0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 872
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Prieš 2 metus »
(hogvartsas2) Šiandien Hogvartsas.LT projektas švenčia 15 metų jubiliejų. (hogvartsas2)

Sveikinu visus, aktyviai dalyvaujančius forume šiuo išskirtiniu periodu. Jūs, forumo nariai, esate varomoji jėga ir be jūsų nebūtų nieko. Tikiu, kad su tokia šaunia bendruomene projektas skaičiuos dar ne vienus metus ir kartu sulauksime dar ne vieno jubiliejaus.

O dabar kviečiu visus šioje temoje pasidalinti savo įsimintiniausiomis akimirkomis iš forumo gyvenimo - kokie nutikimai jus labiausiai džiugino, kokios parašytos RPG istorijos įsiminė, ką forumas jums davė gero.

Šiandien dalinkimės prisiminimais, bet taip pat nepamirškime ir RPG rašymo - to, kas daro šį forumą išskirtiniu.

  • Kiekvienas šiandien parašęs bent vieną RPG postą, gaus iš manęs galeonų.
  • Vaikščiodami po forumą, gausite atminimo ženkliuką - tik nepamirškite ant jo paspausti ir pasiimti.

Na ir pabaigai šiek tiek statistikos.  :hogvartsas:

Šiuo metu turime 1077 narius, parašiusius bent po 3 postus. 545 nariai parašė bent po 10 postų, 175 perkopė 100 postų ribą, o virš 500 postų parašė 27 nariai. Įdomu, kokie skaičiai būtų susumavus postus, parašytus iš visų kiekvieno hogiečio personažų.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Hogvartsas.LT realiai buvo geriausias dalykas kuomet perkopinėjau iš vaikystės į paauglystę. Ši vieta, joje esantys žmonės mane augino, tiesiogine ta žodžio prasme. Esu labai dėkingas Arwen, už šį projektą ir genialią idėją. Jau netgi 15 metų šis forumas gyvuoja ir labai sėkmingai. Čia buvo visko, ir labai smagių akimirkų, kartais piktų, galbūt netgi liūdnų. Tačiau sudėjus viską į vieną krūvą - čia prabėgo geriausi, beveik 3 metai mano gyvenime. Galbūt taip sakyti per anksti, bet tebūnie. Čia susiradau draugų, draugų, kuriuos tikrai galiu vadinti draugais. Ypatingai noriu padėkoti šiems žmonėms: Gerdai Marqeen, Mayrai Llewellyn, Dafydd Carwyn Llewellyn, Lunai Evanns, Džeimsui Pelėdiniui, Sabrinai Wolhard, Ryan Jones ir galėčiau vardinti ir vardinti. Šie paminėti žmonės padarė labai didelę ir prasmingą įtaką mano gyvenime.  LABAI JUMS AČIŪ.
- Vegard Saeterhaug
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Andrew Link Grey Vilson

  • II kursas
  • *
  • 49
  • Taškai:
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Šis forumas tikriausiai buvo geriausias rastas dalykas mano nugyventame neilgame gyvenime. Be jo manau mano gyvenime nebūtų "šviesos" kurią įnešė forumo nariai ir pats forumas. Na kai ir visur, čia buvo visko-Dramų, draugysčių, meilių seilių, pykčiu ir išdavyščiu. Daug nesiplečiant norėčiau padekoti visiems forumo nariams tai Vegard- kuris visada pralinksmina su savo nesamonėm. Mayrai- kuri visada padeda. Lunai-su kuria nors ir daug pykomės bet pasikalbet ir "išliet širdį" yra gerą. Aišku dėkoju visiems visiems forumo nariams esat geri žmonės ir dar norėčiau paminėti 3 mano "mokytojus" su kuriais esu ir pasipykes ir linksmai praleidęs laiko. Jie visada mane mokė, taisė bei stabdė kai perdaug išdplieksdavau tai Dafydd, Arwen ir Noele esat tikriausiai trys geriausi žmonės sutikri mano gyvenime labai dėkoju jums už viską ką dėl manes padarėt ir sakau didelį AČIŪ.
Džeimsas.


He wasn't Voldemort's...
He wasn't Dumbledore's too..
He was lilly's...

He always say that " I seem heartless because my heart died with her "..
Always♥️

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Visų pirma, norėčiau labai padėkoti Arwen. Be jos nebūtų forumo, nebūtų ir gerų dalykų įvykusiu čia. Arwen tikrai nuostabus žmogus, nors kartais ir bijau jos(nežinau kodėl :DD). Kita padėka skirta Adam Harrison. Iš tiesų tai jis atvedė mane į forumą dar tada kai turėjo kitą paskyrą. Jei ne jis - manęs forume nebūtų. O bendravimas su Adam taip pat nuostabus.
Padėka skrieja ir Švilpiams. Jūs man padėjote įsitvirtinti Hogvartse, nors ir buvo nesutarimų jūs tikrai verti buvimo Švilpynės koledže!
Ačiū noriu tarti Varlių bendruomenei. Visoms varlėms kartu ir atskirai. Esate nuostabios, RPG ir pokalbiai su jumis tikrai džiugino mane ne kartą.
Noriu tarti ačiū Dafydd. Padėkoti noriu už tai, kad padėjo man ištverti sunkius laikotarpius, padėjai su matematika ir fizika(jei ne tavo pagalbos būčiau gavus prastus pažymius ir taip ir nesupratis nieko), už visus meet'us ir pokalbius, už visus RPG, kuriuos rašėme(netgi tą tualete, nes nusipezėjau tai aš :DDD). Žiauriai smagiai laiką leidau. Ir didžiausias ačiū už tai, kad galiu tau rašyti.
Ačiū tariu Vegard. Esi fainas žmogus, galima smagiai su tavimi pabendrauti, RPG irgi smagūs.
Dar ačiū noriu tarti anonimui, kuris parašė laiškutį. Kai gavau jį labai apsidžiaugiau, tuo momentu man to tikrai reikėjo.
Noriu padėkoti visiems žmonėms su kuriais tiesiog kartais pabendrauju ir parašau RPG(realiai visiems serveryje esantiems žmonėms, jūs nice<33)
Interaktyvus.hogvartsas.lt  tikrai nuostabi vieta, kuriai laiko negaila. Tiesa, tai nebuvo pirma vieta, kurioje rašiau, tačiau tai vieta, kurioje rašau jau tikrai ilgai ir bent kol kas neketinu sustoti(man atrodo kovo mėnesį bus du metai kaip aš esu čia). Tikiuosi, kad ir toliau čia bus smagu ir gera <333
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
IH tapo pirmąja (ir Lietuvoje vienintele) vieta, kur jaučiausi įsiliejusi ir priimta. Atrodė, kad gali šnekėti vos ne su bet kuriuo forumiečiu, pasijuokti, pasidalinti džiaugsmais.

Padėkų nedalinsiu, nes daugelis jų būtų asmeniškos, tačiau vienas didelis AČIŪ visiems, esantiems forume, ir, žinoma, atsikras AČIŪ Arwen už tai, kad forumas egzistuoja.

O iš smagių istorijų galiu paminėti, kad buvo tiesiog tragiškai baisu, kai teko pirmą kartą rašyti Arwen asmeniškai (kai klausiau, ar Dafydd gali nieko nedaryti per pamoką). Bet ta baimė buvo niekas, palyginus su ta, kuri apėmė prieš siūlant RPG ar, tuo labiau, klausiant, ar sutiktų duoti interviu. Daug kartų perrašiau, svarsčiau, kaip dėlioti sakinius ir, galų gale, kaip kreiptis. Buvo baisu. :D
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Nors čia aš (palyginus) dar neseniai, bet vis tiek turiu ką pasakyti. Visų pirma, tai tikrai daug laiko ieškojau tokios vietos. Gal ir pati to nesupratau, bet kai įsitraukiau, supratau, kad čia ta vieta. Ir nors žmonės, čia esantys, man asmeniškai pažystami nėra, aš galiu su jais kalbėtis lyg su draugais. Ir jie padeda, kai reikia, ir užjaučia, todėl:
Labai noriu padėkoti: Matthew, už tai, kad padėjo man geriau susipažinti su absoliučiai viskuo, už pagalbą ir jos nuostabią magiškų idėjų kupiną smegeninę  :D. Arwen, už tai, kad tu buvai toks nuostabus žmogus sugalvojęs tokią didelę bombą, žmogus sugalvojęs IH. Dori, su kuria buvo taip smagu muštis. Visiems nuostabiems profesoriams, kurie dėstė ir dėsto, bet ką, nes tik dėl jūsų ir yra nuostabios pamokos. Visam Klastūnynui, nes visada plaikė. Ir visam forumui. AČIŪ

*

Neprisijungęs Luna Evanns

  • II kursas
  • *
  • 77
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • L+V will never be together
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
 Šis projektas galima sakyti išgelbėjo man gyvybę apie jį aš sužinojau visiškai atsitiktinai ir ačiū , kad taip atsitiko , nes dabar be viso šito neįsivaizduoju nieko.
 taigi visų pirma labai norėčiau padėkoti mūsų gerbiamajai Arwen. Be kurios nebūtų šio forumo ir mūsų visų tiek daug čia susirinkusių. tikiu , kad kiekvienas iš mūsų čia rado čia draugų labai ačiū. Antra padėka būtų Selenai Isabellei Lawrenz , Amelijai Harmon ir Alisai Lunai Bergman kurios man pirmos padėjo susigaudyti kaip čia viskas veikia. Toliau padėka keliauja mano mylimam klastuoliui Vegard Saeterhaug nors ir tarp mūsų buvę visko vis tiek ačiū už visą pagalba meilę ir palaikymą kai to reikia , myliu <3. Kita padėka Džeimsui Pelėdiniui nors ir pykstamės labai dažnai , bet vis tiek labai ačiū. Be to ačiū mano  trejoms geriausioms draugėm Alisai Lunai Bergman , Mikasai sei Yoshitakai ir Katherinai Silverstone ačiū , kad padėjot kai buvo sunku<3.  be to ačiū visiems profesoriams kurie dėsto ar dėstė jūsų pamokos nuostabios ačiū.  Ir ačiū visiems kurie kada nors su manimi rašė RPG ačiū visiems jūs nuostabūs be jūsų dabar tiesiog neįsivaizduoju nieko.
Ačiū visiems kurių nepaminėjau , ačiū , kad mane priėmėt ir toliau mane kenčiat ir atsiprašau už viską kas buvo jeigu ką nors esu įskaudinusi. MYLIU jus visus labai  <3
Sono fuori di testa, ma diverso da loro
E tu sei fuori di testa, ma diversa da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1784
  • Lytis: Moteris
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Aš džiaugiuosi, kad turiu galimybę rašyti, nes rašyti aš mėgstu, ir kad tuo pačiu galiu kurti savo personažą, kuris turi bendrumą su kitais personažais. Tai yra įdomu, nes tu ne tik, kad rašai, bet ir lauki kito atsakymo ir niekada nežinai, kaip pasisuks įvykiai.
Be to, malonu žinoti, kad kažkas skaito tai, ką tu rašai, ir įdomu paskaityti ir kitų kūrybą. Rašyti word'e tiesiog sau man neatrodo labai smagu, o čia yra post'ai, kuriuos rašau maždaug po 1k simbolių ir tai man yra tiesiog idealus variantas.
Prie viso to IH'e vyksta pamokos, renginiai, gali kažką nusipirkti ir turėti tai savo kišenėje, taupai galeonus, o pereidamas į kitą kursą tartum pereini į aukštesnį levelį. :D
Žinoma, tematika - Hario Poterio pasaulis. Kai esi perskaitęs visas knygas ir peržiūrėjęs visus filmus, bet dar kažko trūksta. Tai puiki vieta ir toliau gyventi magiškame pasaulyje kiekvieną dieną. (hogvartsas)
Nežinau, ar gali būti šaunesnė terpė kasdien turėti kažką bendro su Hariu Poteriu, reikšti kūrybiškumą rašant ir bendrauti su HP mėgstančiais žmonėmis.
Man IH apjungia labai daug puikių dalykų: rašymą, kūrybiškumą, meilę Hario Poterio sagai ir bendravimą.
Kai užsiregistravau čia, neturėjau minties pradėti bendrauti su kitais forumo nariais kaip asmuo. Galvojau, kad apsiribosiu tik RPG rašymu. Tačiau vis tik įsiliejau į šią bendruomenę ir supratau, kad ji yra tikrai šauni. Ir nesvarbu, ar tau 12, ar apie 20, ar apie 30 - visi mes čia taip gražiai sugyvename. Žinoma, būna visko, ir dramų, ir intrigų, bet vis dėlto sugebame išlikti tikrai stipria ir draugiška bendruomene. (angel)
Kalbant apie padėkas, turbūt nenustebinsiu, kad pirmiausia noriu padėkoti Arwen. Metai iš metų, o projektas ne tik gyvuoja, bet ir nuolatos yra tobulinamas.
Aš užaugau su forumais. Ir paprastais, ir RPG. Ir nemaniau, kad dar galiu atrasti panašią gyvą vietą, tačiau atradau ir dėl to labai džiaugiuosi. Dėkoju tau, Arwen, kad laikui bėgant interaktyvus Hogvartsas nėra pamirštamas. Kad tu visada čia ir kad vedi projektą į priekį. Be tavęs nebūtų nieko panašaus, kas yra dabar. (hogvartsas2) Beje, žiūriu, kad atsirado mininčių, jog tavęs bijojo arba kartais bijo. :D Įdomu, kodėl, nes aš tavęs niekada nebijojau. :D
Ką dar konkrečiai norėčiau paminėti, tai Dafydd. Ačiū, kad įtraukei mane į kompaniją, nes iš pradžių, kaip jau buvau užsiminusi, buvau vos ne kategoriškai sau pasakiusi, kad čia aš tik rašau RPG ir nieko daugiau. O gavosi taip, kad pakankamai aktyviai dalyvauju ir Discord chat'uose ir tai yra būtent tavo dėka.
Prie to, ačiū Dafydd už tai, kad vienija Klastūnyną  (KL2), organizuoja su juo susijusius renginius, buria žmones kvidičui (ir ne tik jam) ir yra VISADA aktyvi. Be Arwen apskritai nebūtų IH, o be tavęs nebūtų tiek veiksmo, stiprumo ir bendrumo IH'e.
Asmeniškai norėčiau padėkoti ir Alanui - jo kūrėja yra mano rašymo draugė, kurios atsakymų niekada nereikia ilgai laukti, su kuria paprasta ir smagu kurti tęstines istorijas. Gera jausti stabilumą ir žinojimą, kad šis personažas niekur nedings (na, tikiuosi).  :D
Ačiū profesoriams, ypač tiems, kurie profesoriauja iš sezono į sezoną. Esate atsakingi, o jūsų kūrybingumui lygių nėra.
Ir ačiū visiems tiems, kurie su manimi bent vieną kartelį rašėte RPG.
Aš nežinau, kaip apibūdinti IH ir kas tai yra. Tai nei žaidimas, nei tik rašymas, nei tiesiog HP fanų bendruomenė. Man atrodo, kad tikslingiausias apibūdinimas būtų, kad IH - gyvenimo būdas.  (hogvartsas) (hogvartsas) (hogvartsas)

*

Neprisijungęs August Poterrr

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
 (GG2) :)Aš džiaugiuosiu galėdama naudotis šia programą. Ačiū kas ją sukūrė. Mėgaujuosiu kiekviena akimirka. Aš esu be galo laimingas žmogus. Aš esu didelė gerbėja Hario Poterio bei jų draugų Ronio Vizlio ir Hermijonos Įkyrėlės kurie tai pat mokėsi GRIFŲ GŪŽTOJE (GG2). Aš visiems dėkoju. Ir toliau naudosios šia programa. Pasiūlysiu savo draugams. Mokytis koledžiuose (GG2) (ŠV2) (VN2) (KL2). Noriu pasakyti aš esu dar tik pirmakursė ir čia ne viską suprantu. Gal kas norėtumėte su manim padraugauti. Kas mokosi  (GG2). Nes tai man labiausiai patinkantis koledžias visame pasaulyje. Aš džiaugiuosiu visus pasviekindama kas čia prisijungė. Ir tikiuosiu, kad ir jums čia patinka. Ačiū. (GG2) ;D
:)

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1029
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Haris Poteris lydėjo mane vaikystėje, o vėliau irgi mėgdavau jį paskaitinėti. Ypač tada, kai nebūdavo nuotaikos.
Šią svetainę aš radau visai netyčia. Ir kai aš susikūriau savo personažą neįsivaizdavau, kad po daugiau nei metų tylos imsiu čia tiek daug rašyti. Aš visada rašinėdavau tik sau.
Kurį laiką skaičiau forume esančias istorijas, kartais ateidavau paskaityti kas vyksta pamokose. Atrodė labai įdomu ir smagu, bet taip nieko ir nerašiau. Paskui išvis dingau, net savo slaptažodį pamiršau.
Prisijungiau vėl šį rudenį. O tada prasidėjo Alano, o paskui ir Aurio istorija. Ir aš labai džiaugiuosi, kad nustojau tik skaityti, bet pradėjau ir kurti čia.
Per neilgą laiką man šis forumas pasidarė labai svarbus. Čia galiu svajoti, kurti. Čia pasikeliu sau nuotaiką ir galbūt tai keista, bet kai įsitraukiau į Hogvartsą man atsirado įkvėpimo studijoms. O jis jau buvo seniai kažkur pradingęs.
Penkiolika metų išties didelis skaičius, džiugu, kad tiek daug laiko šis forumas yra gyvas. Labai ačiū Arwen ir visiems žmonėms, kurie įdeda tiek pastangų, kad forumas išliktų.
Dar norėčiau padėkoti Selenai, kuri man padėjo tada, kai tik pradėjau čia rašyti.
Dafydd, labai dėkui už pagalbą taisant mano per išsiblaškymą ar skubėjimą padarytas klaidas ir už visus atsakymus į klausimus, kai man kas nors neaišku. :)
Dori, su tavimi pradėjau rašyti pirmą savo RPG. Žiauriai faina, kad nuo tos ežero pakrantės viskas išsivystė į mūsų dabar kuriamas istorijas. :)
Labai tikiuosi, kad Hogvartsas gyvuos dar daug laiko. O jame suksis įvairios istorijos, pokalbiai, žaidimai ir kad čia bus ir toliau malonu bei smagu leisti laiką.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
     Forumą atradau kai tenko išeiti mokytis į nuotolinį, kuris atėmus IH buvo pats baisiausias laikotarpis mano nugyventame gyvenime. Jis buvo tamsus ir niūrus, tačiau tuomet atradau IH ir jis visą tai prašviesino. Žinoma, ne iškat - iš pradžių aš čia baisiai bijojau dalyvauti, bijojau rašyti RPG ir pelėdyne, tačiau kai įsidrąsinau, tai tapo vieta, kurią, manau, galiu vadinti antraisiais namais. IH esu jau maždaug pusantrų metų. Tai turbūt nedidelė dalis viso pačio IH egzistavimo, tačiau per tą laiką aš daug nuveikiau ir pasiekiau. Ne tik pačiame IH (kaip, pavyzdžiui, tapimas profesore ar įsidarbinimas MM), tačiau ir savyje. Visų pirma, patobulinau savo rašymo įgūdžius ir įgijau meilę rašymui. Susiradau draugų, su kuriais galiu visada pabendrauti, kurie visuomet padeda ir yra nuostabūs. Ir trečia, susikūriau savo personažus, savo fantazijos pasaulį, kuris padeda sunkiomis akimirkomis, leidžia išsilieti ir pajusti tą magiją.
     Beprotiškai didelis ačiū Arwen už šią galimybę, kurti ir rašyti jos sukurtoje nerelioje erdvėje. Tu nuostabi, Arwen, kaip ir Tavo idėjos! ♥️

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Projektui Hogvartsas.LT - 15 metų
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
 Diena vėluoju, bet vis tiek parašysiu.
 Interaktyvaus Hogvartso bendruomenė mane palaikė vienu iš sunkiausių gyvenimo etapų. Tiek senieji klastuoliai, tiek žmonės, kuriuos sutikau po to, nesvarbu, kokia buvo mūsų istoriją, visi kažkiek prisidėjo prie to, kas šiandien esu.
 Taip pat ir RPG. Ne paslaptis, kad daugeliui iš mūsų veikėjai padeda vienaip ar kitaip. Kaip ir RPG. Bet nenorėčiau kalbėti apie tokius. Labiau norėčiau prisiminti, kaip Mayra Edgar įkando į batą (lygtais) ar kartu su Dafydd absoliučiai sunaikino Klastūnyno bendrąjį kambarį ar kaip su Morgana Šėtono katedroje demonus kvietė. Markas lygtais nieko tokio nepridirbo, tik su mokine susimetė ir meiles seiles dramas kūrė (ten visi penki telenovelės sezonai). Nesinori pamiršti ir šiuo metu nebeegzistuojančios Marlenos ir kaip ji kankino Matthew su waaah bulvėmis ar Luną su savo paauglišku užsispyrimu (pasiilgau tavęs, Marlena). Žinoma, Liucija, nors jai teko daugiau nei 10 metų prašokti, būdama mokine dar spėjo padalinti benamiam stotyse keksiukų į veidą ar su Hayato pafilosofuot.
 Interaktyvus Hogvartsas yra rašymo forumas. Veikėjai su mumis susiję painiais jausmai ir mintyse kuriamomis istorijomis. Turbūt todėl yra pakankamai sunku atskirti menininką nuo jo meno, ypač pastarųjų metų įvykių kontekste. Tikiu, kad bėgant laikui visi to išmokstame. Na, ne tikiu, o tikiuosi.
 Forumas taip pat yra labai sociali aplinka, kai kai kurie santykiai, prasidėję nuo RPG, toliau auga už forumo ribų. Todėl ne nuostabu, kad dažnai visi tie mėgtu/nemėgtu/nekenčiu labai gerai jaučiasi. Ypač jei nemokam matyti menininko ir meno atskirai.
 Turbūt jau senstu, kad į lankas taip nusivažiavau ;D
 Ačiū, Arwen už šią Hario Poterio RPG forumo idėją ir ačiū tau bei kitiems šešėliniams forumo kūrėjams už įdėtą darbą ir pastangas. Nors ženklelio šį kartą nespėjau pasigriebt, tikiuosi to padaryti nepamiršiu per forumo 20-metį ;)