kėdėje. Norėjo mauti kuo toliau iš šitų prakeiktų požemių, geriausia - medin. Juk reikia pripažinti - sėdėti medyje, lauke, yra žymiai geriau nei sėdėti šaltame požemyje niekam nereikalingoje pamokoje. Tačiau faktas lieka faktu - Meghan pamokoje sėdėjo. Dėl to jai dabar reikėjo elgtis taip, kad vėliau galėtų praleisti dar bent penkias pamokas ir nepakliūti į bėdą. Pastaruoju metu švilpiukė vis labiau nekentė pamokų. Patalpose jai trūko oro. Kiekvienas kabinetas priminė vaikų namus, o kiti kambariai - buvusius namus Amsterdame. Rudaplaukė beveik visą laiką praleisdavo lauke. Ten ji jausdavosi laisva, nepriklausoma. Išsilaisvinusi iš kasdienybės dulkių.
Keli žmonės spėjo atsakyti į antrąjį teorijos klausimą, kai pagaliau ir Meghan smegenyse įvyko jungtis ir ji galėjo atsakyti bei gauti tuos kelis apgailėtinus taškelius. Koks skirtumas su tais taškais? Vis tiek dabar kalasi gyvatės su liūtais, tai ar labai čia svarbu - trečia ar ketvirta vieta?
- Reikia sumažinti ugnį ir sumesti eglių spyglius. - tarė pakėlusi ranką. - Svarbu juos mesti po vieną, su penkių sekundžių tarpais. Ne daugiau ir ne mažiau, kitaip eliksyras nepasiseks.
Nutilusi rudaplaukė vėl atsilošė kėdėje ir nusižiovavo. Tragiškai norėjosi miego, o patalpa dusino. Švilpiukė meldėsi, kad pamoka greičiau baigtųsi ir ji galėtų lėkti prie savo medžio ežero pakrantėje.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • IV kursas
 • *
 • 1059
 • Taškai: 491
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 4 mėnesius »
Dori vartė akis sėdėdama nuodų ir vaistų pamokoje. Buvo gerokai apsimuturiavusi senais megztiniais, nes požemiuose tiesiog karaliavo šaltis. Nuotaika buvo ne kokia, nes juk nuodų ir vaistų pamoka reiškė ne ką kita, bet dar vieną galimybę susimauti. Kažkas Mendel mintyse sukirbėjo, ar tik ne noras praleisti vieną kitą pamoką? Visas entuziazmas gerai mokytis šią akimirką buvo kažkur išgaravęs.
Tačiau Krisinai pasakius, kad nieko nereikės virti, žaliaplaukės nuotaika šiek tiek pasitaisė. Profesorei ėmus kažką kalbėti apie velniai žino kokį Marlį Mendel akys ėmė merktis. Tikrai, kurių galų ji čia atsivilko? Pasijuto kaip magijos istorijos pamokoje. Tas dalykas Voverei tiko.
Trylikmetės smegenys stipriai priešinosi visai tai informacijai, tačiau nebebuvo kur dėtis, mokiniai ėmė aktyviai atsakinėti ir Dori privertė bent viena ausimi pasiklausyti, ką jie kalba.
Klastuolė nudžiugo išgirdusi Deoiridh balsą ir kai profesorė vėl ėmė kažką kalbėti, mergaitė su visais savo daiktais klestelėjo į klasės galą šalia grifės.
- Noriu miego, - pasiskundė rudaplaukei.
Dori greit atsivertė vadovėlį ir peržvelgė jame esančią informaciją. Na, vis tik reikia uždirbti Klastūnynui bent porą taškų, nusprendė.
- Imbieras. Imbierą supjaustome peiliuku, svarbu, kad išsiskirtų kuo daugiau sulčių. Gerai, jeigu susmulkintas imbieras primena košelę. Sukrėtus į katilą reikia pamaišyti dešimt kartų prieš laikrodžio rodyklę.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 819
 • Varliokas
Ats: Antroji NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 4 mėnesius »
Jūsų atsakymas visiškai teisingas, gaunate du taškus be be be be susiraukusi irzo Deoiridh profesorei pradėjus kažką pliurpti. Ak, kam tos teorinės pamokos iš viso reikalingos? Vadovėlis gulėjo kažkur pamirštas, negi profesorė galvojo, kad mokiniai ką nors išmoks čia sėdėdami ir "klausydamiesi" kitų? Visiškas absurdas!
Laimei, šitą visiškai nenaudingą pamoką kiek praskaidrino Dori, atsisėdusi šalia. Deoiridh nenorėjo parodyti apsidžiaugusi, tad tik nežymiai šyptelėjo ir vėl pakėlė akis į profesorę. Apsimetė, kad klausosi.
- Aš ne miego, o parodyti jai, kad mums tokių absurdiškų pamokų nereikia, - sumurmėjo grifė, tačiau kol kas nieko baisaus nedarė. Kol kas. Jeigu ką, visada spės atkeršyti kvailai profesorei už idiotišką pamoką. Kol kas nesinorėjo vesti Dori iš kelio. Jeigu jau ji aprimo ir per herbologijos pamokas elgėsi bent kiek gražiau, nereikėjo parodyti blogo pavyzdžio. Na nieko, kai mokslo metai priartės prie pabaigos, Krisina dar sužinos, ką reiškia vesti absurdiškas pamokas apsisprendė škotė, ir jos veide atsirado nieko gero nežadanti šypsenėlė. Jeigu profesorė žiūrėjo į ją (kas mokinei, tiesa, visai nerūpėjo), tikrai turėjo kiek išsigąsti. Bet ne. Ne šios pamokos metu. Dabar galima apsimesti gera mergaite, kuri noriai mokosi.
- Po imbiero į katilą reikia supilti pieną ir minutę pavirinti, - rimtu tonu garsiai atsakė į klausimą Deoiridh, nors neįsivaizdavo, ar tai yra teisingas atsakymas. Tiesa, tų ingredientų neliko tiek jau daug, tad buvo galima tikėtis paprasčiausiai atspėti.
- Kaip manai, mes visą pamoką ir žaisime šitą teoriją? - tyliai paklausė šalia sėdinčios draugės. Žvilgtelėjo į ją tarsi norėdama dar kažką sakyti, bet patylėjo. Pamoka buvo visiška nesąmonė, bet škotė nenorėjo sugadinti nuotaikos dar ir Dori.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight